Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Neden ilgi yok!
Alt 21.09.2014, 16:56   #1
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Neden ilgi yok!

Bence bütün takım taraftarları protesto edip almazlarsa bu Passolig denen şey iptal olur. Şimdiye kadar çok bile satmışlar. Keşke kimse almasa.
Alt 21.09.2014, 17:00   #2
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çözüm gayet basit bu sorun bizde yok sadece tüm takımlarda var.
Kimse almayacak tribünler boş kalacak mecburen bu tuhafliktan vazgeçilecek almayın aldırmayın.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.09.2014, 18:06   #3
yigit 2013
Acemi Yiğido

yigit 2013 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 380 yigit 2013 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eyy TFF gurur duy statlarimiz bomboş passolig yüzünden bende gitmiyorum...
yigit 2013 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.09.2014, 18:56   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Trübünlerin boş olmasının tek sebebi pasolig değildir,tüm stadlar dolu olsada sivassporunki boş olsa anlarım,bjk maçına bakın 80 kusur vilayetli insan var 2 3 bin kişi var ,diğer şehirlerde öyle ,paso lig çıkmadan önce kayseri maçlarına bakın kek börek ,meyve suyu dağıtıyorlardı 1 tl ye bilet veriyorlardı 200 300 kişi bilemedim 2 bin kişi ya geliyor ya gelmiyordu,pasolig yok 800 bin kusur nüfuslu üsküdarda 50 kişi yok onlarda çoğu beleş giriyor zaten ,sivas özeline gelirsek bu uzuun hikaye,sivasda yaşayanlar sivasla özdeş olmuş insanlar değil,bunlar karnı doyunca şehri terkeden tipler,çoğuda zaten emekli vs vs genç diye gördükleriniz çoğu üniversite öğrencisi,maçlara eski ilgi yok,yeni nesil gençlik futbola ilgi duymuyor ,bizim çocuklumuzda tek eğlencemiz futboldu,ben alisamiyende ,inönüde insanların bilet sırasını sattığını bilirim ,bu pasolig denen ucube sistemde buna tuz biber ekti,sivasspor istanbulda hiçbir zaman yalnız kalmadı,kimi zaman 5 bin kimizaman 35 bin kimi zaman 20 bin kişiyle stadları doldurduk ,bakın başakşehir,kasımpaşa maçlarına enfazla 150 200 kişi ancak gelecek göreceksiniz ,diğer büyütülmüş takımlarla oynarken zaten sivas taraftarı göremiyeceksiniz ,bunun tek nedenide insanları trübünlerden uzaklaştıran tff ve fahiş fiyata bilet satan it takımlarıdır,biz 5 tlye onlara maç seyrettiriyoruz,biz 55 tl ye izliyoruz,neticede tüm bu faktörler trübünleri fena vurdu,yöneticiler birlik olup bu sistemi kaldırtmalı ,türk futbolu böyle kalkınmaz ,bu takıma istersen ronaldoyu transfer et ,seyirci olmazsa takımlarını canlı seyretmezse ne işe yarar ?bazen insanlar dik durmayı ,haksızlık karşısında sessiz kalmamayı öğrenmeli, bu hırsızlık,hortum düzeni değirmenine su taşımamalı
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.09.2014, 20:24   #5
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Gecenlerde koyun kesildi kötü gidisati durdurmak gayesi ile,devede kessek birsey degismez.Topu ayakta gezdirmek,topa sahip olmak gol atamadiktan sonra birsey ifade etmiyor.Pasolig önceside Sivasspor´un kemiklesmis bir seyircisi vardi.Bu seyirciyi cogaltmak basari ile gerceklesir.
G.Antep´e karsi iyi oynadik yenildik,Akhisar´da son dakika golü ile beraberligi kurtardik.Bu günde sahamizda berabere kaldik.
Sahada Ertugrul,Ibrahim ve Batuhan gibi yeni oyuncular var gerisi ayni.Utaka gibi bir usta yok sahada bu sartlarda beraberlige kizmamak gerekli.Insani üzen puan siralamasindaki yerimiz.Bu taraftar cogalacaktir.Yeterki galip gelmesini bilelim ve puan siralamasinda yukarlara cikabilelim.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.09.2014, 20:30   #6
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben onun bunu bilmem taraftarsan Passoligini alıp maça gideceksin..kendi adıma konuşuyorum lig başlamadan 2 hafat önce Pasoligimi çıkarıp maçlara bilet alarak gidiyorum...Bugün aynı şeklide stat gittim;passolig güncelleştirmesin, yaptırdığım için kapıda hiç bir sorun yaşamadan (passolig de bir sorun çıkmadı)maça gittim..Vip de güzel bir şekilde maçımız izleyip evimize döndük..Maçtan çıktıktan sonra sivasspor mağazasının tam önünde üzerinde sivasspor forması olan 5-6 kişinin bize abi maç kaç kaç diye sorması hepimiz çok üzdü...Vela havle ve la kuvvete diyip kendimiz zor tuttuk..Durum bu;bazıları passoligi bahane edip maça gelmiyorlar;ilerki maçlarda ne olur hep beraber göreceğiz..Umarım passolig almayanlar seneye yeni stada da gelmezler;onları yeni statta görmememek en büyük isteğim...Ben onu bunu bilmem sivasspor taraftarıysan biletini,kombineni alıp takımını yalnız bırakmayacaksın...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.09.2014, 11:41   #7
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

bence seyircide azalma yok zira seyirci sayımız değil stada beleş girenlerin önü kesildi bu yüzden seyirci az diye düşünüyorum.
Alt 22.09.2014, 12:08   #8
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence seyircide azalma yok zira seyirci sayımız değil stada beleş girenlerin önü kesildi bu yüzden seyirci az diye düşünüyorum.
beleş geleceklerine hiç gelmesinler daha iyi. bu işin bedelini ödeyenle beleşçiler bir ayrılsın bakalım. sonuna kadar passolig, getirenden uygulayandan Allah razı olsun düzgün adamla, üçkağıtçı ayrılsın.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.09.2014, 12:20   #9
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beleş geleceklerine hiç gelmesinler daha iyi. bu işin bedelini ödeyenle beleşçiler bir ayrılsın bakalım. sonuna kadar passolig, getirenden uygulayandan Allah razı olsun düzgün adamla, üçkağıtçı ayrılsın.
Dert bedava biletmiydi acaba ?
Bu hafta gs maçı var seneler sonra ilk kez istanbulda Sivasın maçına gitmeyeceğim pasolig cikartmadıgım için rant için milleti soyanlara Allah sorsun.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.09.2014, 12:52   #10
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

passolig ayrı mesele...her türlü ortamda eleştirir ve Türk futboluna zarar verdiğini savunurum..AMA işin özü takımını ne kadar sevdiğindir..kimse çıkıpta 15 tl'ye alınacak ve yıllarca kullanılacak bir kartı bahane etmesin...150 liraya kombine almayan adamda ben Sivaslıyım demesin !!!
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ilgi, neden