Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer-2013
Alt 18.06.2013, 12:07   #601
MeD_Turc
Acemi Yiğido

MeD_Turc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MeD_Turc isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Transfer-2013

Bu cuninyo sakat falan diyolarya, tek ayakla bizim ugur kavuktan gene guzel oynar)
MeD_Turc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda MeD_Turc'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.06.2013, 12:07   #602
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

R.Carlos: ‘Cicinho’yu getiriyorum’
Sivasspor’un yeni teknik direktörü Roberto Carlos transferde ilk bombayı açıkladı.

Real Madrid ve Roma gibi iki dev kulübün formasını giyen tecrübeli oyuncu Sivassporlu oluyor. Brezilya basınına konuşan Carlos, “Cicinho ile her konuda anlaştık” dedi.

Teknik direktörlük koltuğuna Roberto Carlos’u oturtan Sivasspor, transferde atağa kalktı. Yerli olarak Burhan Eşer ve Uğur Akdemir ile anlaşan Yiğidolar, yabancı için Güney Amerika’ya rotayı kırdı. Brezilya’nın efsane isimlerinden olan Carlos, ülke basınına yaptığı açıklamada, ilk bombasını açıkladı. Carlos, “Aklımda iki futbolcu var. Bunlardan birisi genç, diğeri deneyimli olacak. Cicinho ile her konuda anlaştık. Real Madrid ve Sao Paulo’da oynadı. Ayrıca genç bir futbolcu daha arıyorum“ dedi. Sağ kanatta görev yapan 33 yaşındaki Cicinho, R.Madrid ve Roma gibi Avrupa’nın dev kulüplerinde forma giymişti. Son olarak Brezilya Ligi takımlarından Sport Club do Recife’de oynayan tecrübeli futbolcunun bonservisi elinde bulunuyor.

17 KEZ MİLLİ OLDU

Esas mevkisi sağbek olan Cicinho, orta alanda da görev yapabiliyor. Brezilya Milli Takımı’nda da 17 kez forma giyen 1.72 boyundaki oyuncu, geçen sezon ise toplam 49 maçta görev yaptı, 3 gol attı.

CİCİNHO KİMDİR?

Tam adı: Cicero Joao de Cezare
D.Tarihi: 24.06.1980
D.Yeri: Pradopolis
Ülkesi: Brezilya
Boyu: 1.72
Mevkii: Sağ kanat
Oynadığı kulüpler: Botofago,
A.Mineiro, Sao Paulo, Real Madrid, Roma, Villarreal, Sport
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda psychology58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.06.2013, 12:16   #603
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Murat ARICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tercüme :
SAO PAULO - Roberto Carlos, 40 yaş, şapka fonksiyonu ile bir flört sonra, yeni bir kariyer, koçluk başlar. Bir oyuncu olarak tarihe ve uzun ömürlü kazanan, 2012 yılında Rusya, Anzhi bitmiş çünkü. "Ben duygularını dayalı alanında 25 yıl yaşadı, yönetmen benim için değil," devlet o sadece Sivasspor teknik direktörü ile sözleşme imzaladı Türkiye, döndükten sonra Brezilya'ya geri şimdi, dedi.

Sergei Karpukhin / ReutersEx tarafı seçim Meksika Kupası ConfederaçõesO eski sol bek Brezilya'nın Konfederasyon Kupası takip edecek bir yayın yorumcusu. O Meksika'da bir televizyon istasyonu için bir yorumcusu. Aşağıdaki röportajda, Roberto Carlos hala şimdi kazanan favori olarak ve Dünya Kupası'nda ona işaret, Brezilya ekibi zamanlaması üzerine görüş verir. Ve, garanti Bagaj ile kim Ronaldinho ve Kaka 2014 Dünya Kupası yarışacak Scolari bilir. "Düşünce Scolari, bu Dünya Kupası listesinde olacaktır emin, o zaten iki bildiği her şeyi olabilirsiniz yok," diye Brasilia Japonya Brezilya karşı maçtan önce söyledi.

