Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Anketimiz: Yönetim istifa kararindan geri döner mi?
Evet, ikna oldum kesinlikle dönmezler kararlarindan 18 33,96%
Küme düsersek dönmezler 12 22,64%
Kümede kalirsak dönerler 23 43,40%
Katılımcı sayısı: 53. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?
Alt 10.05.2016, 07:05   #31
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?

adamlar bırakıp kaçacaklar, ama önce psikolojik zemin hazırlıyorlar. neymiş bir grup hırsız demiş de kalpleri kırılmış. peh peh... ya hu yıllardır bizim kalplerimiz kırılıyor, çiftlik gibi yönettiniz kulübü, saçma sapan transferler yaptınız, zar zor lige tutunduk senelerce, bırakıp kaçtık mı? taraftar olarak aynı yerimizde duruyoruz.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2016, 09:40   #32
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
adamlar bırakıp kaçacaklar, ama önce psikolojik zemin hazırlıyorlar. neymiş bir grup hırsız demiş de kalpleri kırılmış. peh peh... ya hu yıllardır bizim kalplerimiz kırılıyor, çiftlik gibi yönettiniz kulübü, saçma sapan transferler yaptınız, zar zor lige tutunduk senelerce, bırakıp kaçtık mı? taraftar olarak aynı yerimizde duruyoruz.
Ben bunu Yönetim Istifa basligi altinda yazdigimda, daha Akhisar maci oynanmamis, taraftar yönetim istifa diye bile bagirmamisti...

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bosuna istifaya davet ediyorsunuz CÜNKÜ
sezon sonu baglasaniz durmazlar, kendileri birakip kacarlar cünkü PTT de para yok, yöneticilerin elleri ceplerine gitmesi gerekecek, o yüzden arkasina bakmadan kacip giderler..
Alt 11.05.2016, 08:44   #33
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

geçtiğimiz pazartesi srt den programın tekrarını izledim. taraftarın serzeniş ve tepkilerinden haberdarlar. ayrıca bazı arkadaşlar başkanın şu cümlesinden böyle birşey çıkar vs gibi bazı şeyler paylaşmışlar, benim yorumlardan çıkardığım başkanın konuşmalarında üstü kapalı herhangi bir mesaj yok. gayet açık net anlaşılır.zaten başkan düz bir insan, izlediğim kadarıyla herhangi bir kelime oyunu vs yapmadı. beraber geldik beraber gideriz ve bu işe talip olanlar var gelsinler bakalım nasılmış bu işler gibi bazı açıklamalar gayet dikkat çekici.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58gürün58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.05.2016, 08:54   #34
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor dün uefa lisansı almaya hak kazandı,mali ve bazı başka kriterleri karşıladığı için çokta geliri sanayisi olmayan bir il olmamamıza rağmen, sanayisi iş olanakları bizden kat kat iyi olan illerin takımları borç batağında yönetime de fazla yüklenmemek lazım kocaeli,sakarya mersin,eskişehir ne haldeler
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda midfielder7'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.05.2016, 10:25   #35
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 861 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Arkadaşlar kimse başkanı eleştiriyoruz istifaya davet ediyoruz diye bize kızmasın.Kimsenin Mecnun başkanla bir alıp veremediği yok.Sivassporun daha iyi yerlerde olabilmesi için daha iyi yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz.bunu Mecnun başkan yapabilecekse dursun ama senelerdir bu takım küme düşmemeye oynuyorsa,transfer politikasında ve teknik direktör seçmede her yıl aynı hatalara ısrarla devam ediliyorsa,alt yapıdan doğru dürüst bir futbolcu çıkarılamıyorsa bu takım kötü yönetiliyor demektir.her kümede kaldığımız sezon sonunda başkan hatalarımızdan ders aldık diye açıklama yapıyor.bizde ha düzeldi ha düzelecek diye buzamana kadar sustuğumuz için yönetim kendini kulübü çok iyi yönetiyormuş gibi sanıyordu.trübünlerden biraz olsun istifa sesi yükselince hemen afalladılar tabi.çoğu kişide başarı kriteri sadece kulübün borçsuz olması olarak görünüyor malesef.
Alt 11.05.2016, 11:49   #36
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 350 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu sitede ki konulara yapılan yorumların çoğunu okurum. 218 bin kişilik büyük bir aile Türkiye de başka bir örneği varmı doğrusu bilmiyorum...

