Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 04.12.2010, 21:34   #61
negro34
YASAKLI ÜYE

19 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 negro34 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Takım olarak özellikle ziya ve diallo bu ikisi dışında ki tüm futbolcuların kafası öyle karışıkki,sahada emanet duruyorlar gibi,son maçları, sezon bitmiş gibi,oyuna tam konsantre olamayışları,beden olarak sahada beyin olarak bilmiyorum nerdeler.zaten böyle olmasa 3 puan rahatlıkla hanedeydi kayıtsız şartsız 3 puan bizimdi.Her ne kadar son haftalarda 5 puan alınmış isede dikkat edersek puan tablosunda artık alt taraf iyice gün yüzüne çıkmaya orta sıradaki takımlarla aramız açılmaya başladı,3 puanlık sistemde az gibi gözüksede bu açılan ara,asılolan bizim takımın halen gelecek adına takım oyununu sahaya yansıtamaması ve umut verememesi olarak görüyorum.Mehmet yıldız oyundan alındı ataklarımız anında durdu,oyuna sonradan giren ceyhun kamanan hiç bir varlık gösteremeden 90 dakikayı bitirmiş oldular,ancak keita bence bu takımda en azından 45 dakika değerlendirebilir.ayrıca oyuna dahil olup hemen sarı kart gören ceyhunu şiddetle kınıyorum,böyle olmamalı..Mağlup olabilirdik bugün çok iyi bir futbol sergileyemedik genel anlamda,1 puan kalecimizin hediyesi olmuştur camiaya,dialloyu tam bir profesyonel gördüm,hocamız en iyisini bilir muhakkak ancak,oyuncu değişiklikleri bana göre gereksizdi.Yinede deplasmanda alınan 1 puan 1 puandır,fakat inanın takım, beyin olarak sahada değil,en önemlisi bu.Futbolcuların kafasında hep birşeyler var,sözün özü 2 hafta ankara deplasmanı kaybedilen 4 puan + 800 milyar.Rahat alacağımız maçları alamıyoruz bu insanı üzüyor.Futbolcular fazla değil 15,20 dakika kapasite üstü oyuna asılsalar inanın bu iki maçıda alabilirdik.üzüntümüz buna...Sevgilerle.
negro34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı negro34'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.12.2010, 21:41   #62
furfat
Acemi Yiğido

