Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Mağlubiyetin sorumlusu benim
Alt 01.09.2014, 06:53   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Mağlubiyetin sorumlusu benim

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, “Şu anda ligin başındayız, hiç birimiz böyle bir mağlubiyeti evimizde beklemiyorduk. Bu tip mağlubiyetlerde her zaman sorumluluk benimdir, oyuncularıma sorumluluk yüklemem.” dedi.

Carlos, Gaziantepspor maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında maçın değerlendirmesini yaptı.

Maça iyi başladıklarını, gerekenleri yerine getirdiklerini anlatan Roberto Carlos, “İkinci yarıya da iyi bir şekilde çıktık. O zamana kadar da pas yapıyorduk fakat, bizim için gol attığımız zaman sıkıntılar başladı. Çok fazla boşluklar vermeye başladık. Pas organizasyonlarımızı kaybettik. Rakibe çok fazla şut atma şansı verdik. Bunun karşılığında attıkları şutlarla golleri buldular.” şeklinde konuştu.

Şu anda ligin başında olduklarını ve böyle bir mağlubiyeti beklemediklerini aktaran Roberto Carlos, “Ama bazı yapılan çabaların sonrasında en son nokta eksik kalabiliyor. Ondan dolayı ama yavaş yavaş çalışarak, bunların hepsini düzelteceğiz.” dedi.

Bir soru üzerine Kaleci Korcan ile de konuştuğunu söyleyen Carlos, oyuncuyla görüşerek eksikliklerini gidermeye çalışacaklarını kaydederek, şöyle devam etti:

“Bu tip zamanlarda her zaman oyuncularımızı sakinleştirme, onlara pozitif enerji yükleme ve belirli yönde her şeyi düzeltme çabası içine girmemiz gerekiyor. Bu tip mağlubiyetlerde her zaman sorumluluk benimdir, oyuncularıma sorumluluk yüklemem. Ama arkadaşların hatası olsa bile pozitif bir şekilde konuşup her şeyi halletmemiz gerekiyor. Mağlubiyet sadece Korcan’ın değil, bütün takımın mağlubiyeti.”

Transfer ile ilgili soruları da yanıtlayan Carlos, mağlubiyet sonrası çok fazla konuşmak istemediğini, konuyla yönetimin ilgilendiğinin altını çizdi. Carlos şöyle devam etti:

“Şu anda bundan sonra takımımın yapması gereken çalışmaları düşünüyorum. Transfer konularıyla daha çok yönetimimiz ilgileniyor. Tabiî ki oyuncu aramıza katılacaksa iyi bir oyuncu olacaktır. Takımımıza en iyisini yapması için bizde elimizden geleni yapacağız. Transfer konusu ile ilgili yönetimimiz ilgileniyor. Mağlubiyet sonrası bunları çok fazla konuşup düşünmek istemiyorum. Biz takımımız için en iyisini yapmaya çalışacağız. Gelen oyuncu olursa en iyi onbiri bulup takımı en iyi şekilde oynatmaya çalışacağız.”

CHA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Mağlubiyetin sorumlusu benim
Alt 01.09.2014, 07:05   #2
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Mağlubiyetin sorumlusu benim

Ertuğrul ile anlaşıldı denildi, Karabük maçında yedek kulübesindeydi.. Etmeyin tutmayın beni kiralık göndermeyin diyor gibi...

10 numara yada pozisyonuna göre 5 numara oynayacak oyuncumuz yok. Olsa bile vasat artık sistem çözüldüğü için yemiyor artık. Dikine gidecek adamımız yok. Bir yabancı şart.

Son gün herkes bombanın pimini çekip üzerimize atıyor bizim ise elimizde patlıyor. Ses seda hatta ''tık'' yok...

Dünkü oyunda Roberto Carlos sorumluluğu tabiiki üzerine alacak. Çünkü eldeki donelerle yapacağı işler bu. Sadece şu dın dın pas yapmaları, lakayt oyun anlayışını, Aatıfın yavaş ve çalım sevdasına çözüm bulması gerekiyor. Bu yönden bazı durumların farkında olduğunu düşünüyorum. Ama şu bir gerçekki şu takıma gözle görülür en az 2 kaliteli ayak lazım. 10 (5) ve kaleye yüzde yüz transfer şart...

Topu yönetime atması kadar doğal bir şey olamaz. Çünkü kendisi ister yönetim alır almaz. almazsa ''kardeşim ben sizden istedim almadınız hadi bana eyvallah'' diyebilme hakkı var. Bunun sonucunda hiç bir taraftarımız Carlos hocaya tepki vermez. Direk ibreler yönetime çevrilebilir. İşte Murat Erdoğan gerçeğinde olduğu gibi. Buna mahal vermemek için şu son günde bu noktalara ağırlık verilmesi gerekiyor.

Yönetim çıkıp hani taraftar da diyebilir. ama bu passokart işi bir kaç hafta sonra rayına oturunca ve galibiyetler gelince Amortismanı da eminimki gerçekleşecektir. Bakınız Gaziantep 700 kaadı cebe attı. Biz dedikki yiyemiyoruz alın siz yiyin. Ne oldu şimdi adamların bir transferinin parası çıktı. Hemde deplasman galibiyeti ile. Bu işler böyle maalesef.... Yedirmeyelim, yedirmemek içinde iyi adamlar alalım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2014, 07:18   #3
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mağlubiyetin tek sorumlusu yönetimdir. Geçen yıl 2.transfer dönemi dahil alınan futbolcu sayısı 15 peki bu 15 futbolcu içinde direk kadroya giripte maçın kaderini değiştirecek futbolcu sayısı kaç sıfır. Sanki 3.liğ kulübü gibi hiç olmazsa 15 futbolcudan direk oynayacak 3 tanedemi futbolcu alamazlar. Basit bahaneler üretirler yarın neymiş şehire gelmemiş miş de şehiri beğenmemişlerde vs vs.
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.09.2014, 07:32   #4
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

