Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''
Alt 08.07.2012, 19:15   #61
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: ''Neden Ceza Aldım Çok Merak Ediyorum''

tek suçumuz sivaslı olmak başkanım sivaslılar nerede suçlanmadıki
birlik beraberlik şart
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2012, 20:04   #62
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Stadyumun fenev'e tahsis konusu herkes gibi benide rahatsız etti ama yapacak bı şey de yoktu,Sivasspor taraftarı adam olsaydı Stadı'na sahip çıkardı,mecnun baskanın en büyük hatası ahmet Çelebi'yi yönetime almasaydı sivasspor'u ve baskanı yakan ahmet celebi ve fenev patenti oldu.
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı infial§'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.07.2012, 20:12   #63
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 838 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Ben yargiya adalete inanmiyorum haksiz yere verilen cezalar tarihimizda bircok ornegi var suan o orneklerden birini malesef yasiyoruz tabiki sivasli arkanda
Ayrica o sene cok talihsizlikti bizim
İcin yensek sike yaptik yenilsek sike yaptik fb 3 tane gol cakmisiz ofsaytten bet goluz engellenmis bunun hesabini kimse sormuyor
İNDİNA MENCUN BASKAN İNADİNA SİVASSPOR sampiyonluga oynamak farz oldu artik!!!!!
Alt 08.07.2012, 20:12   #64
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Başkanım senin tek suçun var; o da Sivasspor sevdalısı olman, Sivasspor için canını dişine takman. Şunu unutma biz inanıyoruz ki asla Sivasspora zarar vericek birşey yapmadın.
Alt 08.07.2012, 20:34   #65
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 942 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

sonuna kadar sana inanıyor ve güveniyoruz mecnun başkannn
Alt 08.07.2012, 21:08   #66
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

aslında bu sitede DOĞRUCU DAVUT rollerini oynayanlar dört gözle gelecek olumsuz kararları bekleyen ve zamanında belli ki bazı şeylerden kuyruk acıları olan tipler...sonra da kalkıp özgür ortam herkes eleştiride serbest falan masaları okuyorlar hemen...Ben kendi adıma bu yorumlara da saygı duyuyorum lakin tek bir hatırlatma yapmak istiyorum: Eleştiri sözcüğü içerisinde sadece olumsuz değil olumlu yönleri de barındıran bir kelime...
Yarın bir gün yargıtay bu cezayı onamazsa ne olacak peki? Ve sürekli art niyetli yorumlarda bulunan(malesef artık böyle düşünüyorum) arkadaşlara bir sorum olacak ama samimi olarak cevap versinler: İçinizden hangisi ts ve hangisi gs sempatizanı?
Alt 08.07.2012, 21:14   #67
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu sitenin ahlak bekçisi sensin zaten,olumlu yorum kriterlerini sen belirliyon....Sen olumlu yorumuma rastlamadınsa,ben olumsuz biriyimdir..

Trabzonspor sitesine de çok girdim..Hatta orda bir ara "Metal Gear" niki baya tanınmıştı..Çünkü üyenin biri o sitede şöyle yazmıştı..
"Şu sivasspor.comdaki metal gear nikli üye tam bir TS düşmanı ha"...

Bağımsız mahkemelerin verdiği karar bile inanmadıktan sonra ben sana neyi anlatmaya çalışayım ki..
suçlu olan ya da birşeyleri saklamaya çalışan insan otomatikman savunma mekanizması geliştirir...
Alt 08.07.2012, 21:23   #68
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

burda malesef halen sivassporlu geçinen başkana ve takıma zarardan başka bişey vermiyen yetkinin başkanda oldugunu akıl edemiyen cahiller var ama onların ciddiye alınmaması gerek yazılarınada cevap vermeyiniz arkadaşlar cahille cahil olunmaz.b u takımı buralara getirende başkan zarar görende başkan her şeyini sivasspora verende başkan bazılar tarafından eleştirilende başkan.eleştiri molmalı ama düşmanca degil adam gi,bi eleştiri olur.iftira çok ayıp vede günahtır..başkanımız ne yaparsa yapsın sonu kadar arkasında olacagız çünkü başkanımızın yanlış yapmıyacagına olan güvenimiz sonsuzdur.başkanımızın tek hatası ki bence hatada degil.fb taraftarına çok yer ayırmasıdır oda kendi tercihidir ben başkan olsaydım bende aynını yapardım çünkü sivasspora para lazım bu fırsatı kaçırmazdım.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2012, 22:31   #69
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Her ne olursa olsun kendi şehrinde yabancı bir kulup için üstelik şampiyonluğununda senin gözünde önemi yokken stad teslim edilmez edilemez...Bunun adı menfaat değildir..Ben Mecnun başkana şikeci diyemem görmedim etmedim ama şu ''menfaat'' içerikli konuşma bir başkanın ağzından çıkamaz...Bunu basın sözcün söylesin iadri yöneticilerin söylesin yerel basının söylesin ama oşehrinin takımının başkanı bu şekilde beyanat veremez...Koca Sivas tribünleri sarı laciverte boyanacak bilme kaç bin kişi karşılayacak Sivas şehrinde tribünlerinde fb sesleri yankılanacak ve buna menfaat diyeceksin...Tekrar söylüyorum ben sayın başkana olumsuz bir atıfta bulunmuyorum herhangi bir şeylede suçlamaıyorum ama bunun adı menfaat değildir...Bizim başkan böyle bir şey yapacak yemin ediyorum 1 gün tutmazlar...Bursada bırakın tribünleri b. jimnastik kulubüne izin çıkmışken şehre bile sokmadılar..Bu sadece Bursada değil Eskişehirdede böyle...Uzun lafın kısası tribün menfaat uğruna(gelir elde etmek için) satılmaz...Bu kadar net bu ...
Alt 08.07.2012, 22:34   #70
kursad1981
Yiğido

118 Mesajına 242 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 kursad1981 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bursalı levent kızıl bursa baskanı ıken fenerbahce ye fazla trıbun ayırdı vede baskanlık yapmaya devam ettı
kursad1981 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aldım, ceza, çok, ediyorum, merak, neden