Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Anketimiz: Kötü Gidişin Sebebi Nedir?
Mehmet Yıldız ve Sezer Badur'un sakatlıkları 98 4,53%
Giden oyuncularının yerinin doldurulamaması 1.029 47,55%
Yeni transferlerin takıma uyum sağlayamaması 160 7,39%
Bülent Uygun'un hatalı taktik anlayışı 752 34,75%
Avrupa kupalarındaki tecrübe eksikliği 125 5,78%
Katılımcı sayısı: 2164. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kötü Gidişin Sebebi Nedir?
Alt 29.07.2009, 19:28   #71
nntvaq
Acemi Yiğido

22 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 nntvaq FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kötü Gidişin Sebebi Nedir?

ulan hala yasin oynuyo ya.ag yasin bu takımın pafında bile oynayamaz.bülent baba dedik bağrımıza bastık,bu da fatih terime özenmeye başladı.ben yapıyosam doğrudur mantığı.fatih terim her mallığına rağmen ibrahim üzülmezi oyntıyor,bülent uygunda taktı kafayı yasine.bence dünkü maçın tüm sorumlusu yasin çakmak.diğerleri ii niyetli olabilir ama yasininki tamamen yeteneksizlik.yok aabi adamda futbolcu kumaşı yooooooook
nntvaq isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nntvaq'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.07.2009, 19:30   #72
alperen2009
Yiğido

alperen2009 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 86 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 alperen2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Cevap: Kötü Gidişin Sebebi Nedir?

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kötü gidişin en büyük sebebi sizce nedir? Şampiyonlar ligine girmeyi kazanan oyuncularımızın gönderilmesi mi yoksa başka nedenler mi?

Beni üzen yenilgiler değil olur tabi yenilgi kimler yenilmedi ki bu yolda, beni üzen oynanan futbolun kötülüğü. Şuan geçen seneki takımdan eser yok gibi. Hazırlık maçlarında ve şampiyonlar liginde gördük ki takım oturmamış bu konu hakkındaki görüşlerinizi bu başlık altında toplayalım.
BENI UZENDE ENCOK,ANLAMAKTA ZORLANDIGIM,BLICA GIBI TURKIYENIN VE HATTA AVRUPANIN EN IYI STPOERININ FENERBAHCEYE VERILMESI,VE DIGERLERI HERVE TUM VE SILLA, HEM SAMPIYONLAR LIGINDE OYNACAGIZ DIYORUZ HEMDE ELIMIZDEKILERI SATIYORUZ BU NASIL BIR MANTIK,BILICA GIBI BIR FOTBOLCU NASIL VE HANGI MANTIKLA VERILIYOR,YERINE ALDIKLARI YASIN DIYE ARAKDAS DAHA DUNKI COCUK YAANI O ARKADAS INANIN SIVASIN BASINI COK YAKAR,BEN ONU FENERBAHCEDEN TANIYORUM,ZATEN IYI BIRISI OLSA FENER ONU KOLAY KOLAY VERMEZ,YAZIK COK YAZIK, BILICAYI COOOOK ARAYACAGIZ

AZIZ YILDIRIMA HELAL OLSUN KARDES KULUP DIYEREK BIZE IYI CALIM ATTI HEMDE NE CALIM
alperen2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2009, 19:53   #73
alperen2009
Yiğido

SAYIN KARDES KULUP AZIZ YILDIRIM!!!!
KOTU GIDISIN SEBEBI NIYEMI
BILICA GIBI AVRUPANIN EN IYI SOPERINI ELIMIZDEN CALDI HEMDE BELES FIYATA BIZIM AVRUPADA OYNAYACAGIMIZI BILEREK ISTE BOYLE ANADOLU KULUPLERINI BITIRIYORLAR BIR KAC FOTBOLCUSU ONE CIKINCA ILERDE BASIMIZA BELA OLMASIN DIYE O KULUPLERI BITIRIYORLAR BU KADAR BASIT YAANI
ARKASDASLAR
BILICA GIBI TURKIYENIN VE AVRUPANIN EN IYI STOPERININ YERININ DOLDURULAMAMASI AYRICA SILLA VE HERVE TUM YAANI BENIM AKLIM ALMIYOR INANIN TAM TAKIM OTURMUSKEN,BILICAYI SATIORUZ KAC PARAYA SOYLENTILERE GORE 2,BUCUK MILYON EROYA VE ARTI YASIN CAKMAK, INANIN PARASI BIR TARAFA AKIL MANTIK ALMIYOR NEDEN BLICA FENERE VERILDI YANI AZIZ YILDIRIMIN RICASINI KIRMAMAK ICINMI BUNU YAPTIK YOKSA FENERBACE KARDES KULUP OLDUGU ICINMI GORDUK BIZE VERDIKLERI FOTBOLCUYU BEN YASIN CAKMAGI GECEN YILDAN TANIYORUM SAMPIYONLAR LIGINDE LIGINDE LUGANONUN YOKLUGUNDA FENERIN BASINI YAKTI OLMADIK HATALAR YAPAN BIR FUTBOLCU, SIVASSPOR SAMPIYONLAR LIGINDE OYNAYACAGI HALDE, SAYIN BULENT ABIM ONUN GIBI DAHA IYILERINI BULACAGIZ DEDI,ARKADASLAR KENDIMIZI KANDIRMAYALIM LUTFEN,EGER BLICA BIR YIL DAHA SIVASTA KALAYDI ONUMUZDEKI YIL EN AZ 20 MILYON EROYDU YAANI PARASI BIR TARAFA SIVASA COK BUYUK HIZMETLER VEREN ALDIGI PRANIN HAKKINI VEREN BIR INSANDI DIGERLERIDE OYLEYDI,GORECEKSINIZ FENERBACE ONU 5 KATI FIYATA SATAR,
YAZIK COK YAZIK BLICAYI COOOK ARAYACAGIZ
Alt 29.07.2009, 20:11   #74
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

