Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

MAÇIN ARDINDAN
Alt 23.12.2007, 18:05   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart MAÇIN ARDINDAN

Sivasspor sahasında konuk ettiği Gençlerbirliği'ni Mehmet Yıldız'ın golleriyle 2-0 mağlup etti...
Karşılaşma sonrası teknik adamlar şu açıklamalarda bulundu..

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun,
''Futbolcu kardeşlerimin hepsini tek tek tebrik ediyorum. Onlar bulunduğu bu konuma hak ederek geldiler'' dedi.

Uygun, Gençlerbirliği karşısında 2-0 galip ayrıldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, karşılarında puan itibariyle hak etmediği bir yerde olan çok dişli bir rakip bulunduğunu öne sürdü.

Takımdaki 7-8 oyuncunun yokluğu nedeniyle PAF takımından takviye yaptıklarını, rakiplerini 1 hafta içinde iyi analiz ettiklerini belirten Uygun, ''Gençlerbirliği gibi bir takımı 30. dakikada 10 kişi de kalsak kendi evimizde 2-0 yenmenin mutlululuğunu yaşıyoruz. O yüzden futbolcu kardeşlerimin hepsini tek tek tebrik ediyorum. Onlar bulunduğu bu konuma hak ederek geldiler. Kısıtlı imkanlar ve bütçelerle çok güzel şeyleri başarıyorlar. Bundan sonra da başarmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.

Uygun, hakemin elinden geldiği kadar iyi niyetli bir maç yönetmeye çalıştığını bildirdi. 2 hafta önce Sivasspor-Denizlispor maçında hakem Özgüç Türkalp ile aralarındaki geçenlere de değinen Uygun, şöyle konuştu:

''Benim o gün 'abilerin abisi' dediğim konuyu ben yanlış anlattım. O yüzden konuyla ilgili de özür diliyorum. Özgüç'ten de özür diliyorum. Onunla ilgisi yoktu. Ama öyle bir konu vardı. Sonucunda çok dürüst, genç, iyi şeyler yapmaya çalışan, en azından inandığını vermeye çalışan bir hakem topluluğumuz var.''

Galip gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını yineleyen Uygun, ''Bu kadar eksikle, bu kadar güzellik sağlayan bu futbolcu kardeşlerimize artık birilerinin tamamen sahip çıkma zamanı geliyor'' dedi.

MEHMET YILDIZ'IN TRANSFERİ
Transferi gündemde olan Mehmet Yıldız'ın takımda kalıp kalmayacağının sorulması üzerine Uygun, şunları kaydetti:

''Mehmet Yıldız'ı parayı basan alır. Mehmet Yıldız gibi bir futbolcu yok diyorum, iddia ediyorum. Çok bilenler, çok anlatıyor. Çok bildikleri için de bir şey anladıkları yok, bir şey de anlattıkları yok. Mehmet Yıldız'ı parayı basarlarsa alırlar. Almazlarsa da (Sezon sonunda şampiyon olmayacağız) dedim ya onu kaldırırım (şampiyon biziz) derim.''

Sivassporlu futbolcular Musa, Sezer ve Gurbanov ise 10 kişi kalmalarına rağmen çok iyi mücadele ettiklerini ve galibiyeti hak ettiklerini söyledi.

GENÇLERBİRLİĞİ CEPHESİ
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ise Sivasspor'u
galibiyetinden dolayı tebrik ederek, ''Daha çok onlar istedi, onlar galip gelmek için her şeyi yaptılar. Eksik kalmalarına rağmen çok iyi mücadele ettiler ve kazandılar. Tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum'' şeklinde konuştu.

AA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 23.12.2007, 18:55   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1037 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Pfeil -->: MAÇIN ARDINDAN

bülent hoca sizi kutlarım takıma verdiğin taktikle 10 kişi kalmamıza rağmen genclerbirliğini 2-0 yenmemiz bizleri bilemezsin ne kadar sevindirdi sağol iyiki varsın bülent hocam
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 23.12.2007, 19:08   #3
58Taraftar
Yiğido

87 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58Taraftar BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart --->: MAÇIN ARDINDAN

COK GÜZEL MÜCADELE ETTILER TAKIMI BÜLENT HOCAYI TBR EDERIM ON KISI OLMALARINA RAGMEN YENMEYI BILDILER
SAHIP CIKALIM ARTIKKKKKKKKKKK
58Taraftar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2007, 19:13   #4
imeryüz58
Yeni Yiğido

imeryüz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 imeryüz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch --->: MAÇIN ARDINDAN

her zamanki gibi mehmet yine gol attı.bülent hocama diyorum mehmet yıldız gibi bi golcüyü göndermeyelim.bizim için kötü olacağını düşünüyorum .LÜTFEN
imeryüz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2007, 19:46   #5
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 931 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

