Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

M.Yıldız ve Keita kadro dışı
Alt 14.10.2010, 08:50   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart M.Yıldız ve Keita kadro dışı

Sivasspor'da şok bir olay yaşandı ve kaptan Mehmet Yıldız'la Keita süresiz kadro dışı bırakıldı.

Edinilen bilgelere göre,yemeğe geç geldiği belirtilen Keita'ya Mehmet Yıldız tarafından uyarı yapıldı. Bu uyarı daha sonra yumruklu kavgaya dönüştü.araya giren takım arkadaşları iki futbolcuyu ayırdı. Ertesi gün antrenmanda da devam eden tartışmada bu iki futbolcu yine bir birlerine yumruk yumruğa girmeye başladı. Teknik heyet ve futbolcular kavga eden bu iki futbolcuyu güçlükle ayırdı. Daha sonra yapılan açıklamada ise her iki futbolcunun süresiz kadro dışı bırakıldığı ve bundan sonra antrenmanlarına A2 takımıyla devam edeceği belirtildi.

YÖNETİM VE TEKNİK HEYET KIZGIN

Öte yandan beklenmedik bu olayın,özellikle Sivasspor yönetimini çok kızdırdığı söyledi. İsminin açıklanmasını istemeyen bir Sivasspor yönetim kurulu üyesi,bu olayın özellikle basında yer alması ve bütün Türkiye tarafından duyulacak olmasının,Sivasspor kulübü açısından son derece çirkin olduğunu,bu nedenlede olaya sebep olan futbolculara verilen cezaların çok ağır olacağını belirtti. Bu arada yönetimin Keita'dan ziyade Mehmet Yıldız'a kızgın olduğuda ifade edildi.

BAKKAL'IN AÇIKLAMALARI

Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Mehmet Yıldız ve Souleymane Keita'nın süresiz kadro dışı bırakılmasıyla ilgili olarak, ''İdmanda kavga ettiler, yönetim kurulu toplandı ve aldıkları kararla kadro dışı bırakıldılar'' dedi.

Mesut Bakkal, takım kaptanı Mehmet Yıldız ve Malili orta saha oyuncusu Souleymane Keita'nın idmanda kavga ettiklerini belirterek, bu kavganın ardından yönetim kurulunun toplandığını ve her iki oyuncunun süresiz kadro dışı bırakılmasına karar verildiğini söyledi.

SIVASSPOR AÇIKLAMASI

Kulüp disiplin talimatlarına aykırı davranışları sebebiyle takım kaptanımız Mehmet Yıldız ve Souleymane Keita, süresiz kadro dışı bırakılmıştır.

Futbolcularımız bundan sonraki antrenmanlarını A2 takımı ile sürdürecektir.

Sivasspor'umuzun takım kaptanlığına Ceyhun Eriş getirilmiştir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Sivasspor Kulübü

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: SON DAKİKA .!!! Mehmet Yıldız ve Keita Kadr
Alt 14.10.2010, 08:59   #2
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: SON DAKİKA .!!! Mehmet Yıldız ve Keita Kadr

Neler oluyor takımda. Mehmet ne yapmışki kadro dışı bırakılıyor. Kaptanlığın ceyhuna verilmeside nereden çıktı. nasıl cayhundan geri alacaksınız kaptanlığı peki. hazmedilecek bir durum değil. Daha net bir açıklama gerekli. Her giden t.trektör gibi mesut hocadamı takımı bombalayıp gidecek yoksa
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı existence'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.10.2010, 09:00   #3
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

haydaaaaaa nerden çıktı şimdi bu neler oluyor yaw içeride bilmediğimiz işler dönüyor demekkii sonumuz hayıra gitmiyor ama insallah yanılırım
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda turks'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.10.2010, 09:05   #4
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mesut bakkal eger onurun varsa git takımdan 2 tane takımın en degrlisini kadro dışı bırakmak akıl mantık işi degil eger az bi onurun varsa git
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karakocyakup58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.10.2010, 22:42   #5
egeli58
Yeni Yiğido

egeli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 499 egeli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
karakocyakup58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mesut bakkal eger onurun varsa git takımdan 2 tane takımın en degrlisini kadro dışı bırakmak akıl mantık işi degil eger az bi onurun varsa git
kardesim ne mesut bakkal i??konunun ne alakasi var mesut bakkal a??konuyu bilmeden konusuyosunuz.mehmet efendi keitayla soyunma odasinda birbirine girmis.ardindanda mehmet efendinin saz arkadaslari abrurrahman efendi ile sedat efendi keita yi mehmet efendiyle beraber tekme tokat ortaya alip dövmüsler.saglam yereden duydum.birincisi sivasspor ciftlik olmus.ikinciside yaa mehmet efendi sen nasil anadolu cocugusun ve o sedatla apo denen iki soytari,ayip degilmi adam kilometrelerce uzaktan senin memleketine gelmis.hangi delikanliliga yakisiyo bu hareket??hangi misafir perverlige.takima verdiginiz zarari artik gectim cünkü simdi oradaki bütün yabancilar anlaticak bunu gittikleri yerlerde.amaaa hepsinden önemlisi sucu olsun olmasin adam senin memleketine gelmis.dilini dinini bilmez.yakisirmi ona üc kisi bu muameleyi yapmak.ayip ayip.insallah aynisi basiniza gelir mehmet efendi,sedat efendi ve apo soytarisi.efelik yapacaginiza top oynayin lan.kivirmayin sahada orda burda...
egeli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı egeli58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.10.2010, 09:37   #6
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen runter Cevap: SON DAKİKA .!!! Mehmet Yıldız ve Keita Kadr

