Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 05.07.2005, 18:57   #11
1967 dernek serkan20
Usta Yiğido

1967 dernek serkan20 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967 dernek serkan20 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
1967_DERNEK_MUSTAFA Nickli Üyeden Alıntı
1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ YÖNETİMİ OLARAK.BU ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ.HER ZAMAN SİVASSPOR VE BAŞKANIMIZ MECNUN OTYAKMAZ'IN NE PAHASINA OLURSA OLSUN YANINDAYIZ.SİVASSPOR ŞİMDİYE KADAR ALNIN AKIYLA BİLEĞİNİN GÜCÜYLE BURALARDA KADAR GELMİŞTİR...HEDEFİMİZ DE HER ŞEYE RAĞMAN SÜPER LİGDE ŞAMPİYONLUKTUR....
kesinlikle katılıyorum
kıskanan şerefsizler hasetlerinden çatlasınlar
1967 dernek serkan20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 19:06   #12
gercek58li
Usta Yiğido

gercek58li - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gercek58li ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

LIG BASLADIGINDA HERKES GÖRECEK SIVAS´IN VE SIVASSPORLUNUN
GÜCÜNÜ. GEREKEN CEVABI SAHALARDA GÖRÜNTÜLÜ VE DE LIVE ALACAKLAR INSALLAH!!!
SIDDETLE VE NEFRETLE KINIYORUM...
Alt 05.07.2005, 19:24   #13
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
kubra Nickli Üyeden Alıntı
layar@milliyet.com.tr
arkadaslar sevgılerınızı bu arkadasa lutfen ıletırsenız cok sevınecegım kendısı bu aptalca ve terbıyesızce makalenın yazarıdır onemle duyurulur

BAŞKANIMIZA SAHIP CIKALIM
ONA ATILAN IFTIRA TUM YIGIDOLARA

http://www.milliyet.com.tr/2005/07/0...m/axyas02.html
...............ARKADAŞ'A KATILIYORUM .BİZ EN GÜZEL CEVABI SEZON AÇILINCA TRİBÜNDE VERECEZ 10 BİN KİŞİLİK BİR KORO BİZE ÇAMUR ATANA AYNEN İADE EDECEK...AMA TAHRİKLERE KAPILMAYACAZ.ÇÜNKÜ BU SEZON ÜSTÜMÜZE ÇOK GELECEKLER...BAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ..........

............ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN..........
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 20:15   #14
AyhanBayrak
Operator

AyhanBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

118 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 AyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ElbeyLi58 Nickli Üyeden Alıntı
Sivasspor Başkanı Otyakmaz'tan sert tepki!

SİVASSPOR YÖNETİM KURULU ADINA YÖNETİM KURULU BAŞKANI MECNUN OTYAKMAZ'IN KAMUOYUNA DUYURUSUDUR

Sivasspor’un ana sütü gibi hak ve temiz şampiyonluğuna gölge düşürmeye çalışan, Milliyet Gazetesi ve yazarı Lube AYAR’ı kınıyoruz.

Yayımlanan telefon görüşmelerinin yapıldığı tarihte, şu anda Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi olmayan, eski Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi, Hüseyin HAYALİ ile iki futbol adamı olarak yapılan sohbetimizden “Sivas Spor’a bir maç için söz verdiği” kanaatine nasıl varıldığını Milliyet Gazetesine ve yazarına sormak isteriz.

Görüşmeden de anlaşılacağı üzere hakem hatalarının art niyetten uzak, tecrübesizlikten kaynaklandığı belirtilmiş olup hakemlerimizin daha başarılı bir grafik çizmeleri için neler yapılması gerektiği konuşulmuştur. Aynı zamanda bu tespitimiz resmi olarak ta MHK ile görevdeki Federasyon Yönetim Kurulu Üyelerine de bildirilmiştir.

Anayasada yer alan haberleşme özgürlüğü ve Türk ceza yasasının 132–133–134 ve vesair maddelerine aykırılık teşkil eden, art niyetle yapılan bu tür haberlerin cezasız kalmaması için hukuki mücadelemizin başlatılacağını kamuoyuna duyururuz.

Sivas Spor, gücünü yedi milyon taraftarından almaktadır ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanarak şampiyonluğa ulaşmış takımımızın elde ettiği bu haklı şampiyonluğu lekelemeye, güdümlü bir yazarın yorumları, yetmeyecektir.

