Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sergen Yalçın Bizimle
Alt 06.04.2015, 21:03   #1
Rallim58
Gast

Standart Sergen Yalçın Bizimle

Sivasspor kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, Sergen Yalçın'ın bizimle devam edeceğini düşünüyorum dedi.

Mustafa Ateş'in hazırlayıp sunduğu Sporaktif programına telefonla katılan Otyakmaz, taraftarın Teknik Direktörümüz ile önümüzdeki sezona devam mı? tamam mı? merak edildiğinin sorulması üzerine; "Sergen hocamızı Sivas'a davet ettiğimizde 10 dakika da anlaştık. BJK'da yetişmiş, o takımın efsane futbolcusu olan Sergen hocaya BJK'dan teklif gelmesi halinde gidebilir, İsmail Kartal FB'nin başında Sergen'de BJK olabilir, ama başka kulüplere gideceğini düşünmüyorum. Taraftarımız rahat olsun, Sergen hoca ile devam edeceğimizi ümit ediyorum" dedi.

Başkan Otyakmaz, Zara Belediyespor'un şampiyonluk karşılaşması için Zara'ya gideceğini de sözlerine ekledi.

Sergen Yalçın ise, Sivasspor'a geldiğinde yaptığı açıklamada, "Mecnun Otyakmaz ile birbirimizi yıllardır tanıyoruz. Süre konuşmadık. Ne kadar isterlerse o kadar kalırım. İdealleri olan bir hocayım. Sivasspor'u özlenen yerlere getireceğim. Çok iyi bir kadroları var" demişti.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bizimle, sergen, yalçın