Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uğur Boral Yolda...
Alt 02.12.2014, 22:43   #31
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Uğur Boral Yolda...

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu memlekette kimse yönetimden cardozo'yu, sow'u demba'ba yı yada o kaliteye yakın isimler istemiyor..
İki sene önce atıf alındı, tuttu.. Daha sonra kaliteleri bizim ligi çok rahat kaldırabilecek cicinho , da Costa ve form düzeyi olmasa da kalitesiyle zaman zaman katkı yapan bir Utaka alındı, yanlarına Burhan ve Aydın gibi hatırı sayılabilecek kapasitede oyuncular ile iyi bir kadro ivmesi yakalandı ve arkasından puanlar ve paralar gani..

Geçen sene devre arasında herkesin çok beklediği bir kaliteli santrfor beklerken, birde baktık ki tombaladan odun-kömür çıktı.. Hadi neyse dedik bu takım bu ligi en îyi yerde bitirir, yeni sezon için kadro korunursa, üzerine cicinho da Costa ayarında iki kaliteli adam ilk onbire, 2-3 tanede hem yedek kulübesini zenginleştirecek ve hemde alternatifsiz olan futbolcularında gözünü korkutacak, acaba bu hafta ben onbirde oynarmıyım dedirtecek genç ve kalitelî futbolcu alınırsa geçen sezon olduğu gibi bu sezonda zirveyi zorlayacağımız ihtimal dahilinde olurdu..

Ağustos böceği yönetim ne yaptı, bir yaz boyunca sürpriz şarkısını dilinde pelesenk etti, insanları uyutmayı, yanıltmayı yeğlediler, hatta Roberto'yu bile keklediler (!) zavallı adamacağız da zannetti ki Ağustos böceği yönetim, son dakika bir karıncalık (!) yapar, istediği en az cicinho ve da Costa ayarında iki oyuncu alacaklar diye.. İnanın arkadaşlar Roberto öyle iki isim vermiş ti ki değil kadro derinliği oluşturması,bizi uçuracak iki isimdi.. Az çok bu sitede bu isimlerin kimler olduğu zaman zaman da dillendirildi..

Ne yaptı Ağustos böceği yönetim, pinti yönetim parası çohh deyip son anda almadılar o iki ismi.. O iki isim şu an kadroda olsalar dı değil Mersin'in yerinde, beşiktaş ile kafa kafaya olurduk..Şimdi kar kapıya dayandı, karıncalar yazın çalıştı şimdi keyfini sürerlerken, bizler çat ayazda futbolcu almaya çalışacağız.. Devre arası kısa, arada yılbaşı var,ha şu geldi, şununla konuşuyoruz, şununla flörtteyiz, bununla prensipte anlaştık, salı , Çarşamba derken hopp birde bakmışız ki lig başlamış.. Ya gelen adam Alman amatör liginden yada brezilya'nın köylüğünden gelir.. Sürekli antrenmanlarda düz koşu yaparken görürüz, işitiriz, ya da hasbelkader bir iki maçta bir iki dakika arz-ı endam eder, sene sonu da cebine üç beş kuruş (binlerce dolar ) harçlık verir göndeririz.. Ne de olsa yırtılan Bekir Paşa'nın donu..
Öyle ya biz kimiz ki hesap soruyoruz, yönetim kendi alın teriyle kazandı istediği gibi de harcar.. Alır satar, kimse hesap soramaz çünkü sormak, soruşturmak, sorgulamak yassahh ötesi yassah.. Belkî sorularımızdan komplo teorileri üretip, yönetimin kuyusunu kazıyor da olabiliriz..

Neyse eski konuları deşmenin de bir anlamı yok..

Bu haber için başlığı açan arkadaşıda tanımam bilmem.. Ama malum şahıslar onuda keklemişler.. Koca bir camiayı kekleyenler için bir kişiyi keklemek o kadar zor olmamıştır zannımca..

Uğur Boral'a gelince adam hem sakat ve hemde bugün babasını kaybetti.. Buradan Uğur'un başı sağolsun diyorum.. Ama bu iki olumsuz tablodan bizim için yani Sivasspor için tek artı bir durum çıkacağını zannetmiyorum.. Umarım yanılırım..

Umarım yanılırım, Ağustos böceğine yüreği acıyan bir kaç tane enayi karıncaspor takımı en iyi karıncalarını bize bahşederler de bizde bu seneyi kefeni yırtmış olarak atlatırız..

Umarım yanılırım.. Keşke yanılsam, keşke..

Bahsettiginiz o iki isim kim Hemserim Carlosun istedigi ?
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2014, 22:46   #32
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu memlekette kimse yönetimden cardozo'yu, sow'u demba'ba yı yada o kaliteye yakın isimler istemiyor..
İki sene önce atıf alındı, tuttu.. Daha sonra kaliteleri bizim ligi çok rahat kaldırabilecek cicinho , da Costa ve form düzeyi olmasa da kalitesiyle zaman zaman katkı yapan bir Utaka alındı, yanlarına Burhan ve Aydın gibi hatırı sayılabilecek kapasitede oyuncular ile iyi bir kadro ivmesi yakalandı ve arkasından puanlar ve paralar gani..

Geçen sene devre arasında herkesin çok beklediği bir kaliteli santrfor beklerken, birde baktık ki tombaladan odun-kömür çıktı.. Hadi neyse dedik bu takım bu ligi en îyi yerde bitirir, yeni sezon için kadro korunursa, üzerine cicinho da Costa ayarında iki kaliteli adam ilk onbire, 2-3 tanede hem yedek kulübesini zenginleştirecek ve hemde alternatifsiz olan futbolcularında gözünü korkutacak, acaba bu hafta ben onbirde oynarmıyım dedirtecek genç ve kalitelî futbolcu alınırsa geçen sezon olduğu gibi bu sezonda zirveyi zorlayacağımız ihtimal dahilinde olurdu..

Ağustos böceği yönetim ne yaptı, bir yaz boyunca sürpriz şarkısını dilinde pelesenk etti, insanları uyutmayı, yanıltmayı yeğlediler, hatta Roberto'yu bile keklediler (!) zavallı adamacağız da zannetti ki Ağustos böceği yönetim, son dakika bir karıncalık (!) yapar, istediği en az cicinho ve da Costa ayarında iki oyuncu alacaklar diye.. İnanın arkadaşlar Roberto öyle iki isim vermiş ti ki değil kadro derinliği oluşturması,bizi uçuracak iki isimdi.. Az çok bu sitede bu isimlerin kimler olduğu zaman zaman da dillendirildi..

Ne yaptı Ağustos böceği yönetim, pinti yönetim parası çohh deyip son anda almadılar o iki ismi.. O iki isim şu an kadroda olsalar dı değil Mersin'in yerinde, beşiktaş ile kafa kafaya olurduk..Şimdi kar kapıya dayandı, karıncalar yazın çalıştı şimdi keyfini sürerlerken, bizler çat ayazda futbolcu almaya çalışacağız.. Devre arası kısa, arada yılbaşı var,ha şu geldi, şununla konuşuyoruz, şununla flörtteyiz, bununla prensipte anlaştık, salı , Çarşamba derken hopp birde bakmışız ki lig başlamış.. Ya gelen adam Alman amatör liginden yada brezilya'nın köylüğünden gelir.. Sürekli antrenmanlarda düz koşu yaparken görürüz, işitiriz, ya da hasbelkader bir iki maçta bir iki dakika arz-ı endam eder, sene sonu da cebine üç beş kuruş (binlerce dolar ) harçlık verir göndeririz.. Ne de olsa yırtılan Bekir Paşa'nın donu..
Öyle ya biz kimiz ki hesap soruyoruz, yönetim kendi alın teriyle kazandı istediği gibi de harcar.. Alır satar, kimse hesap soramaz çünkü sormak, soruşturmak, sorgulamak yassahh ötesi yassah.. Belkî sorularımızdan komplo teorileri üretip, yönetimin kuyusunu kazıyor da olabiliriz..

