Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır.?
Galatasaray Kazanır. 35 7,87%
Sivassporumuz Kazanır. 303 68,09%
Berabere Sonuçlanır. 107 24,04%
Katılımcı sayısı: 445. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Galatasaray - Sivasspor
Alt 11.11.2013, 18:57   #61
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Galatasaray - Sivasspor

Alıntı:
34yigido34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben bu maç için bilet alcam resmi siteye girdim deplaman trübünü biletleri satılmıyo
daha bizim tribunun biletleri satisa cıkmamdı
Alt 11.11.2013, 19:17   #62
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Futbolda mantık yoktur, 11-11 vardır. Eğer bir mantıksızlık varsa oda ŞER güçlerdir. O zaman amenna derim. Çünkü biz alıştık bu durumlara. Ayrıca Ordan puan yada puan almamız vaki olursa mantıksız bir durummu cereyan edecek onu merak ediyorum. O zaman Akhisarın Copenhagın suçu ne?
Fb Gs olayımTürkiyede bir gerçek bu hafta gs fb ye kaybettikten sonra en güçlü sampıyon adaylarından bir tanesi gs ise kaybetmez deim mantığım bu yöndedir...elbette futbolda mantık yoktur..Ama Türkiyee şike yapıp insanların gözünün içine baka baka şike yaapmadık derler ise ve bu kabul görür ise ister stemez beyin olası hesapları yapıyor....
Alt 11.11.2013, 19:35   #63
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fb karşısındaki aciz durumlara düşen gs yi izleyince ,bu gsnin sivasspora rakip olamıyacağını insan düşünüyor,lakin kendi evinde gs aslan kesiliyor,sivassporun kaderimidir tecerimidir artık bilmiyorum hangi takımın ayağa kalkması gerekiyor can veriyoruz ,şimdi r .carlos bu maça göregs yi öyle küçük görürse maçı ciddiye almazlarsa faturayı kesip önümüze koyarlar,ben ne olursa olsun bu maçtan puanla döneceğimize inanıyorum,tek korkum bundan önceki gs maçlarında olduğu gibi öyle faulle ,ofsayt golle,haksız şekilde hakemlerin kalleşliğidir,adil bir ortamda gs yi yenmemek imkansız değil
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2013, 20:14   #64
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 949 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Geldi çattı bu sezonun ilk 12 haftası itibariyle en kritik maçı! Maç müthiş kritik ama rakibin adı GS olduğu veya maç İstanbul deplasmanında olduğu için değil. Maç çok önemli ve kritik, sebebi ise şuan ki puan tablosu ve sıralama!

Ligin 11. haftası itibariyle Avrupa bileti için mücadele eden ve şansı bulunan; oynadıkları futbolla da bu hedefte sonuna kadar mücadele edecekleri belli olan 7 tane takım var, ki bu takımlar sezon sonuna kadar rakiplerimiz: Fener, Kasımpaşa, Beşiktaş, Eskişehir, Galatasaray ve Trabzon.

Bu maçtan alacağımız üç sonuç bize iki farklı kapı aralayacak.

1) Eğer yenilir veya berabere kalırsak ligin zirvesi ile aramız açılmış olacak, biraz gerçekçi olmak gerekirse şampiyonluk uzak bir hayal olacak. Ancak herhalükarda bu 6 takımla birlikte sonuna kadar Avrupa bileti için mücadele edeceğiz.

2) Eğer galip gelir isek, bu yedi takım kendi aralarında iki gruba ayrılacak, şampiyonluk için mücadele edenler ve Avrupa için mücadele edenler. Biz de Fener'le birlikte şampiyonluk için mücadele eden gruba dahil olacağız. Şahsi görüşüm Sivasspor olarak şampiyonluğu sonuna kadar kovalamamız ve şampiyon olamasak bile ligi ikinci sırada bitirmemiz çok önemli.

Peki şampiyonluk için mücadele eden gruba dahil olmak neden bu kadar önemli? Malum duygusal sebepler! Fener bu sene şampiyon olsa da Avrupa'ya gidemeyeceği için ligi ikinci sırada bitiren takım Şampiyonlar Ligi'ne gidecek. Bu da yaklaşık 8 m Euro (20 milyon TL) katılım parası demek.

Özetle GS yenilgisi bizi ilk 7'de tutur, Avrupa için mücadele ederiz. GS'den alınacak bir puan bizi ilk 4'te tutar, lig ikinciliği ve Şampiyonlar Ligi için mücadele ederiz. GS'den alınacak üç puan ise bizi direkt Fener'in en büyük rakibi yapar, sonuna kadar şampiyonluk yarışında var oluruz.

