Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 19.09.2015, 23:21   #51
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eski kadronun üstüne Karabük´ün ise yaramayanlarini alir,diger transferlerinde olumlu olmazsa,teknik kadroda yetersiz olunca nereye nester vuracak yönetim?.

Yönetim piyasanin en ucuzlarini topladi getirdi ,eskilerde yaslandi cik isin icinden.Bu yil cok ama cok zor bir sezon olacak bizim icin.Kadir ve I.Toraman´i göndermekle demekki düzlüge cikilmiyormus.Sorun bu takimda yasli oyuncularin olmasi ve teknik kadronun kifayetsiz ve adam kayiran ve ona göre ilk onbiri sahaya süren zihniyeti oldugu sürece SIVASSPOR iyi olmaz ,dahada kötüye gider.
Sayın Dumanlı, Çölün ortasında az bir su ve yiyecekle kalmış bir kervan, keşke daha fazla su ve yiyecek alsaydık diye dövüneceğine, mevcut su ve erzakla bu çölü nasıl geçebiliriz diye plan yapması gerekir ki, varacakları yere sağ sağlim ulaşabilsinler.
Bu misalde olduğu gibi, daha iyi futbolcular alsalar di diyeceğimize elimizdeki mevcutlarla nasıl iyi neticeler alabiliriz diye kafa yormamız ve çare bulmamız gerekir.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.09.2015, 23:36   #52
atrium58
Yiğido

atrium58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 atrium58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen hocanın güçlü agresif takım oluşturma isteği Mehdi, cicinyo,ve hatta Ziya gibi Oyuncuları yedek bırakabilir. Cicinyo hücumda iyi kabul ya defansif anlamda
Takımı aksatması bence kabul edilir değil.. Mehdi hiç bir zaman 90 dakikayı çıkaramayacak ve agresifliği ile değil fiziki zayıflığı yüzünden çok kart gören bir futbolcumuz.. Yani sözün kısası her mevkide en agresif en faydalı kimse onu göreceğiz.. Geçen hafta sahasını dar ettiğimiz Rize bu hafta 5 gol attı. Bugünkü Maçta da özellikle 2 yarı kırmızı karta kadar rakibin tek pozisyonu yok ve ezik futbolu vardı. Takım takım olma yolunda 1 galibiyet alsın yeter.. Vesselam..
atrium58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.09.2015, 23:48   #53
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Maçı değerlendirelim...

Geçen hafta Rize maçından sonra yazdığım yorumu dokunmadan tekrar aşağıda yazıyorum.

Sanırım her hafta da aynısını yazacağım !

" Maçı 90 dk. izledim.

Görüşlerimde hiç bir değişiklik yok.

Bu sene bizim takım bu hali ile NET KÜME DÜŞER !

Çünkü geçen sene ki gibi çok kötü olan bir 3 takım yok bu sene .... "
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.09.2015, 23:52   #54
Rallim58
Gast

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..............................

Sergen´de bu arada yakinda kacar gider cünki futbolculugunda zora gelemeyen bir karekterdi....
Herkesin sorduğu ortak soru ve cevap aranıyor?
-Mehdi neden yok?
-Cicinho varken Hakan neden duran top kullanır?
-Ayağa pas sistemi neden uzun paslarla gol aranır oldu?

------------------------------------------------------------------
6. Hafta Antalya deplasmanı
7. Hafta ise M.İ.Yurdu iç saha müsabakası; 02.10.2015 Cuma saat 21.45...

Herşeyi o günki sonuç belirler....

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.09.2015, 23:55   #55
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen hafta Rize maçından sonra yazdığım yorumu dokunmadan tekrar aşağıda yazıyorum.

Sanırım her hafta da aynısını yazacağım !

" Maçı 90 dk. izledim.

Görüşlerimde hiç bir değişiklik yok.

Bu sene bizim takım bu hali ile NET KÜME DÜŞER !

