Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Küfür Küfür
Alt 09.10.2012, 16:15   #31
kristom
Acemi Yiğido

20 Mesajına 53 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 kristom FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Küfür Küfür

KÜFÜR YİĞİDOYA YAKIŞMAZ ARKADAŞLAR
kristom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kristom'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.10.2012, 19:25   #32
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bakın futbolun dogasında fanatizm ve holiganlık vardır. Tabiki küfür güzel birşey değil. Ancak maçta seyirciyi tahrik eden hakemler oldugu sürece de işimizde hiç kolay degil. Kendi yarı alanımızdan kullandığımız tac atışını 1 metre geri çekerek tekrarlatan bi hakem art niyetini belli ediyor demektir. Tek amacı tahrik etmektir. Başarılıda oldu açıkcası. Eger dk 85 de 2-0 olan ve 2-2 biten maçta maç bitiminde hakeme küfür ediliyorsa suçun sebebini iyice düşünmek lazım.
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.10.2012, 22:10   #33
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yiğidogençlik tarafında gelen toplu haldeki küfürlü sözlerden dolayı kınyorum. çoğu çocuk yaşda olan gençlerin bu kadar galiz küfürleri etmesine biz arkdaşlarla utandık. Aile terbiyesi almayanların sözleri stadda bayan, yaşlı-genç arasında tepki gösterdiler hiçmi hiç uygun olmadı. kızımı maça işte bunun için getirmiyorum oğlum utancından kulaklarını tıkıyor. kısaca ayıp ayıp ayıp. belki kendinize yakışan küfür ediyorsunuz olabilir ama bunu mümkünse stadda etmeyin.sivaslıya küfür yakışmaz.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.10.2012, 00:48   #34
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

adamlar grup, erkeksen ikaz et, dayak yemezsen sanslisin,birakin rakip takim taraftarini hakemi kendi oyuncusuna kufreden taraftarlarimiz var yaziklar olsun
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Küfüre tepkiler
Alt 10.10.2012, 09:22   #35
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Küfüre tepkiler

Küfür eden gençlerimiz, çoğumuzun evlatları hatta birçoğumuzun da torunu yaşında olan gençlerimizdir.

Sorgulamamız gereken;

- Bu çocuklar neden küfür eder,
- Toplum olarak küfüre karşı neden tepkisiz oluyoruz.
- Koro halinde, toplu küfür sonucu kulübümüze gelen cezanın faturası, eylemi gerçekleştiren grup, topluluk vs.'ye bu fatura tahsil ettirilse bakalım aynı grup bir daha küfür edebilir mi?

Yanlış tutum ve davranışlara karşı tepki göstermenin eylemi küfür olmadığı anlatılmalı, aşılanmalıdır.

Küfür eden şahısların ayıklanması, temiz toplum, temiz taraftar yolunda adımlar atılması dileklerimle...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.10.2012, 09:58   #36
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=alemdarlar;810257]Son oynanan Bursaspor maçını örnek göstererek konuya site üyeleri olarak giriş yapalım. Geçmiş maçlarda da bu durum inişli çıkışlıydı. Oynanan bu maçta koro halinde söylenen küfürler bizlere gerçekten yakışmadı. Bazı üyelerimiz eski konuları gündeme getiriyor ve bu maçtaki ayıpları ön plana koyuyor. Forum kirliliği yapmadan yeni bir konu başlığında(burada) bu durumu tartışalım. Buyurun..

Tribünlerimizde ki bu kötü çıkışı nasıl engelleyebiliriz?

Ayıp ayıp çok ayıp. Ben ailemle gelmeyi çocuklarımla gelmeyi düşünüyordum hep ama, malesef bu memleketin küfürbazları eksik olmaz, pislik insanı eksik olmaz.

Kendi ailesini bilmeyen başkasınınkini hiç bilmez
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.10.2012, 10:23   #37
ygdgnçlk
Acemi Yiğido

ygdgnçlk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 ygdgnçlk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yiğidogençlik tarafında gelen toplu haldeki küfürlü sözlerden dolayı kınyorum. çoğu çocuk yaşda olan gençlerin bu kadar galiz küfürleri etmesine biz arkdaşlarla utandık. Aile terbiyesi almayanların sözleri stadda bayan, yaşlı-genç arasında tepki gösterdiler hiçmi hiç uygun olmadı. kızımı maça işte bunun için getirmiyorum oğlum utancından kulaklarını tıkıyor. kısaca ayıp ayıp ayıp. belki kendinize yakışan küfür ediyorsunuz olabilir ama bunu mümkünse stadda etmeyin.sivaslıya küfür yakışmaz.
Ben senin maçta olduğuna bile inanmıyorum bilader..

Bizim en fazla ağıza alınmayacak küfür dediğiniz ve yaptığımız TopBursa tezahuratından başka kötü tezahuratımız olmadı ve staddaki genel taraftar profili özellikle maraton tribünü bizden daha fazla hakeme ve rakip takım furbolcularına küfür etti.