Herkes içinden geldiği gibi kulübün menfaatleriyle doğru orantı da güzel yorumlar yapıyorlar. Yapmayanlar da olacak elbet.

Dikkatimi çeken 2 önemli başlık;

1) Yıllardır Mecnun başkan ve yönetiminden sıkılan ve yeni yüzler görme meraklısı kesim.
2) Mecnun başkan devam yanındakiler baybay diyen kesim. (Bende bu grubun içindeyim kısmen)

Sivasspor a zengin bir işadamı gelir mi gelirse ne kadar katkı sağlar bilinmez.
Eğer günümüzde herşey para ise Başkent ten neden şampiyon çıkmadı, İzmir takımları neden yıllardır süper lige yükselemiyor gibi örnekler çoğaltılabilir.

Bazı hatalar sürekli tekrarlanırsa alışkanlık haline gelir, mevcut yönetimin transfer politikası ve hoca tercihleri tecrübesizlikten yada parasızlıktan değil kötü huy edinmiş alışkanlıklar olarak yorumlamak lazım.

İş büyükşehir zengin başkan godaman yöneticiler değil mesele doğru bir yapılanma ve gelir gider dengesini iyi sağlayacak ve en önemlisi şehrin ve takımın ne olduğunu bilecek yöneticiler lazım bize.
Süper ligde oynayan çoğu futbolcu bilir ki x takım 5 verir Sivas 3 verir garanti verir. Bu güven sivasa futbolcu gelmesi için yeterli bir sebep.

Bu güveni bu oluşumu sağlayan başkan ve arkadaşları...

Şuan gündem ligde kalmak başkanlık seçimini sonra tartışalım.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı NöOReaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.05.2016, 23:04   #37
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
NöOReaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu sitede ki konulara yapılan yorumların çoğunu okurum. 218 bin kişilik büyük bir aile Türkiye de başka bir örneği varmı doğrusu bilmiyorum...

Herkes içinden geldiği gibi kulübün menfaatleriyle doğru orantı da güzel yorumlar yapıyorlar. Yapmayanlar da olacak elbet.

Dikkatimi çeken 2 önemli başlık;

1) Yıllardır Mecnun başkan ve yönetiminden sıkılan ve yeni yüzler görme meraklısı kesim.
2) Mecnun başkan devam yanındakiler baybay diyen kesim. (Bende bu grubun içindeyim kısmen)

Sivasspor a zengin bir işadamı gelir mi gelirse ne kadar katkı sağlar bilinmez.
Eğer günümüzde herşey para ise Başkent ten neden şampiyon çıkmadı, İzmir takımları neden yıllardır süper lige yükselemiyor gibi örnekler çoğaltılabilir.

Bazı hatalar sürekli tekrarlanırsa alışkanlık haline gelir, mevcut yönetimin transfer politikası ve hoca tercihleri tecrübesizlikten yada parasızlıktan değil kötü huy edinmiş alışkanlıklar olarak yorumlamak lazım.

İş büyükşehir zengin başkan godaman yöneticiler değil mesele doğru bir yapılanma ve gelir gider dengesini iyi sağlayacak ve en önemlisi şehrin ve takımın ne olduğunu bilecek yöneticiler lazım bize.
Süper ligde oynayan çoğu futbolcu bilir ki x takım 5 verir Sivas 3 verir garanti verir. Bu güven sivasa futbolcu gelmesi için yeterli bir sebep.

Bu güveni bu oluşumu sağlayan başkan ve arkadaşları...

Şuan gündem ligde kalmak başkanlık seçimini sonra tartışalım.
Son cümlenize tamamen katılıyorum...Yeni başkan denildiği zaman her birey ''parası varmı '' diye sorguluyor...Süleyman Sebanında parası yoktu bizim yönetimde 3 kez başkanlık adayı koyan Mesut Mestanında parası yoktu ...Hatta son başkanımız Recep Bölükbaşınında parası yoktu...Başkanlık paradan çok vizyon ister bence...Ama Sayın başkan Mecun Odyakmazı savunan kesimede kızmıyorum doğrusu...Çok fazla vizyon anlamındada finans anlamındada yeni isimler sanırım yok ...
Alt 12.05.2016, 08:11   #38
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 312 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

