Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Souleymane Keita
Alt 30.10.2011, 23:15   #91
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Souleymane Keita

Allahını peygamberini seven hocaya su adamın takımda var oldugunu hatırlatsın..bir maç hadi onuda geçtim tek devre denenmez mi bir adam ? bu kadar mı yeteneksiz bu adam ? mehmet nas gibi 1.ligde miyadı dolmuş , bank asya'da kafaya oynayan takımlarda zor şans bulabilecek bir adama bu kadar şans verilirken çok mu şey istiyorum ?
Alt 01.11.2011, 19:37   #92
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

mehmet nasa bu kadar şans verip tahammül edebilen, mahmut bozu sağ beke koyma cesaretini gösteren rıza hocamız bir kere de şu keitaya şans versen olmaz mı? adamı bi kenara attınız, boşa duruyor ya baştan tamamen göderin ya da takımda kaldıysa ondan nasıl yararlanabileceğinizi ortaya koyun...
Alt 01.11.2011, 19:41   #93
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

keita resmen sergio oliviere pacheco'dan sonra elimizde patlayan ve oynamadan para kazanan ikinci futbolcu oldu. bu da bize ders olsun!

bu arada sürekli keita'yı gündeme getirip ısrarcı olmakta fayda yok, bu kadar ısrara rağmen oynatılmıyorsa artık bir bildikleri vardır diye düşünmeye başladım.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2011, 19:56   #94
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kusura bakmayın da Sivaspor'dan bahsediyoruz bir bildikleri olsaydı bu hallere düşmezdik. Ayrıca bu kadar hafızamız zayıf olmasın Keita zaten oynadığı futbolla ve özellikle Kadir ile birlikte ligde kalmamızı sağlayarak işini yaptı. Ben hiçbir zaman kötü bir maç çıkardığını da hatırlamıyorum. Bir oyuncu iyi oynayıp da oynatılmıyorsa kötü oyuncu devamlı oynatılıyorsa ben burada sadece taktikten tercihden bahsedemem. Mehmet Nas, Pedriel devamlı oynuyor Keita ortada yok, Rada sakat mı bilmiyorum ortada yok . Murat Akça gibi yüreğiyle oynayan geleceğin yıldızlarından bir oyuncuya ancak sakatlık olursa şans tanınıyor. Sağ bekte Uğur'a mahkum kalmışısız gidiyoruz vs.. Böyle sıkıntılar da futbol şeffaflaşmadığı sürece sürer gider.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2011, 20:43   #95
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Teknik olarak mehmet nas ile keita'yı karşılaştıralım..ARada büyük fark var mı ?? bence yok..Hırs ve rakibi caydırıcılıkları yönünden karşılaştıralım..Bana göre keita mehmet nas'a fark atar bu konuda ama HİÇ şans bulamıyor ne yazık ki....
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2011, 20:52   #96
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

1-Keitada ne buluyosunuz anlamadım tek hamleli ve ne zaman kart göreceği ve tehlikeli yerden rakibe serbest vurus kazandıracağı belli olmayan bir oyuncu.

2-Mehmet nas ı nasıl beğenmiyorsunuz anlamıyorum yerine xavi vardıda rıza hocamı oynatmadı özellikle uzun isabetli pasları var ve çok koşuyor ben performansını beğeniyorum ama kadir bu sene çok kötü beşiktaş maçında rakibin ilk golü kadirin kaptırdığı top.
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2011, 21:51   #97
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

süleymano keita nın bu kadar uzun süreli oynatılmaması çok ilginç.nedir sorun beğeniliyor mu?antreman performası mı iyi değil?çalışmıyor mu?sivassporda o mevkide daha kaliteli futbolcular mı var?

diyelim ki bu dediklerimden begenilmiyorsa neden takımda tutuluyor?
yetenekli olduğu düşünülüyorda tutuluyorsa neden şans verilmiyor?ya da neden kiralanark kendisini geliştirmesine imkan verilmiyor?

