Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 28.08.2015, 14:32   #1881
Cerny312
Acemi Yiğido

21 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 407 Cerny312 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Alıntı:
sivasspor585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allah askina su kapasiteyi yazip durmayin.
14-15 binlik stadin yarisini dolduramiyoruz daha yeni stadin kapasitesinden konusuyoruz.
25 binlik stad cok bile sivasa.

Sivas Galatasaray macina bizzat gittim. yanimda 2 kisi daha götürdüm. mazara icler acisi. stadin dörtte biri anca doluydu. sezon acilisinda gecen sezonun sampiyonuna karsi evimizde oynuyoruz 5 bin seyirci yok stadta. 35 inlik stad yapilsa ne olacak. dolacakmi?
ben her izine geldigimde evimizdeki maclari kacirmiyorum. yanimda 2-3 isi daha götürüyorum. burda yazmasi kolay. ama maca 5-10 lira verip gelen yok.

almanyada amatör takimlarin maclarina bundan cok taraftar geliyor.
kardeş önemli olan verilen sözlerin tutulması. sen olayı yanlış anlamışsın
Cerny312 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2015, 14:48   #1882
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

konya stadının yapım hızıyla burayı karıştırmayalım. o stadı belediye yaptı. mersin stadı ise olimpiyatlardan dolayı erken bitirildi. ayrıca daha erken başlamıştı. tokinin yaptığı diğer stadlarla hemen hemen aynı hızda yapılıyor. erken bitmesini hepimiz istiyoruz ama her şey istediğimiz gibi olmuyor işte. bazı arkadaşlar bu konuyu siyasetlerine alet etmekten vazgeçsinler artık çok sıkıldık.
Alt 28.08.2015, 16:23   #1883
musa harun
Yiğido

musa harun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 musa harun Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bizim stadıda belediye yapsa ayn hızda olurdu bence belediye de iş yok çünkü
musa harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2015, 20:41   #1884
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Malesef bazı arkadaşların ya işine gelmiyor doğruları duymak ,yada sırf trollük yapacağım diye kefal gibi atlıyor herşeye ve bunlarda hepsi belli tipler,bu satten sonra hiçbir değişim olmıyacağını hepimizde biliyoruz,zaten bende kapasite artırılsın diye bişey demedim,geçtii o iş,herşeyi yuttuk dedim,hakaretleri ,3.ligdeki şehirlere, amatördeki şehirlere 33 35 bin kişi yapılıp sivasa daha az kapasite yapılmasını filan geçtik dedim,dikkat çekmek istediğim nokta belli ,stad sözü üzerinden kaç seçim geçmiş? enaz 6 seçim ?bu seçim öncesi diğer şehirler birçok yatırım sözü alırken herseçimde bu stad sivasa havuç olarak gösterilmiş ,bazılarının ya zekası almıyor bunu ,yada körü körüne trollük yapıyor,stad yeterli zaten dolduramıyoruz diyen arkadaşlarada diyeceğim şu ben yetmiyor yetmezde demedim ona bakarsak ts yede şimdiki stadı bal gibi yetiyor ,adamlar sizin gibi çıkıp da negerek vardı sivas stadının 3 katı parayla deniz doldurup bize 45 bin kişilik stad yapıyorsunuz demiyor, paso ligden önceki gs maçlarına ,fb maçlarına ,bjk maçlarına ,ts maçlarına bakmalarını öneriyorum,şimdi paso lig hakkında da fikirlerimi yazacam, troller hemen onada atlar,işlerine gelmiyor çünkü doğruların gözlerine gözlerine sokulması, kimsenin siyaset filan yaptığıda yok,konu dışında hiçbirşeyde yok , uzun lafın kısası benim o tiplerle işim olmaz,ben o tipleri [onlar kendilerini çok iyibiliyor] insan olarak muatap almıyorum ,mümkünse onlarda beni muatap almasınlar ,ben orjinal öz [has]sivaslıları muatap alırım ,ne üdüğü bellisizleri değil.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.08.2015, 21:01   #1885
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Malesef bazı arkadaşların ya işine gelmiyor doğruları duymak ,yada sırf trollük yapacağım diye kefal gibi atlıyor herşeye ve bunlarda hepsi belli tipler,bu satten sonra hiçbir değişim olmıyacağını hepimizde biliyoruz,zaten bende kapasite artırılsın diye bişey demedim,geçtii o iş,herşeyi yuttuk dedim,hakaretleri ,3.ligdeki şehirlere, amatördeki şehirlere 33 35 bin kişi yapılıp sivasa daha az kapasite yapılmasını filan geçtik dedim,dikkat çekmek istediğim nokta belli ,stad sözü üzerinden kaç seçim geçmiş? enaz 6 seçim ?bu seçim öncesi diğer şehirler birçok yatırım sözü alırken herseçimde bu stad sivasa havuç olarak gösterilmiş ,bazılarının ya zekası almıyor bunu ,yada körü körüne trollük yapıyor,stad yeterli zaten dolduramıyoruz diyen arkadaşlarada diyeceğim şu ben yetmiyor yetmezde demedim ona bakarsak ts yede şimdiki stadı bal gibi yetiyor ,adamlar sizin gibi çıkıp da negerek vardı sivas stadının 3 katı parayla deniz doldurup bize 45 bin kişilik stad yapıyorsunuz demiyor, paso ligden önceki gs maçlarına ,fb maçlarına ,bjk maçlarına ,ts maçlarına bakmalarını öneriyorum,şimdi paso lig hakkında da fikirlerimi yazacam, troller hemen onada atlar,işlerine gelmiyor çünkü doğruların gözlerine gözlerine sokulması, kimsenin siyaset filan yaptığıda yok,konu dışında hiçbirşeyde yok , uzun lafın kısası benim o tiplerle işim olmaz,ben o tipleri [onlar kendilerini çok iyibiliyor] insan olarak muatap almıyorum ,mümkünse onlarda beni muatap almasınlar ,ben orjinal öz [has]sivaslıları muatap alırım ,ne üdüğü bellisizleri değil.
Yarın iki gün sonra koalisyon hükumetlerine muhtaç kaldığımızda bu yatırımları da ararsınız yazın lütfen bunu bir kenara der ve susarım..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.08.2015, 22:31   #1886
Sivas70
Yeni Yiğido

