Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Erman Kılıç Sivasspor`da
Alt 17.06.2009, 11:00   #131
abdulhadi
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 abdulhadi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Erman Kılıç Sivasspor`da

Alıntı:
skep06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bilicayı,Tumu takıma aldıran kim?Bilicayı niye peşkeş çekmiş olalım para ve Yasin gibi kıymetli bir futbolcuyu aldık.Şampiyonluğu kaçırdık diye herkes üzüldü.Bülent Uygun niye sevinsin onu anlayamadım.Adam CL de en geç teknik direktör olacaktı ve sadece Türkiyede değil dünyada tanınacaktı.Bizanslıların dolduruşuna gelipte Bülent Uyguna atıp tutmayalım.Birçok Sivaslıdan daha çok hizmeti ve faydası vardır Sivasa
Bilica yı o bu takıma aldı diye shaktar 4.7 verirken nie fenere 2 milyon artı yasin e veriyosun bilicaya herkes verirdi 2 milyon. eğer okadar iyiydi yasin i niye verdi fener.resmen fenere peşkeş çektiler.Hem bilicayı o bulup bu takıma almak zorunda işi ne hoca deil mi para almıyo mu bu takımdan.Bazı şeyleri karsıtırıyorsunuz.Sezon boyu 3 mağlubiyet alan sivasspor nie son 5 ın 3 ünü yenildi bunun hesabını niye kimse sormuyor
abdulhadi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda abdulhadi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.06.2009, 11:05   #132
cabuker
Yiğido

cabuker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

69 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 cabuker FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
abdulhadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bilica yı o bu takıma aldı diye shaktar 4.7 verirken nie fenere 2 milyon artı yasin e veriyosun bilicaya herkes verirdi 2 milyon. eğer okadar iyiydi yasin i niye verdi fener.resmen fenere peşkeş çektiler.Hem bilicayı o bulup bu takıma almak zorunda işi ne hoca deil mi para almıyo mu bu takımdan.Bazı şeyleri karsıtırıyorsunuz.Sezon boyu 3 mağlubiyet alan sivasspor nie son 5 ın 3 ünü yenildi bunun hesabını niye kimse sormuyor
Fener servet i de vermişti sivas a sivas ta 500 bin euro ya gs ye sattı o na da mı peşkeş çekti?
cabuker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2009, 11:10   #133
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Sana bu son cevabım olacak çünki senin kafanda Bülent Hoca şampiyonluğu sattı yargısı oluşmuş zaten değişeceğinide pek zannetmiyorum.
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda skep06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.06.2009, 11:18   #134
abdulhadi
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 abdulhadi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cabuker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fener servet i de vermişti sivas a sivas ta 500 bin euro ya gs ye sattı o na da mı peşkeş çekti?
Sivasspor serveti satmadı servetin kontratı bitti ve ben sivasspor a para kazandırmadan gitmem dedi ve kontratı bittiği halde 500 euro para aldı sivas gs den.Servet artık sivas da oynamak istemiyordu. ama bilica ben sivasdan gitmesemde olur diyordu.biz eğer şamp. liginde bişiler yapmak istiyorsak bilica yı kaçırmamalıydık elimizden.alex de souza avrupanın en iyi stoperiyle aynı takımda oynamakdan gurur duyacağım diyor. paraya ihtiyacımız varsa 2 milyon bizim ihtiyaçlarımızı karsılamaz ve bilicanın değeri değil.7-8 milyona vermeliydik.o zman kimse konusma hakkı yokdu.bjk manisanın sezer ini istiyor adamlar zapo artı sivok artı uğur inceman ve 2 milyon para istiyo. bülent uygun iyi topcu bulabilir ama satamıyorr. 4 yıldır para ile sattığımız tek topcu bilica ve de ucuza gitti. özer e 5 milyon, topuz a 9 milyon vermeyi biliyorlar kardeşim.sivassspor enayi mi benim demek istediğim bu takımımızın menfaatlerini daha iyi savunmalı uygun ve odyakmaz.
abdulhadi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda abdulhadi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.06.2009, 11:43   #135
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 942 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sen şampiyonluğu kaçırmıs takımsın gidip kadronun 2 önemli adamını verip aldığın adama bak.şu bülent bi defolup gitsede kurtulsak. Onun yüzünden herkes sivasspordan nefret ediyor.
asıl sen defolup gitsen....

sana diyeceğim şey bi.. si... gitt yaaa
Alt 17.06.2009, 13:33   #136
Borte Tarkan
Acemi Yiğido