değişikliklerde geç kalındığını düşünüyorum hakan veya ademi daha önceden çıkarmalıydı oyundan çok düşmüşlerdi golü biz attık ama golden sora daha rahat olmamız daha rahat top yapmamız gerekirken tamamen saçmaladık ve 2 tane çok ama çok basit gol yazık oldu daha ligin başı diyoruz ama giden 3 puanda az değil ve maddi miktarda alın biz yiyemedik siz yiyin oldu bu iş bir tane orta saha şart dedik bu takıma ama bu takıma neden yıllardır iyi bir orta saha transferi yapılmaz hiç anlamam bu orta sahayla bu yıl geçen yılki başarıya ulaşacağımızı düşünmüyorum
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2014, 08:23   #5
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mağlubiyetin tek sorumlusu r.carlosdur demekde insafsızlık olur,tek başına korcandır demekte ,bu mağlubiyetin altında çok kimsenin sorumluluğu vardır,başta transfer sezonunun bitim saatine kadar bu taKIma iyi kaleci ve ortasaha almayan yönetimin,kendine oynayan ,çalımhastalığını bırakmayan artist atıfın,kaçsezondur ortasahada kaptırdığı toplardan gol yediğimiz ortasaha oyuncularının,şanssızlığımızın ,şu pasolig denen ucube,hortum ,hırsızlık ,sahtekarlık düzeninin faaliyete geçirilip,taraftarın trübünlerden uzaklaştırılmasını sağlayan tff nin ,herkesin suçu vaR
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2014, 08:33   #6
58fast58
Acemi Yiğido

49 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 428 58fast58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet roberto carlos suçlusun bencede eğer üst kategori hoca isen ağırlığını koy takıma takviye yaptır yapmıyorlarsada bırak bence ısınmaya çıkan oyunculara baktım bir mehdi diğer 2 santrofor 3 lig topçusu birde hakan aslanla oyuna başlamanda büyük kocaman bir hatadır hiç dikkat bettinmi hakan aslanla ne zaman hangi maçda başladıysan o maç gitdi bu adam 3 ligde bile oynayamaz nemnim nazarımda santorformu yapacaktın hakan aslandan 3 topu harcadı birde kaleye giden kesin gol olacak topu sağolsun çıkardı baktım maçda antep kesin düşer dedim takımda elle tutulur bir topçuları yok sabaha kadar oynasaydık bize gol atamazlardı sağolsun korcan efendi kendisi yaratdı golleride
58fast58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58fast58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.09.2014, 09:08   #7
izecson_ea
Acemi Yiğido

izecson_ea - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

70 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 izecson_ea Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Carlos sana söylüyorum Vahid Halilozic gibi transfer yapılmazsa giderimm neden diyemiyorsun bu mağlubiyetin sorumlusu hamamcı galerici beyaz eşyacı tayfasıdır sen değilsin sonuna kadar haklısın carlos
izecson_ea isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2014, 09:31   #8
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

oyuncu değişikliklerini gol yiyene kadar yapmıyor,henüz hazır olmayan musa yerine, formda mehdiyi soksaydı belki farklı olurdu ,ahmet aras bu takımda forma giymek istiyorsa ,son vuruşlarını düzeltmesi gerekir,
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.09.2014, 09:53   #9
BSMM 1964
Yiğido

BSMM 1964 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 BSMM 1964 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

tabiki sorumlu sensin carlos nasıl 5. likte seni alkışladıysak(futbolcularla beraber) yenilgi sonrası hele hele kendi sahanda ise bu eleştiriler daha çok olacak dünya kupası ve bittikten sonraki süre oyuncuların başlarında olmaman gevşemesine şişmesine neden oldu tranfer doğru dürüst yok bir ibrahim akın m.demirciye baş edemediniz korcanın dinlendirin kaleci yokki diğer takımlar 6-7 tane nokta tranferler yaptılar biz 1-2 tane yapıyoruz onlarda ya sakatlanıyor veya kenarda süs gibi oturuyorlar bu tranferlerle ilgili şahıslar bu işi bilmiyorlar yok yok biliyorlarda paraları yokda onun için alamıyorlar oldoni,cebur,renrifo v.b bunlara verilen paralar nerden geldi yok yok bunları beleş aldılar
TRANSFER KONUSUNDA SINIFTA KALDINIZ

ENBÜYÜK SİVASSPOR-KRAL YİĞİDOLAR
BSMM 1964 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2014, 10:31   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Ben Gaziantep maçının mağlubiyetinin sorumluluğunu Carlos hocaya buluyorum, nedenine gelince, takım 1-0 galip, oyunun üstünlüğü ve hakimiyeti bizde, hücum edin gol atın diyeceğine, kenardan oyunculara pas yapın, yani 1-0 In üstüne yatın dergibi, Gaziantep teknik direktörü Okan Buruk baktıki maçta aksıyan yönler var, hemen oralara gerekli takviyeleri yaptı ve oyunu çevirdi.
Carlos ne yaptı, oyuna hiç müdahale etmeyerek mağlubiyete razı oldu ve oyuncu değiştirmeme Hastalığı'na devam etti
Bazı arkadaşlar transfer yapılmadığı için mağlubiyetin faturasını yönetime kesiyor, elbette yönetimin hataları var ama bu mağlubiyetin tek sorumlusu Carlos olarak görüyorum, elindeki mevcut oyuncular bunlar, mevcut oyuncularına göre strateji belirleyeceksin.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
benim, mağlubiyetin, sorumlusu