Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftara Carlos görevi
Alt 25.05.2013, 11:11   #71
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Taraftara Carlos görevi

sivassporumuza hayırlı uğurlu olsun inşaallah maçlara kaç atarız düşüncesiyle geliriz
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.12.2014, 21:29   #72
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Samba da yapalım mı , Rio gibi karnaval havası olsun
Bu mesajı yazdım diye İzmirliyigido ve Doğubey nickli arkadaşlar demediklerini bırakmamışlardı ama zannediyorum futbol başka birşey
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2014, 21:32   #73
tavatir
Usta Yiğido

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yav siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Dünya çapında bir yıldız dünyada tüm takımlar arasında tutmuş Sivasspor'u tercih etmiş, bundan gurur duymanız gerekirken siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

2010 Ekim ayından beri yaklaşık 2,5 sezondur Sivasspor'u çalıştıran, Sivas'lı öz evladımız olan, Türk hoca takıma ne verdi de, dünya çapında ki bir adam veremesin. Ben her zaman söylüyorum, şehir olarak, ekonomi olarak bir parlaklığımız yok o yüzden takımımızın parlaması için, adının duyulması için "vizyonu ve misyonu olan hocalara ihtiyacı var" diye. Bakın daha gelmeden, İspanya, Rusya, Almanya, Brezilya ve FİFA'nın sitesi bizden, Sivasspor'dan bahsetmeye başladı. Hele birde atsın imzayı o zaman görün çalkantıyı.

Sen şimdi bu dünya yıldızını bayraklarla, posterlerle, davullarla, meşalelerle, tezahüratlarla karşılasan, Fifa'nın sitelerinde video'un, fotoğrafların çıksa, şehire girişi, Lig Tv'de ve spor kanallarında verilse bir şey mi kaybedersin, çok şey mi kazanırsın?

Gazeteler sayfa sayfa bu konuyu yazmaz mı? Televizyonlar bunu göstermez mi? SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ? Geri kafalı mısınız, kafanız mı basmıyor, kıskanç mısınız, yoksa Bülent Uygun'un, Rıza Çalımbay'ın akrabaları mısınız?

Bakın size bir olay anlatayım sıcağı sıcağına .... Dün akşam İzmir Karşıyaka'da sahilde ailemle, çocuğumla yürüyüş yapıyorum sizlere yeminle söylüyorum, 3-4 kişilik bir grup sahilde hem balık tutuyorlar hemde "duydun mu, Sivasspor R.Carlos'u getirmiş" dedi. Diğeri de "hadi yaaa, vay anasını yav, nasıl getirmiş, gelmez o Türkiye'ye Sivas'a falan. Ama gelirse de reklama bak sen. Ulan adamlar bile neler yapıyor, biz Karşıyaka'da bir şey yok" diyor. Haydi gelin buyrun buradan yakın. Bütün TÜRKİYE çalkalanıyor, siz adamı beğenmiyorsunuz. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Bırakın adam bir denesin. Tecrübeli dediğiniz Rıza Çalımbay, tecrübeliydi de ne yaptı? Takımı düşme potasında aldı, düşme hattının üzerinde bıraktı. Ne tv'lerde adımız okundu, ne yorumcular Sivasspor süper futbol oynuyor dedi. Her hafta canımız g.tümüzde maçlar izledik YALAN MI?

Bırakın ön yargılı olmayı? Adamın vizyonu yeter bir kere. Fener'e gidecekmiş diyorsunuz. Yav gelsin bizi 2., 3. yapsın, Avrupa kupalarına soksun, önüne geleni devirsin adımızı 4 yıl önceki gibi duyursun sonra da isterse cehennemin dibine gitsin. Gelipte kök mü salacak, illa ki gidecek. Yeter ki, başarılı olsun.

Bakın şimdi onun sayesinde ne Kamil, ne Aatıf, ne Eneramo gitmek isteyecek kimbilir ne futbolcular gelmek isteyecek Sivas'a. Yeter ki adamla anlaşalım. Dar bakış açılı olmayın, geri kafalı olmayın. Ufkunuz olsun, hedefiniz olsun. Gelen bazı hocalar gibi dar düşünceli olmayın. İyi olacak merak etmeyin.

.

Bizde böyle işte bazı işler. Adam gelirken havalara uçanlar şimdi gitse e havalara uçsak diye bekliyorlar. Carlos'un başarılı olmasının zor olduğunu söylemiştim ben zaten. Ha geçen yılki başarı mı? Evet o bir başarıydı ama uzun uzun anlatılacak çok şey var yazmaya gerek yok.
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.12.2014, 21:42   #74
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
Bizde böyle işte bazı işler. Adam gelirken havalara uçanlar şimdi gitse e havalara uçsak diye bekliyorlar. Carlos'un başarılı olmasının zor olduğunu söylemiştim ben zaten. Ha geçen yılki başarı mı? Evet o bir başarıydı ama uzun uzun anlatılacak çok şey var yazmaya gerek yok.
Güzel kardeşim, sen kendi adına konuş. Ben halen Carlos'un tarafındayım. Sadece yönetimin biraz tedbir almasını, yumruğunu masaya vurmasını, devre arasında iyi transfer yapmasını istiyorum.

Carlos'un takımı daha sıkmasını, ağır antrenman yaptırmasını, vaktini İstanbul'dan çok Sivas'ta tesislerde geçirmesi istiyorum. Carlos'un gidipte havalara uçmayı değil !..

