Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Store Kime Hizmet Ediyor ?
Alt 22.08.2009, 17:53   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Store Kime Hizmet Ediyor ?

Sivasspor’un son yıllarda göstermiş olduğu büyük başarıları ekomonik olarak neden kullanamadığımızı yani bu başarıyı neden paraya dönüştüremediğimizi hep düşünmüşüzdür.

Lisanslı ürünlerimizi satan Storeye gittiğinizde başarılarımızı ekonomik olarak neden değerlendiremediğimizi anlamak hiçde zor değil. Store tamamen bom boş yeni hiçbir yeni ürün yok. Var olan ürünlerin ise bir çoğu ‘S’ beden ve sadece bu kadar ile değil kulübümüzün resmi ürünlerinin satıldığı yerde Sivasspor Forması yok. Yanlış okumadınız storemizde Sivasspor forması yok…

Yetkilinin yeni ürünler yok demesi ile raflara bakıyorum ve raflarda büyük oranda boş sadece belli ürünler var ve dediğim gibi o ürünlerinde ne yazık ki her bedeni yok…

Storemizde ki görevliye merak ile soruyorum: ''Acaba yeni ürünler ne zaman gelir?'' Aldığım cevap ise bir o kadar garip olan 20 gün yada 1 ay’a gelir ile cevaplanıyor.

Shaktar macı öncesi de bu durum değişmedi storeye sevinçle içeri giren taraftarlarımız hayal kırıklıkları ile tekrar storeyi terketmek zorunda kaldı.

Bir çok Sivasspor sevdalısı ve özelliklede gurbetçi vadandaşlarımız bu konuda büyük sıkıntı çekmekte. Yönetimizden bu konuya acilen eğilmelerini Sivasspor taraftarları olarak rica ediyoruz.

SivasSpor.Com Özel Haberi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Store Kime Hizmet Ediyor ?
Alt 22.08.2009, 18:10   #2
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1043 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Store Kime Hizmet Ediyor ?

Kulüp sitesi bile güncel değil, storenin sitesi bile yok ki alışveriş yapsın gurbette olanlar.

Tesisleşme ve futbol olarak geliştik ama bu sorunları çözemedik. Yönetim buradan para kazancak neden store sorununu çözememiyor bi türlü. Sonrada storeye ilgi yok diyorlar olmaz tabi taraftarı bi dinleyin ne diyorlar beklentileri neler.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.08.2009, 18:10   #3
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

store ve çalışan kişiler işte klubümüzün en büyük yaralarından birisi.Tam bir maduriyet yuvası.İlk çalışan el altında adidas ürün sattı diye kovuldu.Bu abimiz bakalım nasıl olacak.Ama ikisininde tek bir ortak noktası var şu zamana kadar ikisi de çok iyi birer yalancılar.Evet belki bu itham çok ağır bir itham ama gerçek bu.

Bir senedir belki daha uzun zamandan beri storeye yeni ürün gelecek dediler.Fotoğraflarını sanırım temmuz ayında çekmiştim.O zaman bir kaç hafta içerisinde ürünler gelecek dediler ama hala bakıyorum ki hiç bir değişiklik olmamış hatta daha da kötüye gitmiş.Store umurlarında değil ki.Oysaki diğer takımlar demek istemiyorum adamlar aşmış durumdalar zaten.Bursasporlu bir yönetici daha bugün iki adet yeni sezon formamız satışa sunulmuştur diye duyuru yaptı.Ankaragücü maçı öncesi de akın etti alıyorlar.

Storede bir senedir taraftara yalan söyleniyor.Yeni ürün geldiği geleceğide yok.Storedeki sorunlar saymakla bitmez de neyse artık...Orda davul çalsanda hiç bir yönetici ne duyar ne de bir şey yapar...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.08.2009, 18:15   #4
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1250 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Storemizin bu hali beni çok üzdü.Kulubumüze imkanları ölcüsünde az da olsa katkı yapmak isteyen taraftarlarımız hayal kırıklıgı ile storenin boş raflarına bakıyor.Nerdeyse çarşıdaki herhangi bir kücük esnafta bile bizim storedekinden fazla çeşit var.

Yönetimimiz İnşallah bu duruma bir çözüm bulup kulubumuz için çok önemli olan bu gelir kapısını daha işler hale getirirler.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Besyo_cu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.08.2009, 18:16   #5
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

EYER BUNLAR DORUYSA İÇLER ACISI DORUSU VAY HALİMİZE VAY
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tekdoktirin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.08.2009, 18:21   #6
NazdrowyA
Acemi Yiğido

22 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 NazdrowyA FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iste bole buyuk takim olunuyor YONETIMIN BU TAWRINI kininiyorum taraftara bole sirt cewirtikce yonetim zor kalkinir iki gun sonra taraftar tam kuserse artik stadyumda ses yankilari uzak gorunmuyor BIR AN ONCE YONETIM BU TARAFTARIN ISTEKLERINI YERINE GETIRSIN kimse bu takimdan buyuk diildir reklamlarini yapmaya gelince siwassporu istedikleri gibi kullaniyorlar ARRTIK TAM MANASIYLA elinizi tasin altina koyun yada warsa bu sitede yonetimle iliskisi olan arkadaslar konuyu yonetime iletsin yeter artik gun gectikce yonetime OLAN KINIM OFKEM BUYUYOR
NazdrowyA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda NazdrowyA'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.08.2009, 18:52   #7
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 834 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

oda bisey mı ki ya

her mac store nın yanındakı ısportacılar dunyanın cirosunu yaparken bızım store mız sınek avlıyor...ama işportaya dur dıyen cıkmıyor nedense
Alt 22.08.2009, 19:00   #8
PoTt!
Yiğido

PoTt! - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 PoTt! Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
oda bisey mı ki ya

her mac store nın yanındakı ısportacılar dunyanın cirosunu yaparken bızım store mız sınek avlıyor...ama işportaya dur dıyen cıkmıyor nedense
işte bu yuzden satış olmuyor storede isportada 5tL atkı storede 10tL kimse almıyo bu yuzden ilk önce isportacıları kaldırması lazım
Alt 22.08.2009, 20:04   #9
BN:Z58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 BN:Z58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aynen öyle.bende gittim ama siyah formalari bulamadim...
sonra ata 58 diye bir magasada buldum aldim umarim orginaldir...

BU SEZON EN IDDALi SEZONUMUZ AMA DESTEGE IHTIYACIMIZ VAR
BN:Z58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda BN:Z58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.08.2009, 20:37   #10
musakaya58
Yeni Yiğido

musakaya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 musakaya58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

mecnun başkan her defasında paramız yok diye ağlıyorya. biraz neler yapılabileceğini düşünse çözecekde nerdeeeee. adama haber gönderdik, istanbulda okadar sivaslı var bir sivas mağazası açalım dedik. bize verdiği cevap o mağazayı ben açacam dedi aradan 2 yıl geçti hala açılacak. bundan sonrada biraz zor açılır.
musakaya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda musakaya58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ediyor, hizmet, kime, lizansli sivasspor, orijinal forma, orjinal ürün, sivasforma, sivasspor store, sivasstore, store