Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Stadyum Çilesi!!
Alt 19.02.2015, 09:58   #1
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Stadyum Çilesi!!

Arkadaşlar

Bakıyorum herkes seyirciden dert yanıyor sivaslı stada gelmiyor.Takıma sahip çıkmıyor.Evet bende katılıyorum bu düşünceye.Kimi demiş yeterli transfer yok millet aynı adamları izlemekten bıktı,kimi demiş passoligden kaynaklı.Hepsinin de haklı olduğu taraflar var.Ancak bir konuyada ben değineyim.
Stada girerken TAAA en dışardan başlıyor eziyet en dıştan bir turnikeden geçiyoruz sonra ikinci turnike vesselam stada giriyoruz yerimize geçerken birilerinin kafasına elimizle basıyoruz ayağımızla bastığımız yeri kontrol ediyoruz ki oturan birinin ayağına basmayalım onu itele bunu çek yerimize bir şekilde geçiyoruz ondan sonra sen oturan adam oluyon yani geçenlerin ayağına basmaması için tetikte olman lazım bu düşünceyle maç başlayana kadar kendini yeşil sahaya adapte edemiyorsun.maç başladı devre arası olduya aynı ezsiyet terse dönüyor Adam namazını kılacak haklı... kalkıyor yöneliyor mescide mescidde yer yok niye çünkü bir mescid var seriyor kartonu geçiyor koridora,Üşüdün daa bir çay içeyim diyon kalkıyon ayağa bakıyon çaycının önü mahşer yeri bir çay ver demek için 7-8 dirsek yiyorsun paran bozuk değilse para üstünü almana fırsat vermeden bir bakıyon sıradan atılmışsın.neyse diyon en azından çay aldık ama çayda çay haaaa... Çaparın abdest suyu ondan daha eftal! ama olsun sıcaak maç bitiyor çıkacan bekliyon kalabalık çekilsin öyle çıkayım kalabalık çekilince yönel kapıya ama dur öyle kolay değil birde en dışta turnike var ordan geçenlerde bir kuyruk oluşturmuş bekleeee.Yav girerken var bu turnike eyvallah çıkarken niye var arkadaş hiçmi görevli yok yandaki kızaklı kapı maç bittiğinde niye açılmaz hala bir anlam veremiyorum.Yani sözün özü yeni stad yapılınca bu sorunlar olmayınca bu seyirci artar arkadaşlar yani umudum o yönde yapacak bir şey yok yarım sezon daha sabır arkadaşlar
Alt 19.02.2015, 10:01   #2
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: STADYUM ÇİLESİ!!

Bunlar giderilmesi gereken sorunlar olmakla birlikte bir bahane olamaz
Cevap: STADYUM ÇİLESİ!!
Alt 19.02.2015, 10:03   #3
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

ufak defek sorunlar olabilir.Ben girişte falan hiç bir sorun yaşamıyorum hele konu sivasspor olunca hiç bir şeyi gözüm görmüyor.Yeterki maç olsun
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2015, 10:07   #4
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
shang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ufak defek sorunlar olabilir.Ben girişte falan hiç bir sorun yaşamıyorum hele konu sivasspor olunca hiç bir şeyi gözüm görmüyor.Yeterki maç olsun
tamam doğru bende senin gibi bunları takmadan her hafta maçtayım ama bunlar bazıları için sorun o yüzden de adam gelmiyor ben buna dikkat çekiyorum zaten gelenler bunlara aldırış etmiyor geliyor önemli olan gelmeyenlerin neden gelmediği bunlar benim yakın çevremden duyduğum şikayetler onlara da hak vermiyor değilim
Alt 19.02.2015, 10:08   #5
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maçtan değil de sanan ki cuma namazından çıkıyok..
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2015, 10:12   #6
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

maça gelmemek için bahane değil ama bu aksaklıkların da düzeltilmesi lazım. zor birşey değil düzeltilmesi.
Alt 19.02.2015, 10:20   #7
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ne düzeltilecek kardeşim ben 2010 yılına kadar sivastaydım vallaha o zaman da öyleydi,aradan 5 yıl geçmiş halen aynı organize işlerden dem vuruluyor.istanbula göçtüm de kurtardım
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Stadyum Çilesi!!
Alt 19.02.2015, 10:42   #8
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stadyum Çilesi!!