Bu ahval ve şerait içerisinde gelelim maçın taktiğine. Çizdiğimiz resim itibariyle ya istiklal ya ölüm maçına çıkacak olan takım GS! Biz yenilsek bile bir şekilde ilk yedide kalırız diyoruz, adamlar puan kaybetse herşey bitecek! Bu kadar kritik! Sen bu durumda GS'nin yöneticisi, hocası, futbolcusu olsan Sivas maçına hangi gözle bakarsın? Hah bildin işte, adamlar bizim maça işte bu gözle bakacak.

GS için ölümüne alınması gereken üç puan, maçın başından sonuna kadar baskılı oyun demek, sürekli golu düşünmek, sürekli galibiyeti aramak demek! Rakibin sağlı sollu gelmesi ve Sivas'ı bunaltmaya çalışması demek. Ünlü Çinli savaş ustası Sun Tzu der ki "savaştan önce rakibini tanı, psikolojisini ölç, daha sonra zayıf noktasından vur!". Tabii üstadın böyle bir sözü yok, ben uydurdum ama muhtemelen buna yakın birşeyler söylemiştir.

GS'nin durumunu anladık mı, anladık. O halde Fener maçında oynadığımız gibi oynarsal bizi delik deşik ederler mi, evet ederler! O halde şimdi sıra geldi kendimizi tartmaya ve bizim için yeterli olanı anlamaya. Alınacak bir puan bizi yarışta tutar mı? Evet, yukarıda açıkladık ya, Şampiyonlar Ligi'ne bile götürebilir. O halde maçın başında GS'nin üzerine çullanmaya çalışmaya ve arkada boşluk bırakmaya gerek var mı, tabii ki yok! Boşluk bırakırsan ne olur, Drogba, Burak ve Snaijder olur, 3-0 olur!

Peki defansta oturup bekleyecek miyiz, tabii ki hayır, GS'nin telaşla panikle üstümüze çullandığı anlarda Cicinho-Burhan-Atıf-Aydın-Hakan gibi isimlerle GS'yi şişleyeceğiz! Hızlı çıkacağız, verkaç yapacağız, GS defansının arkasına sarkacağız, bak Cebbur'a bu maçta çok güveniyorum ha, maçtan sonra alıntılarım, bu maçta golu var!

Allah'tan bir mani keder olmazsa, inşallah stadyumda takımımıza destek vereceğim. İstanbul'da GS'ye karşı henüz galibiyet göremedim, inşallah bu maçta bu bahtsızlığımızı da üstümüzden atmış oluruz.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.11.2013, 20:30   #65
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Elbette gönül Sivassporun kazanmasından yana... Ama mantık buna izin vermiyor..Fb nın bu kadar gerisine düşen gs ist te bu maçı asla kaybetmez..velevki Sivas bu maçı alır ise R Carlos için söylediğim her şeyi geri alacağım
futbol skorlar zaten matiksiz

mesale

konya nasil fbyi yendi? arada 120milyon avroluk fark var

veya osasouna? barcelonadan yendi 400milyon farkla

parma milani yendi

vesayle vesayle busuru var boyle sonuclar

united kendi evinde west bromwich albiona maglup oldu

top yuvarlak kardes
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2013, 21:05   #66
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

büyük takımlara karşı akıllı oynamakta fayda var örneği fenerbahçe maçı önce durdurup sonra imha edeceksin
Alt 12.11.2013, 00:24   #67
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Çok güzel tespitler, bu arada "Tabii üstadın böyle bir sözü yok, ben uydurdum ama muhtemelen buna yakın birşeyler söylemiştir." sözüne çok güldüm

Yalnız hiç öyle bahtsızlıkları filan düşünmeyelim, hatta bunun lafını bile etmeyelim, GS'nin Kadıköy travmasına dönüşmesin Pozitif olmak her zaman daha iyidir, bahtsızlık ise şuan bahtsızlığın en iyisi GS'de, bahtı olacak olan takım biziz..

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geldi çattı bu sezonun ilk 12 haftası itibariyle en kritik maçı! Maç müthiş kritik ama rakibin adı GS olduğu veya maç İstanbul deplasmanında olduğu için değil. Maç çok önemli ve kritik, sebebi ise şuan ki puan tablosu ve sıralama!

Ligin 11. haftası itibariyle Avrupa bileti için mücadele eden ve şansı bulunan; oynadıkları futbolla da bu hedefte sonuna kadar mücadele edecekleri belli olan 7 tane takım var, ki bu takımlar sezon sonuna kadar rakiplerimiz: Fener, Kasımpaşa, Beşiktaş, Eskişehir, Galatasaray ve Trabzon.

Bu maçtan alacağımız üç sonuç bize iki farklı kapı aralayacak.

