Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Anketimiz: Baraj puani
30-31 10 8,06%
32-33 13 10,48%
34-35 36 29,03%
36-37 43 34,68%
38-39 20 16,13%
40 ve üzeri 2 1,61%
Katılımcı sayısı: 124. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Baraj kac puan olur?
Alt 25.03.2016, 15:38   #81
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Baraj kac puan olur?

Barajı ,kanalı bilmemde,lig kısaldı,kaybedecek maç sayımız çok azaldı,sivasspor bu ligde kalacaksa,evvela sivasdaki 3 maçı 3 puanla kapatması gerekiyor,yetermi? hayır,deplasmanlardada kazanmak gerekiyor,maalesef sivassporda deplasman fakiri,bakıyorum,başakşehir yenilmeyecek takımmı?antep yenilmeyecek takımmı?kayseri yenilmeyecek takımmı?evimizdeki 3 maçı kazansak,deplasmandada başakşehir[evimizde sayılır],artık ligi kafasında bitirmiş antepi yenmek gerekiyor,kayseriye karşı 2 li averajı lehimize çevirmemiz gerekiyor,dananın kuyruğu kayseride kopar gibi
,sivassporun diğer şansıda bjk ve fb den beklenilmeyen 6 puan alınmasıdır,eğer bu 2 maçıda alırsak banko ligde kalırız,kazanamıyacak takım değiliz ,ben 5 maç kazanmamız gerektiğine inanıyorumda,rakiplerin gidişatına göre 4 galibiyet 1 beraberlikde yetebilir,bursa,akhisaR,gençle r ,deplasmanda başakşehir ve antepte kazanılacak maçlar ,35 puan alan ligde kalır .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.03.2016, 22:20   #82
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Barajı ,kanalı bilmemde,lig kısaldı,kaybedecek maç sayımız çok azaldı,sivasspor bu ligde kalacaksa,evvela sivasdaki 3 maçı 3 puanla kapatması gerekiyor,yetermi? hayır,deplasmanlardada kazanmak gerekiyor,maalesef sivassporda deplasman fakiri,bakıyorum,başakşehir yenilmeyecek takımmı?antep yenilmeyecek takımmı?kayseri yenilmeyecek takımmı?evimizdeki 3 maçı kazansak,deplasmandada başakşehir[evimizde sayılır],artık ligi kafasında bitirmiş antepi yenmek gerekiyor,kayseriye karşı 2 li averajı lehimize çevirmemiz gerekiyor,dananın kuyruğu kayseride kopar gibi
,sivassporun diğer şansıda bjk ve fb den beklenilmeyen 6 puan alınmasıdır,eğer bu 2 maçıda alırsak banko ligde kalırız,kazanamıyacak takım değiliz ,ben 5 maç kazanmamız gerektiğine inanıyorumda,rakiplerin gidişatına göre 4 galibiyet 1 beraberlikde yetebilir,bursa,akhisaR,gençle r ,deplasmanda başakşehir ve antepte kazanılacak maçlar ,35 puan alan ligde kalır .
Hepimizin gönlü kalbi Sivassporumuzun ligde kalmasından yanadır evvela bunu belirtelimki devamında söylediklerimiz okuyan kardeşlerimiz tarafından yanlış anlaşılmasın..
''Sivassporumuz bu ligde kalsın'' savaşını hep birlikte yapalım yapmasınada bunu reel yapalım lütfen.. Anti reel demogojiye dayanan yorumlar (sizi tenzih ediyorum ) yalakalıktan öteye geçmez...
Hal bu hale düşmüşken ahkam kesmek çok kolaydır...Bursa neki başakşehir neki biz şuyuz biz buyuz diyerek duygusal yaklaşıp yatırım yapılmamış bir takımdan Barcelona olmasını beklemek hangi akla sığar bilemem...
Ben acı konuşurum dilim sivridir...Sivaslı kardeşlerim beni bağışlasın lütfen...
Başakşehir deplasman sayılmaz diyorsunuz daha önce ben Sivassporun deplasmanda başakşehir karşısında 15 bine oynadığını hatırlamıyorum...
kaldıki Sivassporumuzun evinde bu rakama oynadığı istisnadır...
Şimdi deplasman kriterini nasıl belirlediniz bu çok ilginç...
bahsettiğiniz ist takımları olsa düşmeye oynasa o stadı doldururlar. ..(bizim Bursa başakşehire 20 000 gitmişti )...Ama bunu deplasmanda başarabilecek çok fazla bir takım yok ....Ben 2009 dan bu yana buradayım Sivassporumuzun ist te tribünü doldurduğunu çok fazla hatırlamıyorum ....Onca yalvarısa yakarısa ramen.....
Antep dediğiniz takım '' kimki '' olsa idi 32 puanda olup bir kaç maç sonra kümede kalmayı garantilemezdi....
İyi niyetinizin arkasındayım elbet....
Ama iyi niyet bu takımı kümede bıraktırmaya yetmez
Reel olmak gerekir....
Alt 04.04.2016, 12:27   #83
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Ilk yarinin ilk 10 maclik periotu

Sivasspor: 6 puan
Mersin I.Y: 6 puan
Eskisehir: 4 puan

Ikinci yarinin ilk 10 maclik periotu

Eskisehir 12 puan
Mersin 11 puan
Sivasspor 7 puan

Buna göre Sivasspor ilk yariya oranla SADECE 1 puan daha fazla toplamis..
Mersin 5 puan daha fazla ve Eskisehir 8 puan daha fazla..

