Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Kafkastan Bülent Hocaya Sataşma !!
Alt 31.01.2009, 16:42   #1
uhud85
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 103 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 uhud85 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Kafkastan Bülent Hocaya Sataşma !!

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Adana 5 Ocak Stadı'nda Kayserispor ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada hakemden yakındı.

Uygun maç sonrası düzenlendiği basın toplantısında, yağmur nedeniyle zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle iki takımın da istediği futbolu sahaya yansıtamadığını belirterek, "Mücadele anlamında iki tarafın da futbolcularını tebrik ediyorum" dedi. Futbolcuların iyi işler yapmaya çalıştığını belirten Uygun, şöyle konuştu: "Ancak hakemimiz 15 tane faul yapan Cangele'ye sarı kart göstermezken, oyuna girer girmez topu çalmak isterken faul yapan Balili'ye sarı kart gösterdi. Bu ne lahana bu ne turşu. Hadi bundan vazgeçtim, adamın ayağını kıracak şekilde tabanla giren futbolcuya, kardeşim koşarken göster kırmızı kartını. Niye benim futbolcum, 3 dakika sonra sana 'Sarı kart göstermeyecekmisin?' diyor. Sen bunları çözebileceksin, o avantajı çözebileceksin, sen bunları okuyacaksın ki belki UEFA'da final yönetirsin. Şiş yansın kebap yanmasın, Adana kebabı yandı. Adanalılar futbol izleyemedi. Böyle şey mi olur?"

"TEBRİK EDİYORUM TOLUNAY HOCA"
Uygun, oyundan atılan oyuncusunu alnından öpen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı da eleştirerek, "Tebrik ediyorum seni Tolunay hoca" ifadesini kullandı Bülent Uygun bir soru üzerine 3 gün önce zorlu Galatasaray maçından çıktıklarını, yüksek tempoda iki maç oynayınca futbolcularının ister istemez zorlandığını söyledi. Futbolcularının zorlanmasında kötü saha şartlarının da etkisi olduğunu bildiren Uygun, "Ancak deplasmanda aldığımız 1 puan iyidir" dedi.
Uygun, hakemle ilgili bir başka soru üzerine de bir pozisyonda futbolcusunun topun önüne geçmek isterken sarı kart gördüğünü anımsatarak, "Tartışılacak bir pozisyon, futbolcum topun önüne geçmeye çalışıyor sarı kart veriyor. Hakeme ne diyeyim. Allah sonlarını hayır etsin" şeklinde yanıt verdi.

"O BİZİM KİM OLDUĞUMUZU ÇOK İYİ BİLİR"
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da oyun açısından iki takımınd a olumsuz saha şartlarına karşın iyi mücadele ettiğini söyledi. Kendileri için söylenecek çok şey olmadığını anlatan Kafkas, "Bizim için zor bir sezon geçiyor. Yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz" dedi. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un futbolcusunu öpmesiyle ilgili kendisi hakkında yorumda bulunduğunu hatırlatan Kafkas, şöyle konuştu: "Benim adetim pek kameralar karşısında birilerine bir şey söylemek değil, yüzüne söylemek. O bizim kim olduğumuzu çok iyi bilir. Oyuncuyu öpmem ona destek vermem amacıylaydı. Yoksa kimseyi yaralasın sakatlasın diye öpmedik. Genç oyuncudur destek verelim morali bozulmasın diye. Tekrar söylüyorum bunun da altını çizerek söylüyorum ona söyleyin, biz kameraların karşısında değil yüz yüze söyleriz, hiç de çekinmeyiz."