furfat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 furfat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sanki takımda biraz düzelme var gibi inşallah yanılmıyorumdur
Alt 04.12.2010, 21:48   #63
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu maçta Suarez çok fazla kontrol altındaydı;ben de rakip takımın hocası olsam sivasspora karşı oynasam ilk kontrolünü isteyeceğim oyuncu tabiki son haftalarda her maçta gol atan Suarez olur..Sivassporun Kamanan-Suarez ikilisi ile arkasında M. yıldız ile oynaması fikrine ben de %100 katılıyorum...Suarez'i Aydın ve sarışın Çek oyuncuyla çok iyi marke ettiler..Suarez o kadar markajda kaldı ki zman zaman top alamadı için orta sahaya kadar gelip top almak zorunda kaldı..Anakaragücünün Suarez gibi sontroforu yok ama Seslak ve Sapara gibi çok iyi 2 oyuncusu var..Bilhassa Sapara nın bizim takımda olmasını çok isterdim...Sapara bana 4-5 yıl önce bizim takımda 1 yıl oynayan Hollandalı Ajax kökenli orta saha oyuncusunu hatırlattı...İnşallah sağ kanada da Ziya gibi iyi bir genç oyuncu monte ederiz....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.12.2010, 22:12   #64
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Ankaragücünü beklediğimden daha iyi buldum ..adamlar sahanın dikine araya iyi oynadılar..Allahtan son wuruslarda becerikli değildiler...Sivassporda ikinci yarı daha atak göründü..Ermanın goldeki cabası we becerisi gol estetiği acısından güzeldi...Ramovicide gözardı etmemek lazım bu 1 puanda epey katkısı wardı...
Alt 04.12.2010, 22:16   #65
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
negro34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takım olarak özellikle ziya ve diallo bu ikisi dışında ki tüm futbolcuların kafası öyle karışıkki,sahada emanet duruyorlar gibi,son maçları, sezon bitmiş gibi,oyuna tam konsantre olamayışları,beden olarak sahada beyin olarak bilmiyorum nerdeler.zaten böyle olmasa 3 puan rahatlıkla hanedeydi kayıtsız şartsız 3 puan bizimdi.Her ne kadar son haftalarda 5 puan alınmış isede dikkat edersek puan tablosunda artık alt taraf iyice gün yüzüne çıkmaya orta sıradaki takımlarla aramız açılmaya başladı,3 puanlık sistemde az gibi gözüksede bu açılan ara,asılolan bizim takımın halen gelecek adına takım oyununu sahaya yansıtamaması ve umut verememesi olarak görüyorum.Mehmet yıldız oyundan alındı ataklarımız anında durdu,oyuna sonradan giren ceyhun kamanan hiç bir varlık gösteremeden 90 dakikayı bitirmiş oldular,ancak keita bence bu takımda en azından 45 dakika değerlendirebilir.ayrıca oyuna dahil olup hemen sarı kart gören ceyhunu şiddetle kınıyorum,böyle olmamalı..Mağlup olabilirdik bugün çok iyi bir futbol sergileyemedik genel anlamda,1 puan kalecimizin hediyesi olmuştur camiaya,dialloyu tam bir profesyonel gördüm,hocamız en iyisini bilir muhakkak ancak,oyuncu değişiklikleri bana göre gereksizdi.Yinede deplasmanda alınan 1 puan 1 puandır,fakat inanın takım, beyin olarak sahada değil,en önemlisi bu.Futbolcuların kafasında hep birşeyler var,sözün özü 2 hafta ankara deplasmanı kaybedilen 4 puan + 800 milyar.Rahat alacağımız maçları alamıyoruz bu insanı üzüyor.Futbolcular fazla değil 15,20 dakika kapasite üstü oyuna asılsalar inanın bu iki maçıda alabilirdik.üzüntümüz buna...Sevgilerle.
Süper ligde her takımın futbolcuları 15- 20 dk kapasite üstü oynasınlar maçlarını alırlar...bende ankara deplasmanlarındaki kacan 2 puanlara üzüldüm ama..unutmamalı ki bu 2 puan alınmasaydı dahada kötü olabilirdi..özellikle Ankaragücü maçında Ankaragücü maçı daha fazla istedi daha organize oynadı..bence bu maç için 1 puan iyidir..daha doğrusu Sivas deplasmanda yenmesin..ama yenilmesin derim...
Alt 04.12.2010, 22:21   #66
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hocanın sayesinde artık defansta eskisi gibi hata yapmıyor ve pozisyon vermiyoruz takımı gözle görülür bi sekilde toparlamıstır hocamız..sonuna kadar destek olalım..yapılacak takviyelerle uzaklasacağız alt sıralardan..inss RIZA HOCA BU ISI CÖZDÜ ISALLAH ARKASI GELIR
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2010, 22:28   #67
58Sivaslilar
Usta Yiğido

BIZIM ÖLÜ OYUN SEKLI CANLANMAYA BASLADI RIZA HOCA ENERJI GETIRDI FAKAT OLÜ TOPLARDAN GOOL YIMEDEN BIR KURTULA BILSEK SIMDIYE KADAR HEP ÖLÜ YANI DURAN TOPLARDAN YENILIYORDUK HOCM ONADA BIR CARE
Alt 04.12.2010, 22:29   #68
58Sivaslilar
Usta Yiğido

Maçın en iyisi ramoviçti,kötü kimseyi yazmak istemiyorum,herkes elinden geleni yaptı ,kapasitemiz bukadar,hoca maça geç müdehale yaptı,yinede alınan 1 puan çok iyi,kaybedebilirdikte,kazanabi lirdikte,bu maçın sonucu, konya maçını daha degerli hale getirdi,kazanırsak çok iyiolacak,
Alt 04.12.2010, 22:32   #69
58Sivaslilar
Usta Yiğido

Ben iyi oynadığımızı düşünüyorum kaçan gollerin haddi hesabı yok ama şans bizden yana değildi inşallah konyayı yeneriz oyuncularımızın düzeldiklerini gördüm bu maçta geriye çekilmeden saldırıyorlar herzaman böyle oynarsak ve skora yansıta bilirsek eski günlerimize yavaş yavaş döneriz
Alt 04.12.2010, 22:40   #70
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

rıza hocam seni seviyoruz, sana güveniyoruz, inşallah konya maçından 3 puan fener maçından da en az 1 puan alarak devreyi kapatırız.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı