Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Carlos'dan transfer açıklaması
Alt 17.12.2014, 13:40   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Carlos'dan transfer açıklaması

Sivasspor, Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu İstanbul Başakşehir ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Teknik direktör Roberto Carlos, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman öncesinde sahada futbolcularıyla yaklaşık 15 dakika süren toplantı yaptı. Top kapma ve pas çalışmasıyla başlayan antrenman, açma germe hareketleriyle devam etti.

Antrenmana, golcü oyuncu Batuhan Karadeniz ile tedavisi nedeniyle İstanbul'da bulunan İbrahim Toraman katılmadı. Sol bek Ziya Erdal ve orta saha oyuncusu Burhan Eşer, sakatlıkları nedeniyle fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı çalıştı. Kaleci Korcan Çelikay'ın ise A2 takımıyla antrenmana çıktığı görüldü.

Teknik direktör Roberto Carlos, antrenman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, takımının İstanbul Başakşehir maçında 3 puan kazanmak için sahada olacağını söyledi.

Sakatlıkları bulunan Ziya Erdal ve Burhan Eşer'i maça yetiştirmeye çalışacaklarını belirten Carlos, transferle ilgili soru üzerine, devre arasında bazı futbolcularla yolların ayrılacağını ve takıma yeni isimlerin katılacağını bildirdi.

Carlos, transfer konusunda yardımcı antrenörler Orhan Kaynak ve Yunus Kaya ile teknik heyetin çalışma yaptığını ifade ederek, "İhtiyaç neyse ona göre değerlendireceğiz" diye konuştu.

AA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Carlos'dan transfer açıklaması
Alt 17.12.2014, 13:59   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Carlos'dan transfer açıklaması

Eski Sportif direktörümüz Murat Erdoğan döneminde futbolcu takibi vardı...

Şimdilerde futbolcular nereden ve nasıl takip ediliyor merak konusu...
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2014, 14:20   #3
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

murat erdoğan istifa ederken''aldığım para helal değil işimi yapamadığım yerde durmam'' derken ne demek istediğini şimdi anlıyorum.Murat Erdoğan futbolcu buldu Erdal Sarılar da bu futbolcular çok pahalı bunları alamayız dedi muhtemelen oda çekti gitti.Düşününce mantığıma çok yatıyor neden acaba????
Alt 17.12.2014, 15:19   #4
yigit 2013
Acemi Yiğido

yigit 2013 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 380 yigit 2013 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Futbolcular carlosu sevmediği icin top oynamoyorlar bakin gittiği zaman nasil düzelecek takim yeter kahrolduk futbolcudan önce teknik direktör sart
yigit 2013 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2014, 15:20   #5
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
USTA 571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bide antremana çıkmış utanmadan SİVASIN TOPRAĞINI KİRLETMİŞ yazıklar olsun böyle yönetime adam bursa baskan adayıyla görüşüp anlasıyor seçilemeyince kulüpte kalıyor 2 ay yorumculuk yapıyor Sivas umrunda dğeil ama yönetim hala bu adamı tutuyor resmen bizle dalga geçiliyor
ama göreceksiniz bu takım başaksehirden 5 yiyince bakalım carlos napacak
hiçbir futbolcu onu sevmiyor yerlileri diyorum ama hala takımda kalıyor inanılmaz bişey bu

TAKIM ADIM ADIM DÜŞÜYOR yönetim öyle izliyor
saçma sapan bir siteden alınan haberle ne de güzel galeyana geliyorsunuz. geçen sene galibiyetler peş peşe gelirken hiç de "utanmaz" filan değildi dimi? bir de çok kibirliymiş. vay vay vay... kibirli dediğiniz adamdaki mütevazilik sizde olsaydı bunları yazmaktan hicap duyardınız. onu sevmeyen futbolcu da varsa defolup gider kimsenin malı değil bu kulüp...
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı agumus_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2014, 16:46   #6
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar lutfen birbirimizi kirmayalim. Herkesin derdi Sivasspor herkes burda onun icin yorum yaziyor.

Bazen biraz terazinin ayarini kaciriyoruz ama kalp kirmayalim.
Kendinize iyi bakin.