Sivas70 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas70 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yarın iki gün sonra koalisyon hükumetlerine muhtaç kaldığımızda bu yatırımları da ararsınız yazın lütfen bunu bir kenara der ve susarım..
Kardes bunun koalisyonla ne alakasi var bu ne bir dar görüstür, biraz kendini gelistir.
Sivas70 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Sivas70'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.08.2015, 07:17   #1887
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Sivas70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardes bunun koalisyonla ne alakasi var bu ne bir dar görüstür, biraz kendini gelistir.
Polemiğe girmeyeceğim, ama tek bir sözüm. Dar görüşlü olan ben miyim siz mi? Türkiye'nin, Sivas'ın tarihinden haberiniz yok sanırım..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.08.2015, 12:07   #1888
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Lütfen siyasi içerikli tartışma ortamı yaratmayalım ve konu dışı polemiğe girmeyelim...burası siyasi fikirlerinizi beyan edeceğiniz bir paylaşım sitesi değil biliyorsunuz..aksi halde mesajlarınız silinecek ısrarcı olan üyeler ceza alacaktır
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.08.2015, 01:43   #1889
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 446 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivasspor585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allah askina su kapasiteyi yazip durmayin.
14-15 binlik stadin yarisini dolduramiyoruz daha yeni stadin kapasitesinden konusuyoruz.
25 binlik stad cok bile sivasa.

Sivas Galatasaray macina bizzat gittim. yanimda 2 kisi daha götürdüm. mazara icler acisi. stadin dörtte biri anca doluydu. sezon acilisinda gecen sezonun sampiyonuna karsi evimizde oynuyoruz 5 bin seyirci yok stadta. 35 inlik stad yapilsa ne olacak. dolacakmi?
ben her izine geldigimde evimizdeki maclari kacirmiyorum. yanimda 2-3 isi daha götürüyorum. burda yazmasi kolay. ama maca 5-10 lira verip gelen yok.

almanyada amatör takimlarin maclarina bundan cok taraftar geliyor.
Çünkü tribünler passoligli
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.08.2015, 12:21   #1890
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 921 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sivasspor - GS maçında maraton tribün cezalıydı. Dolmaması normal değil mi.

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni