Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

--->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ
Alt 29.01.2008, 10:56   #11
MERİÇ
Tecrübeli Yiğido

MERİÇ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 MERİÇ isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ

Sana sadee taraftarın tezahuratları konusunda katılıyorum!Onun dışında kimse 15000 taraftarımız var gerisi Sivaslı değil falan gibi yorumlar yapamaz bu bile SİVAS için bölücü zarar verici bir yazı[B]HERKEZ BİRLİK ZAMANI DİYO AGA ÇAĞRIYA KULAK VE!R!!![/B]
MERİÇ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MERİÇ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2008, 11:16   #12
ahmet 1967
Acemi Yiğido

ahmet 1967 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

24 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 ahmet 1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takım bizim takımımız biz sahip çıkmazsak kim çıkacak
ahmet 1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahmet 1967'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ
Alt 29.01.2008, 11:37   #13
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1037 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Pfeil -->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ

Şimdi birlik ve beraberlik zamanı bir birimize sataşmanın ne yeri nede zamanı başkanımıza,yönetim kuruluna,teknik heyete ve futbolcularımıza sahip cıkalım biz, bu günlere onlar getirdi bir mağlubiyet aldık diye dünyanın sonu gelmediya yarında biz yeneriz bizim türkiyede yenemeyeceğimiz takım yoktur canımız sağ olsun
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda altuntas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2008, 11:40   #14
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

artık bende kardeşime katılıyorum 7 milyon sivaslı yok toplasan 50.000 i geçmez geri kalanı dünya meşakkati içinde. ne sivas nede sivasspor umurlarında. 50 bin sivassporlu taraftar var . gerisi yok. unutun 7 milyonu falan.
Alt 29.01.2008, 11:42   #15
Diyarbekir21
YASAKLI ÜYE

35 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Diyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
alperen5841 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BİZ SİVASLILAR OLARAK BUNLARIN HİÇ BİRİNİ HAK ETMİYORUZ. YENİLİNCE TAKIM YENİLDİ YENİNCE BİZ YENDİK. TARAFTAR TARAFTARLIĞI BİLMİYOR. MAÇ İZLEMEYE GELİYOR TİYATROYA GELİR GİBİ 5 DAKİKA TEZAHURAT SONRA SUS. BÜYÜK TAKIM TARAFTARLARI GOL LERİ GÖRMÜYOR SADECE EYLENMEYE GELİYOR TAKIMINI DESTEKLİYOR SONUÇ NE OLURSA OLSUN BUDA SİZE Bİ TİYO OLSUN. BU TAKIMIN OYUNCUSU DEĞİŞİR, HOCASI DEĞİŞİR, BAŞKANI DEĞİŞİR. TARAFTARI DEĞİŞMEZ.MAÇI HEP BERABER KAYBETTİK HERKES KABUL ETSİN. Bİ MAÇ KAYBETTİK DİYE HOCA VE BAŞKAN MAÇI SATTI MECZUPLUKLARI YAPILIYOR.RAKİP TARAFTAR VE OYUNCULARA KÜFÜR ETMEYİ KAVGA ETMEYİ TARAFTARLIK SANIYOR.(BU İNSANLAR BÜYÜK İHTİMALLE PSİKOLOJİK RAHATSIZLAR)
YERİ GELİNCE YİĞİDOYUZ, SİVASLIYIH GARDAŞ YOK 7 MİLYONUZ MANGALDA KİMSEYE KÜL BIRAKILMIYOR İCRATA GELİNCE 15-20 BİN ZOR TOPLANIYOR. YOK İSTANBULDA BİLMEM KAÇ TANE SİVASLI VAR. YOK KARDEŞİM YOK 15 BİN SİVASLI VAR İSTANBULDA
TAMAM BAZI HATALAR YAPILMIŞ OLABİLİR BU KADAR İLGİLİ VE İLGİSİZ İNSANIN İŞİ YOK OYUNCULARIMIZLA BİRİLERİNİ GELİP MORAL VERMESİNE ARKANIZDAYIZ DEMESİNE GEREK YOK BUNLARIN HEPSİ İCRATLA OLUR.GERÇEK DESTEKLE OLUR. LAFLARI HERKES KONUŞUR.
BİZ ŞAMPİYONLUK İSTEMİYORUZ HOCAM VE BAŞKANIM UEFA DA İSTEMİYORUZ. ÇÜNKÜ HAK ETMİYORUZ.
YİĞİDOYSANIZ GÖRELİM
(FENER MAÇINIDA KAYBETMEYİ HAK ETMEDİK AMA FUTBOLDA OLUYOR BÖYLE ŞEYLER)

