Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Faty Sivasspor yolunda mı?
Alt 17.05.2011, 16:37   #41
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Faty Sivasspor yolunda mı?

ben fransada dogup yetistigim icin bilirim fransa ligini

yani cevabim:super olur iyi bir oyuncu
Alt 17.05.2011, 16:39   #42
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Cabuk ve kalıbını kullanabilen oyuncu..Az cok topta oyuna sokar...Yanına iyi bir tane türk stoper sart..Benim onerilerim fb den bekir veya fb den ilkan eker olabilir..
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.05.2011, 16:45   #43
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Faty Sivasspor yolunda mı?

HAYIRLI OLUR İNŞALLAH ,DEfans,forvet ,kale,orta sahaya kaliteli 4 5 adam alırsak ligde korkulan takım oluruz.umarım iyi oyuncudur.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.05.2011, 16:49   #44
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Veee işte son transferimiz J-FATY ..mütiş atletik özellikleriyle dikkati çeken Faty stil olarak İnterdeki MAİCON'a benziyor ve bizde de sağbekte oynayacak büyük ihtimale LYONA attığı golü aşağıdaki linkten izleyebilrisniz..hayırı uğurlu olsun...şimdi sırada 10 numaralı oyun kurucu transferinde...haydi yönetim devammmm....

http://video.id.msn.com/watch/video/...sults/w0ui6hje
Alt 17.05.2011, 17:01   #45
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

ya allah ya bismillah açılışı yaptık inşallah aubey gibi mbemba gibi rezil bi stoper değildir ama sonuçta rıza hoca var transfer komitesinde esese aldırdığı oyuncuları gördük hepsi süper inşallah çok iyi bir kadro kuracaz seney bomba gibi olacaz
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.05.2011, 17:06   #46
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

O kadar yazdim su Atilla Turan icin girisimde bulunun diye ama nerde..Simdi besiktaş istemis...Haber fransızların ünlü gaztesine bile düşmüş...Kacan balık büyük olacak ahanda buraya yazdim...
http://www.lequipe.fr/Football/breve...-besiktas.html
Alt 17.05.2011, 17:09   #47
Mamadou Diallo
Tecrübeli Yiğido

Mamadou Diallo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 251 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 Mamadou Diallo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
stutgart58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Veee işte son transferimiz J-FATY ..mütiş atletik özellikleriyle dikkati çeken Faty stil olarak İnterdeki MAİCON'a benziyor ve bizde de sağbekte oynayacak büyük ihtimale LYONA attığı golü aşağıdaki linkten izleyebilrisniz..hayırı uğurlu olsun...şimdi sırada 10 numaralı oyun kurucu transferinde...haydi yönetim devammmm....

http://video.id.msn.com/watch/video/...sults/w0ui6hje
Bizim sorunumuz sağ bek değil kardeş Stoper.Zaten genellikle Stoper oynuyor Murat gibi zorunluluktan sağ bek oynayabilen biri.Ivanovs'un yanı sıra ya Navratil yada Diallo gidecek.3'ünden ikisinin yerine alında umarım Diallo gitmezde iyi bir ikili oluştururlar.Zaten bu transferlede Bilica devri sanırım kapandı.Bilica'yı da almaya kalksak sırf 4 yabancı stoper oluyor.
Mamadou Diallo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.05.2011, 17:15   #48
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BARCELONA Atletic takımından ortasahya 3 tane top yapan adam alsak xavi iniesta busqest gibi ozaman mütiş kadro olur
Alt 17.05.2011, 17:20   #49
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

ya daha ney konusuyorsunuz adam cok super bir futbolcu
siz fransa ligini bana birakin fransanin temsiclisi benim

adam cok yonlu heml stoper hem on libero hem de sag bek oynayabiliyo arkadaslar tam aradigimiz oyuncu tipi hem bir defans oyuncusu icin cok hizli
senegal milli formasini 25 kez giydi simdi senagali komsularim ile konustum alirsaniz cok iyi oyuncu dediler ve cok gururlandim sivassporun adini simdi franziz televizyonlarindan duydum gogusum kabardi

sevineceginize kusku icindesiniz bu adam aubeye falan benzemez

insallah gelir diyom baska bir sey demiyom

not:bana inanin guvenin bu transfer hakkinda
Alt 17.05.2011, 17:27   #50
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya daha ney konusuyorsunuz adam cok super bir futbolcu
siz fransa ligini bana birakin fransanin temsiclisi benim

adam cok yonlu heml stoper hem on libero hem de sag bek oynayabiliyo arkadaslar tam aradigimiz oyuncu tipi hem bir defans oyuncusu icin cok hizli
senegal milli formasini 25 kez giydi simdi senagali komsularim ile konustum alirsaniz cok iyi oyuncu dediler ve cok gururlandim sivassporun adini simdi franziz televizyonlarindan duydum gogusum kabardi

sevineceginize kusku icindesiniz bu adam aubeye falan benzemez

insallah gelir diyom baska bir sey demiyom

not:bana inanin guvenin bu transfer hakkinda
Bende iyi oldgunu biliyorum Yanliz fransadan Atilla Turan nasil sence almya gücümüz yetmez mi?

Etiketler
bombası, faty, savunmacı, senegalli, sivasspor, sivasspora, sivassporumuzun, yolunda, İşte

Seçenekler Arama
Stil