Kafkas, basın toplantısından ayrılırken de, "Aranızda Sivaslı varsa ona söylesin" diyerek toplantı salonundan ayrıldı.
uhud85 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda uhud85'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Kafkastan Bülent Hocaya Sataşma !!
Alt 31.01.2009, 16:47   #2
sarı şeytan 38
Acemi Yiğido

sarı şeytan 38 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 sarı şeytan 38 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Kafkastan Bülent Hocaya Sataşma !!

nasıl bir mantık bu.iyide ilk konuşan bülent Uygun nasıl oluyorda Tolunay Kafkas Bülent beye sataşıyor.Tolunayı ne yapmasını bekliyordu acaba?? 18 yaşındaki bir çocuga niye faul yaptında kırmızı kart gördün diye ensesine bir tokat atmasını mı?? Furkan gelecekte Kayserispor takımının yıldızlarından biri olmaya adaydır ve daha ilk maçında moralinin bozulmasını hocası tabiki istemez.o çocuk tecrübesizliğinin kurbanı oldu,daha ilk maçıydı.yaptığı harekette kesinlikle yanlıştı.Bülent Uygun bunu anlayamacak kadar düşüncesiz bir insan mı??zaten Bülent Uygun'un antipatik olduğunu hep söylüyordum ama bunu bir kez daha kanıtladı.
Alt 31.01.2009, 16:53   #3
uhud85
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
sarı şeytan 38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
nasıl bir mantık bu.iyide ilk konuşan bülent Uygun nasıl oluyorda Tolunay Kafkas Bülent beye sataşıyor.Tolunayı ne yapmasını bekliyordu acaba?? 18 yaşındaki bir çocuga niye faul yaptında kırmızı kart gördün diye ensesine bir tokat atmasını mı?? Furkan gelecekte Kayserispor takımının yıldızlarından biri olmaya adaydır ve daha ilk maçında moralinin bozulmasını hocası tabiki istemez.o çocuk tecrübesizliğinin kurbanı oldu,daha ilk maçıydı.yaptığı harekette kesinlikle yanlıştı.Bülent Uygun bunu anlayamacak kadar düşüncesiz bir insan mı??zaten Bülent Uygun'un antipatik olduğunu hep söylüyordum ama bunu bir kez daha kanıtladı.
bak kardeş misafir kişiysen misafir gibi davran..yoksa defol git başka yerde yaz.burası yiğidoların yeri..bülent hocaya sataşan bize sataşmış demektir..resmen bizi sakatlamaya yönelik oynadınız..bilica kırmızı kart görsün diye elinizden geleni yaptınız..hakemleride aldınız yanınıza..ama kime sataştınıza dikkat edin...SİVAS CAMİASI BÜYÜK BİR CAMİADIR..ALTINDA KALIRSINIZ Bİ DAHA KALKAMAZSINIZ SONRAA!!!!
Bu Konuda uhud85'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2009, 16:57   #4
sarı şeytan 38
Acemi Yiğido

Alıntı:
uhud85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bak kardeş misafir kişiysen misafir gibi davran..yoksa defol git başka yerde yaz.burası yiğidoların yeri..bülent hocaya sataşan bize sataşmış demektir..resmen bizi sakatlamaya yönelik oynadınız..bilica kırmızı kart görsün diye elinizden geleni yaptınız..hakemleride aldınız yanınıza..ama kime sataştınıza dikkat edin...SİVAS CAMİASI BÜYÜK BİR CAMİADIR..ALTINDA KALIRSINIZ Bİ DAHA KALKAMAZSINIZ SONRAA!!!!
çok korktum kardeş nolacak şimdi.sen benim yazılarımdan Sivasspor'a bir sataşma bulabilirmisin?? bulamazsın.ama sen ve senin gibi seviyesi düşük bir sürü kişi bulabilirim ben sana.insanlarla insan gibi diyaloglara giremiyorsan insanlara açık bir yerde yazı yazma
Alt 31.01.2009, 16:56   #5
sivassporummm58
Yiğido

sivassporummm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 sivassporummm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Sarı şeytan senin oyuncun bizim oyuncumuza art niyetli bir şekilde faul yaptı.Resmen daldı biçti.Tabiki bu durumda o oyuncuya yönetimden olsun teknik heyetten olsun bence en ağır ceza verilmesi gerkiyor.Ancak bunun yerine gidiyor alnından öpüyor senin hocan.Bu nasıl mantıktır.Senin oyuncun kırmızı kart görecek ve nasıl gördüğü de malum seni yarı yolda bırakacak sen de onu alnından öpeceksin.Hayret valla...