DEVLET - Bunu nasıl anlaşmazlık Konfederasyon Kupası seçimi görüyorsunuz?

ROBERTO CARLOS - Fransa karşısında son Maçtan sonra o tadı iyi verir. Ben Brezilya büyük bir Konfederasyon Kupası yapmak ve tabii ki Dünya Kupası için bir ekip kurmak her şeyi olduğunu görüyoruz. Biz her zaman var gibi, Dünya Kupası'nda güçlü almak için her şeye sahip Konfederasyon Kupası ve sonraki yılın son ulaşabilirsiniz.

DEVLET - Dunga ve Mano Menezes, çift Scolari ve Parreira seçimi için en iyi çözüm oldu sonra?

ROBERTO CARLOS - zaten oyuncular aşina ve onlar yapmak zorunda biliyorum insanlar. Onlar seçimi ile kazanan oldum. Bu takım seçer ve ben şampiyon olacak eminim.

DEVLET - tarama ayrıldıktan sonra, sol tarafta bir boşluk vardı. Bu aşılır?

ROBERTO CARLOS - Evet, bir sol bek bulmak için sonsuza kadar götürdüler, ama bugün biz de Filipe Luis olduğu gibi Marcelo ile hem servis edilir düşünüyorum. Bugün o pozisyonda hiçbir zorluk olacaktır.

DEVLET - 2010 yılında, bu Dünya Kupası için gitmiş göze olabilir mi?

ROBERTO CARLOS - kadarıyla 2010 yılında Corinthians belki bir başlangıç ​​olarak, listede iki isim arasında olmanın genel durumu vardı yoktu ama bu grubun bir parçası olabilirdi.

DEVLET - Eğer 2006 yılında Fransa'ya yenilgi imajını karşı tartılır düşünüyorsunuz? Neden Dunga bu çağrı neslinin çizilmiş?

ROBERTO CARLOS - Herkes bize ortadan kaldırmak için bizim slayt bir an bekliyordu. Ne yazık ki Brezilyalı futbol normal bir şey, bu asla değişmeyecek. Bu yüzden Brezilya ekibi bu yeni grup ve bu grup onlar zaten tekrar değiştirmek zorunda özledim çünkü, tarih yapmak, bu kadar olduğunu şans diliyorum.

DEVLET - Ama Scolari de Ronaldinho Gaúcho çağrılmaz. Ona göre, hala seçiminde oda vardır?

ROBERTO CARLOS - gelecek yıl Dünya Kupası düşünüyorum, o ve Kaka her ikisi de Dünya Kupası Konfederasyonlar Kupası farklı olduğu için, Dünya Kupası'nda mücadele edecek grubunda olacaktır. Her iki kesin, seçim yer var. Scolari tüm anladım yapar, onlar Dünya Kupası listesinde olacağından emin olabilirsiniz, o zaten iki bilir.

DEVLET - Neymar Barcelona oynayacak. Ben Madrid Kulübü ile gerçek, ilişkisi için olsaydı?

ROBERTO CARLOS - Ben Real Madrid onu istedim, ama karar tanıdık olduğunu anlıyoruz. Ona şans diliyorum, o şimdi iyi olan geliyor, çünkü bu yeni aşamada mutlu. O dünyanın en iyi olmak istiyorsa, adapte, buna bağlı olacaktır. Her şeyi o Santos Barselona vardı aynı başarı için dünyanın en iyi olmak zorunda. Sadece Avrupa Brezilya eşit değildir. Avrupa futbol Neymar öğrenme (taktik), bizim özellikleri hakkında biraz değiştirir zorlar. Ama bir iki ay içinde o öğrenir ve çok iyi yapacağız.

DEVLET - Neden bir antrenör olmaya karar verdiniz?

