Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Desteğe ihtiyacımız var
Alt 02.08.2013, 21:53   #21
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Desteğe ihtiyacımız var

Benim taraftarlardan istedigim tek stada gitmeleri ve lisansli ürün almalari
cünkü bu sezon cok is yapti sivasspor camiasi
cok iyi transferler yapti ve iyi bir antrenör getirdi
hepsinide cepten ödiyecek güctemiyiz onu bilemem
o yüzden sivasa destek olalim ve Sivassporumuzu zirveye tasiyalim
Bu Konuda 58CeZa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.08.2013, 23:39   #22
frankfurt"sivas
Yeni Yiğido

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 frankfurt"sivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yardım kadar destek te onemlı hersey para deyıl bızım canı gonulden destekleyecek sahım cıkacak buyuklerımızede ıhtıyacımız var
frankfurt"sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2013, 23:41   #23
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

forma atkı almak önemli değil önemli olan resmi ürün alınması şampiyonluğa oynarken Atatürk caddesinde bir dükkan 10 tl ye peynir ekmek gibi forma satmıştı sivasspor kazanamadı :( Başkanımıza nacizane tavsiyem genç futbolculara yönelmesi al sat işine girmesi taraftardan değil futbolcu transferinden kazanmaya gidilmeli medya yorumcularına üç beş sakal atarak pazarlama tekniğini geliştirebiliriz.Antep kayseri gençler parayı buradan vuruyor bizde kazanabiliriz umutsuz olmayalım.
Alt 03.08.2013, 00:09   #24
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Altı üstü 2 milyon avro dan bahsediyor başkanımız,bu kadar aciz sivaslı işadamları milleti kendimize güldürmeyelim destek verin
Alt 03.08.2013, 00:29   #25
Rallim58
Gast

Şimdi destek zamanı

Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, kırmızı-beyazlı kulübün menfaatleri doğrultusunda iş adamından, taraftarına kadar herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini belirterek; “Artık Sivasspor için destek zamanı gelmiştir” dedi. Başkan Otyakmaz, önümüzdeki günlerde iş adamları ile bir araya gelmeyi düşündüklerini belirterek, acil olarak 2 milyon Euro’ya ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Sivassporlu taraftarların sosyal paylaşım sitelerinde başlatmış olduğu ‘Sivasspor Sponsor İstiyor’ kampanyasına destek her geçen gün dalga dalga büyüyor.

Konuyla ilgili Tweetter hesabında örgütlenen Yiğidoların bu kararlı davranışı futbol ve sanat dünyasından da tam not aldı. ‘Yiğidoların Messi’si’ olarak anılan Erman Kılıç, Galatasaraylı taraftarlardan eski takımına destek isterken, sanatçı Ceyhun Yılmaz ise tiyatro ve sanat dünyasına kampanyada öncülük etti.

OTYAKMAZ’DAN TEŞEKKÜR

Yiğidoların bu anlamlı davranışına Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın teşekkürü gecikmedi.
Binlerce Sivasspor taraftarına Tweetter hesabından seslenen Başkan Otyakmaz; “Sponsor konusunda arayışımıza destek vererek sesimizin gür çıkmasını sağlayan cefakar Yiğidolarımıza teşekkür ediyorum. Sivas halkı bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı, hepsine şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum” dedi.

İHTİYAÇ 2 MİLYON EURO

Süper Lig’e yükseldiği 2004-2005 sezonundan bu yana kısıtlı bütçe ile büyük başarılara imza atan ve aradan geçen süre zarfında adeta kendi yağıyla kavrulan kırmızı-beyazlılara destek zamanının geldiğini ifade eden Başkan Otyakmaz, yeni sezon öncesinde 2 milyon Euro’ya ihtiyaçları olduğunu vurguladı.

İşadamları ile Ramazan Bayramı sonrasında bir araya gelmeyi planladıklarını aktaran Otyakmaz, düzenlenecek toplantıda herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini söyledi.

