Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Yiğido'nun kralı
Alt 26.05.2013, 12:56   #21
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Yiğido'nun kralı

Roberto Carlos'tan haber bekleyen Sivasspor, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı-Beyazlılar, PTT 1. Lig'in gol kralı Gohou'nun menaceriyle temasa geçti, yeni sezon için söz kesti. İmza için Brezilyalı'nın onayı bekleniyor.

Sivasspor’da hareketli saatler... Teknik direktör Rıza Çalımbay’ın ligin bitiminin ardından görevini bırakmasıyla hoca arayışına giren Yiğidolar, yeni sezonun kadrosu için de vakit kaybetmiyor, çalışmalarını sürdürüyor. Yarın Anzhi yönetimiyle sözleşmesini feshetmek için masaya oturacak olan Roberto Carlos’tan iyi haber bekleyen Kırmızı-Beyazlılar, takımı Brezilyalı yıldıza emanet edip transferlere de başlamak istiyor. Bu doğrultuda harekete geçen transfer komitesinin PTT 1. Lig’i gol kralı olarak tamamlayan Gerard Gohou’nun menaceriyle görüşüp, söz kestiği bildirildi. Şampiyon olup Süper Lig’e yükselen Erciyesspor formasıyla 31 maçta 19 gol atan, 5 de asist yapan Fildişi Sahilli yıldızı kadrosunda görmek isteyen Sivasspor’un, takımı resmen Roberto Carlos’a emanet ettikten sonra bu transferi de bitireceği ifade edildi.

Eneramo’nun yerine
Sözleşmesi sona eren Eneramo’nun takımdan ayrılmasıyla özellikle golcü transferi üzerine yoğunlaşan Yiğidolar’ın Nijeryalı golcünün yerini; güçlü fiziği ve son vuruşlardaki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Gohou’yla doldurmayı planladığı öğrenildi. Bu arada devre arasında Ankaragücü’nden transfer edilen genç savunmacı Ümit Kurt’a Avrupa dahil olmak üzere çok sayıda takımdan teklif geldiği öğrenildi.

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/yigidonun-...246_313951.htm
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: YİĞİDONUN KRALI
Alt 26.05.2013, 12:57   #22
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: YİĞİDONUN KRALI

Yönetim avrupanın bile peşinden koştuğu gohou'yu istiyorsa gerçekten de kafaya oynayacak bir kadro kurmayı düşünüyodur. İnşallah alınır zaten PTT 1. ligin üstünde bir oyuncuydu.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2013, 13:04   #23
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
4eylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gol kralı olmuş bir oyuncuyu erciyesin bırakacağını zannetmiyorum
Erciyes bıraktı zaten.
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2013, 13:11   #24
fulucak
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 fulucak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Avrupa kulüplerinin adı geçiyordu bu oyuncu için özellikle rus kulüplerinin umarım olur
fulucak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2013, 13:13   #25
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Gohou ya Avrupadan da çok teklif var deniyordu bir de kaynağın fanatik olması transferin olmayacağının garantisi gibi
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2013, 13:14   #26
u2sivasspor
Yiğido

u2sivasspor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 391 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 u2sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben çok yetenekli olduğunu düşünmüyorum az önce trt spor da attığı golleri izledim nereden baksanız 10 golü şansına gibiydi bence alınacaksa yedek olarak alınır ki gerek bile zaten abdülkadir var bizde unutmayalım ki o da gol kralıydı
Cevap: Yiğido'nun kralı
Alt 26.05.2013, 13:51   #27
Toprağım Sivas
Yeni Yiğido

Toprağım Sivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Toprağım Sivas Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Yiğido'nun kralı

Arkadaşlar Ben bu oyuncuyu canlı olarak defalarca izledim. Öyle abartıldığı gibi iyi bir oyuncu değil, kesinlikle Beğenmediğim Eneroma'dan çok kötü. Bizzat Erciyes seyircisi bile çok eleştiriyor ve beğenmiyor. Ağır bir oyuncu. Ptt 1 ligi üzerine çıkacak bir oyuncu kesinlikle değil. inşallah almayız, yoksa geçen yıldan daha çok gol sıkıntısı çekeriz. Carlos gelirse veya başka bir hoca, transfer konusunu hocaya bırakmak en gezeli, saygılarımla.
Toprağım Sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Toprağım Sivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2013, 13:54   #28
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Erciyes Gohou'yu bırakmadı.Sözleşmesi bitti ve Gohou ayrılmak istedi.Erciyes elinde tutamadı adamı ama dışarıya biz istemedik gibi bir hava vermeye çalışıyor.Adamlar her yerde uyanık

Daha önce Gohou'yu transfer formunda yazmıştım alınmalı diye.Bence iyi bir oyuncu.Bir üst ligde oynayacak olması daha istekli olmasını sağlayacaktır,yetenek zaten var.Emenike gibi patlama yapması muhtemel.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2013, 13:54   #29
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Manisa'daki Kahe'yi daha çok beğeniyorum. PTT 1. ligden çıkan isimlerden en fazla Emenike çıta yükseltti. Daha önce de Samsun'da iyi işler yapan Zenke kaybolup gitti mesela. Bu işler kısmet işleri. İnşallah camiamız için en hayırlısı olur.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2013, 14:09   #30
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Yiğido'nun kralı

Alıntı:
Toprağım Sivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar Ben bu oyuncuyu canlı olarak defalarca izledim. Öyle abartıldığı gibi iyi bir oyuncu değil, kesinlikle Beğenmediğim Eneroma'dan çok kötü. Bizzat Erciyes seyircisi bile çok eleştiriyor ve beğenmiyor. Ağır bir oyuncu. Ptt 1 ligi üzerine çıkacak bir oyuncu kesinlikle değil. inşallah almayız, yoksa geçen yıldan daha çok gol sıkıntısı çekeriz. Carlos gelirse veya başka bir hoca, transfer konusunu hocaya bırakmak en gezeli, saygılarımla.
Kesinlikle katılıyorum, ben de çok izledim.

ASLA SİVASIN SANTRAFORU OLAMAZ !

Eneramo bile ondan daha iyi ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
gerard, gohou, hamlesi, krali, kralı, yiğidonun, yİĞİdonun