arkadaşım 7 milyon olmakla sanki ne oluyor?hocanız diyor saha lazım bu saha olmaz alttan ısıtmalı felan 7 milyon sayınız?sms 7 milyon sayınız?dernekleriniz harika 7 milyon sayınız?türkiyede tutkunluğunuzla sö ettiriyorsunuz 7 milyon sayınız?statlar full 7 milyon sayınız?vs yani sayı ile değil yürek işidir bunlar

enişteniz
Diyarbekir21 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Diyarbekir21'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2008, 11:46   #16
Diyarbekir21
YASAKLI ÜYE

35 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Diyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bizde biri battığı zaman akrabalar birleşir kmite yapılır bizim sülalleden düşmüş adam demesinler zavallı demesinler adam sattı demesinler felanca sülalesi adamı sahipsiz bıraktı demesinler aç susuz evsiz barksız kaldı demesinler diye komite başkanı seçilir mecburdur her kes yardım etmeye o iflas etmiş yada durumu olmayana ve birleşilir omuzlara alınır yükseltilir gereken neyse yapılır eğer yardım yapmayanlar varsa ne cenazesine nede düğününe nede beyramına gidilir
Diyarbekir21 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Diyarbekir21'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2008, 12:01   #17
alcapon74
Acemi Yiğido

alcapon74 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alcapon74 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
alperen5841 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BİZ SİVASLILAR OLARAK BUNLARIN HİÇ BİRİNİ HAK ETMİYORUZ. YENİLİNCE TAKIM YENİLDİ YENİNCE BİZ YENDİK. TARAFTAR TARAFTARLIĞI BİLMİYOR. MAÇ İZLEMEYE GELİYOR TİYATROYA GELİR GİBİ 5 DAKİKA TEZAHURAT SONRA SUS. BÜYÜK TAKIM TARAFTARLARI GOL LERİ GÖRMÜYOR SADECE EYLENMEYE GELİYOR TAKIMINI DESTEKLİYOR SONUÇ NE OLURSA OLSUN BUDA SİZE Bİ TİYO OLSUN. BU TAKIMIN OYUNCUSU DEĞİŞİR, HOCASI DEĞİŞİR, BAŞKANI DEĞİŞİR. TARAFTARI DEĞİŞMEZ.MAÇI HEP BERABER KAYBETTİK HERKES KABUL ETSİN. Bİ MAÇ KAYBETTİK DİYE HOCA VE BAŞKAN MAÇI SATTI MECZUPLUKLARI YAPILIYOR.RAKİP TARAFTAR VE OYUNCULARA KÜFÜR ETMEYİ KAVGA ETMEYİ TARAFTARLIK SANIYOR.(BU İNSANLAR BÜYÜK İHTİMALLE PSİKOLOJİK RAHATSIZLAR)
YERİ GELİNCE YİĞİDOYUZ, SİVASLIYIH GARDAŞ YOK 7 MİLYONUZ MANGALDA KİMSEYE KÜL BIRAKILMIYOR İCRATA GELİNCE 15-20 BİN ZOR TOPLANIYOR. YOK İSTANBULDA BİLMEM KAÇ TANE SİVASLI VAR. YOK KARDEŞİM YOK 15 BİN SİVASLI VAR İSTANBULDA
TAMAM BAZI HATALAR YAPILMIŞ OLABİLİR BU KADAR İLGİLİ VE İLGİSİZ İNSANIN İŞİ YOK OYUNCULARIMIZLA BİRİLERİNİ GELİP MORAL VERMESİNE ARKANIZDAYIZ DEMESİNE GEREK YOK BUNLARIN HEPSİ İCRATLA OLUR.GERÇEK DESTEKLE OLUR. LAFLARI HERKES KONUŞUR.
BİZ ŞAMPİYONLUK İSTEMİYORUZ HOCAM VE BAŞKANIM UEFA DA İSTEMİYORUZ. ÇÜNKÜ HAK ETMİYORUZ.
YİĞİDOYSANIZ GÖRELİM
(FENER MAÇINIDA KAYBETMEYİ HAK ETMEDİK AMA FUTBOLDA OLUYOR BÖYLE ŞEYLER)
sana katılıyorun daha 2 hafta önce İ.B.Belediye maçına 10.000 taraftarı zor topladık ben maçtaydım hatta yaşlı babamı ve amcamı bile götürdün kalabalık olalım diye birde millet nerdeyse kavga edecekler ayağa kalkıp bağıran taraftara oturun maç seyretmeye geldik diye bağrışlar ben bizzat sakinleştirdim birkaç defa ama böyle olmazki biz önce takımı destekleyeceğiz ogün en az 50.000 taraftar toplamalıydık kaç defa SİVASSPOR istanbul'a lider olarak geldi hemde süper lig'de

