Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: En zor bekleyiş!
Alt 04.07.2011, 10:45   #11
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

41 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 511 KaNgAlLıYiGiDoO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: En zor bekleyiş!

Yav Abdullah Abi gazetecsin bir araştır yav Ahmet Çelebi Sivasspor'un yöneticisi değilmi???
KaNgAlLıYiGiDoO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 11:20   #12
RoKeT
Yiğido

89 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 RoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISI
Ausrufezeichen Cevap: En zor bekleyiş!

Alıntı:
:cool: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
RoKeT bu işte şike olmasını en çok isteyenlerden biri senmişsin gibi yazıyorsun.Bari belli etme kardeşim.
Hükmedemediğimiz bir hayat için, bir dünya için
Bukadar fırıldak olmanın bir anlami yoktur.
Düz yaşayacağiz,dik duracağiz, doğru gideceğiz

Muhsin Yazıcıoğlu

Biz böyle öğrendik Hak eden cezasini ceksin ben de senin kadar emin ol sivasspor luyum ama bana kalirsa şike var buda benim görüşüm saygi duy kardeş
RoKeT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 11:51   #13
yiğido8658
Yeni Yiğido

yiğido8658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yiğido8658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
halilim5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Dün sabah saatlerinde başlayan telefon trafiği geç saatlere kadar hiç durmadı. Herkes şokta, herkes bir şeyler öğrenmek istiyor. Ama bizim bildiklerimizde basına yansıyanlardan farklı değil. Ne oluyor, ne bitiyor, bunun sonu nereye varacak, bunu şimdilik kimse kestiremiyor.
Tabi bir Sivaslı olarak en büyük temennim, Sivasspor Başkanı Sayın Mecnun Otyakmaz'la birlikte kulübün bir an önce temize çıkması. Diğer kulüplerde ne oluyor, ne bitiyor doğrusu beni onlar fazla ilgilendirmiyor. Benim ve milyonlarca Sivaslı'nın temennisi Sivasspor'a zarar verecek sonuçların doğmaması.
İlk rahatlatan açıklama dün öğleden sonra geldi. Sivasspor tesislerinde yapılan ve yaklaşık 3 saat süren aramalar sonrasında suç unsuruna rastlanmamış. Şimdi geriye iki engel kaldı. Birincisi Başkan Mecnun Otyakmaz, diğeri kaleci Korcan. Dilerim, bunlarda da suç unsuru bulunmaz ve tekrar görevlerinin başına döner.
Şike kapsamında gözaltına alınanların sayısına bakıldığında bu işin hemen sonuca bağlanacağı da pek mümkün değil gibi görünüyor. Ama dediğim gibi, Başkanın ve Sivassporlu Korcan'ın bir an önce serbest kalarak işlerine güçlerine bakmalarını dilemekten başka çaremiz yok!
Tamda, transfer çalışmalarının ve sezon öncesi kamp çalışmalarının en yoğun olduğu bir dönemde bu işlerin olması hiç şüphesiz takımın yeni sezonunu da olumsuz etkileyecektir.
Bakın, bu hafta içerisinde Sivasspor çok istediği hatta kesin anlaşma sağladığı yabancı santraforu aldığını açıklayacaktı, ayrıca kombine biletlerini de yine bugünden itibaren satışa çıkaracaktı. Ama şimdi ne olacak, inanın kimse bilmiyor. Dedimya, Başkanımız Mecnun Otyakmaz'ın suçsuz bulunup bir an önce dışarı çıkmasını istemekten başka çaremiz yok!

kaynak
http://www.hurdogan.com/?hur=koseyaz...abdullah_yigit
abdullah abi biz başkanımıza sonuna kadar güveniyoruz şike var diyenler bir trabzon karabük maçını izlesin sonrada sivası izlesin bunların karın ağrısı başka. sonuna kadar başkanımızın arkasındayız
yiğido8658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 12:13   #14
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVAS FENER MAÇINDAN SONRA SİVASSPOR COMA GİRDİM TARAFTAR GRUPLARI HEMDE KENDİ BAŞKANINA VERYANSIN EDİYOR YOK TRİBÜNDEN ÇEKLİYOR YOK BAŞKANI ŞİKE YAPMAKLA PARAGÖZ OLMAKLA SUÇLUYORLAR BUNU YAPAN SİVASIN ÖP ÖZ ÇOCUKLARI PEKİ BUNDAN SONRA BAŞKA NE BEKLEYEBİLİRİZ KENDİ TARAFTARIMIZ BİLE BAŞKANIN ŞİKE YAPTIĞINI İDDAA ETTİKTEN SONRA BAŞKANIMIZIN TUTUKLANMASI VE ŞİKE İDDAALARINA KARIŞMASI SİZCEDE NORMAL DEĞİLMİ SİTE AHALİSİNE SORUYORUM HAKSIZSAM HAKSIZ DİYİN BANA
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.07.2011, 12:15   #15
RoKeT
Yiğido

Tecrübe Puanı: 536 RoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISI
Cool Cevap: En zor bekleyiş!