Ayrıca bir anket yapsalar bülent hoca mı antipatik yoksa tolunay kafkas mı diye iddia ediyorum tolunay bülent hoca yı geçer hem de sollayarak...

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
sivassporummm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:00   #6
sarı şeytan 38
Acemi Yiğido

Alıntı:
sivassporummm58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sarı şeytan senin oyuncun bizim oyuncumuza art niyetli bir şekilde faul yaptı.Resmen daldı biçti.Tabiki bu durumda o oyuncuya yönetimden olsun teknik heyetten olsun bence en ağır ceza verilmesi gerkiyor.Ancak bunun yerine gidiyor alnından öpüyor senin hocan.Bu nasıl mantıktır.Senin oyuncun kırmızı kart görecek ve nasıl gördüğü de malum seni yarı yolda bırakacak sen de onu alnından öpeceksin.Hayret valla...

Ayrıca bir anket yapsalar bülent hoca mı antipatik yoksa tolunay kafkas mı diye iddia ediyorum tolunay bülent hoca yı geçer hem de sollayarak...
hocam sanırım anlatamadım biz zaten Furkana haklı demiyoruz.ama sende hak verirsin.18 yaşındaki bir çocuğa ilk maçında niye kırmızı gördün diye maç sonunda fırça o çocugun futbol hayatını köreltir.onu maç sonunda teselli etmek ve moral vermeye çalışmak suçsa eyvallah
Alt 31.01.2009, 17:23   #7
sivassporummm58
Yiğido

sivassporummm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 sivassporummm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
hocam sanırım anlatamadım biz zaten Furkana haklı demiyoruz.ama sende hak verirsin.18 yaşındaki bir çocuğa ilk maçında niye kırmızı gördün diye maç sonunda fırça o çocugun futbol hayatını köreltir.onu maç sonunda teselli etmek ve moral vermeye çalışmak suçsa eyvallah
Bak kardeş birkez daha söylüyorum sizin topçunuz tamamen art niyetli bir şekilde girmiştir.Pozisyonu izlediğin zaman zaten bunu gayet iyi görürsün.Galiba burada hemfikiriz.Dolayısıyla art niyetli bir şekilde topa girip rakip oyuncuyu sakatlayan bir kişi için kırmızı kart bence en hafif cezadır.Kırmızı kartın yanında teknik heyetin bu oyuncuyu yaşı ne olursa olsun uyarması hatta yönetimin de ceza vermesi gerekir.Sen çıkıp da oyuncuyu tebrik eder gibi yaptığı bu ağır hareketten sonra alnından öpersen adama sorarlar "sen ne yapmaya çalışıyorsun" diye.Ayıp yani...

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
sivassporummm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 16:50   #8
sewaz58
Tecrübeli Yiğido

sewaz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

183 Mesajına 256 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 sewaz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kafkas akıllı olsun da önce Sivaslılar ona birşeyler söylemesin ... Bülent Uygun'un da son zamanlarda giderek dozunu arttıran açıklamaları kendinden çok bize zarar veriyor .. Biz futbolumuzla,takım ruhumuzla bu yerlere geldik böyle sürekli yorum yaparakta bir yere varamayız..
BİZ SIVASLIYIZ!!!

58 & SİVASSPOR & 58
sewaz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 16:50   #9
uhud85
YASAKLI ÜYE

kafkas akıllı ol haddini bil..sivaslı diye geçme o sivaslılar senin ...
Alt 31.01.2009, 16:55   #10
ferhat_58_oğuz
Yiğido

ferhat_58_oğuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

72 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 ferhat_58_oğuz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kendini hoca zanneden tlunay sen önce haddini bil sonra sivasa ve hocamıza dil uzat bizim hocamızın ve sivasın adını ağzına alırken önce ağzını yıka
ferhat_58_oğuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bülent, hocaya, kafkastan, sataşma