Burda yorum yaparken birkez daha düşünüp öyle yazın, hem söyle bakalım ne küfür etmişiz ağıza alınmayacak edilmişse bile çok kısa süreli ve bir kaç kez olmuştur ve oda bir kaç kişi tarafından yapılmıştır bunlarada mani oluyoruz zaten.Sizlerin yorumunu görenler Yiğido Gençlik grubunun stada sadece küfür etmek için geldiğini ve 90 dk küfür ettiğini sanacak.

Sizin gibi taraftarlıktan aciz insanlar 60.dk da stadı terk ederken biz 90 dk takımımıza destek verdik.

Herkes yorum yaparken yapılan emeğe saygı göstersin..
Alt 10.10.2012, 10:33   #38
wiyanali
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 wiyanali FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar ben viyanada yasiyorum ilk defa sivassporumuzun macini canli staddan izledim bursspor taraftarina yakin oturuyordum bursasporlular kufurlu tezahrat edene kadar bizimkiler gayet medeni bir sekilde mac izlediler
wiyanali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2012, 10:37   #39
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ygdgnçlk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben senin maçta olduğuna bile inanmıyorum bilader..

Bizim en fazla ağıza alınmayacak küfür dediğiniz ve yaptığımız TopBursa tezahuratından başka kötü tezahuratımız olmadı ve staddaki genel taraftar profili özellikle maraton tribünü bizden daha fazla hakeme ve rakip takım furbolcularına küfür etti.

Burda yorum yaparken birkez daha düşünüp öyle yazın, hem söyle bakalım ne küfür etmişiz ağıza alınmayacak edilmişse bile çok kısa süreli ve bir kaç kez olmuştur ve oda bir kaç kişi tarafından yapılmıştır bunlarada mani oluyoruz zaten.Sizlerin yorumunu görenler Yiğido Gençlik grubunun stada sadece küfür etmek için geldiğini ve 90 dk küfür ettiğini sanacak.

Sizin gibi taraftarlıktan aciz insanlar 60.dk da stadı terk ederken biz 90 dk takımımıza destek verdik.

Herkes yorum yaparken yapılan emeğe saygı göstersin..
genç yiğidim önce yorum yaparken bilader diye başlama istersen,sebebini anlamışındır. ikincisi söylenilen küfüre şahit olan sdece ben değil stadda bulunup maratonda olanlar duyduğu gibi sadece bende allıntı yapmandan dolayı cevap vermek zorunda kaldım. grubun olduğu yere davet edilen futbolculardan ermanla birlikte birkaç futbolcuya oley çektirdikten sonra.... bursanın...... diyerek toplu tezahürat bir anda çıkmadı. burada, sivasspor taraftarlarını tamamına yakını küfüre karşı olduğu konuşulurken bunun neresinde emeğe saygısızlık yapılmış.maç bitmeden çıktığımı nasıl belgelersin bilmemde maç sonunda futbolcuları davet ettik gelmediler hava yağmurlu ve soğudundan dersem ben belgelemiş olurum galiba.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ankastre'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.10.2012, 10:50   #40
ygdgnçlk
Acemi Yiğido

ygdgnçlk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 314 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 ygdgnçlk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
genç yiğidim önce yorum yaparken bilader diye başlama istersen,sebebini anlamışındır. ikincisi söylenilen küfüre şahit olan sdece ben değil stadda bulunup maratonda olanlar duyduğu gibi sadece bende allıntı yapmandan dolayı cevap vermek zorunda kaldım. grubun olduğu yere davet edilen futbolculardan ermanla birlikte birkaç futbolcuya oley çektirdikten sonra.... bursanın...... diyerek toplu tezahürat bir anda çıkmadı. burada, sivasspor taraftarlarını tamamına yakını küfüre karşı olduğu konuşulurken bunun neresinde emeğe saygısızlık yapılmış.maç bitmeden çıktığımı nasıl belgelersin bilmemde maç sonunda futbolcuları davet ettik gelmediler hava yağmurlu ve soğudundan dersem ben belgelemiş olurum galiba.
küfüre karşı dediğin herkes maç içerisinde hakeme küfür etti o zaman kimse gelmesin maça.Küfüre karşı çıkanlar da bi zahmet maça gelsinler..Burda herkes atıp tutmasını biliyor ama maç günü kimse yok ortada.ben sana erken çıktın demedim senin taraftarlar dedim.çıkmasan ne olacak ki 90 çıt çıt çekirdek.biz olmasak takımı ateşleyecek kim var o stadda sen mi destek vercen güldürmeyin beni süper lige çıktık çıkalı eğer tribünler biraz tezahuratLARImıza katılıp takıma destek veriyorsa 58.dk da tüm stad ayağa kalkıyorsa bu bizim sayemizdedir.

BAŞARILARIMIZI ALKIŞLAMAYANLARIN BİZİ ELEŞTİRME GİBİ BİR LÜKSÜ OLAMAZ....!!!!!!

Etiketler
küfür, küfüre, tepkiler