Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

KINAMA MAİLİ
Alt 05.08.2006, 23:13   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart KINAMA MAİLİ

Sayın Başkanımız Mecnun OTYAKMAZ ’a yapmış olduğunuz çirkin ve asılsız iftiralar Sivasspor Taraftarı olarak beni derinden yaralamıştır.

Duruşuyla, konuşmasıyla, kişiliğiyle örnek teşkil eden bir insana, aslı astarı olmayan sadece ve sadece gündemi değiştirmek ve gündemde şahsınıza yer açmak adına yapmış olduğunuz çirkin saldırılar tarafımızdan hoş karşılanmamıştır. Böyle asılsız ve çirkin saldırılara karşı Sivasspor Taraftarı olarak hiçbir zaman sessiz kalmadık ve kalmayacağız..

Yapmış olduğunuz bu saldırıyı Tüm Sivas Halkı ve Sivasspor Taraftarı olarak kınıyoruz.

yukarıdaki metni aşagıdaki mail adreslerine atarak başkanımıza yapılan saldırıda Başkanımızın yalnız olmadığını tüm yiğidoların Başkanımızın arkasında olduğunu kanıtlamak için biz Taraftarlar duyarlılık göstermeliyiz.

layar@milliyet.com.tr mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
okur@milliyet.com.tr mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
Fax. 0212 5056233 (Haber Merkezi)

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: KINAMA MAİLİ
Alt 05.08.2006, 23:18   #2
CEVIK
YASAKLI ÜYE

CEVIK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CEVIK FAZLA SÖZE GEREK YOKCEVIK FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: KINAMA MAİLİ

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı
Sayın Başkanımız Mecnun OTYAKMAZ’a yapmış olduğunuz çirkin ve asılsız iftiralar Sivasspor Taraftarı olarak beni derinden yaralamıştır.

Duruşuyla, konuşmasıyla, kişiliğiyle örnek teşkil eden bir insana, aslı astarı olmayan sadece ve sadece gündemi değiştirmek ve gündemde şahsınıza yer açmak adına yapmış olduğunuz çirkin saldırılar tarafımızdan hoş karşılanmamıştır. Böyle asılsız ve çirkin saldırılara karşı Sivasspor Taraftarı olarak hiçbir zaman sessiz kalmadık ve kalmayacağız..

Yapmış olduğunuz bu saldırıyı Tüm Sivas Halkı ve Sivasspor Taraftarı olarak kınıyoruz.

yukarıdaki metni aşagıdaki mail adreslerine atarak başkanımıza yapılan saldırıda Başkanımızın yalnız olmadığını tüm yiğidoların Başkanımızın arkasında olduğunu kanıtlamak için biz Taraftarlar duyarlılık göstermeliyiz.

layar@milliyet.com.tr mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
okur@milliyet.com.tr mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
Fax. 212 5056233 (Haber Merkezi)
DEGERLİ BAŞKANIMIZIN ARKASINDAYIIZ BEN BAŞAKANI COK YAKINDAN

TANIYAN BİRİ OLARAK BAŞAKANIIM HER SOHBETDE DER Kİİ

MAC SATAN KARISINI SATAR DER UNUTMAMALI MECNUN OTYAKMAZ BÖYLE

BİRİ DEGİLDİR BU MACLARI SATANLAR DÜŞÜNSÜÜN

MECNUN BAŞKAN ADAM GİBİ ADAMDIR

MEYVA VEREN AGACI HER ZAMAN TAŞLARLAR BEN BÖYLE ALGILIYORUM

OLAYLARII

BİZDE MAC SATILMAZ

VİSKİ MASALARINDA OTURAN ŞERFSİZLER DÜŞÜNSÜN

BU İFTİRAYI ATAN LAR ÖNCE KENDİLERİ AYNAYA BAKSINLAR

LÜTFEN SİVAS ÜZERİNE OYUN OYNAMAYA KALK MAYİN

UNUTMAYIN

SİVASIN HAVASI SERT İNSANII MERT OGLU MERDİR

NAMARTLER OLAMAZ GÜZEL ANADOLUMUN GÜZEL ŞEHRİNDE
Alt 05.08.2006, 23:21   #3
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 895 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Sayın Başkanımız Mecnun OTYAKMAZ’a yapmış olduğunuz çirkin ve asılsız iftiralar Sivasspor Taraftarı olarak beni derinden yaralamıştır.

