Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Başkandan Çok Önemli Açıklamalar
Alt 21.11.2011, 23:02   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Başkandan Çok Önemli Açıklamalar

İşte Telegol Programı Sunucusu Serhat Ulueren'in Metris'de Mecnun Otyakmaz ile konuşmaları:

Aziz Yıldırım ve birkaç kişi bize haber gönderip, maçı vermemizi istedi. Ancak telefonlarına çıkmadım. Ortada ne para var ne de çanta. Mehmet Yıldız, "Başkan Trabzon 1 milyon teşvik primi veriyor" dedi, "Söyle onlara ne maç satarız, ne de teşvik alırız" karşılığını verdim. Kalecimiz Korcan'ı da yaktılar.Neymiş, elinden topu kaçırmış. Volkan hatalı gol yemedi mi? O zaman Volkan'ı da biz satın aldık

S.U: Mecnun Başkan nasılsın? 3 Temmuz'dan bugüne neler yaşadın?
M.O: Gençliğimin önemli bir zamanı cezaevinde geçti. Gençlik yıllarımda maalesef pis işlere bulaştım. Evet, hepsi hataydı. Gençken içimdeki şiddet fazlaydı ve bunların bedelini 95 yılına kadar ödedim. Sonra tövbe ettim.

Maçtan önce oyuncuları uyardım
S.U: Peki ne yaptın ki bugün buradasın. Şikeye nasıl karıştın?
M.O: Ben ve arkadaşlarım asla şike yapmadık. Aziz Yıldırım'la çok görüşen, hatta iyi anlaşan bir kişi değilim. Aramız hep gergin olmuştur. Yıldırım, şampiyonun belli olacağı son maç öncesi birçok kişi gibi bana haber gönderdi. Ama onlarla bu tür diyaloglara girmedim. Onlar benden Sivasspor olarak maçı vermemizi istediler ama ne telefonda ne de yüz yüze onlara söz vermedim. Maçtan önce teknik kadroya ve oyunculara, "Maçı satan şerefsizdir. Onurunuzla oynayın" dedim. Bu konuşmam gazetelerde, "Arkadaşlar sert oynamayın" şeklinde çıktı. Bu, bana ait değildir.

Aziz Yıldırım o parayı vermedi ki...
Mehmet Yıldız maçtan 2 gün önce geldi, "F.Bahçe maçı için Trabzonspor takıma 1 milyon teşvik primi vermek istiyor. Ne dersiniz?" dedi. Ona şu karşılığı verdim: "Söyle onlara biz ne Fener'e maç satarız, ne de Trabzon'dan teşvik primi alırız. Sakın bir daha kimseyle görüşme." Biz Fener'e maç satmadık. Ben Aziz Yıldırım'la telefonda konuşuyorum. Üstelik maçla alakası yok. Telefonu kapatıyoruz, Aziz Başkan birkaç dakika sonra muhasebecisi Tamer'i arıyor ve "Bana acil para gönder" diyor. Ben bu konuşmalardan sonra cezaevine gönderiliyorum. Ortada para da yok çanta da.

2006 yılından bu yana temizim
S.U:Futbolda bugüne kadar hiç pis işlerin içinde oldun mu?
M.O: İlk geldiğim yıllarda baktım herkes maç alıyor, satıyor. Yani tam bir rezalet durum var. Birkaç yıl ben de doğru olmayan işler yaptım ama inanın 2006 yılından beri ne futbolda, ne özel yaşantımda hiçbir kanunsuz, hileli işin içinde olmadım.

S.U: Kaleciniz Korcan'ın yediği gol için ne diyorsunuz?
M.O: Çocuğu da yaktılar. Neymiş, elinden topu kaçırmış. Sanki Volkan hatalı gol yemedi mi? O zaman Volkan'ı da biz satın aldık.