futbolcular bülent hocayı yürekten kutlarız..
Alt 23.12.2007, 19:50   #6
narec
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 narec FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkanımızı, teknik ekibi, futbolcularımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Allah başarılarını daim kılsın inş.
Alt 23.12.2007, 19:59   #7
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Galip geldiğimiz için çok sevinçliyim. MAçı tv den seyrederken çok üzüldüm. 200 bini geçkin nüfuumuz var ama 5-6 bin seyircimiz var. Önceki açıklamalarımı hatırlıyorum. Kaliteli oyuncularımız olmayınca birde üstüne soğuk eklenince seyircide maça gelmiyor. Halbuki (Galatasaray maçı bitmedi daha) Şu an ilk yarının lideriyiz. Çok üzülüyorum bu duruma ah memlekette olsaydımda maça gelseydim. Artık yönetimimiz Mehmet yıldız ı satmanın değil İlk 4 ü kovalamanın peşine düşmeli bence. Unutmayalımki içerde 9 da 9 yaptık ve 4 büyükler bize gelecek. Şu andaki tablonun verileri iyi ama iç açıcı değil. Sakat ve cezalı çığ gibi büyüdü. Üstüne birde Mehmet in yokluğu mazallah çok kötü. Bir yorumcunun dediği gibi: Mehmet Yıldızın bu performansı Akınında Muhammet Alininde Devranında değerini yükseltiyor. Çok iyi bir tesbit bence. Şu ana kadar yaklaşık 3.000 Ytl nin üzerinde yayıncı kuruluş gelirimiz oldu bunun sadece görünen yüzü bu. Zaten Mehmet Yıldızın kalitesi belli. Bu adam devre arasında 4 milyon ederse devre sonunda 3 mü edecek 2 mi edecek. Ben buna katılmıyorum. Vermeyelim Mehmet yıldızı 2-3 takviye ile beraber kovalayalım ligi... Bu arada maçın bir adamı daha var onuda tebrik ediyorum!!!!... Hakem Fırat Aydınus dua etsinki maç lehimize bitti yoksa mazallah başına çok iş gelirdi. Böyle bir kararı hiç bir İstanbul takımına gösteremezler. Hemen al aşağı 5-6 hafta dinlendirirler. Yazık günah değilmidir bir takımın şu anda en iyi orta saha oyuncumuzuda kaybettik. Hemde 3 sarı kartı varken 2 sarı kart daha gördü. Yani cezadan sonra bir sarı kartla başlayacak. Yazık.. Hocama buradan sesleniyorum Mehmeti satmayalım. Bir Kayseri faciasına dönmesin takımımız lütfen.. Saygılarımla

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ŞAMPİYON olurum ha!
Alt 23.12.2007, 20:27   #8
samet yıldız
Usta Yiğido

samet yıldız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

320 Mesajına 553 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 samet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblick
Standart ŞAMPİYON olurum ha!

ŞAMPİYON olurum ha!

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun liderlik sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, maç sonrası ilginç açıklamalar yaptı. Hakem Özgüç Türkalp'den özür dileyen Uygun, takımın flaş ismi Mehmet Yıldız için de büyük konuştu.

Gençlerbirliği'ni 10 kişi kalmalarına rağmen yenmenin mutluluğunu yaşayan Bülent Uygun futbolcularına övgü yağdırarak, ''Kısıtlı imkanlar ve bütçelerle çok güzel şeyleri başarıyorlar. Bundan sonra da başarmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.

"ABİLERİN ABİSİ" ÖZÜRÜ

2 hafta önce Sivasspor-Denizlispor maçında hakem Özgüç Türkalp ile aralarındaki geçenlere de değinen Uygun, şöyle konuştu:

''Benim o gün 'abilerin abisi' dediğim konuyu ben yanlış anlattım. O yüzden konuyla ilgili de özür diliyorum. Özgüç'ten de özür diliyorum. Onunla ilgisi yoktu. Ama öyle bir konu vardı. Sonucunda çok dürüst, genç, iyi şeyler yapmaya çalışan, en azından inandığını vermeye çalışan bir hakem topluluğumuz var.''

PARAYI BASTIRAN ALIR

Transferi gündemde olan Mehmet Yıldız'ın takımda kalıp kalmayacağının sorulması üzerine Uygun, şunları kaydetti:

''Mehmet Yıldız'ı parayı basan alır. Mehmet Yıldız gibi bir futbolcu yok diyorum, iddia ediyorum. Çok bilenler, çok anlatıyor. Çok bildikleri için de bir şey anladıkları yok, bir şey de anlattıkları yok. Mehmet Yıldız'ı parayı basarlarsa alırlar. Almazlarsa da (Sezon sonunda şampiyon olmayacağız) dedim ya onu kaldırırım (şampiyon biziz) derim.''
samet yıldız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2007, 20:29   #9
arif1959
Acemi Yiğido

17 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 arif1959 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

helal olsun yiğidolar baştan söyledim fener sivas elele beraberce şampiyonlar ligine
arif1959 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2007, 20:45   #10
SivasLady
Gast

takim cok iyi mücadele etti
kirmizi kartla oyun disi kalan devranin yerini
ellerinden geldigi kadar doldurmaya calistilar ve basarili oldular
takimi ve bülent hocamizi tebrik ederim

GS DUY SESIMIZI EMANETI GERI ALDIK

m.yildiz cok basarili idi insallah bizde kalir