Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2012-2013 Transfer Sezonu için Önerileriniz
Alt 02.12.2012, 17:59   #481
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: 2012-2013 Transfer Sezonu için Önerileriniz

Alıntı:
34yigido34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaş ayıp ediyon rıza çalımbayın ne suçu var yönetimde hiçmi suç yok adamın istedigi transferleri yapmadılar ondan sonra taraftar rıza hoca kötü hoca diyosunuz valla yaptınız ayıp
Kardeş her istenilen alındıktan sonra sende hocalık yaparsın önemli olan bütçene göre iyi futbolcular bulmak ama senin hocan ne yapıyor pahalı futbolcu bulup yok yönetim alamadı bazı sıkıntılarımız var felan diyor olmaz öyle şey..bana bir söylene bir sonraki maçı yardımcı hocalarından birine izletiyor mu acaba ya da kendi izliyor mu tv den gördükleriyle belli bir sistemde oyun oynatıyor rakibe göre sistemi var mı ? hiç bir şey yok benim gördüğüm kadarıyla kara düzen çıkıyoruz şanslı olursak alıyoruz puan yoksa maça müdahale de yok puanda o yüzden biraz daha iyi düşünülüp burada öyle yazılmalı.
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda OzkanBaskan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.12.2012, 18:01   #482
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

@Romantik Katil nicki değiştir anti Rıza Çalımbay yap böyle hocaya tepki gösterilmez her konuda hoca aleyhine yazıların var sanki bilinçli bir şekilde yapıyorsun sen istemiyorsan istemiyorsan bana göre hoca başarılıdır sana göre değildir bunu dikte etmeye hakkın yok
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2012, 18:19   #483
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 467 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
noname87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
@Romantik Katil nicki değiştir anti Rıza Çalımbay yap böyle hocaya tepki gösterilmez her konuda hoca aleyhine yazıların var sanki bilinçli bir şekilde yapıyorsun sen istemiyorsan istemiyorsan bana göre hoca başarılıdır sana göre değildir bunu dikte etmeye hakkın yok
Ne demek hakki yok? Neye hakki olup olmadigini millet sana mi soracak? Riza Calimbay elestirilince neden zoruna gidiyor? Sen Sivassporun iyiligini istemiyor musun yoksa? Arkadas yanlislari görüyor elestiriyor. Herkes senin gibi düsünse vay halimize.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FirtinaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.12.2012, 18:20   #484
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ROMANTİK KATİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu arada süperligde oyuncum yok diye tek aglayan isim Rıza Calımbaydır. Elazıg Akhisar bile oyuncum yok demiyor.
Nereden biliyorsun demediklerini? 4 tane topçu istedi alınmadı yada alınamadı her ne ise sonuçta sen ben ne istiyorsak başarı adına emin ol Rıza Hoca daha fazlasını ister çünkü biz eğlenirken o para kazanıyor biz eğlenemzsek o para kazanamaz bu kadar basit
Alt 02.12.2012, 18:37   #485
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nereden biliyorsun demediklerini? 4 tane topçu istedi alınmadı yada alınamadı her ne ise sonuçta sen ben ne istiyorsak başarı adına emin ol Rıza Hoca daha fazlasını ister çünkü biz eğlenirken o para kazanıyor biz eğlenemzsek o para kazanamaz bu kadar basit
Kardes transfer dedigin sey sezon sonu bitimiyle baslar. Yönetim Rıza hocamıza sormadımı hangi tranferleri istiyosun diye. Oda besiktasla anlasma yapmaya calısırken sessiz kalmadımı. Sonra gidemeyecegini anlayınca Sivasa kaldı. Transfere az bir süre kala oyuncu istiyom ben diyor. Artık bitti bitecek transfer sezonu. Oyuncular ates pahası oluyor bu sefer. Sivas yönetiminin en iyi yaptıgı seydir bence bu. Birde onun bu arzusu yerine getirilseydi suan maddi acıdanda zorluk cekiyorduk.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.12.2012, 18:45   #486
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

Alıntı:
Kardes formu bir dolas istersen. Hocadan memnun olmayan tek ben degilim. Baskaları gibi saygısızca seylerde yazmıyorum. Millet küfür ediyor Ulan felan diyor. Ben hocanın yanlıs taktik yanlıs sistem ve oyuna katkısının olmadıgını söylüyorum. Bunu yaparkende hakaret etmiyorum. Faydasız kardesim Rıza Calımbay biz SİVASSPOR olarak onunla bir yerlere varamayız.