Taşçıoğlu'nu araştırsınlar
S.U: Maçtan önce elinizle 4 işareti yaptınız. Maç da 4-3 bitti.
M.O: Yanımda Sivas Valisi vardı. Aziz Yıldırım biraz uzaktı bana. Maçın başlamasına dakikalar kalmıştı. İstanbul medyasından yakından tanıdığım 2 kişi 'size k...cağız' tarzında el işareti yapınca, ben de onlara 4 yaptım. Yani '4 atacağız size' demek istedim. Biz 4 atacaktık ama yardımcı hakem izin vermedi. Aleks Taşçıoğlu olması lazım. Mutlak golümüzü yedi. Ama o hakeme kimse bir şey söylemedi. Soruşturulmadı bile olay.
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
MECNUN BAŞKAN METRİS!!!!!
Alt 21.11.2011, 23:02   #2
MESSİ58
Acemi Yiğido

MESSİ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 160 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 592 MESSİ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart MECNUN BAŞKAN METRİS!!!!!

KANALTÜRK TV DE YAYINLANAN TELEGOL PROGRAMINDA SUNUCU SERHAT ULUERENİN SAYIN BAŞKANIMIZ MECNUN ODYAKMAZ İLE YAPTIĞI GÖRÜŞME METNİ YAYINLANMIŞTIR. BAŞKANIMIZIN ÖZETLE SÖYLEDİĞİ SÖZLER!!!

__ CEZAEVİ ORTAMINA ALIŞKIN OLDUĞUM İÇİN DİĞER ARKADAŞLARA DEVAMLI MORAL VERİYOR KONUŞUYOR PSİKİYATR GÖREVİ YAPIYORUM TABİRİ CAİZSE İLAÇLA AYAKTA KALANLAR VAR BEN OLMASAM İNTİHAR EDENLER BİLE OLABİLİR.

___GENÇLİK YILLARIMDA PİS İŞLERE KARIŞTIM VE BUNLARIN BEDELİNİ 95 YILINA KADAR ÖDEDİM CEZAEVİNDEN ÇIKTIKTAN SONRA TÖVBE ETTİM SUÇTAN PİS İŞLERDEN UZAK KALDIM EVLENDİM ÇOCUK SAHİBİ OLDUM TEMİZ BİR HAYAT YAŞAMAYA ÇALIŞTIM.

___ FENERBAHÇELİ YÖNETİMDEN KİŞİLER BENDEN MAÇI VERMEMİZİ İSTEDİLER AMA ARŞİVLERDEDE VARDI MAAÇTAN ÖNCE SOYUNMA ODASINDA MAÇI SATAN KARISINI SATAR DİYE SÖLEDİM.

___ VEEE ASIL BOMBA MAÇTAN 2 GÜN ÖNCE MEHMET YILDIZ BAŞKANA GELİYOR KONUŞMAMIZ LAZIM DİYE MEHMET, BAŞKANA KİMDEN GELDİĞİNİ SORMA AMA FENERBAHÇE MAÇI İÇİN TRABZONSPOR TÜM TAKIMA 1MİLYON VERİYOLAR NEDERSİN? BENDE SAKIN MEHMET ARTIK KİMSEYLE GÖRÜŞMENİ İSTEMİYORUM..

___ MAÇTAN ÖNCE YAPILAN 4 İŞARETİ. İSTANBUL MEDYASINDAN TANIDIĞIM 2 KİŞİ MAÇ ÖNCESİ SİZE KOYUCAZ TARZINDA EL İŞARETİ YAPIYOR BENDE ONLARA ELİMLE 4 İŞARETİ YAPIYORUM YANİ SİZE 4 ATICAZ MANASINDA. AMA BAŞKA TÜRLÜ LANSEDİLİYOR.

___ KORCANIDA YAKTILAR YEDİĞİ GOL HATALI OLSA AYNI TARZDA VOLKAN DA YEDİ OZAMAN BİZDE VOLKANIMI SATIN ALDIK DİYOR..FENERBAHÇE TARAFINDAN VERİLDİĞİ İDDAA EDİLEN ARABADA KORCANIN AİLESİNE TESLİM EDİLMİŞTİR KORCANA SONUNA KADAR KEFİLİM.