Çünkü geçen sene ki gibi çok kötü olan bir 3 takım yok bu sene .... "
Benim tezimde çok farklı...
Geçen seneden daha kötü takımlar var. Antalya maddiyattan sıkıntıya düşebilir. Mersin sıkıntılı, Gaziantep sıkıntılı her ne kadar iyi gitsede Gençler bu sene sıkıntılı, biz varız Kayseri var... Bu takımlar bu sene altlarda güreşir. Antalyanın Eto metosu hikaye. Parasını ödeyemedikleri bir oyuncu 3-5 maç sonra Antalyaya şinanay oynatır.. İnşallah bizim takım birlikte oynamaya muktedir olurlar da aşağılardan kurtuluruz...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.09.2015, 00:10   #56
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Burhanın oynadığı bir daha hiçbir maçı izlemeyecem. Bu oyuncu bu takımda nasıl oynar anlamıyorum. Gönderin bunu ptt ligde bile oynayamaz. Adam ayakta bile duramıyor, hiçbir son pası veremiyor. Yazık gerçekten Sivasspor forması bu oyuncuların sırtına geçireceği kadar değersiz olmamalı
Alt 20.09.2015, 00:40   #57
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hakem maç genelinde iyi gözüktü..Ama ilk sarı Baralles'e hiç uyarı yapmadan sarı kartı çıkardı..Pozisyon normal bir fauldü...Eliyle bu 2. hareketin onun için kart verdim dedi..Maçı stattan izlediğim kadarıyla kesinlikte karttan önce Baralles i uyarmamıştı...Maçın son 5 dak. da oyuna giren Enaramo ya son dak. larda uzun bir top atıldı...Enramo tam hareketlenip pozisyona girecekken rakibi suratına bir hareket yaptı...Enaramo yere düşmüş yüzünü tutuyordu;hakem oralı bile olmadı;pozisyona devam dedi...Yayıncı kuruluş pozisyonun tekrarını gösterdi mi bilmiyorum..Ama Enaramo topla buluşsaydı kaleci ile karşı karşıya bile kalabilirdi...Bunlar tabiki mazeret değil ama aynı hakemler başka takımların maçlarında bizim maçlarda çalınmayan öyle pozisyonlar çalınıyor ki hayretler içinde kalıyoruz...Sivassporun maç kazanamama durumu devam ediyor;Antalya maçı zor geçecek gibi...Antalya Rize den 5 tane gol yedi,bizim maçı almak isteyecekler...Geçen hafta bizim maçta pozisyon bulamayan Rize nin açık oynayan Antalya yı duran toplarla gole boğması haftanın ilginç sonucuydu..Bu da gösteriyor ki Sivassporun deplasmanlarda Rize maçındaki gibi defansif oynaması gayet normal ama kendi sahamızda da artık gole dönük,çift forvetle ,orta sahada Adem in yerine daha ofansif bir oyuncuyla oynamamız gerektiği de görünmez bir gerçek..Ben Batuhan ın yedekte olması gerektiğini düşünüyorum..Gerektiğinde rakibin durumuna göre maça çift forvetle başlanıp,2. yarı 2. forvetin yerine 3. bir forvetinde oyuna girmesi Sivassporun gol atma şansını daha fazla yükseltecektir..Sivasspor Rıza Çalımbay zamanında 2 forvet sahada 1. forvet yedekte hep olmuştur..Biz neden denemiyoruz...Enramo-Batuhan,Batuhan Barelles,Barelles-Enaramo çift forvetle oynamanın ne zararı olur ki..Bence ilerde sivasspor rakibin durumuna göre bilhassa iç saha maçlarında çift forvetle kesinlikle oynamalıdır..rakipler sivassporun bu şekilde oynadığını bildiğine göre gelen her takım bu şekilde kapanırsa;sivasspor eğer tek forvetle oynarsa gol atması mucizelere kalır...Üst sıralarda oynayan takımlarla ve 4 büyük maçlarında tek forvet sistemi şeklinde olmalıdır..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.09.2015, 01:08   #58
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Birisi bana neden AHMET İLHANın alınmadıgını açıklarmı ?
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.09.2015, 01:46   #59