ROBERTO CARLOS - Neredeyse iki yıl oldu ve ben Anzhi yönetmen (durdurduktan sonra) gittik, top ile oyuncu ile çok temas yoktu, ama zaman kontrol ... Ben duygularını dayalı alanında kariyerimin 25 yıl yaşadı çünkü o beni çok iyi yapmadı. Ben yönetmen benim için olmadığını düşünüyorum, ben rahat hissetmedim.

DEVLET - Eğer bir antrenör ile herhangi bir ilerleme ya da sahne yaptınız mı?

ROBERTO CARLOS - Ben İspanya'da yaptı. Benim koçluk lisans aldı ve bir oyuncu olarak çalıştım bazı antrenörler konuştum. Ben José Mourinho, Guus Hiddink ve Zico ile konuştu. Mourinho o ikinci antrenör (yardımcı antrenör) olur dedi ve o hiç bana için, bana benim deneyim baş antrenör olarak başlamak için daha iyi olurdu.

DEVLET - Nasıl ve neden Sivasspor daveti yaptı?

ROBERTO CARLOS - Türkiye'de bir işadamı ile konuşmuştu ve bu girişimci Sivasspor Başkanı Ben koçluk lisans olup olmadığını bilmek istediğini söyledi. Evet, doğrudan benimle konuşmak olduğunu söyledi zaman. Sadece hâlâ Anzhi ile bir sözleşme vardı ve konuşmak için daha sonra geri dönmek söyledi. Bu çok hızlı oldu. Anlaştığımız sonra sözleşme süresi iki yıldır.

DEVLET - kulübünüzün hırs nedir?

ROBERTO CARLOS - Yönetim kurulu istiyoruz ve Avrupa Ligi bir yer kazanmak düşünüyorum, ama Şampiyonlar Ligi'nde takımını öne geçirmek için çalışacağız. Ben mümkün olduğunu düşünüyorum. Türk futbolu bugün orada (Fenerbahçe) oynarken daha iyi ve daha dengeli. Daha kaliteli olan, bu ilk üç içinde almak zor olacak, ama Şampiyonlar Ligi gitmek onları mümkün görüyorum.

DEVLET - ekip Roberto Carlos yönettiği oyun olacak gibi?

ROBERTO CARLOS - Bir çok takımın kalitesine bağlıdır. Önce iyi bir antrenör alçı işe ve oradan biz, oyuncuların takımı daha iyi bilir. Sonra sistemi oluşturmak. Ben 4-2-3-1 düşünüyorum ve biraz işaretleme bir çok şey var ve çalıştırmak Türk futbolunun, özelliklerini değiştirecek. İlk beş maçta benim takım için en iyi olanı anlamda diğer sistemler test etmelisiniz.

DEVLET - Bazı Sivasspor almak Brezilyalı oyuncu düşünün?

ROBERTO CARLOS - İki Brezilyalılar, deneyime sahip birini almak. Ben Cicinho (sağ bek, eski Real Madrid ve Sao Paulo) düşünüyorum. Ve Brezilyalı bir genç, burada Sermaye arıyorum. Ben kaliteli bir oyuncu istiyorum. Ekibi yatırım için para ile.

DEVLET - Sen Rusya'da oyunculuk onun futbolculuk kariyerini sona erdi. Gerçekten buna değer?

ROBERTO CARLOS - Herkes Korintliler kalmak istediğini bilir, ama hoş olmayan durumlara geçmesi gerek yoktu. Yani Anzhi zamanında geldi.

DEVLET - Ama orada ırkçılık yaşadı. Bu futbol oynarken geçirdiği en kötü andı?

ROBERTO CARLOS - özür diledi sonra. Bu tatsız değil, sorun bendim olduğunu ve Rus futbol güçlü bir haber Rusya genelinde yayınlanmakta olan bir oyundu, ve neden oldu. Ama sonra, tüm daire bana Rusya terk ne yaptı değildi. Onlar bana önemli hissediyordu hangi bir pozisyon vermedim çünkü orada bıraktı.

