Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğido Pes Etmedi 2-2
Alt 13.07.2009, 10:30   #11
revenge58
Yiğido

revenge58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 revenge58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Yiğido Pes Etmedi 2-2

ilk yarı kötüydük ikinci yarı biraz daha iyiydik.ersen martin sanki yıllardır top oynamıyor gibiydi.daha sonra oyuna giren murat-ugur ve erman oyunu güzelleştirdi.2-3 oyuncu daha katılırsa bu takımdan birşey olur
Alt 13.07.2009, 10:35   #12
antalyali_yigido
Yiğido

antalyali_yigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 antalyali_yigido isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

mbemba güzel oynadımı derseniz eh idare eder. Çok faul yapıyor ve ardından penaltı geldi zaten .. Takımda kamanan a helal olsun ilk golu dehşetti...

Çok eksiklerimiz var çookk..

http://www.buraktaskan.com
antalyali_yigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 11:31   #13
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ASLINDA BU BERABERLIK BİLE MÜKEMMEL AMA MAÇI ALABİLİRDİKTE SAGLIK OLSUN UMARIM KADRO DA TAŞLAR YERİNE OTURUR
carizma0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 11:32   #14
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu macta gecen ilk maca oranla eksiklikleri göze batmasina ragmen daha derli toplu bir görüntü vardi. Defansin sagi ve stoper ve liberi hattimiz sorunlu. MBEMBA icin henüz erken takima kaynasma sorunu var.yasin sakatligi nedeniyle bu mactada etkili olamadigini söylüyor Abdurahmanin gereksiz cikislari,Ugurun gereksiz topla oynama sevdasi defans gücümüzü zayiflatiyor
Hemsom Hayrettin dünki macta en iyilerden biri idi hem hucumda hemde defansda etkili ve gayretti idi.emanin oyuna girmesi ilede sol kanat oyuna agirligini daha etkili koydu.

ortasahamiz ayni sekilde Murat erdogan onur ikilisi oyun kurmada ve topu etikili bir bicimde rakip alana aktarmada zorlaniyorlar.topu gereksiz ve riskli
bir bicimde ayaklarinda uzun tutuyorlar.Uluslar arasi maclarda Takim oyunu oynayan ve alan savumasini iyi yapan takimlar karsisinda bu tip oyun ve oyuncu tarzi Daha cabuk kaybettirir. Kaldiki Murat Erdogan ilk yarim saat hem defansif hemde ofansif anlamda etkisizdi. Onur kosuyor pres yapiyor ama rakip alana topu tasimada zayif kaliyor. cihan dünki macta sanki yoktu ortasahamiz bir kisi eksik oynadi.Ibrahim Dagasan oda cok kostu pres yapti oyun daralti ama topu rakip alana etkili noktalara tasimada etkili olmadi bu görüntü vardi. Musa,Erman,ve Murat Sözgelmezin oyuna girmesi ie hem hucum gücümüzde etkili hemde defansda etkili bir görüntü ortaya cikti. buradan yasini yerine giran Murat Sözgelmez bu mevkide etkili olacakmi kaygisini yasadigi paylasmak istiyorum. beni utandirdi hem defansa hem hucuma katkisi ile kalitesini ortaya koydu. musa erman Ibrahim Dagasan,onur dörtlüsü eksikleri olmasina ragmen daha basarili idi.

Agbetu icin bazi arkadaslar olumlu görüs belirtiyorlar fakat ben bu futbolcu konusunda karamsarligimi yenemedim. belki etkili bir ortasahanin icinde seyretmedim ama onunda zayifligi alan savunmasinda pozizyon almamasi pres yapmamasi ve kollektif futbol oynamada zayif kalmasi.

Hucum hattinda sorun oldugunu düsünmüyorum Kamanan Mehmet yildiz ibrahim Ülüm ve Ersan bu hatti basariyla götürürler Özellikle Kamanan ve Kondiyson sorununu asmis Güclenmis etkili bir bir Ersanin Mehmet yildizdan cok fazlasi olur eksgi olmaz.

sonuc itibari ile defans ve orta sahaya takviye gerekiyor. orta sahaya kosan pres yapan ayni zamanda oyun kurmada hücümda etkili bir oyuncu olmasi gerekiyor bu özellikte oyuncu olmadigi icin hatta iki takviye kazim sakatlik ve ceza durumu düsünülerek. Defansda ayrica bir ön libero ve bir stoper takviye edilmeli. diye düsünüyorum. kaliteli takviyeler hem 3 cepede olacak takimimizin basarisina katki saglar hemde Teknik heyetin sorunsuz kadro olusturmasini saglar.

Ayrica buradan Eldeki mazeme ile en iyisini yapma gayreti icinde olan teknik heyete futbolculara ve saglikcisindan mazemecisine tüm emegi ve hizmeti gecenlere tesekkür ederim. Daha nice keyifli ve mutlulugu birlikte yasama dileklerimi bildiririm.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda giants'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.07.2009, 12:02   #15
caynina
Yiğido

caynina - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 caynina FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporda çok büyük bir kan kaybı VAR.Çünkü Geçen maçtaki Hereveen maçında 5 tane yemesi ne kaleci ne defansın hatası sivassporun hatasıdır.Çünkü Sivasspor Bilica,Sylla gibi oyuncular satıldo.o yüzden
caynina isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 12:09   #16
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Ben sivassporumuzun daha iyi olacağına inanıyorum hazırlık macları iyi değerlendirilirse takım rayına oturacaktır
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 12:13   #17
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

ARKADAŞLAR BU TAKIM BELKİ İSMİYOK AMA SIRADAN BİR TAKIM DEİL İYİ TAKIM TÜRKİYEDE HERTAKIMI YENE BİLİR
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 12:25   #18
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1028 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

defansif zaaflarımızı bir an önce gidrmemiz lazım.Ersen, Onur, İbrahim, Erman ve Hayrettin bu takımın banko isimleri olmalıdır.Orta sahaya ve defansa bir takviye şart bence...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.07.2009, 12:42   #19
ihsan5858
Acemi Yiğido

ihsan5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 ihsan5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cok iyi bir futbol sergiledik.[B]ir eksigimiz vardi passe yapamiyoruz bide defanda biraz sikinti var.Futbolcular da biraz pass sorunu var daha ii alisamadilar ama ben sevdim ii oynadilar.
Erman super
Ersen: super çok guzel oynuyor
Kamanan:ii hirsli
Agbetu
:ii daha takima iii isinamadi
ihsan5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihsan5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.07.2009, 12:53   #20
ihsanccr7658
Yeni Yiğido

ihsanccr7658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ihsanccr7658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cok iyi oynadilar valla ne diyim sevdim birinci maçda dedim takim dagildi ama bu maçta fikrimi degistirdim ..
ihsanccr7658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihsanccr7658'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
etmedi, pes, yiğido