ben şahsen sivassporun antermen performansını bilemem.ama her maçını izliyorum...ama bazı maçlarda keitanın en azından oyunun belli bölümlerinde olması gerektiğini düşünen insanlardanım?
hangi maçlar mı?2.yarılarında oyundan koptuğumuz maçlar var ya...işte o maçların oyunun duran bölümlerinde bize uzun ve isabetli pas dahi atsa m.nas değil,oyun yapısı gereği sert oyunu ile rakibi bezdiren keita lazım...

son bjk maçında rakip yürüyerek oynuyorken oyundan alınan adam sivasın en teknik adamı olan erman olması,oyundan alınacak olan kişinin pedriel olmaması ve alınan kişin keita değilde kıvanç olaması çok acı...maçı 1 puanla bitirmek için bu adamı alacaksın....
kayseri maçında takım yorulmuş yürüyorken bu damı alaıp en azından fark yemeyeceksin....

mersin maçında alma hocam zaten sana al diyende yok.oyun üstünlüğü sende.

boş kaleye topu atamayan ki periel daha çok kafa golleri atan bir golcü. ona hala güveniyorsun ama aynı şeyi 1-1 oynadığımız maçda şu çekip gol atma durumu olan keitayı hiç mi hiç düşünmüyorsun...al adamı bezgin olan bjk yi shasında 2 puandan edip 1 puanı al....rakiplerin 2 si hariç diğerleri çok dengesiz...mersin kazandı.gençler yeniliyor haftaya yener....

keita yanlış hatırlamıyorsam en son karlı sahada oynanan antalya maçında oynadı...o maçda akdeniz takımı olan antalya neredeyse bizi yenecekti...orta alan transit geçiş bölgesi gibiydi.80 dk en azından 1 top almıştı.çok mu kesinlikle değil.en azında kötü oynadığımız maçda rakip son 10 dk rahat oyunundan oldu...

mandoça bu sezon 1-2 maçda görev aldı 1-2 şut haricinde aklımda kalan ne takım savunmasına katkıs ne de hucuma çıkıp pas attığı kalmadı aklımda...

mehmet nas galip geldiğimiz hermaçda katkısı oldu olmadı değil...ama yenildiğimiz maçlarda bjk maçı hariç takımın kötülerinden oldu...mehmet nas da istikrar yok olmadığı zaman hocam alternatifinin olduğunu sana iletmiyorlar mı bilmiyor musn?

analdık rıza hocam sen bu adamı oynatmayacaksın...bari en azında basın bilgilendirme toplantılarında bir cümle söyle...
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı güneşyurdu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2011, 22:03   #98
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
güneşyurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
süleymano keita nın bu kadar uzun süreli oynatılmaması çok ilginç.nedir sorun beğeniliyor mu?antreman performası mı iyi değil?çalışmıyor mu?sivassporda o mevkide daha kaliteli futbolcular mı var?

diyelim ki bu dediklerimden begenilmiyorsa neden takımda tutuluyor?
yetenekli olduğu düşünülüyorda tutuluyorsa neden şans verilmiyor?ya da neden kiralanark kendisini geliştirmesine imkan verilmiyor?

ben şahsen sivassporun antermen performansını bilemem.ama her maçını izliyorum...ama bazı maçlarda keitanın en azından oyunun belli bölümlerinde olması gerektiğini düşünen insanlardanım?
hangi maçlar mı?2.yarılarında oyundan koptuğumuz maçlar var ya...işte o maçların oyunun duran bölümlerinde bize uzun ve isabetli pas dahi atsa m.nas değil,oyun yapısı gereği sert oyunu ile rakibi bezdiren keita lazım...

son bjk maçında rakip yürüyerek oynuyorken oyundan alınan adam sivasın en teknik adamı olan erman olması,oyundan alınacak olan kişinin pedriel olmaması ve alınan kişin keita değilde kıvanç olaması çok acı...maçı 1 puanla bitirmek için bu adamı alacaksın....
kayseri maçında takım yorulmuş yürüyorken bu damı alaıp en azından fark yemeyeceksin....