Borte Tarkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 Borte Tarkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu erman kilici hic tanimiyorum.
tum ve sillanin bedavaya gonderilmesi icin sanki firsat aranmis.
tum ve silla yerine anlasilan iki yeni yabanci alacaklar.
peki erman kilic tum gibi golcu;takimimiza kritik puanlar kazandirmis;silla gibi hizli-kanatta etkili iki futbolcuya arti paraya hic deger miydi.
zannetmiyorum degmezdi.
ama Bulent Hocam isini bilir.
bekleyelim gorelim.
Borte Tarkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Borte Tarkan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.06.2009, 14:28   #137
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Blicayi verdin tamam Bülent hoca Büyük takim dedik ve sivassporun cikarlari tabiki en önde gelir ama hangi akila THUM ve SYLLA istanbull BB sattmakla takimin iskeletini nicin Bozuyorsun Thum ve Sylla O kadar kötü idi nicin bütün sezon yedek klübesinde Tutmadin buna bir aciklik gerirsende bizde ögrensek???? Sivasspor Sampiyonlarliginde oynayacak takimda hic bir futbolcu kalmayacak ilk 11 de oynayan yeni kurulmus bir takimla sen ne yapmak istiyorsun kafayimi yedin Bülent hoca!!! yoksa sivassporu 2ci ligemi hazirliyorsun.....l
Alt 17.06.2009, 15:15   #138
karizma58**
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 karizma58** FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya herve tum nasıl verilir ne saçma bişey bu ya abi erman kılıç ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa
karizma58** isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karizma58**'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.06.2009, 15:44   #139
nejmi58
Tecrübeli Yiğido

nejmi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nejmi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Sivasspor serveti satmadı servetin kontratı bitti ve ben sivasspor a para kazandırmadan gitmem dedi ve kontratı bittiği halde 500 euro para aldı sivas gs den.Servet artık sivas da oynamak istemiyordu. ama bilica ben sivasdan gitmesemde olur diyordu.biz eğer şamp. liginde bişiler yapmak istiyorsak bilica yı kaçırmamalıydık elimizden.alex de souza avrupanın en iyi stoperiyle aynı takımda oynamakdan gurur duyacağım diyor. paraya ihtiyacımız varsa 2 milyon bizim ihtiyaçlarımızı karsılamaz ve bilicanın değeri değil.7-8 milyona vermeliydik.o zman kimse konusma hakkı yokdu.bjk manisanın sezer ini istiyor adamlar zapo artı sivok artı uğur inceman ve 2 milyon para istiyo. bülent uygun iyi topcu bulabilir ama satamıyorr. 4 yıldır para ile sattığımız tek topcu bilica ve de ucuza gitti. özer e 5 milyon, topuz a 9 milyon vermeyi biliyorlar kardeşim.sivassspor enayi mi benim demek istediğim bu takımımızın menfaatlerini daha iyi savunmalı uygun ve odyakmaz.
Arkadasim ben bu soruyu sana daha öncede sormustum ama yine soracagim:
Sen nicin bütün olaylara bu kadar negatif bakiyorsun ve nicin her olayda taraftari bülent uygun ve yönetime karsi kiskirtacak yorumlarda bulunuyorsun?? Sen gercekten Sivassporlumusun, yoksa burayi karistirmak icinmi buradasin, daha dogru dürüst bir yorumunu okuyamadim, maalesef. Her defasinda yönetime ve teknik ekibe atip tutuyorsun.
Bilicaya 4.7 milyon teklif eden Donezk nerde? Yok kardesim inanma böyle balon haberlere, bu haberlere inanilirsa Fener, Besiktas, Galata ne transferler yapiyor.
Yapilan bir arastirmaya göre sezon basinda bu üc takimla ismi anilan futbolcu sayisi 150-200 arasinda. Artik gerisini sen düsün.
Bilicanin sezon sonu sözlesmesi zaten bitiyordu, bunu para kazandirmak icin formalite icabi uzatti zaten, bu sözlesmeyi uzatanda bu yönetim. bu bir yönetim basarisidir, bak lugano ya, oda yabanci ve senelerce fenerde ama bizim yönetinmin bilicaya attirdigi imzayi aziz yildirim kendi oyuncusuna attiramadi. peki sözlesmeyi uzatmayip sezon sonu belese gitseydi bilica, o zaman ne diyecektin???
Lütfen, Yönetimimize ve Antrenörümüze sahip cikalim, gereksiz yere yipratmayalim. Olabiliyorsak Destek olalim.
nejmi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2009, 15:48   #140
davidas58
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 davidas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu erman kılıç türkiyenin en iyi sol kanat oyuncusu.bunun yanına oyun kurucu olarak karşıyakanın kaptanı CİHAN YILMAZı alırsak.birde önlibero olarak ibrahimin yanına kocaeliden N'SOMBU yu alırsak iddia ediyorum bu takımı kimse tutamaz kardeşim.
davidas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
erman, kılıç, sivasspor`da