1) Eğer yenilir veya berabere kalırsak ligin zirvesi ile aramız açılmış olacak, biraz gerçekçi olmak gerekirse şampiyonluk uzak bir hayal olacak. Ancak herhalükarda bu 6 takımla birlikte sonuna kadar Avrupa bileti için mücadele edeceğiz.

2) Eğer galip gelir isek, bu yedi takım kendi aralarında iki gruba ayrılacak, şampiyonluk için mücadele edenler ve Avrupa için mücadele edenler. Biz de Fener'le birlikte şampiyonluk için mücadele eden gruba dahil olacağız. Şahsi görüşüm Sivasspor olarak şampiyonluğu sonuna kadar kovalamamız ve şampiyon olamasak bile ligi ikinci sırada bitirmemiz çok önemli.

Peki şampiyonluk için mücadele eden gruba dahil olmak neden bu kadar önemli? Malum duygusal sebepler! Fener bu sene şampiyon olsa da Avrupa'ya gidemeyeceği için ligi ikinci sırada bitiren takım Şampiyonlar Ligi'ne gidecek. Bu da yaklaşık 8 m Euro (20 milyon TL) katılım parası demek.

Özetle GS yenilgisi bizi ilk 7'de tutur, Avrupa için mücadele ederiz. GS'den alınacak bir puan bizi ilk 4'te tutar, lig ikinciliği ve Şampiyonlar Ligi için mücadele ederiz. GS'den alınacak üç puan ise bizi direkt Fener'in en büyük rakibi yapar, sonuna kadar şampiyonluk yarışında var oluruz.

Bu ahval ve şerait içerisinde gelelim maçın taktiğine. Çizdiğimiz resim itibariyle ya istiklal ya ölüm maçına çıkacak olan takım GS! Biz yenilsek bile bir şekilde ilk yedide kalırız diyoruz, adamlar puan kaybetse herşey bitecek! Bu kadar kritik! Sen bu durumda GS'nin yöneticisi, hocası, futbolcusu olsan Sivas maçına hangi gözle bakarsın? Hah bildin işte, adamlar bizim maça işte bu gözle bakacak.

GS için ölümüne alınması gereken üç puan, maçın başından sonuna kadar baskılı oyun demek, sürekli golu düşünmek, sürekli galibiyeti aramak demek! Rakibin sağlı sollu gelmesi ve Sivas'ı bunaltmaya çalışması demek. Ünlü Çinli savaş ustası Sun Tzu der ki "savaştan önce rakibini tanı, psikolojisini ölç, daha sonra zayıf noktasından vur!". Tabii üstadın böyle bir sözü yok, ben uydurdum ama muhtemelen buna yakın birşeyler söylemiştir.

GS'nin durumunu anladık mı, anladık. O halde Fener maçında oynadığımız gibi oynarsal bizi delik deşik ederler mi, evet ederler! O halde şimdi sıra geldi kendimizi tartmaya ve bizim için yeterli olanı anlamaya. Alınacak bir puan bizi yarışta tutar mı? Evet, yukarıda açıkladık ya, Şampiyonlar Ligi'ne bile götürebilir. O halde maçın başında GS'nin üzerine çullanmaya çalışmaya ve arkada boşluk bırakmaya gerek var mı, tabii ki yok! Boşluk bırakırsan ne olur, Drogba, Burak ve Snaijder olur, 3-0 olur!

Peki defansta oturup bekleyecek miyiz, tabii ki hayır, GS'nin telaşla panikle üstümüze çullandığı anlarda Cicinho-Burhan-Atıf-Aydın-Hakan gibi isimlerle GS'yi şişleyeceğiz! Hızlı çıkacağız, verkaç yapacağız, GS defansının arkasına sarkacağız, bak Cebbur'a bu maçta çok güveniyorum ha, maçtan sonra alıntılarım, bu maçta golu var!

Allah'tan bir mani keder olmazsa, inşallah stadyumda takımımıza destek vereceğim. İstanbul'da GS'ye karşı henüz galibiyet göremedim, inşallah bu maçta bu bahtsızlığımızı da üstümüzden atmış oluruz.
Alt 12.11.2013, 07:45   #68
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Orta Sahaya hakim olan takimin kazanacagi bir mac diye düsünüyorum, iki takimda orta alanda topu tutmak isteyecektir, umarim Kadir - Hakan veya Adem ikilisi gündünde olurlarda bizi costururlar
Alt 12.11.2013, 08:21   #69
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34yigido34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben bu maç için bilet alcam resmi siteye girdim deplaman trübünü biletleri satılmıyo
Dün aradım henüz satışa çıkmamış resmi site üzerinden duyurulur dedi fiyatı ve satışa çıkacağı tarih
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.11.2013, 08:33   #70
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Carlos ve ekibi cinconlara futbol nasıl oynanır gösterecekler.
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
2devre, arası, devre, galatasaray, ilk, sivasspor, yarı