mersin maçında alma hocam zaten sana al diyende yok.oyun üstünlüğü sende.

boş kaleye topu atamayan ki periel daha çok kafa golleri atan bir golcü. ona hala güveniyorsun ama aynı şeyi 1-1 oynadığımız maçda şu çekip gol atma durumu olan keitayı hiç mi hiç düşünmüyorsun...al adamı bezgin olan bjk yi shasında 2 puandan edip 1 puanı al....rakiplerin 2 si hariç diğerleri çok dengesiz...mersin kazandı.gençler yeniliyor haftaya yener....

keita yanlış hatırlamıyorsam en son karlı sahada oynanan antalya maçında oynadı...o maçda akdeniz takımı olan antalya neredeyse bizi yenecekti...orta alan transit geçiş bölgesi gibiydi.80 dk en azından 1 top almıştı.çok mu kesinlikle değil.en azında kötü oynadığımız maçda rakip son 10 dk rahat oyunundan oldu...

mandoça bu sezon 1-2 maçda görev aldı 1-2 şut haricinde aklımda kalan ne takım savunmasına katkıs ne de hucuma çıkıp pas attığı kalmadı aklımda...

mehmet nas galip geldiğimiz hermaçda katkısı oldu olmadı değil...ama yenildiğimiz maçlarda bjk maçı hariç takımın kötülerinden oldu...mehmet nas da istikrar yok olmadığı zaman hocam alternatifinin olduğunu sana iletmiyorlar mı bilmiyor musn?

analdık rıza hocam sen bu adamı oynatmayacaksın...bari en azında basın bilgilendirme toplantılarında bir cümle söyle...
Borjan,Navratil,Grosicki,Cerny ,Eneramo,Rasmussen yani ikinci yarida oyuna girebilecek kapasiteye sahib oldugunu bende düsünüyorum mesela ilk 11'de de oynayabilir Büyük Takimlara karsi bence ama Keita nin yerien Kivanc,Cihan gibi Oyuncular'da var Riza Hocamiz yabanci kazandirirken yerli OYuncularimiza kaybetmemek istiyor ben öyle düsünüyorum cünkü Hücümda tamamen yabanci ama Defansifi de yabanci olursa bu sefer Cihan,Kivanc bu oyunculari kaybederiz Keita sürekli oynarsa ve birgün sakatlanirsa Kivanc,ve Cihan futbolu unutursa daha beter olabilir isi bide bu yünden görmek gerekir.

Hücüm olarak : Eneramo,Rasmussen,Grosicki,Cer ny,Pedriel tane Yabanci OYuncumuz var sonra Savunmada Navratil Kalecimiz de yabanci. Bide o bölgeyede yabanci koyarsa cogu yerli Oyuncu kaybedebiliriz.

Hem Faty iyilistigi zaman Navratil le oynarsa kalede Borjan olursa 3 yabanci hüücümdada Grosicki,Eneramo,Rasmussen düsünürülse 6 bide buda var.

Baksana Cerny bile yedek kaliyor. Yani Keitayi kiralik vermek en dogrus olur diye düsünüyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2011, 22:51   #99
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

ŞU OYNAMAYAN OYUNCULARA BAKIP kahroluyorum rasmüssen faty rada kerim cihan özkara cihan yılmaz KEİTA hayrettin SANDRO ben özellikle sivas takımı oyundan düştüğü yorulduğu anlarda KEİTANIN KIVANÇ YERİNE TERCİH EDİLMESİNDEN YANAYIM ayrıca eğer sağlamsa radanında takıma faydası olacağından eminim takdir hocanın tabiki
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2011, 22:52   #100
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hoca bir maç dahi Keita'ya şans vermeyecek. Şans verse zaten giydiği formanın hakkını verir Keita. Devre arası da performasından memnun değilim diyerek yerine transfer yapacak.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
birisi, keita, keitayı, souleymane, uyarsın