Alt 02.12.2012, 18:47   #487
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne demek hakki yok? Neye hakki olup olmadigini millet sana mi soracak? Riza Calimbay elestirilince neden zoruna gidiyor? Sen Sivassporun iyiligini istemiyor musun yoksa? Arkadas yanlislari görüyor elestiriyor. Herkes senin gibi düsünse vay halimize.
Kimsenin kimseye görüşünü empoze etmeye hakkı yok yazarsın bir iki kere anlarım her konuda hoca istifa rıza istifa senden hoca olmaz kusura bakmayın kötü niyet ararım
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2012, 18:51   #488
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ROMANTİK KATİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardes transfer dedigin sey sezon sonu bitimiyle baslar. Yönetim Rıza hocamıza sormadımı hangi tranferleri istiyosun diye. Oda besiktasla anlasma yapmaya calısırken sessiz kalmadımı. Sonra gidemeyecegini anlayınca Sivasa kaldı. Transfere az bir süre kala oyuncu istiyom ben diyor. Artık bitti bitecek transfer sezonu. Oyuncular ates pahası oluyor bu sefer. Sivas yönetiminin en iyi yaptıgı seydir bence bu. Birde onun bu arzusu yerine getirilseydi suan maddi acıdanda zorluk cekiyorduk.
Bende diyorum ki sessiz kalırken oradamıydın ? bu yönetim riske girmiyor ve olanla idare et işine gelirse diyor .. ben bilmeden yazmam ben kuru sıkı atmam atanada mani olmaya çalışırım.
Alt 02.12.2012, 18:51   #489
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

Alıntı:
Kimsenin kimseye görüşünü empoze etmeye hakkı yok yazarsın bir iki kere anlarım her konuda hoca istifa rıza istifa senden hoca olmaz kusura bakmayın kötü niyet ararım
Ya güzel kardesim faydası yok hocamızın. Biz zaten bu duygusallık yüzünden kaybediriz. Bu ülkede ne hocalar gönderildi. Daum feneri sampiyon yaptı kovuldu. Lucesku galatasaraya süper kupa kazndırdı kavuldu. Zico 2. oldu diye kovuldu. Yeri geldi bu ülkenin en büyük teknik drektörü Fatih TERİME bile kapı gösterildi. Sen halen Rıza hoca derdindesin. Vermiyor bize birsey.

Alt 02.12.2012, 18:58   #490
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bende diyorum ki sessiz kalırken oradamıydın ? bu yönetim riske girmiyor ve olanla idare et işine gelirse diyor .. ben bilmeden yazmam ben kuru sıkı atmam atanada mani olmaya çalışırım.
Ben bildigimi gördügümü söylerim kardesim. Baskaları begensin diyede yorum yazmıyorum. Formu dolasın kac kişi Rıza calımbayı istemiyor görürsünüz. Bu dediklerimizde yanlıslık yok. Hocamız Besiktasla anlasacagını düsünerek transferleri gecikmiştir. Buna sen dahil kimse yalan diyemez. Radyo programındada söyledi Eneramoyuda besiktasa götürücem diye. Daha bu neyin savunması anlamadım.

Etiketler
boral, doĞru, dokayı, emre, gekas, gözdeleri, halinde, icin, istiyoruz, junior, listesi, peşinde, sesleri, sezonu, sivasspor, sivasspor’a, sivassporda, sİvasspor, temas, tranfer, transfer, uğur, yiğido, yiğidonun, İle, İşte, önerileriniz, Özel