hepsi suclu......................... ..
Alt 29.07.2009, 20:15   #75
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Kötü gidişin en büyük sebebi sizce nedir? Şampiyonlar ligine girmeyi kazanan oyuncularımızın gönderilmesi mi yoksa başka nedenler mi?

Beni üzen yenilgiler değil olur tabi yenilgi kimler yenilmedi ki bu yolda, beni üzen oynanan futbolun kötülüğü. Şuan geçen seneki takımdan eser yok gibi. Hazırlık maçlarında ve şampiyonlar liginde gördük ki takım oturmamış bu konu hakkındaki görüşlerinizi bu başlık altında toplayalım.
Kötü gidis demeden ziyade takimda kimyanin bozulmasi ve toparlanamamasinin sebebi diyecegim. Ben cevap istediginiz seceneklerden Giden oyuncularının yerinin doldurulamaması secenegini secsemde bu secenek kendi icinde bir cok yetersizligi barindiriyor.
1.Yanlis ve yetersiz transferlerin oldugunu ve gidenlerin yerinin doldurulmadigini
2.Transfer calismasi yürüten grubun olumlu bir calisma yürütmedigi.
3.Teknik heyetin Takimdan gönderilmesi gerekenler isimlerde yanlis davrandigi.
4.Yönetimin son karar merci oldugunu düsünerek olumsuzluklarin tümüne ortak oldugu gercegi.
5.Iskelet yapi elimizde yapilan takviyelerle iyi bir takim olacagiz aciklamasi Teknik yönetim tarafindan söylendi. Buna ragmen Takimi hazilamakda ve etkili Futbol oynatmakda yetersiz kalindi.
6.Futbolcularin kendini gelistirme,yardimlasmayi esas alan etkili futbol oynamadaki isteksizligi.
7.Yönetimin Külübün cikarlari diyerek genel camiamizin cikarina olmayan futbolculari acelece sattigi gercegi.
8.Yönetimin Etkili takviyeler yapmada gönülsüz ve isteksiz oldugu.
9.Teknik heyetin etkili takviyedeki yeteneksizligi.

Sonuc olarak bu secenek kendi icerisinde aslinda bir cok cevabida barindiriyor.
Umarim artik bütün bu olumsuzluklardan bir ders cikarilir ve aksayan yanlarin giderilmesi noktasinda cözüm üretme gayretinde olan bir Teknik heyet onun tüm ihtiyaclarina cevap olan bir Yönetim Isini iyi yapan bir Transfer komitesi görürüz.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2009, 20:37   #76
alperen2009
Yiğido

Alıntı:

Beni en cok uzende FABIO BLICA gibi avrupanin en iyi STOPERININ yok fiyatina KARDES KULUP FENERE verilmesi yerine aldigimiz YASIN CAKMAK, bu sene basimizi cok yakacaga benziyor arkadaslar cunki FENER kolay kolay iyi futbolcusunu kimseye vermez YAZIK COK YAZIK
hem avrupada oynayacagiz hemde en iyi futbolcularimizi sattik NEDEN!!!!!!!!!!!!!!
Alt 29.07.2009, 20:44   #77
superglam
Tecrübeli Yiğido

superglam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 superglam FAZLA SÖZE GEREK YOKsuperglam FAZLA SÖZE GEREK YOK

Erman kılıcın yerine herve tum ve syllayı veriyosan o adamın aklınla şüphe ederim ben...
superglam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2009, 21:01   #78
mrkz_abi
Acemi Yiğido

mrkz_abi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

41 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 mrkz_abi Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

BÜLENT UYGUN NE ZAMAN MENEJERLİKLE HOCALIĞI AYIRIRSA O ZAMAN BİŞEYLER OLACAKTIR HERALDE DÜN MAÇDA EN ÇOK ZORUMA GİDEN ADAMLAR TOP ÇEVİRİYOR TRİBÜNLER OLEY ÇEKİYOR VEDE 5. GOL
Alt 29.07.2009, 21:10   #79
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1082 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bunun sebebi;gelenlerin gidenleri aratmasidir.ortada bir sorun yok ! cok sorun var...
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2009, 21:19   #80
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Gelen oyuncular haYAL kirikligi,gecen sezon sahada savasan futbolcular vardi simdi ise gezen futbolcular,ersen martin ve yasin cakmak bu takima hic yakismiyor cünkü onlarda hirs ve inanc yok.atalarimiz bosuna dememisler gelen gideni aratir diye.hoca gerekirse paf takimdan oyuncu oynatsin ama onlari oynatmasin,bari genclerimiz savasmasini bilir yenilse bile bunlar gibi ezilmezler
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gidişin, kötü, nedir, sebebi