Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "Mahçup oldum"...
Alt 10.02.2014, 17:01   #1
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: "Mahçup oldum"...

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivasaspor-FB karşılaşmasında, bir kısım taraftarın FB başkanı Aziz Yıldırım aleyhinde yaptığı tezahüratlara, tepkiler çığ gibi büyüyor.

Tv'lerde yayın yapan spor proğramlarında, Sivassporun galibiyetinden daha çok çirkin tezahüratların ön planda olması, gerçek yiğidoların üzülmesine neden oldu.

Bu konuda Beyaz TV'de yayın yapan spor proğramı Beyaz Futbol muhabirine konuşan Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz, üzüntülerini dile getirerek, "Yapılan tezahüratları tasvip etmiyoruz" dedi. Otyakmaz, "FB ile yaptığımız karşılaşmalarda neden eleştiri alıyoruz anlamıyorum. FB'yi daha önce 2 kez şampiyonluktan eden takım Sivasspordur. Ancak, bir kısım taraftarın yaptığı şike tezahüratından mahçup oldum, ciddi üzüldüm" şeklinde konuştu.

Tarihe imza atan galibiyetimize gölge düşüren bu tezahürattan dolayı, yiğidoların da rahatsız oldukları öğrenildi.
sevgili baskanim mecnun bey o ahlaksizca bagiranlar ne dedigini bilmeyen ve sivasli olmayan birileri gercek sivasli bunu yapmaz ve diger takimlarin yalakalari yani galatasaray ve Trabzon u destekleyen cahil adamlar o rezilligi cikarmislardir. sizin hic bir sucunuz yokki biz seni cok seviyoruz gercek sivasspor sevdalilarini seviyoruz.aziz yildirimi suclayanlar cok yanlis yapiyor isin ucu sivasimiza zarar veriyor bunu hic anlamiyorlar rezil insanlar Aziz Yildirim baskan sivassporumuzun süper lige cikmasini isteyenlerin basinda geliyordu bizler hepsini biliyoruz .ama cahil insanlar bilmiyor .onlara yaziklar olsun sivasli olamaz onlar .isleri rezillik ve diger takimlara yalakalik yapmak sivassporumuzu lekelemek kafalari calismiyorki futbolun f sini bilmeyen cahiller onlar
Alt 10.02.2014, 17:59   #2
alacakaranlik58
Acemi Yiğido

alacakaranlik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 387 alacakaranlik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Neyse Arkadaşlar olmasaymiş iyi olurmuş ancak olan olmuş. Ne kadar konuşsak boşuna. Dilin kemiği yok ağızdan çıkmış bir kere. Bundan sonrası için neler yapılabilir onu konuşalım. Mesela sohbette PATRON58 nickli arkadaş paylaşmış. Dinledim çok güzel besteler. Aydoğanlı Fatih diye bir kardeşimiz yapmış bu besteleri. İnşallah bundan sonraki maçlarda bu besteleri hep birlikte söylemek dileğiyle. Ben şimdiden ezberlemeye, SİVASSPOR'umuza uyarlamaya çalışacağım.

http://www.youtube.com/watch?v=gpp0Op222QA
alacakaranlik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2014, 18:33   #3
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Alıntı:
YgFaruk; Nickli Üyeden Alıntı
Senin it kopuk dediğin taraftar grubları bugüne kadar bu takımı yalnız bırakmadı.Merak ettiğimiz birşey var sen nerdeydin acaba bu takım bi çok kez taraftarsız kaldığında...
Sivasta yaşayıp Sivassporu destekleyen hiç kimse aziz yıldırımı veya fenerbahçeyi veyada başka bir takıma yandaşlık yapamaz...
Ceza konusa gelındiğinde ise biz fenerbahçe gibi göz önünde bulunan bir takım değilizki her küfüre ceza gelsin...
Sen bir Sivas çocugu olarak kendi memleketinin adamına böyle hakarette bulunuyorsan sivaslı yada sivassporlu oldugunu iddaa etme...
ve burdaki diğer arkadaşlarda senin bu saçma sapan açıklamalarına dahil olmuş biz taraftar gruplarına lekeleme yapmaktalar... O halde Siz Sitedeki arkadaşlar toplanın Buyrun gelin SivasSpor'u içerde dışarda destekleyin...
Biz O Stadyumda Sadece SivaSSpor'u Bilir Onu Söyleriz... Gerisi her zaman Teferruat olmuştur...
Herkes Gelir Ve Gider SİVASSPOR kalır...

Bundan Sonraki paylaşımlarınızda haddinizi aşmadan açıklama yapın... ve bu paylaşımıda kaldırın... Bu kadar rezil olmanız yeterli bizce...

Yiğido Gençlik Taraftar Grubu...

Sen hayatında kaç defa İstanbul'a gelipte takımına destek oldun.Ben Edirne'de yaşarken Sivasspor'un bütün İstanbul + Bursa deplasmanlarına gitmiş biriyim.Siz 200 metrelik stada gidemezken ben 200 km'yi destek olmak için gidiyorum.Senin 5 lira veremediğin maçlara ben 50 lira veriyorum.
Gelip burda bana sivasspor için ne yaptın deme.Biz hangi İstanbul deplasmanında ceza yedik.Hangi İstanbul deplasmanında küfürlü tezahürat ettik.Hangi maçta kulubümüze para cezası yedirdik...
Alt 10.02.2014, 19:18   #4
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

58svs58 denilen gs yalakası olduğu her yazdığı mesajından belli olan mahlukat.!!!
Sen git bu yorumlarını o sevdiğin Fransız tohumlarının sitesinde yap !!!

Burada konu, yenmiş yenilmiş değil, konu başlığını oku, anlamadıysan bir daha oku.

"Maç satan karısını satar" diyen bir başkanın olduğu halde, sen hala başkanın ne demek istediğini anlayamıyorsan eğer, namus kavramın biraz değişik senin anlaşılan ???
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 20:54   #5
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sen mahcup olma başkanım biz arkandayız...
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2014, 18:39   #6
hmufkvs
Yeni Yiğido

hmufkvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 409 hmufkvs FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bi tarafta gsliler bi tarafta fbliler! Çekilin Sivas'ın önünden ne halt ediyorsanız edin. fb maçında gsliler Sivas'lı kılığında fbye sövüyor, gs maçında fbliler Sivas'lı kılığında gsye sövüyor.

Yeter Allah belanızı versin.

Adam utanmadan üstünde Sivas forması maç öncesinde lig tvye konuşuyor diyor ki ben fenerliyim ama bugün Sivas kazanacak!!! yuh senin kalıbına be adam sen nasıl taraftarsın yazıklar olsun sizin gibi taraftara.

Vellhasıl bu memleket hakkaten sahipsiz arkadaşlar çok üzülüyorum ama gerçek bu.
hmufkvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı hmufkvs'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aciklamalar, carpici, mahçup oldum, otyakmazdan