Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent Uygun Gaziantep'te
Alt 25.05.2010, 01:26   #151
kanımaksa58
Yiğido

kanımaksa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 kanımaksa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Bülent Uygun Gaziantep'te

Alıntı:
Mahmut5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sevgili bulent hocam yeni goreviinde basarilar dilerim
ben bir iui sivasspor taraftari olarak bize yasatmis oldugun turkiye ikinciliginden dolayi cok tesekkur ederim.
gonul isterki sivasspor her sene sampiyon olsa ama kafamizi kuma gommenin anlami yok bu gidisle sivasspor senin bize yasatmis oldugun turkiye ikinciligini bilmem kac yillar sonra ulasir allah bilir.
ben sadece konusan sivassporlu degilim yani 5 milyon sivasli var deyipde bir telefon hatti acildimi 26 bin telefonu zor bulan ve devamli sadece laf ebeligi yapan sivaslilarin soyledigi nankorce laflari etmeyecek sadece tesekkur edecegim bulent hocam allah yar ve yardimcin olsun seni iyi bir insan ve vatanperver olarak goruyor ve seviyorum
hay ağzına yüreğine sağlık abi benim söyleyeceklrimi sen söylemişsinn bülent hocama bir sivaslı ve sivassporlu olarak yürekten sevgi ve saygılarımı iletiyor bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum sivasa yaşattığı tüm güzzellik adına tşk ediyorum Allah razı olsun
kanımaksa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2010, 07:15   #152
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkanın bir anda vazgeçtiği Uygun, G.Antep’e öyle şartlar sunmuştu ki, duyanların dudakları uçukluyordu. Avukatına hazırlattığı 8 sayfadan ve 83 maddeden oluşan sözleşmeyi yönetime sunan tecrübeli çalıştırıcının bu istekleri karşısında şok olan camia apar topar Uygun’u yollama kararı aldı.

İŞTE kırmızı-siyahlı kulübün başkanı ve kurmaylarını canlarından bezdiren o maddelerden birkaçı:

Teknik direktör Bülent Uygun’un onayı olduğu durumlarda, 3. şahıslar bile transfer harcaması yaparsa, yönetim bunu ödemekle yükümlü olacak.

Başkan ve yönetim kurulu, teknik direktör Bülent Uygun’un izni olmadan tesislere giremez.

Yönetimin performansla alakalı olarak futbolculara verecekleri cezalar, Bülent Uygun’un onayı olmazsa geçerli sayılmaz.

Bülent Uygun’un istediği herhangi bir oyuncu yönetim tarafından transfer edilmezse, bu sözleşmenin feshine sebep olur.

MENAJER BOMBASI!

83 maddelik isteklerden bazıları bunlar.. Ancak başkan İbrahim Kızıl’ın vazgeçmesindeki asıl neden ise yönetim genç oyuncu transferi isterken, Uygun’un kendi menajerinin oyuncuları olan Sivaslı Sedat ile Abdurrahman’ın alınması için rapor verilmesi.

http://w9.gazetevatan.com/haberdetay...4&Categoryid=5

asıl hala bülenti savunanlara yazıklar olsun, bakın adamın menejerlik işleri yüzünden kovulduğu yazıyor, gözünü toprak doyursun, herif hem teknik direktörlükten para kazanacak hem de futbolcuların menejerliğinden,

atatürkün dediği gibi bize sporcunun ''zeki, çevik, AHLAKLIsı'' lazım, sivasta tam üç yıl fırıldak çevirdi ama antepliler tüccar adamlar yemediler bülönün fırıldağını

hala savunanlara da yazıklar olsun......

anlayamayanlar da yukarıdaki haberin detayını iyice okusun
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2010, 08:34   #153
vahapkeskek
Acemi Yiğido

vahapkeskek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 vahapkeskek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

http://www.milliyet.com.tr/gaziantep...28/default.htm

yoruma bile gerek yok.
Alt 25.05.2010, 08:36   #154
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 824 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Gaziantepspor Kulübü, teknik direktörlük görevi için İstanbul’da görüşüp anlaştıklarını duyurdukları Bülent Uygun’la yollarını sürpriz şekilde ayırdı.