Neyse eski konuları deşmenin de bir anlamı yok..

Bu haber için başlığı açan arkadaşıda tanımam bilmem.. Ama malum şahıslar onuda keklemişler.. Koca bir camiayı kekleyenler için bir kişiyi keklemek o kadar zor olmamıştır zannımca..

Uğur Boral'a gelince adam hem sakat ve hemde bugün babasını kaybetti.. Buradan Uğur'un başı sağolsun diyorum.. Ama bu iki olumsuz tablodan bizim için yani Sivasspor için tek artı bir durum çıkacağını zannetmiyorum.. Umarım yanılırım..

Umarım yanılırım, Ağustos böceğine yüreği acıyan bir kaç tane enayi karıncaspor takımı en iyi karıncalarını bize bahşederler de bizde bu seneyi kefeni yırtmış olarak atlatırız..

Umarım yanılırım.. Keşke yanılsam, keşke..
Bu yazının altına imzamı atarım, sitede aylardır anlatmaya çalıştığımız şeyler bunlar ama önlerine gerçeği koydukça inanmak istemeyen bir kitle var ne yazık ki. Yani, diğer takımlar Cardozo'yu, Mehmet Ekici'yi, Demba Ba'yı, Welliton'u, Sosa'yı, Bakambu'yu, Gekas'ı transfer ederken biz Batuhan'ı, İbrahim Toraman'ı, Musa Sinan'ı transfer ettik. Tamam biz bazı takımlar kadar fazla para harcayamayız transfere ama hiç para harcamamak da kendi sonunu hazırlamaktır. Sen nasıl bu takımlarla ve diğerleriyle mücadele edeceksin? Adamlar güçlenirken sen geriye gidersen nasıl başarılı olacaksın? Var mı böyle bir dünya, bunu göremeyecek kadar kör müsün? Geçen sezon güzel bir şeyler başarmışken bu yıl onun üzerine koyacağına geri gidiyorsun ya bu nasıl mantıktır. Bakın geçen yıl yedek kulübesine kötü diyorduk takımın bu haftalardaki yedek oyuncuları şöyleydi; Nihat, Navratil, Hakan, Grosicki, Djebbour, Rengifo, Abdülkadir, Mehdi... Bu sezon yedekler şöyle; Korcan, Ahmet Şahbaz, Ahmet Aras, Cihan, Hakan, Toraman, Chris, Musa... Beterin beteri varmış da biz kıymet bilememişiz..
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2014, 22:59   #33
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İbrahim yetiyor gardaş. MAçlarda fark mı istiyor yönetim. Yanlış yapıyor. İsyan cıkar.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2014, 23:19   #34
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Uğur Boral en son bjk dan Ordu ya kiralık gitmişti galiba;Samsun da da fena maçlarda oynamadı ama o zaman şimdikinden 3 yaş daha gençti..Samsun da sadece 10 maç oynadı;sonrasında yine sakatlık sorunu çıktı..Sakatlandı sonradan yine 1-2 maç oynadı 1 tane de gol atmıştı...Herkes Uğur Boral ın nasıl bir oyuncu olduğunu biliyor bilmesine de gelirse bence İ.Toraman ın durumundan daha kötü bir duruma düşer..Bu oyuncunun müzmin sakat olduğunu herkes biliyor...Allah aşkına alınacaksa sağlam olan takıma katkı yapacak bir oyuncu alınsın..Ya da hiç alınmasın...2.,3.ligden geleceğe dönük hiç mi sol kanatta oynayacak oyuncu yok..Araştırılırsa çok iyi oyuncular ortaya çıkar....Uğur Boral a verilecek paraya yazık...Sercan Yıldırım dan bile daha kötü duruma düşer...Sağlam olsa en azından Ziya nın yanında takıma katkısı olur;ameliyet olmuş bir oyuncuyu almak ben süper ligde oynamak istemiyorum demektir...Yakında kupa oynayacağımız 3. lig takımına(Tuzlaspora )herkesin dikkat etmesini istiyorum(yarın maçları var Altınordu ile);bu takımda orta sahada ve forvette çok iyi ,geleceğe dönük genç oyuncular var..Bu tür oyuncular bizi geleceğe götürür;Uğur Boral gibi oyuncuları tecrübeli diye takıma almak ben bu ligde artık oynamak istemiyorum demektir...Uğur Boral a alacağımıza U-21 takımımızdan 1-2 oyuncuyu takıma monte etsek daha iyi olmaz mı?Umarım yönetim şaka yapıyordur;ya da sağ gösterip sol vurmak istiyordur diyorum...Umarım Jimmy Durmaz dan Uğur Boral a dönüş olmaz..33 yaşına merdiven dayamış,3 yılda sadece 20 küsür maç oynamış;bu yıl neredeyse hiç oynamamış bir oyuncunun adının geçmesi bir sivasspor taraftarı olarak beni çok üzdü;umarım bu haber doğru değildir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.12.2014, 08:28   #35
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

