Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır.?
Trabzonspor Kazanır. 9 8,04%
Sivasspor'um Kazanır. 83 74,11%
Berabere Sonuçlanır. 20 17,86%
Katılımcı sayısı: 112. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzonspor-Sivasspor
Alt 09.09.2012, 19:44   #21
ardich
Acemi Yiğido

21 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 459 ardich FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Trabzonspor-Sivasspor

Bu sefer tsnin aklını alıcaz
ardich isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ardich'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.09.2012, 20:03   #22
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 466 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
oNuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu kokmuş beyinsiz hanzoları yenelim,geriye kalan 30 maçta yenmişiz,yenilmişiz,berabere kalmışız benim için pek önemli değil
Arkadas kusura bakma ama son zamanlarda okudugum en sacma yorumlar arasinda yer aliyor bu yorumun. Ne demek geriye kalan 30 mac önemli degil? Hem baskalarini rencide edecek kelimeleri sarfetmek ne kadar dogru? Kiniyorum.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.09.2012, 20:28   #23
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadas kusura bakma ama son zamanlarda okudugum en sacma yorumlar arasinda yer aliyor bu yorumun. Ne demek geriye kalan 30 mac önemli degil? Hem baskalarini rencide edecek kelimeleri sarfetmek ne kadar dogru? Kiniyorum.
Hoca sana bir rendice etme yöntemi soluyum, arkadasın yazdığı yazı ya cok benziyor bence güzel yazmış Birde sen rencide olmayasin
bir kavga sırasında rakibe avuç içi yada elin tersi ile tokat atmak. onu yumruk atmaya dahi layık görmemek
Alt 09.09.2012, 20:43   #24
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

ne yapip edip bu maci mecbur almamiz lazim, yeter artik... defans saglam durursa illaki aliriz bu maci insallah...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58hsn58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.09.2012, 20:48   #25
FirtinaK
Yiğido

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hoca sana bir rendice etme yöntemi soluyum, arkadasın yazdığı yazı ya cok benziyor bence güzel yazmış Birde sen rencide olmayasin
bir kavga sırasında rakibe avuç içi yada elin tersi ile tokat atmak. onu yumruk atmaya dahi layık görmemek
O zaman etik degil diyeyim. Ama ben sizin gibilerle niye ugrasiyorum ki. Aile terbiyesi almadiginiz gayet net ortaya cikti. Ha diyeceksiniz ki onlarda bize söyle diyorlar böyle diyorlar. Biz onlarin seviyesinemi düselim? Arkadas güzel yazmis diyorsun, "beyinsiz hanzo" nun neresi güzel. Kusura bakma bence cok kötü. Ben niye rencide olayim. Sadece insanlik görevimi yerine getirdim, bana dokunmayan yilan bin yil yasasin demem.
Bu Konuda FirtinaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.09.2012, 20:53   #26
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***böyle maclarda hakemler cıkar sahneye inşlh.y....a bir hakem çıkmaz karşimıza,ben beraberlik diiyorum.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda savaş2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.09.2012, 21:20   #27
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O zaman etik degil diyeyim. Ama ben sizin gibilerle niye ugrasiyorum ki. Aile terbiyesi almadiginiz gayet net ortaya cikti. Ha diyeceksiniz ki onlarda bize söyle diyorlar böyle diyorlar. Biz onlarin seviyesinemi düselim? Arkadas güzel yazmis diyorsun, "beyinsiz hanzo" nun neresi güzel. Kusura bakma bence cok kötü. Ben niye rencide olayim. Sadece insanlik görevimi yerine getirdim, bana dokunmayan yilan bin yil yasasin demem.
Tamam spor kardeşliktir, spor barıştır, Ama spor ahlaktırda spor edepdir hayadır ne bileyim spor hep güzelliktir. Amaaaa spor sadece o sevmediğimiz İstanbul mahalle takımlarıyla bile güzeldir. Bu Trabzonlularla değil. Bunu her zaman belirtiyorum belirteceğimde. Benim takım otobüsüme toplu halde işeyip bunu Tayfa sayfalarında böbürlene böbürlene hatta ballandıra ballandıra anlatıpda sonra admin efendilerinin bile kaldırmadığı o kardeşlik tasavvufu yapmaya çalıştığımız insanlar, bizim SİVAS tabelamıza s*ç*pta bunu zevkle sosyal medyalara yansıtanlarda, alkış tutanlara karşı bu tasarrufta bulunmamızı hiç kimse bizden gerçek Sivassporlu taraftarlardan beklemesin. Biz aynısını yapalım demiyoruz. ama onlarada bir daha bu zevki tattırmayalım diyoruz. Siz bunun adına kin deyin nefret deyin, biz gerçek taraftarlık diyoruz. Özellikle Trabzona karşı. Trabzonda bizim taraftarlara yapılanlar, eziyetler, küfürler edepsizliklerde cabası. Siz bana Digitürk ekranlarından yansıyanlara değilde bizzat yaşanmışlıklara tercüman olun. Türkiyenin bir çok takımı 4 Eylüle gelmiştir. Üç aşağı beş yukarı memnun ayrılmışlardır. Buna bir nebze Kayseride dahildir ama hiç biri Trabzon kadar yıkıcı gelmemiştir. Onlar dünyanın en büyük taraftarıdır en büyük takımıdır. Burunları büyük ukala ve hep futbol ulemasıdır. Girip bakın spor sitelerine her sivasspor haberlerinde neler söylüyorlar. Sırf oraya bakmanız bile kafidir. Aslında kin nefret bizde değil onlardadır.

Unutmayın bazı gerçekler YAŞANIR.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.09.2012, 21:29   #28
FirtinaK
Yiğido

Tamam kafaniza göre cinayet isleyebilirsiniz

Böyle uzatilacagini bilseydim yazmazdim valla.
Alt 09.09.2012, 21:32   #29
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Nedense trabzon kelimesinin geçtiği hiç bir cümle de iyi şeyler düşünemiyorum. Kimse sporun barış kardeşlik masallarını bu takım için kullanmasın. Layık değiller bu hamsi kafalılar....
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.09.2012, 21:36   #30
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Aramızda sorun çıkan ilk maçlardan beri devamlı takip ediyorum her iki takımdan da bir grup taraftar sorun çıkarıyor ve birbirleriyle uğraşıyor. Geriye kalan taraftarlar da herkesi aynı kefeye koyarak camialara genelleme yapıyor. Açık konuşmak gerekirse bazı Trabzonsporlu taraftarlar bize karşı çok yanlış hareketler yaptılar. Ama bütün Trabzonsporlu taraftarlar öyledir diyemem. Kaldıki bizden de yanlış yapanlar olmuştur. Umarım zamanla herkes hatalarından ders çıkarır. Halen yangına körükle gitmeye ve kin kusmaya gerek yok bence.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
sivasspor, trabzonspor, trabzonsporsivasspor