Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Farklı 11 oluşturacağız
Alt 13.09.2014, 06:33   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Farklı 11 oluşturacağız

Sivasspor, Spor Toto Süper Lig'in ikinci haftasında Akhisar Belediyespor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktör Roberto Carlos yönetiminde, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen idman, top kapma ve pas çalışmasıyla başladı. Antrenman, kanat organizasyonuyla devam etti.

Tedavisi nedeniyle Fransa'da bulunan Manuel da Costa ile sakatlığı bulunan John Utaka idmanda yer almadı. Macauley Chrisantus ise sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı çalıştı.

Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Roberto Carlos, takımda bazı oyuncularının sakat olduğunu bu nedenle Akhisar Belediyespor karşısında farklı bir 11 oluşturmayı planladıklarını söyledi.

Bir basın mensubunun Sivasspor'un ligde Akhisar Belediyespor'a karşı şansının tutmadığını belirtmesi üzerine Carlos, "Kötü şanslar kırmak içindir. Bunun da mutlaka değişeceği bir tarih olacaktır" diye konuştu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Farklı 11 oluşturacağız
Alt 13.09.2014, 10:30   #2
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 861 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Farklı 11 oluşturacağız

İlk 11 tahminim
1-Ertuğrul
2-Cicinho
3-İ.Toraman
4-Ü.Kurt
5-Ziya
6-Kadir
7-Mehdi
8-Adem
9-Aatıf
10-A.Aras
11-Batuhan
Alt 13.09.2014, 10:38   #3
izecson_ea
Acemi Yiğido

izecson_ea - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

70 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 izecson_ea Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Böse Cevap: Farklı 11 oluşturacağız

Tüm yöneticilere en içten dileklerimi iletiyorum ve artık inanıyorum ki bizim kulubün parasını çatır çatır yiyorlar
izecson_ea isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı izecson_ea'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2014, 10:50   #4
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ertuğrul
Cicinho-A.Şahbaz-Ümit-Ziya
Kadir-Toraman-Adem
Burhan-Mehdi
Atıf
Alt 13.09.2014, 11:01   #5
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 787 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Transfer yapılmadı diye diye dilimizde tüy bitti pazartesi Aatıf forvette olursa yönetim ve yönetimi savunanlar ah vah etmesin.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2014, 11:16   #6
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izecson_ea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tüm yöneticilere en içten dileklerimi iletiyorum ve artık inanıyorum ki bizim kulubün parasını çatır çatır yiyorlar

nerde fazla Para varsa orda da yiyecek kisiler var

sakin yalnis anlamayain bu benim görüsüm ama 9 sene Süperlig de Oyniyoruz ve herzaman kendime soriyorum BU PARA NERDE???
Yöneticiler Para geliri aciklama bile yapamiyorlar.....
simdi kimse demesin Külüb de cok Masraf var Yildiz Oyuncu Transfer yapamiyoruz diye ben bunu INANMIYORUM!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2014, 11:45   #7
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 942 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

bu yonetim bu kulubun parasını yiyor diye iftira atanlara bakın 2 yıl önce süper ligde yer alan hector cuperleri getiren orduspor İFLAS etti.. Sakarya, kocaeli, antalya neredeler ve yakın zamanda balıkesir, gaziantep ve eskişehirde oralarda olacak.. eğer uefa gerçekten mali disiplinde olursa bundan yara almayacak 3-4 kulubun içerisindeyiz

herkez konuşmadan önce düşünmesi lazım.. beyininiz dilinizden önce harekete geçtin beyler
Alt 13.09.2014, 11:55   #8
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kadroyla çok oynanması gerekmiyor,evet antepe yenildikte ,yenilecek top oynamadık, tamamen futbol şanssızlığı,i toraman, da costanın yerine ,korcanın yerinede ertuğrul ,utakanın yerinede batuhan oynar,oyuncu değişimide mehdi,musa,ahmet arasla olur,duruma göre hakanda oynar ,diğer değiiklikler kumar olur ,atıfı forvet oynatmak intihar olur,atıfa top getirecek birtek mehdi ve burhan var,atıf forvet arkasında oynarsa dünyakadar pozisyon yaratılır ,batuhanda ille bikaçını gol yapar ,yeni oynayacak oyunculardan ,ertuğrul,i.toraman ,batuhan,oynarsa ahmet aras ve musadan maxsimim performans bekliyorum,bu kadroda forma kapmak kolay değil,yarın utaka ve diğer forvet iyileşince batuhan ve diğerleri formaya hasret kalabilir,ben öyle umutsuz değilim sadece kumar oynanmamalı ,atıfın forvet oynadığı hiçbir maçı kazanamadık r.carlosa bunu birileri hatırlatmalı
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2014, 12:08   #9
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izecson_ea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaş bir deplasman maçının kaç liraya mal oldugu hakkında bir bilgin varmı bir futbolcunun masrafı hakkında bilgin varmı tesislerin günlük gideri hakkında ne biliyorsun y6apmayın kardeşim bu işiler büyük paralarla dönüyor lütfen iftira atmıyalım takımın geliri belli lig tv ve sponsor geliri oda ortada yönetim cebinden para koymasa yada hatırını kullanıp yardım toplamasa icradan kurtulmaz bu takım kaç bilet satıldı haberin varmı kaç defa maça gittinde şimdi yönetim para yiyor diyorsun el insaf yani bu yönetim bu takımı yokluklara ragmen 10 senedir ligde tutuyor bunu göremyecek kadar kör olmuyalım.artık destek zamanı artık birlik zamannı eleştiri olur ama iftira asla yanlış transfer diye bilirsin neden bir golcü alınmadı diyebilirsin ama para yediler dersen ayıp edersin.türkiyenin en ucuz kombinesini satıyoruz ama halen hedefin yarısı bile satılmadı .şimdi kalkıp kimseyi hele yönetmi eleştirmiye hakkımız yok.önce kombinemizi alcagız sonra tanıdıklarımıza bilet yada kombine aldıracagız sonra gençlerimize sivassporu sevdirecegiz ondan sonra yönetimi ölçüler içerisinde eleştirme hakkımız olacak yoksa kimse kusura bakmasın bu yönetimde bu takımda sivaslıya kaç numara fazla ve büyük gelir el insaf yaaa.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı pover58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2014, 12:09   #10
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
FatihCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu yonetim bu kulubun parasını yiyor diye iftira atanlara bakın 2 yıl önce süper ligde yer alan hector cuperleri getiren orduspor İFLAS etti.. Sakarya, kocaeli, antalya neredeler ve yakın zamanda balıkesir, gaziantep ve eskişehirde oralarda olacak.. eğer uefa gerçekten mali disiplinde olursa bundan yara almayacak 3-4 kulubun içerisindeyiz

herkez konuşmadan önce düşünmesi lazım.. beyininiz dilinizden önce harekete geçtin beyler
Hatta böyle savurganlıkla Trabzonspor için de gelecek pek iyi gözükmüyor.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
farklı, oluşturacağız