tabiki haklısınız ama bunlar bahane olmamalı ne olursa olsun o stad dolmalı
Alt 19.02.2015, 11:22   #9
Rallim58
Gast

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar

Bakıyorum herkes seyirciden dert yanıyor sivaslı stada gelmiyor.Takıma sahip çıkmıyor.Evet bende katılıyorum bu düşünceye.Kimi demiş yeterli transfer yok millet aynı adamları izlemekten bıktı,kimi demiş passoligden kaynaklı.Hepsinin de haklı olduğu taraflar var.Ancak bir konuyada ben değineyim.
Stada girerken TAAA en dışardan başlıyor eziyet en dıştan bir turnikeden geçiyoruz sonra ikinci turnike vesselam stada giriyoruz yerimize geçerken birilerinin kafasına elimizle basıyoruz ayağımızla bastığımız yeri kontrol ediyoruz ki oturan birinin ayağına basmayalım onu itele bunu çek yerimize bir şekilde geçiyoruz ondan sonra sen oturan adam oluyon yani geçenlerin ayağına basmaması için tetikte olman lazım bu düşünceyle maç başlayana kadar kendini yeşil sahaya adapte edemiyorsun.maç başladı devre arası olduya aynı ezsiyet terse dönüyor Adam namazını kılacak haklı... kalkıyor yöneliyor mescide mescidde yer yok niye çünkü bir mescid var seriyor kartonu geçiyor koridora,Üşüdün daa bir çay içeyim diyon kalkıyon ayağa bakıyon çaycının önü mahşer yeri bir çay ver demek için 7-8 dirsek yiyorsun paran bozuk değilse para üstünü almana fırsat vermeden bir bakıyon sıradan atılmışsın.neyse diyon en azından çay aldık ama çayda çay haaaa... Çaparın abdest suyu ondan daha eftal! ama olsun sıcaak maç bitiyor çıkacan bekliyon kalabalık çekilsin öyle çıkayım kalabalık çekilince yönel kapıya ama dur öyle kolay değil birde en dışta turnike var ordan geçenlerde bir kuyruk oluşturmuş bekleeee.Yav girerken var bu turnike eyvallah çıkarken niye var arkadaş hiçmi görevli yok yandaki kızaklı kapı maç bittiğinde niye açılmaz hala bir anlam veremiyorum.Yani sözün özü yeni stad yapılınca bu sorunlar olmayınca bu seyirci artar arkadaşlar yani umudum o yönde yapacak bir şey yok yarım sezon daha sabır arkadaşlar
Olcay kardeşim inanılmaz güzel bir özetleme olmuş..

İlave olarak; giriş turnikesinde görevlilerin "yasssak gardaşım" dedikleri "kağıt parçalarını-konfeti" içeri almamalarını, büfede satılan suyun aynı ürün aynı markada olsa dışarıdan içeri sokulmadığını, bir de yerinde başkası oturuyor ise onu kaldırmak istediğinde oturan sahtekarın san diklenip "bur seninse ispat et" demesini.. Bunları da ben ekelmek istedim..

Hep söyleyegeldik...
Yineliyorum..

Tek çözüm yolu; Yöneticiyim diye piyasada dolaşanlardan sadece BİR TANESİ taraftar gibi giriş ve çıkış ile maç esnası ve devre arasını (BİR MAÇLIK olsun) yaşayıp, yönetim kuruluna taşımadığı müddetçe asla değişmez..
Bazı sıkıntıların yeni stadyumda da devam edeceğini şimdiden müjdelemek isterim
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Stadyum Çilesi!!
Alt 19.02.2015, 13:45   #10
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

tabiki bu söylenenlere katılıyorum ama gülü seven dikenine biraz katlanacak aşılabilir çözümler bunlar
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çilesi, Çİlesİ, stadyum