layar@milliyet.com.tr
okur@milliyet.com.tr

CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2006, 23:23   #4
CEVIK
YASAKLI ÜYE

CEVIK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CEVIK FAZLA SÖZE GEREK YOKCEVIK FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
CAGLAYAN Nickli Üyeden Alıntı

layar@milliyet.com.tr
okur@milliyet.com.tr

ben cook sert bir meil gönderdiim şimdideen arkadaslar
CEVIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2006, 23:26   #5
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

BİRAZ KABA TABİR AMA O İTLER ÜRÜR KERVAN YÜRÜR O KADAR BİZ YOLUMUZDAN DÖNMEYİZ VE DÖNDÜREMEZLER SAYGILAR
Alt 05.08.2006, 23:27   #6
sivasli_tufan
Tecrübeli Yiğido

sivasli_tufan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivasli_tufan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ben görevimi yerine getirdim ve mailimi attim sizde görevlerinizi yerinize getirin ayrica hemen hemen hergun aldigim milliyet gazetsini daha almiyacagima söz veriyorum
Alt 05.08.2006, 23:41   #7
yigido24
Yiğido

yigido24 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 yigido24 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HAYDI YIGIDOLAR GÖREVE BÜYÜK BASKAN ARKANDAYIZ.
SIZIN GIBI NAMUSLU SEREFLI BIR KISIYE BU PERVASIZLAR CAMUR ATAMAZ.
TERS TEPER.....
yigido24 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2006, 23:46   #8
sivasli_boy
Yiğido

sivasli_boy - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivasli_boy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

arkadaslar yazdigim maili aynen size aktariyorum ve gorevimi yaptigima inaniyorum...

siz kim oluyorsunuzda sivas icin varını yogunu ortaya koyan bir insan hakkinda böyle ********ce seyler yazabiliyorsunuz dogru sizin dusuncenize gore sivas şehri gelismemeli ,acilmamali cunku sizlerin gocundugu birseyler var neden cunku sivas sehri haksızlıklara karsı boyun egmiyor cunku sizin gibi onun bunun canagını tuttan insanlara yuz vermiyor sizin derdiniz sivasla sivas halkıyla ama bu numaranizda bir isa yaramayacak namussuzlar...
Alt 05.08.2006, 23:50   #9
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 895 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

layar@milliyet.com.tr
okur@milliyet.com.tr
Fax. 0212 5056233 (Haber Merkezi)

ARKADASLAR BU KINAMA METNI´NI KOPYALAYIP GÖNDERIN LÜTFEN KÜFÜRLÜ YAZISMALARDA BULUNUP SAYGIDA KUSUR ETMEYELIM BIZ YIGIDOLARA YAKISMAYACAK HAREKETLERDEN UZAK DURALIM LÜTFEN . !!!
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2006, 23:51   #10
sivaslıavukat
Tecrübeli Yiğido

sivaslıavukat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 sivaslıavukat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivasli_boy Nickli Üyeden Alıntı
arkadaslar yazdigim maili aynen size aktariyorum ve gorevimi yaptigima inaniyorum...

siz kim oluyorsunuzda sivas icin varını yogunu ortaya koyan bir insan hakkinda böyle ********ce seyler yazabiliyorsunuz dogru sizin dusuncenize gore sivas şehri gelismemeli ,acilmamali cunku sizlerin gocundugu birseyler var neden cunku sivas sehri haksızlıklara karsı boyun egmiyor cunku sizin gibi onun bunun canagını tuttan insanlara yuz vermiyor sizin derdiniz sivasla sivas halkıyla ama bu numaranizda bir isa yaramayacak namussuzlar...
Canım Kardeşim , işine karışmak gibi olmasın ama mailin aynen bu ise biraz aşırıya kaçmışsın kanaatindeyim. İfadelerin hemşehrilerine olduğu kadar bizzat sana da zarar verebilir.Tahmin edeceğin üzere hakarete varan ifadeler yasal olumsuzluklar doğurabilir.Lütfen kendini zora sokacak eylemlerde bulunma.