Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs
Alt 30.01.2014, 14:17   #31
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ÖNCELİKLE:

1) Burası herhangi, sıradan, basit bir site değil, Sivassporun KALBİDİR!!!

2) Yaptığınız programa hazırlıksız çıktığınız, önceden araştırma-inceleme yapmadığınız o kadar belli ki CARLOS gibi bir markaya espri yaptığını zannederek TOP TOPLARSIN deme gafletinde bulunmanız rezaletin daniskası...

3) Sivasspor.com gibi Türkiye'de sayılı taraftar sitesi içinde bulunan ve üye sayısıyla çok önemli bir güce sahip olan bir siteyi dikkate almamak, Sivasspor taraftarı nerde nasıl ahreket edeceğini bilmiyor demek yerine önce siz kendiniz nerede nasıl hareket edip kime nasıl soru soracağınızı öğrenin bir zahmet!

4) Başta İsmail Mut olmak üzere yaşanan rezalete müdahale etmeyen yapımcı da başta olmak üzere önce oturup öz eleştiri yaparak kendi hatalarınızı gözden geçirin...Hazırlıksız olup o anda aklıma ne gelirse sorarım mantığıyla hareket etmeyin..Haa burda biz size gazetecilik öğretecek değiliz ama siz taraftara taraftarlığı öğretmeye çalışırsanız size de böyle gazeteciliği öğretmeye çalışırlar, yani önce kendi kapınızın önünü süpürün...
Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle sivasspor.com Türkiye'nin en seviyeli futbol taraftar sitesidir.Bunu sağlayanlarda üyelerdir.

Normalde sivasspor.com'u yere göğe sığdıramıyanlar kendilerine gelen bir eleştiriyle 180 derece dönüp eleştiriye karşı sende saldır düşüncesini sergileyerek henüz gazeteci olamadığını göstermiştir.

“Sivasspor taraftarı, ne zaman, nerede, nasıl hareket edeceğini bilmiyor”

sözünü söyleme cürretini kendinde bulabilmesi "ne zaman, nerede, nasıl hareket edeceğini bilmiyor" sözünün kendisine daha yakıştığını göstermektedir.

Kendini gazeteci sananlar emin olunki bu sitede onlardan daha iyi yorum ve yazı yazacak en az 1000 kişi çıkar.
*** Bu iki güzel yazıya birde yıldızlı teşekkür edeyim dedim ***
Alt 30.01.2014, 14:22   #32
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 941 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Adamda ki egoya bakarmısın gazeyeceilerin işine burnunu sokma taraftarsan taraftarlığını yap diyor bir kaç eleştiri alınca valla abdullah abi ben seni yakından takip eden birisi olarak bu yazıyı sana yakıştıramadım çünkü gazetecei demek toplumun önderi demek bu kadar egolarının esiri olursan eleştireler haksızda olsa sen bunu hazmedebilmelisin ve daha sakin bir uslup ile kendini anlatabilmelisin ki gazeteci olabilesin ama baktımda hala amatördesin ... malesef...
Alt 30.01.2014, 14:34   #33
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın Abdullah Yiğit gazetecilerin işine karışmayın kendi işinize bakın diyorsunuz da siz niye yıllardır teknik direktörlerin işine karışıyorsunuz şu oynasın bu oynasın çelişki degil mı herkes ısını yapsın o zaman sivassporla ılgılı bır haberı ulusal basın olmasa hıc duymayacagız bılmeyecegız...
ayrıca Sıvasspor taraftarı nerede tepkı verecegını bılmıyor demışssınızde buradan anladık kı cok cok ıyı bılıyormus o programı ızleyıpte rahatsız olmayan tek Sıvassporlu yok... Genel olarak İsmaıl Mut ve programın moderatöru Mustafa Ateş Beye eleştiri yapıldı siz boşuna üzerinize alınmışsınız...
Bir de kimse kimsenin kapasitesini bilemez taraftarlarımız gösterdi ki o programda konusulan 'kac karın var ya da top toplarsın' gıbı kımsenın anlam veremedıgı yorumlara tepkı gostererek ne kadar kapasıtelı olduklarını da bır kez daha gösterdiler...
Alt 30.01.2014, 14:35   #34
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 411 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Madem gazetecisiniz Sayın Yiğit.. Sivasspora ilk özel otobüsü getiren (o zamana kadar belediye otobüslerini kullanıyordu takım),ucuz otel köşelerinden takıma Hüseyin Yıldırım Tesislerini kazandıran,o zaman ki adıyla Türkiye 1.liginden futbolcu transferleri yapan vs.vs ve çıtayı yükseltip sezon açılışına ankaradan gelirken trafik kazasında çok ağır yaralanan ve bu kaza sonucu trilyonluk işlerini ve servetini kaybeden,sağlığından olan,hayatı alt üst olup ailesiz bile kalan Sayın Sabahattin POLAT için kaç kere proğram yaptın,bu adam nerdedir şimdi nasıldır,ne yer ne içer bilirmisin..onlarca Trilyonları kaybetti bu adam !! hiç adını sanını anarmısın Sayın gazeteci.. beni bul ben sana anlatırım nerde nasıl olduğunu..sevgiler.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı xir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 14:46   #35
hasanpolat44
Acemi Yiğido