süperligte top oynayan tüm takımların en kötü cirosu 50 trilyondur.
Federasyon otel yol uçak masraflarının hepsini ödüyor.
hal böyle iken bir takımın başkanının külübe para vermesine gerek yoktur. Yöneticilerinde vermesine gerek kalmaz.
kaldı ki sivassporun hiç bir yöneticisinin 1 lirasıda sivasspora geçmemiştir.Gözlerine bir bakın hiç para verecek göz var mı?
Yıllardır sivasspor sayesinde geliştirdikleri ticaretler ilişkileride görmezlikten gelemiyorum.
Artık öyle bir noktaya geldiki bu yönetim doyum noktasına ulaşmıştır. Bakın sivassporun alt yapısı bitik durumdadır. 300 bin nufuslu şehrimizden alt yapıdan 12 senedir 1 -2 tane anca oyuncu cıkmıştır.
Sivasspor storeye bir bakın büyüme gayretini birakın temizlik gayretleri bile yoktur. İnternetten adam gibi bir satış yoktur.solmuş , naylon adamı yakan adi kumaşlı formaları millete satmayı amaç edinmiştir.
Miniklerin sivassporlu olması konusunda hiç bir gayretinide göremiyorum.
Yönetimdeki insanların artık iş ilişkileri ve menfaatleri bu takımın üstündedir.
işte o yüzden birakmalıdır.

Kongre üye sayısı cok ama cok düşüktür 300 kişi değildir. Özellikle ve inatla kongre üyesi alınmamaktadır. yönetime rakip olarak göreceği hiç kimseyide özellikle almamakta. neden acaba ?

Size yeni başkanı takdir edeyim Erdal Sarılar Yeni başkan olacak mecnunda onun yardımcısı olacaktır.
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2016, 08:44   #39
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Unglücklich Cevap: Yönetim istifasinin arkasinda duracak mi?

Daha önce taa r.carlos döneminden beri ne şekilde ikazlarda bulunduysam çıktı,buna rağmen korkak ve alçak oldum ö değil,ben bunları dedimde bildim diye övünmüyorum,keşke ben yanılsaydım,herkesde benle alay etseydi önemlide değil,şimdi takım son 2 finalini oynayacak,eğer futbol mucizesi olurda sivasspor kalırsa ligde ,tüm hatalar bişekilde telafi edilebilir,asıl sıkıntı ptt lige düşersek olacak gibi duruyor,yönetimin ozaman gerçekten duracağını sanmıyorum,velevkii tekrar görevde kaldılar,bu anlayışla ,bu kafayla,bu ekiple başarılı olacaklarınada inanmıyorum, eğer görevde kalacaklarsa ,mutlaka çok güçlü isimleri yönetime dahil etmeliler,güçlüden kastım,hem futbolu filen hemde maddi imkanları iyi olan isimler,bugün önemli firmaların sahibi olan yığınla Sivaslı var,devlete milyon dolar vergi veren,eğer yönetime girerlerse,verdikleri vergyi sivasspora verip vergiden düşebilirler,güçlü yönetim oluşturulmazsa ,anca beraber kanca beraber demeyle buiş olmaz,r.carlosa aykut ,oldoni,ahmet şahbaz filan alındığında ikaz etmiştim,dedimki sayın yönecilerimiz,sivasspora sahip çıktınız ettinizde,artık yorulduğunuzu hissediyorum,bunu yaptığınız transferlerdende anlamak mümkün,eğer gerçekten bırakma niyetiniz varsa ,bunu süperligde iyi durumdayken yapın,evet küme düşürene kadar krediniz varda,sivasspora kıymayın,yazık etmeyin ,düştükten sonra kalsanız nolur,gittseniz nolur diye naçizhane fikirlerimi yazdım, maalesef yine haklı çıktım inşallah kalırız ligde,ozaman herşey yoluna girer.lig bitsin ,nasıl bir yönetim olmalı diye başlık açıp ozaman güçlü bir sivassporun temellerini hep birlikte nasıl atarız ?ona bakarız,şimdi kalan 2 maça konsantre olmak en doğrusu olacxaktır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2016, 19:13   #40
yıldız58im
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 yıldız58im FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Basarısızlık olunca teknik heyet yerine yönetim değişmeli sonuçta teknik heyetten yönetim sorumlu ancak bizim milletimizde bu anlayış devam ettigi sürece fatura zayıfa kesilmeye devam edecektir basarıda meydana çikıyorsan başarısızlıkta meydandan cekilme erdemi olmalı insanda
yıldız58im isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
arkasinda, duracak, istifasinin, yönetim