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ben suçu bugün birazda kendimizde aramak istiyorum. Maraton C tribününde maçı canlı izledim. Arkamda 60 yaşlarında bir adam,onun önünde 2 tane Sivasspor formalı iki tane PROFESÖR taraftarlarla...!!! Tezahürat yok,destek yok ama inanın maçın 5. dakikasından itibaren Adem,Ümit,Burhan,Aatıf,Barrale s ve sırayla diğer oyunculara hakaretler ederek seyrettiler maçı. Bunlar sadece bir kaç örnek. Ve eminim ki bu oyuncuların hepside edilen lafları duymuştur - yabancılar anlamasa da. Tamam takım kötü olabilir ama hani taraftarın itici gücü,hani desteği. Sen ordan bağırıp kalaylarsan adamda küser kardeşim. Adem'e bi sürüüü laf söyleniyor ve ben katılmıyorum. Demek ki bu arkadaş antrenmanlarda iyiki adam 11'de oynatıyor. Bir adam gününde olmayabilir gol kaçırır,iki metreye pas atamaz ama senin bu adama hakaret etmeye hakkın yok kardeşim...!!! Bugün takım olarak iyi değildik açıkçası. Olayı kişiselleştirmenin bir manası yok. Bu takım bizim arkadaşlar. Eskiler var,yeni katılanlar var,iki maç önce gelenler var. Bunları da göz önünde bulundurmak lazım bence. Antalya ve Mersin maçlarına kadar sabır gösterilmesini ve takımı sonuna kadar desteklenmesini rica ediyorum. Bu arkadaşlar futbolcular bizi buralara getirdi. Bunlarla devam edilecek. Hep destek tam destek zamanıdır diyorum...
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.09.2015, 05:20   #60
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alınan sonuçlar gayet normal,yenemedik diye üzüldüğümüz rize ligin flaş takımı antalyayı gol manyağı yaptı,sondakkada beraberliği zor kurtardığımız osmanlıyı deplasmanda yenmiş konyayla oynadık,kadro kalitesi olarak sivassporu daha üstün görsemde,bunlar sağlam takımlar,sivasspor baskıya gelemiyor,kim oynarsa önde baskı yaparsa mutlaka puan alır,öylede oldu,çok boş adamlarla kadro gereksiz şişirildi,transfer sezonunda dediklerimin halaa arkasındayım,küme düşmüş karabükten gelen oyuncuları çok şişirdiler,kasımpaşaya giden hakandan ,malatyaya giden muasadan üstün yanları yok,orhan gülle hakan özmert ,yiğit filan sivassporun ortasahası olamaz,eneramo sağlamsa bu takımda enaz 75 dak oynar,mehdi sağlamsa enaz 60 dak oynar,i.akın yaşıyorsa hiçdeğilse son 15 dakkada oynar,takım halaa sol açıksız oynuyor ,alınan beraberliklerde galibiyeti kaçıran taraf hep sivasspor olmuştur,ya yanlış taktik yüzünden,yada hoca oyuncu değişikliğini geç yapmaktan berabere kalıyoruz,sergenin r.carlos kadar kredisi yok ,felaket tellallığı hiçbirzaman yapmadım yapmamda,sivasspordan çok kötü durumda olan takımlar var,küme düme düşme sıkıntısını yaşıyacağımıza inanmıyorumda,bu gidişte gidiş değil,sivasspor geçen yıl çokmu kötü oynuyorduki?maalesef o güzel futbolla bile kümede zor kaldık,futbol seyir oyunu olsada, aslında sonuç oyunudur,90 dak iyi oynayan değil ,galip gelen takım konuşulur ,ben umutsuz değilimde hiç değilse 3 haftada 1 galibiyet almamız gerekli,gs hariç oynadığımız takımlar bizim kalemimiz takımlardı hiçbirini yenemedik ,ilkyarıda kalan haftalarda 5 galibiyet alamazsak sıkıntı başlar ,bu nedenle herkes aklını başına alsın ,ayrıca sıkıntının kadroda değil büyük ölçüde teknik direktörde olduğuna inananlardanım,3.liglerde yardımcı hocalık yapmış adamdan sivasa yardımcı hoca olmaz .SİVASSPOR 3.ligde değil süperligde .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
değerlendirelim, maçı