hasanpolat44 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 hasanpolat44 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58Taraftar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Buna cevap gelmis

Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olursun!

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos’un Tv58’de katıldığı ve yaklaşık 1,5 saat süren program özellikle ulusal basında(yazılı-görsel) geniş yer buldu. Spor programı olmasına rağmen, Sivas’ın, özelliklede ünlü Kangal köpeklerinin tanıtımında önemli katkı sağladı. Yıllardır Sivas’ta söylenen tek şey vardı “ Sivas ve Sivas’ın sahip olduğu değerler ulusal basında yer almıyor” deniyordu. Sivas ve Sivasspor bu program vesilesiyle bırakın Türk medyasında uluslararası birçok yayın kuruluşu ve ajanslarda yer aldı. Yani, beklide milyon dolarlar ödeyerek yapılamayacak reklam Carlos sayesinde yapıldı, bizlerde buna vesile olduk. Dün öğrendim bir taraftar sitesi bel altından vurmaya çalışılmış ve aklınca benimde yer aldığım bu prorğamı yerden yere vurmuş. Ama şunu itiraf edeyim, sürekli söylediğim bir sözümde ne kadar haklı olduğum, bu taraftar sitesinde yazılanlarla bir kez daha ortaya çıktı. Hep diyorum ya “Sivasspor taraftarı, ne zaman, nerede, nasıl hareket edeceğini bilmiyor” diye bunu bir kez daha gösterdiler. Art niyetli yapıldığı açıkça belli olan eleştirilerin bazılarına baktım da hakikaten çok güldüm. Bu kadar seviyesiz, bu kadar bilinçsiz eleştiri olur mu be! Sapla-saman bir birine karıştırılmış. Adam benimle ilgili eleştirecek bir şey bulamamış “ Benim Carlos’a “ Sivasspor gibi liginde 3.sırada yer alan ve son derece başarılı olan 4 Eylül Belediyespor var, ayrıca A2 takımı da Türkiye’de ilk 8 takım arasına girdi.4 Eylül’ü takip ediyor musunuz, bu konuda ne düşünüyorsunuz?”şeklindeki soruma “ Oğlu 4 Eylül’de oynuyor ya onun için 4 Eylül’ü soruyor” demiş. Ben size şimdi ne diyeyim? Cahil desem,bu cahillikten daha öte bir şey! Art niyetli desem, çok hafif kalır. Daha fazlasını söylemek içinde terbiyem el vermiyor. Ey çokbilmişler! Sivasspor Teknik Direktörüne Sivas’ın profesyonel ligde olan ve son derece başarılı futbol sergileyen 4 Eylül Belediyespor’u ve onun altyapısı olan, şu anda da Türkiye’de 8 takım arasına kalmayı başaran A2 takımını sormanın neresi yanlış! Asıl böyle bir soru sorulmadığı zaman sizin “ Neden Sivas’ın futbolcuları gençleri sorulmuyor?” diye tepki göstermesiniz gerekirken, bu cahilliği yapıyorsunuz. Demidya, hiçbir zaman nerede,nasıl,kime ne tepki göstereceğinizi bilmiyorsunuz,hiçbir zamanda öğrenemeyeceksiniz. Size tavsiyem, bırakın böyle işleri, bırakın gazetecilerin işine burnunuzu sokmayı da kendi işinizi yapın,yani takımınıza destek verin. Böyle abuk-sabuk,sırf eleştirmek için eleştiri yapma yerine deseniz ki “ Carlos’a şuda sorulsaydı,buda gündeme gelseydi” filan.. Ama bu kapasite meselesi, o da ne yazık ki sizlerde yok! Bakın, öyle veya böyle bu proğram vesilesiyle Sivasspor Dünya medyasında yer aldı. Gerçek Sivaslı veya iyi niyetli olsanız sırf bunun için bile teşekkür ederdiniz Son bir hatırlatma, Teknik direktör Roberto Carlos gerek reklam aralarında, gerekse program sonrasında son derece mutlu ve keyifliydi. Sık sık bizlere teşekkür etti. Öyleki, geç saat ve işi olmasına rağmen proğram sonrasında kahve içme isteğine “ Gitmem gerekiyordu, fakat kahve içip gidelim” dedi. Gelen memnun, yapan memnun, ulusal ve Dünya medyası memnun. Peki size ne oluyor???