Gaziantepspor Kulübü’nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, "Kulübümüz, daha önce prensipte anlaşma sağladığı değerli teknik direktör Bülent Uygun ile bazı konularda düşünce ayrılıklarının oluşması neticesinde anlaşmama kararı almıştır. Değerli hocamız Bülent Uygun’a teşekkür eder, başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.

Gaziantepspor Kulubü’nün sitesinde dün yer alan açıklamada ise teknik direktör Bülent Uygun’la başkan İbrahim Kızıl’ın yarın yapması planlanan görüşmenin ileri bir tarihe ertelendiği bildirilmişti.

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, 19 Mayıs’ta İstanbul’da yapılan anlaşmanın ardından, Türk futboluna ve Gaziantepspor’a önemli katkılar sağlayacağını düşündüğü Bülent Uygun’u Gaziantepspor’un teknik direktörü olarak görmenin mutluluk verici olduğunu söylemişti.

Kızıl, Bülent Uygun ile İstanbul’da biraraya gelip mutabakata vardıklarını belirterek, "Bülent Uygun, iki yıl Gaziantepspor’un teknik direktörlüğünü yapacak. Hayırlı olsun. Kendisiyle camiamızın özlediği başarıları yakalayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuşmuştu.

Gaziantepspor’la 2 yıllık mukaveleye imza atan teknik direktör Bülent Uygun ise Gaziantepspor’da olmaktan çok mutlu ve gururlu olduğunu söylemiş, başkan Kızıl’a, yönetime, taraftarlara ve Gaziantep halkına teşekkür etmek istediğini ifade ederek, "Hedefi ve gelecekten beklentisi olan bir camiada çalışacağım. Birlikte büyük hedeflere gidebileceğimiz bir kulüple anlaştım.

Başarılı olmak için buradayım" ifadelerini kullanmıştı.
Alt 25.05.2010, 09:03   #155
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Sayın site yönetimi; forum başlıklarını Sivas Sporun içinde yer alan konulardan seçmenizi öneriyorum.Bakınız eski T.Direktör başka takımla anlaşmış sonra anlaşma iptal edilmiş, tartıştığımız konuya bakın ya.giden gitmiştir, yenisi gelmiştir,eski defterleri kapatmalı ve yeni sayfalara başlanmalı ki taraftarın birlikteliği sağlansın.bize ne B.Uygundan, onu kendisi ve yandaşları düşünsün.biz işimize bakalım, artık bu TD ile ilgili forumda konu açmanın bir anlamı kalmadı, forum zevkinden etmeyin bizleri...
Alt 25.05.2010, 09:35   #156
effenberg
Tecrübeli Yiğido

effenberg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

167 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 effenberg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ayna26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın site yönetimi; forum başlıklarını Sivas Sporun içinde yer alan konulardan seçmenizi öneriyorum.Bakınız eski T.Direktör başka takımla anlaşmış sonra anlaşma iptal edilmiş, tartıştığımız konuya bakın ya.giden gitmiştir, yenisi gelmiştir,eski defterleri kapatmalı ve yeni sayfalara başlanmalı ki taraftarın birlikteliği sağlansın.bize ne B.Uygundan, onu kendisi ve yandaşları düşünsün.biz işimize bakalım, artık bu TD ile ilgili forumda konu açmanın bir anlamı kalmadı, forum zevkinden etmeyin bizleri...
Ya aslin da bu süper lig bölümünde olsa daha iyi olurdu cünkü O blülümde ara sira süper lig konusulabilinsin ama süper lige ait olan seylerin Sivasspor bölümünde olmasi yanlis...............

Konuya gelecek olursak hic bir süper lig takimi bu adami almaz almaz...............
effenberg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2010, 10:33   #157
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 952 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Antep Karıştı

İbrahim Kızıl'la el sıkıştı, iş resmiyete dökülünce kriz patladı. Yönetim, Murat Ceylan'ı satacağını açıkladı. Bülent Uygun da imzayı atmadı.