birde şu fener maçlarına başka açılardan bakmak lazım ya neden yenemiyoruz neden ben tanıyamadım SİVASSPOR'u

hep destek tam destek...............
alcapon74 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alcapon74'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2008, 12:38   #18
twıstys
YASAKLI ÜYE

twıstys - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 twıstys FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bole guzel bı memlekete yardım yapılmazmı
bı seyler ıcın neden bız ılk olmayalım
twıstys isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı twıstys'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2008, 18:28   #19
alperen5841
Acemi Yiğido

alperen5841 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 alperen5841 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR. 7 MİLYON SİVASLI YOK SMS ATAN 16 BİN İST. B.BLD. MAÇINDA 10 BİN KİŞİ FENER MAÇINDA KAÇ FENERLİ VARDI. İST. MAÇINA KAÇ KİŞİ SİVASTAN GİTTİ. YANLIŞ ANLAYANLAR VAR BİZDE BİRLEŞTİRMEK İÇİN URAŞIYORUZ YİĞİDOYSAK GÖSTERMEMİZ GEREK YİĞİDOLUĞU LAFLA OLMAZ . BİDE BU KAMPANYA OLAYI ÇOK AMATÖR İŞİ KONTÖRLÜDE GÖNDERSİN YURT DIŞINDANDA KİM İLGİLENİYO BİZE CEVAP VERECEK YETKİLİ AÇIKLAMA YAPACAK KİMSE YOKMU...
alperen5841 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alperen5841'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2008, 18:57   #20
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
artık bende kardeşime katılıyorum 7 milyon sivaslı yok toplasan 50.000 i geçmez geri kalanı dünya meşakkati içinde. ne sivas nede sivasspor umurlarında. 50 bin sivassporlu taraftar var . gerisi yok. unutun 7 milyonu falan.

Bana görede nüfusumuz 250.000 geçmez ne 7 MiLyon'u ya herkes kendi çıkarına düşmüş Sivas Sivasspor Kimin umrunda Ne yapmışLar Sivas Sivasspor için Anca biriLeri geLirdr Sorarsa ancak MemLeket neresi beLki o zaman Sivas Lıyız DerLer HemşericiLik ruhu ne arar ya bırakın bu işLeri Nerde Hak eden uğruna hemşerisi uğruna Düğüne gider gibi haLay çeker gibi bir saniye BiLe düşünmeden Kör kurşuna yatacak Sivas LıLar nerede..?Koskoca sıfır geçmişe istinaden bunu yazıyorum ve gerçekLer...
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda HaSiVasLıM58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bunlari, etmİyoruz, hak