Saygılarımla
Sivasspor Yön.kur.Bşk
Mecnun OTYAKMAZ

Ben buradan baskanımızı öncelıkle basarılarından dolayı kutlar vede basarılarının devamını dılerım

Elbettekı meyve veren agac taslanır ama bızım baskanımız ve kamuoyumuz böyle kendını bılmez terbıyesızlıklere verecegı cevabı cok ıyı bılır onun ıcın böyle kendını bılmez yazarları ve sıvasspor düsmanlarını uyarıyoruz aklınızı basınıza alın derım sadece cünkü bızler sıvassporluyuzzzzzzzzz
Alt 05.07.2005, 23:01   #15
kangalli_irfan_almanya
Acemi Yiğido

kangalli_irfan_almanya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangalli_irfan_almanya ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

sivasimizi hic kimselere ezdirmeyiz ezemezler arkalarinda 7 milyonluk bir ordu var

baskanim seni seviyoruz ve herzaman arkandayiz
bes kurusluk adamlar sivasimizin adini agzina almasinlar
kangalli_irfan_almanya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 23:02   #16
5841
Usta Yiğido

5841 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 796 5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sinan58_34 Nickli Üyeden Alıntı
BIZIM BASARIMIZI KISKANANLARA PAPUC BIRAKMIYACAGIZ, TABIKI MEYVESIZ AGAC TASLANMAZ AMA BIZ 5 PARALIK ADAMLARA BASARIMIZLA CEVAP VERRECEZ LUBE AYARI ZAVALLI OLARAK GORUYORUM SAYIN MECNUN OTYAKMAZA SİVASIMIZA VERDIGI EMEKLERDEN DOLAYI TESEKKURLERIMIZI SUNAR HAYATI BOYUNCA BASARILAR DILERIZ
+İMZA
Alt 05.07.2005, 23:05   #17
sivas58net
Acemi Yiğido

sivas58net - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 sivas58net isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:

SİVASSPOR YÖNETİM KURULU ADINA YÖNETİM KURULU BAŞKANI MECNUN OTYAKMAZ'IN KAMUOYUNA DUYURUSUDUR

Sivasspor’un ana sütü gibi hak ve temiz şampiyonluğuna gölge düşürmeye çalışan, Milliyet Gazetesi ve yazarı Lube AYAR’ı kınıyoruz.

Yayımlanan telefon görüşmelerinin yapıldığı tarihte, şu anda Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi olmayan, eski Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi, Hüseyin HAYALİ ile iki futbol adamı olarak yapılan sohbetimizden “Sivas Spor’a bir maç için söz verdiği” kanaatine nasıl varıldığını Milliyet Gazetesine ve yazarına sormak isteriz.

Görüşmeden de anlaşılacağı üzere hakem hatalarının art niyetten uzak, tecrübesizlikten kaynaklandığı belirtilmiş olup hakemlerimizin daha başarılı bir grafik çizmeleri için neler yapılması gerektiği konuşulmuştur. Aynı zamanda bu tespitimiz resmi olarak ta MHK ile görevdeki Federasyon Yönetim Kurulu Üyelerine de bildirilmiştir.

Anayasada yer alan haberleşme özgürlüğü ve Türk ceza yasasının 132–133–134 ve vesair maddelerine aykırılık teşkil eden, art niyetle yapılan bu tür haberlerin cezasız kalmaması için hukuki mücadelemizin başlatılacağını kamuoyuna duyururuz.

Sivas Spor, gücünü yedi milyon taraftarından almaktadır ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanarak şampiyonluğa ulaşmış takımımızın elde ettiği bu haklı şampiyonluğu lekelemeye, güdümlü bir yazarın yorumları, yetmeyecektir.

Saygılarımla
Sivasspor Yön.kur.Bşk
Mecnun OTYAKMAZ
BU ÇİRKİN SALDIRIYI KINIYORUZ. HER ZAMAN SİVASSPOR VE BAŞKANIMIZ MECNUN OTYAKMAZ'IN NE PAHASINA OLURSA OLSUN YANINDAYIZ. SİVASSPOR ŞİMDİYE KADAR ALNIN AKIYLA BİLEĞİNİN GÜCÜYLE BURALARDA KADAR GELMİŞTİR... HEDEFİMİZ DE HER ŞEYE RAĞMAN SÜPER LİGDE ŞAMPİYONLUKTUR........

+İMZA
Alt 05.07.2005, 23:07   #18
HaSrEtKaLdIm58e
Yeni Yiğido

HaSrEtKaLdIm58e - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 HaSrEtKaLdIm58e ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Helal Baskan sana, gerekeni söylemis...

SiVAS SENiNLE GURUR DUYUYOR
HaSrEtKaLdIm58e isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.07.2005, 23:12   #19
ferdi58
Yeni Yiğido

ferdi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 ferdi58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
kangalli_irfan_58_almanya Nickli Üyeden Alıntı
sivasimizi hic kimselere ezdirmeyiz ezemezler arkalarinda 7 milyonluk bir ordu var

baskanim seni seviyoruz ve herzaman arkandayiz
bes kurusluk adamlar sivasimizin adini agzina almasinlar :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :k11:
gardaş bir düzeltme yapayım 7 milyon değil 8 milyon sivaslı var.BİLGİNİZE
Alt 06.07.2005, 00:51   #20
ElbeyLi58
Usta Yiğido

ElbeyLi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 921 ElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:

Saygılarımla
Sivasspor Yön.kur.Bşk
Mecnun OTYAKMAZ
Konu Kapatılmıştır