Abdullah Yiğit / Hürdoğan

Bu yazıyı yayınlayan gazeteye inanamıyorum adam sanki köşe yazısı değil de taraftar sitesinde yorum yapıyor..

Sen kendi takımının taraftarına sallayana kadar dönde bir ayanaya bak

Peki sen kimsin Ts taraftarının hayranı..!!
hasanpolat44 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı hasanpolat44'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 14:49   #36
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 411 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

...Ha unutmadan kimse Sivassporu makamını parasını etiketini kullanarak bizden daha çok sahiplenmeye kalkmasın..yapılması gereken bu konu ile ilgili,yerinde zamanında uslubü !! ile yazılsın söylenilsin.bir iş tam anlamıyla yapılabilirse o iş amacına ulaşmış demektir;buraya yorum yapan arkadaşlar da bunu istemektedir..yanlış ve yanlı bir durum söz konusu olamaz..hepimizin ortak paydası Yüreğimizin (Sivassporun) başarılı yolda ilerlemesi içindir.Siz o proğramda Sivas ile Sivassporu birbirine kattınız,Sivasspor bizim Sivas siyasetçilerindir.Yanlışa düşmeniz burdan kaynaklanıyor.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı xir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 15:16   #37
SAKARYA750
Yiğido

SAKARYA750 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 SAKARYA750 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bende dahil bir sürü taraftar rahatsız olmuş ve bu siteye gelip yorum yazmışsa demekki bu kadar adamın bir bildiği var. Ortada bizi rahatsız edecek bişey olmasa niye gelip yorum yapalım? Ben bu Abdullah Yiğit i tanımam etmem yazılarını okuyunca bu adam iyi yazmış diyordum ama programa eleştiri oldu programda bende vardım düşüncesi ile tüm taraftarı kastederek böyle bir yazı yakışmamış. Sonuçta senin işin yorumculuk bu işten para kazanıyorsun bizler Sivassporun fanatik taraftarıyız aramızda fark var. Hiç kimsenin bize ve bu siteye karşı bu şekilde yazı yazma hakkı yoktur. Burda bu kadar kişi haksız artniyetli bir sen haklısın
SAKARYA750 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SAKARYA750'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 15:29   #38
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şunun altını özellikle 100lerce kez çizmekte fayda var Sivasspor.com binlerce taraftar sitesinin içerisinde en seviyeli , üyeler arasında ve diğer şahıslara en saygılı taraftar sitesidir.Bence bunu sayın Abdullah Yiğitinde bir kaç gün sitemizi takip ederek görmesi gerekiyor.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sıvaslıgenç'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 15:47   #39
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Yazıklar olsun öyle tv, gazete ve yorumculara. Bu yazı ne allah aşkına Sivasspor taraftarı istediğini eleştirir yapılan şeyler hiç normal değildi eleştirmeleri gayet normal. Çok sevdiğim Abdullah abiyi bu yazısından dolayı kınıyorum. Taraftarın önünde kimse yoktur bunu kimse unutmamalı.

Orda sorulan sorular hiç normal değildi hala bu konunun arkasındayım. Her şeye ılımlı yaklaşan ben bu kadar sinirlendiysem ortada cidden vardır bi yanlış.

Burda herkes seviyeli yazıyor, seviyesiz olan siliniyor zaten. Bel altı olayları nerde ben göremedim gözüm kör oldu sanırsam. Lütfen eleştiriye açık olun.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2014, 15:54   #40
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet tanimiyorum boyle bir adami tanimadigim icin de memnunum. Benim hayal edemeyecegim yazdigi yerleri soyle bileyim. Yaptigi iyi seyler taraftara hakaret etme taraftari kucuk gorme hakki veriyor mu sence?
Sen harbiden art niyetlisin,sana söyleyecek sözüm yok. cahilliğini göstermişsin,Aptullah yiğit yıllarca fotomaç fanatik gastelerinde yıllarca yazdı.ayrıyetten taraftarı küçük görmüyor,hak edene çok iyi cevabını vermiş, sana birde haber vereyim,(onuda eleştir) Aptullah abinin girişimlerinden sonra iki taraftar gurubunada konya deplasmanına otobüs verildi. bunları öğren öyle eleştir tamammı?
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
eleştiriyi, icin, komik, olursun, yaparsan, yapmak