Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı

Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı, sizlerde paylaşın.

Seçenekler Arama Stil

Futbola El Atan Devlet Icindeki Karanlik Gücler
Alt 08.07.2011, 17:09   #1
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 686 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Futbola El Atan Devlet Icindeki Karanlik Gücler

Böyle birsey ne görüldü nede duyuldu.Futbolda Pirim ve sikenin temeli sanki bu sezon atildi yani yillarca olan bu cesit sözde sikeler daha önce yokmus gibi bazi karanlik arkasi devlete dayanan gücler nerden buldularsa böyle bir söz ortaya atdilar simdide önüne geleni topluyorlar.Türkiyede son zamanlarda futbolda bir gelisme vardi bunu gören karanlik gücler önünü kesmek icin yillarca söylenen sike olayini getirdiler bize mal etdiler daha kisa zamanda FIFA,da cikan bir cesit sözde rüsvet ve sikeleri dünya birakti bize gözünü dikti bir bakin FIFA,nin baskanina ne kadar olaylar döndermis bunlar kayboldu unutuldu gündem bizde öyleya bir gün baslayacakti oda bu sezon cikti.Sivasin Sampiyonluga oynadigi maclarda önünü kesen takim olmadimi pirim alipda bunu niye kimse gündeme getirmiyor yani G.Antep Hafizalarinizi zorlayin bakalim 8 milyon Euroya futbolcusunu Besiktasa verdi degeri 3 milyon yada 4 milyon bunlarin hesabini kim soracak bu tesvik pirimi degilde ney?.Ben burda Sonuna kadar Baskanin ve Korcanin Sucsuz olduguna inaniyorum kimler ne derlerse desin hepsi faso fiso. Baskana ,ve Korcana böyle günde yardimlarimizi sezimizi cikararak yaninda oldugumuzu gösterelim.Fenerbahce oyuncularina sahip cikti kampta tüm arkadaslari. Yalniz bizde ve Es Es de en yakin adamlarina arkasini döndü yani Korcanin hemen mukavelesi fes edildi bunu üzülerel okudum ve TV,den duydum ne kadar halihsiz bir karar düsünün Hoca arkasinda onun sucsuz olduguna inaniyor benim ve Taraftarlar gibi ama yönetim arkasini ceviriyor hadi diyelimki bir kac gün sonra cikti sucsuzlugundan dolayi buna ne diyeceksin sen yönetim , Mukavelesini fes etmekle sen sucu kabullenmis oluyorsun takim olarak yani yanlis verilen bir karar Kocaman bir Camiayi suclamis olmuyormusun soruyorum burdan mukaveleyi fes etmekle resmen sucu ona yüklemekle sike yapmis diyorsun .Halbuki bizim yapacagimiz Yönetim Taraftar Elele olacak ve Sayin Baskannimiz ve Korcanni Desdeklemek onun yaninda olmak olacak umarim en kisa zamanda cikarlar ben sucsuz olduklarina inaniyorum.
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ensar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
atan, devlet, futbola, gücler, icindeki, karanlik