Saygilar.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2014, 17:28   #7
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Usta 571 Üyemiz , bana karsi yazdiklarini ciddiye almiyorum-

Ve Futbol'un dinle karistirilmasini sacma buluyorum.

Aatif Chahechouhe müslüman ve Adam gibi oynuyor egoistligi disinda.

Kamil Grosicki hiristiyan ve oda olaganüstü oynuyordu bazi maclarda Hocalarla sorun yasadi bazende antremanda tembelldi.

Felix Balili yahudi ve okadar cok iyi oynuyorduki , eski oyuncumuz , Trabzonspor'a attigi golleri hele hic unutamiyorum , ciddiye aliyordu ve fomanin hakkini veriyordu.

Aatif müslüman ve yabanci , Kamil hiristiyan , Balili yahudi.

Simdi bu futbolcular kötü mü.

Veya en basiti . Cicinho hem yasli hem müslüman degil hem Brezilyali hemde Roberto Carlosun arkadasi . Lakin suan aktuell oyuncularimizdan en iyi oynayan takimi en cok katki veren formanin hakkini yüzde yüz veren tek futbolcu-

Peki bazi müslüman Futbolcular niye formanin hakkini vermiyor ihanet ediyor ?

Son olarak bende müslümanim , gurbetde yasiyorum diye 3 büyütülmüs takimlarin pesinde kosmuyorum . Almanlar sordugunda bende Sivassporluyum diyorum ve gurur duyuyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2014, 18:34   #8
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Carlos Sivas'ta durmuyor gezmek derdinde Bursa maçı öncesi mesela izin almış http://ipad.sporx.com/sivasspor-carl...SXHBQ417877SXQ sonra diyorsunuz ki neden Bursa bizi eze eze yendi ya bu adam playboy geçen sezon da beyaz show a hastayım diye gitmedi aynı gece Adam'ı gece kulubünde hatunlarla çektiler.
Alt 17.12.2014, 20:00   #9
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar transferleri kimin ne şekilde yaptığı ortada iki sezondur santrafor diye alınan futbolculara bir bakın.Öncesi P.Oldini bir gol atamadan gönderildi.Bu sene Chrisantus -Batuhan futboldan anlayan kim bu oyuncuları takımına alır ki?Aldıgınız oyuncu size maç kazandırmalı varlığıyla sahada ben varım dedirtmeli.Sahada 11in sadece 1 olmamalı.Takımı için onuruyla savaşmalı.Karekter sahibi futbolculara ihtiyacımız var.Diger takımlar puanlar toplayarak bizimle olan puan aralığını açmaya başladı.Takımın gidişi gidiş değil.Acil tedbirler alınması ve de bu gidişe dur denilmesi gerekiyor.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.12.2014, 21:19   #10
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Roberto Carlos tecrübeli,taktik ustası,sahaya ağırlığını koyabilen,gerekli değişiklikleri zamanında yapabilen bir teknik adam asla değil...Geçen senede böyleydi...Bu senede aynı..Yani Roberto Carlos'ta değişen bir şey yok...
Değişen takımın puan cetvelinde ki, durumu....Buna sebep ise ilk maçlarda buyuk kaleci hataları,sonraları cezalar ve sakatlar....ve de hakemler....
Çozüm... öncelikle kaleci ve santrafor transferi..kaliteli futbolcu transferleri... Carlos sezon başında gönderilmeliydi..Kadir sezon başında gitmeliydi...iyi transferler sezon başında yapılmalıydı...
Şimdi yapılacak teknik adam değişikliği fayda sağlamaz çünkü hiçbir iyi teknik adam boşta değil....Yılmaz Vural deniyor..Kendisinin psikolojik sorunları olduğunu herkes biliyor..faydalı olamaz...Carlos kalmalı...
Transfer sezonunda borç morç denmeyip yüksek bedelli iyi yabancı oyuncular alınmalı,Cicinyo hariç, bencil Atıf dahil yabancıların hepsi gönderilmeli....
ve kümede kalırsak basta Carlos olmak uzeretakım tamamen değiştirilmeli..yoksa bu sene düşmezsek onumuzde ki sene düşeriz....
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklaması, carlosdan, sert, transfer, uyarı