DEVLET - Sen 20 yıl önce, 1993 yılında sıra Palmeiras çıktı takımın bir parçası idi. Gibi kulübün ivme analiz?

ROBERTO CARLOS - Palmeiras ikinci bölümü olmak bir utanç. Belki organizasyon eksikliği bu durumda olmak kulüp açmıştır. Şimdi bu iyi faz yeniden kazanmak için çalışıyoruz. Sonra geri First Division için takım. Biz, palmiye ağaçları kadar büyük bir ekip çok katlanmış Corinthians gibi, onun tarafından geçemiyor.

DEVLET - Brezilya'da bir kulüp sürücü ister misiniz?

ROBERTO CARLOS - Her şey mümkün. İlk benim kariyerine başlamak sağlar. Belki bir gün Brezilya'da bir ekip tren?
portekizcesi daha anlaşılır, ordan okuyun
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.06.2013, 13:03   #604
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

DOĞU_BEY ANLAMADIMKİ NOLDU YANİ HAFTA OLDU GELMİYELİ BARİ DE HABER YOK DE KARDEŞİM BYLE DAHA KÖTUYUZ.
Alt 18.06.2013, 15:40   #605
u2sivasspor
Yiğido

u2sivasspor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 391 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 u2sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2 gün sonra transfer dönemi başlıyor biz sabırsızlanıyoruz ama yönetim ve teknik ekip en uygun ve en faydalı oyuncuyu almak için acele etmiyor bence
Alt 18.06.2013, 15:53   #606
suçatı58
Acemi Yiğido

21 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 suçatı58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
portekizcesi daha anlaşılır, ordan okuyun
Yahu fena güldürdün beni ALLAH'da seni güldürsün emi.....
suçatı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.06.2013, 17:16   #607
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

18/06/2013

-Leonard Kweuke'ye teklif götürülmüş ama ts'ye daha yakınmış..

-Uğur Demirok kesin olarak bitti. (sağ bek)

-Buca'dan Alparslan Erdem için abdulkadir, biraz para ve iki genç oyuncu teklif edilmiş..

-Carlos Cicinho ile anlaşmış fakat yaşından dolayı yönetim bu transfere pek sıcak bakmıyor, hatta bu transfer olmayabilir...

-Özellikle yabancı transferiyle ilgili net ve kesin bilgi bu hafta sonundan itibaren ortaya çıkacak..
Alt 18.06.2013, 17:19   #608
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
18/06/2013

-Leonard Kweuke'ye teklif götürülmüş ama ts'ye daha yakınmış..

-Uğur Demirok kesin olarak bitti. (sağ bek)

-Buca'dan Alparslan Erdem için abdulkadir, biraz para ve iki genç oyuncu teklif edilmiş..

-Carlos Cicinho ile anlaşmış fakat yaşından dolayı yönetim bu transfere pek sıcak bakmıyor, hatta bu transfer olmayabilir...

-Özellikle yabancı transferiyle ilgili net ve kesin bilgi bu hafta sonundan itibaren ortaya çıkacak..

Baskan dediydi roberto Carlos kimi istiyiorsa onu alicaz diye, allahim yarrabim
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.06.2013, 17:27   #609
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

bir bilgi daha: Carlos, semih şentürkü getirmeyi de çok istiyor...
Alt 18.06.2013, 17:29   #610
Sivasım5858
Acemi Yiğido

Sivasım5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 Sivasım5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Teşekkür ederiz Doğu Bey.... Sonuç olarak elde var sıfır... :(
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
alex, baros, barosa, brezilyalı, carlos, carlosun, cedric, cicinho, cicinho’yu, gelebilir, geliyor, getiriyor, gündemde, gözdesi, istanbula, istiyor, mongongu, rengifo, rota, sivasspora, talip, transfer2013, türkiyeden, var, wasilewski, yarin, yiğidoda