__ SON OLARAKTA SUÇSUZ BULUNUP ÇIKTIKTAN SONRA AİLESİYLE GÖRÜŞÜP ÜLKEYİ TERKEDİP YURTDIŞINDA YAŞAMAYI DÜŞÜNÜYORUM.. DİYE SÖLEMİŞ.

BAKALIM NELER OLACAK YARIN?
MESSİ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: MECNUN BAŞKAN METRİS!!!!!
Alt 21.11.2011, 23:14   #3
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: MECNUN BAŞKAN METRİS!!!!!

böyle bir açıklama ne kadar doğru bilemiyorum başkan açıklarsa savcıya açıklar
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.11.2011, 23:23   #4
MESSİ58
Acemi Yiğido

MESSİ58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 160 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 592 MESSİ58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkanın kendi sözleri zaten bunlar tv de aynen yayınlanması için sölediği sözler.. ama ş.. laz beyinliler teşvik vermek istemişler beleşten şampiyonlar ligine gittiler..
MESSİ58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı MESSİ58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.11.2011, 23:29   #5
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 787 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Ben başkana güveniyorum boşu boşuna içerde yatıyor inşallah en yakın zamanda serbest kalır.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.11.2011, 23:33   #6
YENiCERiavrupa
Acemi Yiğido

54 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 YENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

ADAM GiBi ADAM MECNUN BASKAN !!!!!!
YENiCERiavrupa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı YENiCERiavrupa'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.11.2011, 23:56   #7
nuri_58
Usta Yiğido

nuri_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

582 Mesajına 801 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 932 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt

güven % 100 mü ? bnce mehmet yıldız oyle bıse demez... hayırlısıyla mecnun baskan bi çıksnda suçsuzluğumuz açıklansn ... gerisi bizi ilgilendrmz
nuri_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı nuri_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.11.2011, 23:56   #8
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkan yırtacak gibi ama keşke bu açıklamaları ilk gözaltında anlatsaydı bnce kısa zaman da çıkar ocak gibi
bnm lafım lazspora hem çıkıp yasa değişikliğine atıp tutuyorlar hemde şikeye teşvik yapıyorlar o yasa çıkmassa TS ni Tııııııııııııııııııııııııııııı ııısssssssssssssssss diye havası inecekkk
Alt 22.11.2011, 00:34   #9
58SİVAS58
Acemi Yiğido

58SİVAS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 58SİVAS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kanaltürkte sevgili Ziya ŞENGÜLÜN açıklamalarını dinledinizmi? Başkanımızla ilgili ;Mecnun OTYAKMAZ a yapısı itibariyle böyle bişey teklif edilmez kendiside böyle bir teklifte bulunmaz dedi böyle bişeye cesaret edip teklif edenlede kavga eder dedi... başka söze gerek yok içlerinde tek suçsuz insan var o da MECNUN başkan.. herşey yakında anlaşılır ama başkanımız çıkınca yurtdışına gitme düşüncesi içerisindeymiş. en çok buna üzüldüm. Hakkımızda hayırlısı...
58SİVAS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58SİVAS58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.11.2011, 01:24   #10
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
nuri_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
güven % 100 mü ? bnce mehmet yıldız oyle bıse demez... hayırlısıyla mecnun baskan bi çıksnda suçsuzluğumuz açıklansn ... gerisi bizi ilgilendrmz
bende mehmet yildizin öyle birsey dedigni düsünmüyorum
onun gözü parada olsa ozmn zamaninda galatasaraya giderdi
mehmet yildiz benim gözümde efendi birirdir
halende kendisini seviyorum
sivasspora verdigi emekler icin
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklamalar, baŞkan, başkandan, çok, mecnun, metrİs, önemli