Alıntı:
egeli58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardesim ne mesut bakkal i??konunun ne alakasi var mesut bakkal a??konuyu bilmeden konusuyosunuz.mehmet efendi keitayla soyunma odasinda birbirine girmis.ardindanda mehmet efendinin saz arkadaslari abrurrahman efendi ile sedat efendi keita yi mehmet efendiyle beraber tekme tokat ortaya alip dövmüsler.saglam yereden duydum.birincisi sivasspor ciftlik olmus.ikinciside yaa mehmet efendi sen nasil anadolu cocugusun ve o sedatla apo denen iki soytari,ayip degilmi adam kilometrelerce uzaktan senin memleketine gelmis.hangi delikanliliga yakisiyo bu hareket??hangi misafir perverlige.takima verdiginiz zarari artik gectim cünkü simdi oradaki bütün yabancilar anlaticak bunu gittikleri yerlerde.amaaa hepsinden önemlisi sucu olsun olmasin adam senin memleketine gelmis.dilini dinini bilmez.yakisirmi ona üc kisi bu muameleyi yapmak.ayip ayip.insallah aynisi basiniza gelir mehmet efendi,sedat efendi ve apo soytarisi.efelik yapacaginiza top oynayin lan.kivirmayin sahada orda burda...

Hayret bir şey arkadaş bizim mahallenin hanımları bile böyle büyük bir dedikodu uyduramaz. Eeeee o zaman zavallı Keita he dayak yemiş he kadro dışı kalmış+ Apo,Sedat,Hayro kadro dışı kalmamış he mi? Ecciğcik destekli sallayın nolur ya. Dedikodu cafeye çevirdiniz forumu
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı
Alt 16.10.2010, 09:51   #7
sadettin58
Yeni Yiğido

sadettin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sadettin58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı

Gardaş ne olacak halimiz.
gecen sene bizim zor durumda kalmamız zaten mehmet yıldızın sakatlanması değilmiydi..
ben anlamıyorum bu yönetim takımın geleceği için iyi şeyler yapmayacak mı...
gardaş burada verilen karar bir şehrin geleceği ile ilgili verilen karardır...
gerdaş bu takım ligden düşüerse bu şehirde bu takımın birinci ligde olması sebebiyle binlerce kişi ekmek yiyor...
aklınızı başınıza toplayın....
böyle bir cezayı vermeden bu takımı sırtlayacak futbolcun var mı onu düşün...
HEYYYYYYY YÖNETİM TİTRE VE KENDİNE GEL....
YİGİDOYA GEREKEN FUTBOLCUYU AL.....
veya yönetim affet....
sadettin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2010, 13:46   #8
egeli58
Yeni Yiğido

egeli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 499 egeli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hayret bir şey arkadaş bizim mahallenin hanımları bile böyle büyük bir dedikodu uyduramaz. Eeeee o zaman zavallı Keita he dayak yemiş he kadro dışı kalmış+ Apo,Sedat,Hayro kadro dışı kalmamış he mi? Ecciğcik destekli sallayın nolur ya. Dedikodu cafeye çevirdiniz forumu
gardas böyle dedikodumu olur.sen kendindemisin.ya dedi kodu degilde gercekse özür dilicekmisin su artamda.bi sivasli olarak 4 kisinin bi adami hemd3e bi yabanciyi dövmesi beni asiri inanilmaz rahatsiz etti.onun icin elimden bi sey gelmedigi icin burda sizle paylasmak istedim.her kezin ayni tepkiyi verecegini tahmin ettigimden.ama sen cikmis yok hanimlar bile bunu yapmaz yok o yok bu diyosun.neyse gardasim.bugün yarin durum net bi sekilde ortaya cikar sende belki utanirsin dediklerinden
egeli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2010, 14:15   #9
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 978 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
egeli58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardas böyle dedikodumu olur.sen kendindemisin.ya dedi kodu degilde gercekse özür dilicekmisin su artamda.bi sivasli olarak 4 kisinin bi adami hemd3e bi yabanciyi dövmesi beni asiri inanilmaz rahatsiz etti.onun icin elimden bi sey gelmedigi icin burda sizle paylasmak istedim.her kezin ayni tepkiyi verecegini tahmin ettigimden.ama sen cikmis yok hanimlar bile bunu yapmaz yok o yok bu diyosun.neyse gardasim.bugün yarin durum net bi sekilde ortaya cikar sende belki utanirsin dediklerinden
Siz içerden bilgi sızdıran oyunculardan birimisiniz üyeliğiniz yenide
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı
Alt 16.10.2010, 17:35   #10
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı

bu takım artık benim gözümde bitti.. ama sivasspor sevdamız tabiki devam edecek.. çeksin gitsin hepsi , kendini sivasın evladı olarak görenlerle devam edelim
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda calipso'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bakkal, diledi, duyuru, dışı, dışılar, ettiler, kadro, kaldı, kavga, kaydi, keita, kulübümüzden, mehmet, myıldız, neden, niye, sİvas1in, sİvasin, İdmanda, yildiz, yildizi, yıldız, Özür