Dört gün önce Gaziantep’te büyük sevinç vardı... Yerli hoca isteyen Kırmızı-Siyahlı camia Başkan İbrahim Kızıl’ın Bülent Uygun’la anlaşma sağlamasıyla mutlu olmuştu. Ancak dün kriz patlak verdi... Güneydoğu temsilcisi resmi sitesinden yaptığı açıklamada, “Daha önce prensipte anlaştığımız değerli hocamız Bülent Uygun’la düşünce ayrılıkları olunca anlaşmama kararı alınmıştır” ifadesini kullandı. FANATİK ise Uygun’un imza aşamasından dönmesinin nedenini ortaya çıkardı. Transfer politikası yüzünden iplerin koptuğu öğrenilirken, İbrahim Kızıl’ın özellikle Murat Ceylan’ın satılması konusunda ısrar etmesi Uygun’un tepkisine neden oldu.

Yiğidolar’a da karşı çıktı!
Uygun’un, “Ben takımı onun üzerine kurmak istiyorum. Eğer o giderse takımın yapısı komple değişmeli. Onu takımımda istiyorum” dediği belirtildi. Ayrıca Gaziantepspor Yönetimi’nin Uygun’un eski takımı Sivasspor’da sözleşmesi biten isimleri transfer etmek istemesine de olumsuz yanıt verdiği kaydedildi.
Alt 25.05.2010, 10:47   #158
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

esas mesele sivastan gitmeye hazır bülocuların antepte istenmemesi, doğrusunu yapmışlar yoksa küme düşmeye oynarlardı bizim gibi... bizim yapacağımız bu apo musa ve sedattan kurtulmak ,, bu saaten sonra takımda kalmamalılar ne mal oldukları ortada
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2010, 10:51   #159
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

hahahaah sözleşme imzalayıp,imzanın ertesi günü hemde haber verilmeden kovulan tek insandır sanırım. ee adamlar akıllı zararın neresinden dönersek kardır dediler.ALLAH büyük yaaa. hak yiyenin,herşeyi ben yaptım diyenin karnesini veriyor)))).yav heleki haber verilmeden kovulmak ne demek gitsin çiftşiğine çekilsin dışarı bile çıkmasın bence, gurur varsa onur varsa.hakan şüküt kankisi ne kadar üzülmüştür. çünkü onuda etkileyecek bu olay. aynı zihniyetteki kankalar bunlar.bunları hiçbir takım almaz çünkü takımı karıştırırlar.aykut kocaman,oğuz çetin de sakaryalılar. bu ikisinden neden birarada görünmek istemiyorlar,neden samimi değiller çünküü onlar artniyetli değiller,çünkü onlar sadece işlerini yapıyorlar( biri fenerbahcede,biri milli takımda )
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2010, 14:15   #160
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
olumune58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yazık be yazık 2 sene once yazık demıyodunuz nankor olan bulent hoca değil yazık 2 sen once bı tane adam burda bulent hocayı kotulemıyordu 5 6 sene bu site içindeyım sırf bulent hoca 5 6 maç kotu gitti die ıstıfa çağırdı taraftarımız asıl yazık bize adama sorna nıe kactılar dıyolar sen kacırttın adama her maçta ıstıfa dedin adam ne yuzle kalıcaktı ben şahsen bülent hocanın arkasındayım bugun çuğu sivassporluya sorun çoğuda bülent hocayı hala sevıyor ıster çunku daha bi daha yaşayamıcağımız şeleri yasattı bıze ligden düşürmedi ya bu adam ben daha sivassporumuzun bu başarıyı asla yakalacağını sanmıom kımsede ınanamaz buna gercekler bunlar tarıhımızın EN BAŞARILI İSMİ BÜLENT UYGUNDUR......
Ne yazğı beter olsun Başarılıymış Ne başarısı Tüm Türkiyeyi antipatik yaptı Sivasspora ve kendine Oyuncuları dağıttı Taraftar az bile dedi nanköre İki başarı kazanınca kendinden bildi ne oldu sonra bu yüzden kibirlilik iyi değildir birde çok bilmişlik yaptı Hala koruyanlar var Allahtan Mesut hoca geldide takımı kurtardı yoksa Bank asyadaydık bu arada Efendi ve başarılı Ertuğrul sağlamdır örnek kişilik
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
antep, bülent, gaziantepte, uygun, uygundan, vazgecti