Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 3 Takviye Yapacağız
Alt 18.07.2015, 15:07   #41
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: 3 Takviye Yapacağız

Yonetim ve teknik heyet transfer konusunda ellerinden gelen gayreti gosteriyorlar.Anlayis gostermek lazim.Butcesi belli geliri belli bir takimiz.Takdir ediyorum gayet guze
l bir sekilde takimin gelecegini ipotek altina almadan isi idare ediyorlar.Soruyorum size sampiyonluga oynadigimiz iki sezonda hangi super tranferleri yapmistik? Hangi yildizlar bizi sampiyonluga oynatti? Diger taraftan Roberto Carlos u Cicinho yu kim getirdi? Baska. ir yonetim mi? Kabul edelim ki futbol birazda hava meselesi.Havayi yaklarsaniz ayni kadroyla sampiyonluga da oynarsiniz yakalayamazsaniz da dusmemeye de oynarsiniz.Son sozum sudur bu iyi niyetli ekibe ve takima destegi kesmeyelim kirici degil yapici elestirilerle takimiza sahip cikalim.
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı birdokuzaltiyed'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.07.2015, 22:47   #42
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

sag bek icinde altarnatif alinmali cici nin bu sezon ayni performansi gosterecegini sanmiyorum sakatlik yada ceza olmasi halinde sag bekte Problem yasayabiliriz
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.07.2015, 08:50   #43
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
avare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sag bek icinde altarnatif alinmali cici nin bu sezon ayni performansi gosterecegini sanmiyorum sakatlik yada ceza olmasi halinde sag bekte Problem yasayabiliriz
katiliyorum. cicinho'yu bu sene burhan'in yerine, yani daha ofansif özellikli kullanirdim. arkasinada hizli genc bir sagbek... cicinho'nun her macta kanati asagi yukari kosacak hali yok.

ben burhan'la bu yüzden kontrat uzatmazdim, ama kendiside kesinlikle yüksek kaliteli oyuncu ve Sivasspor'a iki sezon boyunca verdigi hizmetler ortada.
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.07.2015, 09:09   #44
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben borca girerek transfer yapilmasina karsiyim. Biz anadolu takimlari olarak capimiz belli. Kim ayagini denk almadiysa bu gune kadar hepsinin sonu husran oldu. Cok eskiye gitmeden herkesin hatirlayacagi ornekler var buna. Orduspor, ankaragucu ilk aklima gelenler. Hector cuper gibi bi hocayi getirdiler, ustune barral tarzi yildizsayilabilecek kalburustu oyuncularla anlastilar. Sonuc ne oldu. Borcunu halaa odeyemiyolar. Ankaragucu deseniz ayni sekilde. Dusmeden onceki sezon yapilan transferleri hatirlayin. Burda yonetime soyleyecek tek sey var oda Allah razi olsun, Allah sizi basimizdan eksik etmesin demek. Yanlis transfer politikalari bizim gibi takimlari fazlasiyla sarsar. Besiktas bile kendini zor toparladi. Kimse kusura bakmasin ama biz bi Besiktas degiliz. Bu yukun altindan kalkamayip ankaragucu gibi amatore kadar gideriz. Lutfrn elestiri yaparken biraz daha takimi dusunerek yapalim. Ligden dusunce kimse bu adamlarin arkasinda durmayacak. Elestiri tabiki hakkimiz. Ama bilincli elestiri lutfen.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı teyfikyasir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2015, 11:51   #45
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Transferler kısa sürede tamamlanmazsa bozulan Sivasspor arabasına 3 "takviye" de yapsak çalışmayacak, yokuş aşağı salıp vurdurarak sezonu bitirmeye çalışacağız.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Soyözen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.07.2015, 14:07   #46
sivaslikaplan
Yeni Yiğido

sivaslikaplan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslikaplan isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaşlar herkese selam.Biliyorum bu konuyla alakası yok ama Rıdvan beyefendiye bir lafım var.Sanane beşiktaştan sanane cicinhodan ister sivasta oynar ister başka takımda seni ilgilendirmez.Bizim takım bu ligte oynamıyor mu? Sivasın oyuncusundan sanane....Kendi işine bak. Futbolcu iyidir tamam çok biliyorsan git beşiktaşa yönetici ol.Fenere oldun ya...Benim takımıma sivasa burnunu sokma...
sivaslikaplan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslikaplan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.07.2015, 14:14   #47
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Taraftarı stada çekecek iki tane iyi topçu alınması lazım yoksa bu yılda sıkıntı olacak.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.07.2015, 14:16   #48
sivaslikaplan
Yeni Yiğido

Hakiki dost gördüğü kusuru söyler...Eğer sivası ve sivassporu seviyorsak yolunda gitmeyen birşeyler varsa söylemek zorundayız.Diğer takımlar çatır çatır transfer yaparken bizler hala bugün mü gelecekler yoksa haftaya mı kaldı? yoksa seneye mi? tüh bu senede olmadı diyorlarsa ben bir sivaslı olarak buna kızarım.Tamam bütçe v.b önemli ama gelirlerde var.Taraftar stadı dolduruyor.Galibiyetler beraberlikler para...Kupadan gelenler...Eto antalyaya gidiyor.Başakşehir kasımpaşa kayseri bile bank asyadan transfer yapıyor....
Alt 20.07.2015, 14:24   #49
sivaslikaplan
Yeni Yiğido

Bütün taraftar biliyor ki bizim uyduruk değil 2-3 tane sağlam bilinen transfere ihtiyacımız var.Kaleci -forvet-ön libero.Transferde 3 tane kalitesi bilinen kendisini kanıtlamış 3 futbolcu...setkus alındı...Ya tutarsa...?.. inşallah-maaşallah.Forvet eneramo....Kesin tutar?Neydi o gaspar mı?Biri çıkıyor bizde diyor öbürü sivası beğenmedi diyor.Belirsizlikler belirsizlikler.Borç batağına girelim demiyoruz.Ama her sene ölüp ölüp diriliyoruz...Ha düştük ha düşeceğiz...Ben bir sivaslı olarak bunu hazmedemiyorum.

Etiketler
takviye, yapacağız