Bu tablodan hangi yorumu cikartirsiniz orasi size kalmis..

Benim cikarttigim yorum: Eger bugün Kayserispor kaybederse, Eskisehir 15. siranin en büyük adayi olur... bunu not edin bir yere !
Alt 04.04.2016, 20:34   #84
34MUAMMER58
Usta Yiğido

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hepimizin gönlü kalbi Sivassporumuzun ligde kalmasından yanadır evvela bunu belirtelimki devamında söylediklerimiz okuyan kardeşlerimiz tarafından yanlış anlaşılmasın..
''Sivassporumuz bu ligde kalsın'' savaşını hep birlikte yapalım yapmasınada bunu reel yapalım lütfen.. Anti reel demogojiye dayanan yorumlar (sizi tenzih ediyorum ) yalakalıktan öteye geçmez...
Hal bu hale düşmüşken ahkam kesmek çok kolaydır...Bursa neki başakşehir neki biz şuyuz biz buyuz diyerek duygusal yaklaşıp yatırım yapılmamış bir takımdan Barcelona olmasını beklemek hangi akla sığar bilemem...
Ben acı konuşurum dilim sivridir...Sivaslı kardeşlerim beni bağışlasın lütfen...
Başakşehir deplasman sayılmaz diyorsunuz daha önce ben Sivassporun deplasmanda başakşehir karşısında 15 bine oynadığını hatırlamıyorum...
kaldıki Sivassporumuzun evinde bu rakama oynadığı istisnadır...
Şimdi deplasman kriterini nasıl belirlediniz bu çok ilginç...
bahsettiğiniz ist takımları olsa düşmeye oynasa o stadı doldururlar. ..(bizim Bursa başakşehire 20 000 gitmişti )...Ama bunu deplasmanda başarabilecek çok fazla bir takım yok ....Ben 2009 dan bu yana buradayım Sivassporumuzun ist te tribünü doldurduğunu çok fazla hatırlamıyorum ....Onca yalvarısa yakarısa ramen.....
Antep dediğiniz takım '' kimki '' olsa idi 32 puanda olup bir kaç maç sonra kümede kalmayı garantilemezdi....
İyi niyetinizin arkasındayım elbet....
Ama iyi niyet bu takımı kümede bıraktırmaya yetmez
Reel olmak gerekir....
Bende anlatma sıkıntısımı var?sizde anlama sıkıntısımı var bilmiyorum,hiçbir takımı küçük görmek,hor görmek ,küçümsemek ,hadimede değil ,kimsenin haddinede değil,antep,bursa,başakşehir takımmı diye bişey yok,yenilmeyecek takımmı dedim,eskişehiri yenemedik ,mersini yenemedik diye antepide ,başakşehiri yenemeyeceğiz diye birşeyyok,bursaspor öylesine kurtuldu ,antep dediğimiz takıma 2 sezondur dünyanın pozisyonunu buluyoruz,başakşehir hep ters geliyor ,ancak istanbulda herşey olabilir ,sivasda elimizden kutuldıu ,bunu demek istedim,
Alt 06.04.2016, 00:42   #85
34MUAMMER58
Usta Yiğido

[b]14 Eskişehirspor=35
15 Sivasspor=35
16 Rizespor =35
17 Kayserispor = 34
18 Mersin İ.Y. =32
[b]
Alt 06.04.2016, 14:10   #86
67_dernek_YUSUF
Acemi Yiğido

67_dernek_YUSUF - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 67_dernek_YUSUF Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

37 puanı toplayan liğde kalır
67_dernek_YUSUF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2016, 13:15   #87
FoRzA SiVaS58
Acemi Yiğido

FoRzA SiVaS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 FoRzA SiVaS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maksimim 33 olur son 4 takımda inanılmaz beceriksizler kayseri gol atamıyor esesde futbolcular kaçıyor bize gol atamıyoruz mersin ligi kafasında bitirdi eses-mersin ve sivas-kayseri maçları var baraj maksimim 33 olur hatta 31 bile zor olur
FoRzA SiVaS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2016, 14:37   #88
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bana göre baraj 34-35
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2016, 16:12   #89
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 787 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Biz böyle olduktan sonra baraj isterse 22 olsun yine ligde kalamayız bize ya gökten zembille golcü inecek ya da elimizdekiler takır takır gol atmaya başlayacak ama şu durumda gökten golcü inmesi elimizdekilerin atmasından daha muhtemel.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.04.2016, 10:56   #90
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz böyle olduktan sonra baraj isterse 22 olsun yine ligde kalamayız bize ya gökten zembille golcü inecek ya da elimizdekiler takır takır gol atmaya başlayacak ama şu durumda gökten golcü inmesi elimizdekilerin atmasından daha muhtemel.
Golcümüz var: J.Boye.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
baraj, kaç, olur, puan