Carlos, bizim için halen büyük şanstır..

Carlos aynı şeyi geçen sene de yapmıştı. İstediği oyuncular alınmadı diye Aatıf'ı tek forvet oynatıp takımı 6 maç üst üste mağlup ettirerek yönetime gözdağı vermiş ve daha sonra da takımı toparlayarak ligi 5. bitirmişti. Carlos istesin yine herşey güzel olacak merak etmeyin.

.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.12.2014, 21:44   #75
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:

işin gücün BEN SÖYLEMİŞTİM ZATEN'' ci olmak...Carlos'a geçen yıl iyi kötü bir kadro verildi ekibini kurdu , iyi futbol oynattı ve başarılı oldu...bu sene yömetimin saçma sapan transfer anlayışı yüzünden Carlos geldi geleli hiçibir istediği adamın (cicinho) dışında alınmamış olmasından dolayı başarısızlık kendini gösterdi..carlosun da hataları oldu tabi ki.... eğer şu gelinen tabloda bile ben söylemiştim diyebiliyorsan başka söze gerek yok...Carlos şu saat nere gitse gittiği yerde yine havalara uçanlar olur o vizyonu o ağırlığı anlayamazsın...
Carlosun da bu sene hataları olmuştur doğrudur fakat şu tabloda taraftarın bile yüzde 80-90'nın yanlış yönetim ve transfer anlayışını tespit ettiği şu durumda kalkıp kendini yüceltmek için bunlar yazman da ayrı bir komedi...
Alt 12.12.2014, 21:48   #76
tavatir
Usta Yiğido

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

işin gücün BEN SÖYLEMİŞTİM ZATEN'' ci olmak...Carlos'a geçen yıl iyi kötü bir kadro verildi ekibini kurdu , iyi futbol oynattı ve başarılı oldu...bu sene yömetimin saçma sapan transfer anlayışı yüzünden Carlos geldi geleli hiçibir istediği adamın (cicinho) dışında alınmamış olmasından dolayı başarısızlık kendini gösterdi..carlosun da hataları oldu tabi ki.... eğer şu gelinen tabloda bile ben söylemiştim diyebiliyorsan başka söze gerek yok...Carlos şu saat nere gitse gittiği yerde yine havalara uçanlar olur o vizyonu o ağırlığı anlayamaz...
Carlosun da bu sene hataları olmuştur doğrudur fakat şu tabloda taraftarın bile yüzde 80-90'nın yanlış yönetim ve transfer anlayışını tespit ettiği şu durumda kalkıp kendini yüceltmek için bunlar yazman da ayrı bir komedi...

Gitsin diyor musun, demiyor musun? Yukarıda ben dedim de böyle oldu, gördünüz mü der gibi hangi mesajı yazmışım
Alt 12.12.2014, 21:51   #77
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2014, 21:54   #78
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Carlos aynı şeyi geçen sene de yapmıştı. İstediği oyuncular alınmadı diye Aatıf'ı tek forvet oynatıp takımı 6 maç üst üste mağlup ettirerek yönetime gözdağı vermiş ve daha sonra da takımı toparlayarak ligi 5. bitirmişti. Carlos istesin yine herşey güzel olacak merak etmeyin.

.
Ligdeki yerimizi Carlos efendinin KICININ keyfi belirleyemez!!!
Cok sacma yersiz bir yorum olmus.

Hic kimse Sivasspor`dan üstün degildir. Yigido hanci, Carlos yulcudur!
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2014, 22:00   #79
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Gitsin diyor musun, demiyor musun? Yukarıda ben dedim de böyle oldu, gördünüz mü der gibi hangi mesajı yazmışım
Alıntı:
sen göremiyorsun galiba ya da ne saçmaladığını çoktan unutmuşssun...ayrıca şunu söyleyeyim Carlos bir yere gitmiyor, sezon sonuna kadar burada... şahsi fikrim gitmemesinden yana ben en azından düşmeyeceğimize eminim... devre arası da operasyon kapıda onu yazayım...haa dediğim gibi ne yazdığını sen iyi oku ben zaten okuyorum uydurmuyorum...
Alt 12.12.2014, 22:06   #80
tavatir
Usta Yiğido

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

sen göremiyorsun galiba ya da ne saçmaladığını çoktan unutmuşssun...ayrıca şunu söyleyeyim Carlos bir yere gitmiyor, sezon sonuna kadar burada... şahsi fikrim gitmemesinden yana ben en azından düşmeyeceğimize eminim... devre arası da operasyon kapıda onu yazayım...haa dediğim gibi ne yazdığını sen iyi oku ben zaten okuyorum uydurmuyorum...
Mesajımın ana temasından bahsediyorum kardeşim. Ben böyle dedim de gördünüz mü ne oldu der gibi bir hava mı var diyorum. Sitemim ise Carlos'a değil. İlk başta destekleniyorsa sonuna kadar desteklensin. Carlos'a bu kadar yük yükledikten sonra ve destekledikten sonra bunu yapanlar eleştirmesinler. Ben gelmesini desteklemediğim halde şu anda takımın hocası olmasından dolayı sonuna kadar kalmasından yanayım. Kastetmek istediğim bu. En azından Başakşehir maçı beklenmeli. Eğer olumsuz bir sonuç olursa kendisi istifa etmeli. Anlatmak istediğim kısaca ilk başta beklentisi çok yüksek olanlar ve yanında olanlar bu saatte de arkasında dursunlar.
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
carlos, görevi, taraftara