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVAS FENER MAÇINDAN SONRA SİVASSPOR COMA GİRDİM TARAFTAR GRUPLARI HEMDE KENDİ BAŞKANINA VERYANSIN EDİYOR YOK TRİBÜNDEN ÇEKLİYOR YOK BAŞKANI ŞİKE YAPMAKLA PARAGÖZ OLMAKLA SUÇLUYORLAR BUNU YAPAN SİVASIN ÖP ÖZ ÇOCUKLARI PEKİ BUNDAN SONRA BAŞKA NE BEKLEYEBİLİRİZ KENDİ TARAFTARIMIZ BİLE BAŞKANIN ŞİKE YAPTIĞINI İDDAA ETTİKTEN SONRA BAŞKANIMIZIN TUTUKLANMASI VE ŞİKE İDDAALARINA KARIŞMASI SİZCEDE NORMAL DEĞİLMİ SİTE AHALİSİNE SORUYORUM HAKSIZSAM HAKSIZ DİYİN BANA
Dibine kadar haklisin 'ADAM HAKLİ BEYLER ' YORUM YOK ...
Bu Konuda RoKeT'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.07.2011, 12:40   #16
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

fazla söze ne hacet, herkesten çok birileri böyle zırvalayıp durursa olacağı bu kaldı ki şu an bile içimizde densiz densiz konuşup başkanı dar ağacına götürenler var...
Alt 04.07.2011, 13:18   #17
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
RoKeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hala şike yok diyenlerin aklına şaşırırım...5 yaşındaki çocuk çözer bu olayı ama türkiyede hiç bi babayiğit bu işin üstüne gidemez Açik Bu lig'de şike var kendi kendimizi kandirmiyalim
ne şaçmalıyorsun sen lazmısın nesin nerden biliyon şikeyi asıl siz 8 puan avantajı yitirip şampiyonlugu kayıpetmenin acısını bizdenmi çıkaracaksınız.size şampiyonluk hayal artık.çünkü haketmiyor haksız şampiyon olmak istiyorsunuz ama yemezler.bursa oldu sivasta olacak kayseride olacak siz asla olamıyacaksınız.çünkü fitneyle fesatla iftirayla biyere varılmaz.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 13:35   #18
RoKeT
Yiğido

Unglücklich Cevap: En zor bekleyiş!

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne şaçmalıyorsun sen lazmısın nesin nerden biliyon şikeyi asıl siz 8 puan avantajı yitirip şampiyonlugu kayıpetmenin acısını bizdenmi çıkaracaksınız.size şampiyonluk hayal artık.çünkü haketmiyor haksız şampiyon olmak istiyorsunuz ama yemezler.bursa oldu sivasta olacak kayseride olacak siz asla olamıyacaksınız.çünkü fitneyle fesatla iftirayla biyere varılmaz.
ben sivasliyim sivasspor luyum ama 4 büyüklerinde şike yaptiğina emini e sadece kendi aralarindada yapmiyolar ya anadolu takimlarida buna destek oluyo nasil g.antep bize çerme taktiysa zaten ligde kalmayi garantilemiş sivasspor da para aldiğini düşünüyorum bu olay şuursuzca ve adice bir olay olup şerefimizle 3. ligde oynasak' ta bu günlere gelmeseydik Fenerbahçe 4-3 maçtan sonra yapılan yorumlari herkezin suratina vurmak isterdim ama elimde değil..... fener maçi sonrasi sattik diye g..t yirtan taraftar guruplari şimdi destek mesajlari cekiyo yazik yazik .... hak yerini bulsun kim şike yaptiysa gereken yapilsin
Alt 04.07.2011, 14:29   #19
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

başkanı her zaman destekledim.. hep arkasında durdum.. ama ortada bir yanlış varsa bana yanlış demek düşer.. en azından böyle bir işe adımızın bile karışması kötü oldu.. inşallah sağ salim tertemiz çıkarız..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda burakkova'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.07.2011, 14:35   #20
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

Vallaha başkan umrumda değil ama ceremesini klüb çekecek doğru çıkarsa bu olay...
Umarım bir an önce başkanından futbolcusuna olayda adı geçen Sivasspor camiası aklanır.

Etiketler
bekleyiş, zor