hayret .hayret takımı sakatlar kervanına döndürdünüz .Bu adam hem sakat hem ziyadan iyi değil .Gereksiz bir transfer olur .Takıma stoper .forvet .ortasaha gerekliyken ,bu saçma transfer takıma faydası olmaz
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.12.2014, 10:09   #36
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

uğur boralmıııııııııı?

istemezük gardaaaaaaaaaşş galsın.
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.12.2014, 11:36   #37
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

zaten ilgilenmiyormuşuz basının uydurması galiba
Alt 03.12.2014, 12:34   #38
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1229 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Samsunspor'da oynamış olam Amir Umar tek taraflı olarak sözleşmesini fesh etmiş. U-20 dünya kupasında Nijerya formasını giymişti. Samsunspor'un maçlarını takip edenler bilirler gayette etkili bir kanat oyuncusu.

Ama nerede böyle oyuncuları bulup almamız deveye hendek atlattırmak daha kolaydır galiba...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yerliturkuaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.12.2014, 13:07   #39
Sivas_SporLu58
Acemi Yiğido

Sivas_SporLu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas_SporLu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eneramo için Abdullah Yiğit sağır sultan bile duydu dedi ama ben inan ondan duydum.Kulağımızda az çok deliktir ama hayırlısı..Erman ateşten gömlek giyer gelirse ama eskisi oynarsa taraftar affeder helde takımı ateşlerse

Eğer bu klübe Eneramo denen gerizekalı kazma futbolun F sinden anlamayan kalası getirirlerse 20 yıllık Sivassporluluğumu bi kenara bırakır gider trabzonsporu tutarım o kazmaya kalmadı bu klüp futbol oynamayı öğrensin topa vurmayı öğrensin şut çekmeyi öğrensin şu işe bak arkadaş Enaramo kim ya çıldırdım yine
Sivas_SporLu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivas_SporLu58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.12.2014, 14:13   #40
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sivas_SporLu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eğer bu klübe Eneramo denen gerizekalı kazma futbolun F sinden anlamayan kalası getirirlerse 20 yıllık Sivassporluluğumu bi kenara bırakır gider trabzonsporu tutarım o kazmaya kalmadı bu klüp futbol oynamayı öğrensin topa vurmayı öğrensin şut çekmeyi öğrensin şu işe bak arkadaş Enaramo kim ya çıldırdım yine
aynen katiliyorum kardesim

birede bu yorumu da gördüm,,,,
Alıntı:
Ayrıca duyduğuma göre Erman Kılıç'ında bizzat başkanı arayarak Sivasspor'a gelebilirim,kendimi taraftara affetireceğim dediği öğrendim.Başkan Erman'a henüz cevap vermemiş Carlos'la görüşecekmiş.
eger bunlarin biri yada ikisi gelirse gercekten bu ISLER TEK SIVASSPOR da olur!!! Yaziklar olsun sizin gibi AMATÖR KISILER!!! Icim okadar Küfür varki hic sormayin

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
boral, uğur, yolda