Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Fanatik Yorumlar
Alt 27.02.2009, 03:54   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Fanatik Yorumlar

Fanatik Gazetesi yazarları, Lider Sivasspor'un FB ile oynayacağı lig maçını mercek altına aldı.

Can ÇOBANOĞLU

Panik yapmamalılar

Fenerbahçe’yi yenerse önemli bir rakibini umutsuzluğa düşürüp, yarıştan koparır. Bir önceki maçın travması Sivasspor yenilgisiyle birlikte daha kaotik bir ortam yaratır ve Sivas, alacağı galibiyetle şampiyonluk adaylarından birini elemiş olur. Yenilgisi halinde geçen seneki üç büyüklere karşı kaybettikleri puanlar ve şampiyonluk yolundaki panik durumları akıllarına gelecektir. Saracoğlu mağlubiyeti Sivas’a şampiyonluk yolunda en büyük engel olur. Büyük camialar zor durumlardan zor maçları alarak çıkarlar. Tecrübesi, oyuncu kalitesi ile zaten daha üstün olan Fenerbahçe, tehlikenin farkına varıp önümüzdeki günlerini karartmamak için çok iyi mücadele edecektir. Bu şartlar gösteriyor ki, daha rahat bir ortamda Kadıköy’e gelmek Sivas için avantaj olacaktı. Şu anda şampiyonlukla ilgili tek ümidi bu maça kalmış olan Fenerbahçe’nin karşısında Sivas’ın işi zor olur.

Galatasaray ile yaptıkları üç maç sonunda sadece kupa dışında bırakması değil kulüp içi dengelerde de büyük sorun yaşattı Sivasspor, rakibine. Fenerbahçe’nin bugünkü durumuna bakarsak olası farklı bir mağlubiyet orada da hoş olmayan görüntüler ve hatta kongreye yönelik yeni beklentiler ortaya çıkaracaktır.

Hasan Ali ATASOY

Yenerse şampiyon olur
Kadıköy’deki karşılaşma Sivasspor açısından ‘kırılma’ ya da ‘sıçrama’ maçı olabilir. Galibiyetle ayrılması durumunda da şampiyonluk yolunda en kritik ve keskin virajı geride bırakmış olur. Beşiktaş ve Trabzonspor ile de evinde oynama avantajı da göz önüne alındığında, yolu olabildiğince açılır. O saatten itibaren de Sivasspor’un en tehlikeli rakibi kendisi olur. Şampiyonluk stresini taşıyabilmek, rakipleri yenmekten çok daha zor bir iştir çünkü...

Fenerbahçe’nin zor durumda olması avantaj. Çünkü; darmadağınık halde ve tribünler sadece kendi takımları üstünde baskı yaratabiliyor. Dezavantaj çünkü; Fenerbahçe’nin toparlanması için bu maç çok önemli... Sivasspor bütün rakiplerine karşı kendi oyununu oynayan ve kabul ettiren bir ekip. Fenerbahçe ise sezon başından beri kimlik erozyonu yaşayan edilgen bir takım. Sivasspor kendisi gibi oynasın yeter. Rakibi onun oyununu kabul etmeye dünden hazır.

Fenerbahçe zaten bıçak sırtında giden bir takım. Bir hafta düğün bir hafta cenaze şeklinde gidiyor. Üst sıralarda kopma olmadığı için çöküş yaşamadı. Ancak bu maçı kaybederse, zihnen ve ruhen kopma gerçekleşir, hesaplaşma başlar.

Tunç KAYACI

Yiğido avantajlı
Yenerse önemli şampiyonluk yolunda önemli bir rakibini safdışı bırakmış olur. Yenilirse psikolojik olarak bir eziklik hisseder ama böyle bir zorlu deplasmanda kaybetmenin de çok büyük bir hasar yaratacağını düşünmüyorum. Fenerbahçe’nin zor durumda olması mutlaka avantajdır ama bu faktör Sivasspor’u rehavete sokmamalı. Sonuçta büyük takımlar, büyük maçları daha iyi oynar. Kötü günler geçiren Fenerbahçe, liderle oynayacağı karşılaşmaya da ayrı bir havada çıkacaktır. Bu bilinçle Sivasspor, Fenerbahçe’yi fazlasıyla ciddiye almalıdır.

Kırmızı-Beyazlılar, Fenerbahçe karşısında onları bu noktaya getiren taktiklerine uygulamalıdır. Ancak son haftalardaki kazanmalarına rağmen oynadıkları futbolla değil. Kadıköy’de de geçtiğimiz hafta Eskişehir karşısında sergiledikleri futbolu oynarlarsa işi zora sokarlar.

Fenerbahçe’nin kaybetmesi halinde tek hedefi kupa kalacaktır. Bir anlamda Sivasspor’un kazanması halinde kupada çok daha farklı ve iddialı olacaktır. Çünkü mayısta kongre yapacak bir Fenerbahçe’nin yönetimsel yapısını da etkileyecektir.

Basri BAYKOÇ

En kritik viraj
Sivas kazandığı taktirde bu sezon başkoyduğu yolda bir fazla kendine güven kazanarak yoluna devam eder. Aynı anda Fenerbahçe’yi de yarışın dışına itmiş olur. Geriye Beşiktaş ile Galatasay kalır. Onlarla da kendi sahasında oynayacak olmanın avanatajı var ki, bu Sivas’ı şampiyonluk yolunda şanslı fikstür sahibi aday yapar. Yalnız hali hazırda Sivasspor, Eskişehir maçında olduğu gibi alt sıra takımları ile oynayacağı maçlarda puan stresi yaşayacak. Zirvede var olmak için Fenerbahçe’nin mutlak kazanması gereken bir oyun. Fenerbahçe’de bu keskin virajlarda varını yoğunu ortaya koyabiliyor. O yüzden Sivas için Fenerbahçe’nin şu anki hali bir dezavantaj. Bülent Uygun’un bu maç için farklı bir strateji uygulaması gerek. Alışageldiğimiz Sivasspor rutinin bu maçı kazanmaya gücü yetmez.

Galatasaray, Sivas yenilgisiyle önemli bir darbe aldığını kabul etmekteyiz. Yalnız Fenerbahçe için durum biraz daha farklı. Galatasaray bir düşüşe geçmiş olsa da telafi şansı vardı ama Fenerbahçe kaybederse artık şampiyonluk için fazla şansı kalmaz ki, bu Fenerbahçe’nin iç bünyesini de olumsuz etkiler.

Fanatik Gazetesi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Fanatik Yorumlar
Alt 27.02.2009, 06:54   #2
burak_baykal
Usta Yiğido

burak_baykal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

180 Mesajına 244 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 burak_baykal BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Fanatik Yorumlar

evet fanatik gazetesinde yorumlar böyle ama inşallah yarın akşam sivasspor kadıköyde taraftarın desteğiyle destan yazmaya gidecek.tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.
Alt 27.02.2009, 09:09   #3
murtes
Yeni Yiğido

5 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 murtes FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizi fenerin şampiyonluktan kopacagı deyil alacagımız 3 puan ilgilendiriyor dualarımız anadolunun yiyidolarıyla allahın izniyle buengelide aşacagız
murtes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2009, 09:36   #4
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1028 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

son 2 haftadaki oyunu sergilersek özellikle eskişehir maçı, işimiz çok zor...ama gs maçlarındaki performans bize rahat bir galibiyette getirebilir...ben performansın dibe vurduğu maç olarak geçen maçı görüyorum...Allah'ın izniyle futbolumuzda yükselişe geçeceğimiz maç bu maçtır...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2009, 09:39   #5
edebiyatisyen
Tecrübeli Yiğido

edebiyatisyen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 edebiyatisyen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
[IMG]En kritik viraj
Aynı anda Fenerbahçe’yi de yarışın dışına itmiş olur. Geriye Beşiktaş ile Galatasay kalır. Onlarla da kendi sahasında oynayacak olmanın avanatajı var ki, bu Sivas’ı şampiyonluk yolunda şanslı fikstür sahibi aday yapar.

Fanatik Gazetesi
BUMLARDAN DA SPOR YAZARI OLUYOR YA BEN DAHA NE DİYİM.ADAMLAR DAHA FİSKTÜRÜ BİLMİYOR.GS Yİ BURDA YENMEDİK Mİ GARDAŞ
edebiyatisyen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2009, 11:45   #6
SEVDAMSIN58
Tecrübeli Yiğido

SEVDAMSIN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 SEVDAMSIN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AYNI GALATASARAYIN AKIBETI FENERIDE BEKLIYOR HIC BIR SUPHEM YOK
SEVDAMSIN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2009, 12:10   #7
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

---------BİR FANATİK YORUMDA BİZDEN GELSİN YANDAŞ'LARA..........

Medyada çıkan yenilgilere bozuk F.b ve G.S yandaşları S.Spor'u yenmek için bu son hafta gündemi karıştırıp duruyorlar.
Yenilgileri sindiremeyen Takımlarının faturasını ödetecek toplantılar yapıyorlar
Kendi aralarında boğuşuyorlar.
Ve bunlara inat hadi Yiğidolar S.Spor'u ve Anadoluyu konuşmayan.
Satlık medyaya inat siz anlatın ve birkez daha yenin onları yorumlar'da bizden gelsin çoşturun sahaları onlar satlık medya yandaşları ister bizi yazsın isterse yazmasın.

Susmak en güzel cevap olacak maça kadar.

EN FANATİK YORUMLAR BİZDEN ÇÜNKİ MORELLERİ YİNE S.SPOR BOZUCAK YENİ İSTİFALAR YOLDA YOLUN SONU GÖRÜNÜYOR YİĞİDOLAR

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı gül5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2009, 12:14   #8
gül5858
Usta Yiğido

........... FENER BAHÇE S.SPORU ÇOK ÇİDDİYE ALMALIDIR .......

Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı gül5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2009, 13:00   #9
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu sene bunlardan bir hayır çıkmaz şampiyon olacağız kesin
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2009, 13:22   #10
gül5858
Usta Yiğido

---------BİR FANATİK YORUMDA BİZDEN GELSİN YANDAŞ'LARA..........

Medyada çıkan yenilgilere bozuk F.b ve G.S yandaşları S.Spor'u yenmek için bu son hafta gündemi karıştırıp duruyorlar.
Yenilgileri sindiremeyen Takımlarının faturasını ödetecek toplantılar yapıyorlar
Kendi aralarında boğuşuyorlar.
Ve bunlara inat hadi Yiğidolar S.Spor'u ve Anadoluyu konuşmayan.
Satlık medyaya inat siz anlatın ve birkez daha yenin onları yorumlar'da bizden gelsin çoşturun sahaları onlar satlık medya yandaşları ister bizi yazsın isterse yazmasın.

Susmak en güzel cevap olacak maça kadar.

EN FANATİK YORUMLAR BİZDEN ÇÜNKİ MORELLERİ YİNE S.SPOR BOZUCAK YENİ İSTİFALAR YOLDA YOLUN SONU GÖRÜNÜYOR YİĞİDOLAR

Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı gül5858'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
fanatik, yorumlar