Son olarak taraftarlardan takımına sahip çıkarak, üzerlerine düşen görevleri yerine getirmesini isteyen Otyakmaz; "Başarıyı hep birlikte yakalamamız için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Taraftarlarımız kombinesini ve Sivassporumuzun lisanslı ürünlerini alarak hem takıma sahip çıkmak hem de kulübüne destek çıkmış olacaktır. Başarı ancak böyle elde edilir" dedi.

KAAN KARAGUŞ/İrade
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2013, 01:02   #26
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sivasspor fetvası: sivasta yaşayıp, sivassporluyum diyen bir kişi, galibiyete seviniyor mağlubiyetten sonra da takıma laf atıyorsa ancak maçı stadda değil de çayını yudumlayıp kolasını içip sigarasını tüttürerek kahvede izliyorsa o kişiyi dövmek mübahtır !
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kadirakin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.08.2013, 01:06   #27
Rallim58
Gast

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..............................

seyirci kapasitemiz 2750 değil çünkü

stadı sivaslı olupta tuttukları büyük takımlar sivasa geldiğinde izlemek isteyenler dolduruyor. oda ayrı bir konu
O zaman da yönetim bazı konularda radikal kararlar alacak.

Örnek; Malum takımların müsabakalarında karşılaşma ücretleri "ciddi gözden geçirilmelidir". Yoksa; yıllardır kombine sahibi olan bizlere haksızlık edilmiş olur. Maç seçen 10 TL'den izleyip, bizlerden sezon başında izlemediğimiz maç başına 14.7 TL almış oluyor ki bu da tepkilere neden oluyor.
Alt 03.08.2013, 01:10   #28
GurbetciYigidom
Yiğido

GurbetciYigidom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GurbetciYigidom ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

valla bu sene izindeydim storeden 5 forma aldim 5 ,6 tane tsört aldim ama yinede memun kalmadim,asortmen takimi filan hic yoktu olsada kiminin alti yok kiminin kollari yanlis kesilmis sanki pazar mallari gibiydi kalite denen hic birsey yok, cesit cok az cocuklara göre hicbir sey yoktu formalarin bedenleri cok kücük normalde medium ve small giyen biriyim ama xl formalar bile nerdeyse kücük geldi bana ,artik siz düsünün xl giyen biri nasil forma alsin .bence storeye iyi bir ceki düzen verilse gurbetcilerimiz yeter oraya,külübümüze cok büyük maddi destek saglayan gelir kaynagi olur ve yönetimimizde milletten para dilenmez,
Alt 03.08.2013, 01:25   #29
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
GurbetciYigidom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla bu sene izindeydim storeden 5 forma aldim 5 ,6 tane tsört aldim ama yinede memun kalmadim,asortmen takimi filan hic yoktu olsada kiminin alti yok kiminin kollari yanlis kesilmis sanki pazar mallari gibiydi kalite denen hic birsey yok, cesit cok az cocuklara göre hicbir sey yoktu forma larin bedenleri cok kücük normalde medium ve small giyen biriyim ama xl formalar bile nerdeyse kücük geldi bana ,artik siz düsünün xl giyen biri nasil forma alsin .bence storeye iyi bir ceki düzen verilse gurbetcilerimiz yeter oraya,külübümüze cok büyük maddi destek saglayan gelir kaynagi olur ve yönetimimizde milletten para dilenmez,
Aynen bende gittim yani illa birsey almis oliyim diye forma haric birseyler aldim
Takima katkim olsun diye yoksa aldigimin yarisini almazdim
Adidas degilde "stadyum" markasi lisansli ürünler
Sivasspor Adidas asortmanina 150 tl bile veririm ben ama yok
Pazar mali gibi seyler var
Ve bu sene gitseym yine ayni seyler vardir
Tabiki store aciksa
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58CeZa58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.08.2013, 01:28   #30
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkanımız sadece Utaka'nın ücretini istemiş.Haydi yiğidolar Utaka'yı alalım! İnanıyorum ki(nedense) bu sefer sponsor konusunu çözeceğiz.Taraftarlarımız da böyle seslerini duyurursa olacak bu iş.
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
desteĞe, ihtiyacımız, otyakmaz, var