Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

"HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ"
Alt 31.10.2005, 12:33   #1
BROTHERS58
Tecrübeli Yiğido

BROTHERS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BROTHERS58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch "HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ"

" SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM AŞKIMIZ
67 YİĞİDOLARIZ
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ
67 YİĞİDOLARIIIZZ"
HAFTALARDIR GİTMEK İÇİN FIRSAT ARADIGIM SİVASSPORUMUZUN MAÇLARI İÇİN NİHAYET İZİN ALIP RİZE MAÇI İÇİN YİĞİDİN HARMAN OLDUGU SİVASIMIZA GELDİM VE CUMARTESİ GECESİ YENİ BESTE EŞLİĞİNDE YOLLARA DÜŞTÜK GECE SAAT 02:30 CİVARI SİVASIMIZIN O MİS AYAZINI ANTALYADA BULAMADIGIM İÇİN DOYA DOYA CEKTİM İÇİME.
ARKADASLAR BU SİTEDEKİ ÜYE OLAN OLMAYAN HERKESE SESLENİYORUM,KLAVYEDEN SALLAYAN AMA İCRAATE GECMEYENLERE,GÖNÜLDE N SİVASI SEVİPTE BİR TÜRLÜ GELEMEYENLERE GELİPTE BURDA SİVASTA YASAYIPTA MAÇA GİTMEYENLER GİDİPTE BAGIRMAYANLARA SESLENİYORUM;TAVSİYEM BİR GÜN SİVASSPORUN ÖRNEK TARAFTAR DERNEGİ "1967 GENC SİVASSPOR TARAFTARLAR" DERNEGİNİN DEPLASMANLARINA BERABERCE BİR GİTSİNLER O YOLLARDAKİ ÇİLEYİ HANİ BİR TEZAHURAT VARDIR "YAGMURLARDA CAMURLARDA YANINDA OLDUK SİVASSPOR SEN BİZİM HERSEYİMİZSİN" DEMENİN NE OLDUGUNU BİR GÖRSÜNLER.UYKUSUZ SOGUK GECELERDE SİVASSPOR SEVGİSİ İÇİN YAPILAN FEDAKARLIKLARI BİR GÖRSÜNLER VE SONRA BURDA 1967 DERNEGİNİNYAZDIKLARININ HİKAYE OLMADIGINI ANLASINLAR.
DERNEKTEKİ ARKADASLARA SESLENİYORUM ARKADASLIGINIZA NE OLURSA OLSUN KAYBOLMAYAN NESENİZE HAYRAN KALDIM.BASTA YALCIN BASKAN VE SERHAT OLMAK ÜZERE MUSTAFA ABİ OLSUN SİZLER OLUN SİVASSPORUN GERCEK SAHİPLERİSİNİZ.
BENDE BU BESTEYE KATILIYORUM D.J.MURAT KARDESİM.
SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM ASKIMIZ
67 YİĞİDOLARIZ
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ
67 YİĞİDOLARIZ...
DİLERİZ DAHA COK GÖRÜŞEBİLİRİZ TANISABİLDİĞİMHERKESE (POSTACI SEBO ABİ,DERNEK MUSTAFA ABİ,ERHAN,ONUR,MURAT,AYHAN,&#2 14;ZGÜR,TUĞRUL,HÜSEY İN,SES SANATCIMIZ ARİF,NİHAT'A ARKADASLIK VE DOSTLUKLARI İÇİN COK TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.
YALCIN BASKAN VE SERHAT REİS'E BU DERNEKİN TÜM FEDAKAR YÖNETİCİLERİNE,ÜYELE RİNE SEVGİ SAYGILARIMLA.
Alt 31.10.2005, 12:47   #2
GuNaY
Gast

Helal olsun walla... Dün yolda giderken kardan dolayı mahsur kaldığınızı duyduk :( Geçmiş olsun hepinize... Cefakar, fedakar taraftar yollarda...
Alt 31.10.2005, 12:52   #3
BROTHERS58
Tecrübeli Yiğido

BROTHERS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BROTHERS58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch

Alıntı:
Gunay Nickli Üyeden Alıntı
Helal olsun walla... Dün yolda giderken kardan dolayı mahsur kaldığınızı duyduk :( Geçmiş olsun hepinize... Cefakar, fedakar taraftar yollarda...
Günay gardas bunu bizler birkaç maç dısında yasamıyoruz.Ama bu arkadaslar her hafta böyleler.VALLA HELAL OLSUN BU ARKADASLARA.
Alt 31.10.2005, 12:59   #4
deli_yigido
Yiğido

deli_yigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 deli_yigido ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Helal olsun gardas taa Antalya'dan geliyorsun soylenek söz bulamıyorum....
Alt 31.10.2005, 13:03   #5
GuNaY
Gast

Alıntı:
BROTHERS58 Nickli Üyeden Alıntı
Günay gardas bunu bizler birkaç maç dısında yasamıyoruz.Ama bu arkadaslar her hafta böyleler.VALLA HELAL OLSUN BU ARKADASLARA.
1967'nin maşallahı var zaten helal olsun...
Alt 31.10.2005, 13:32   #6
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ofgurleyuk78 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sizlerle o bayraklarin altinda o yolda ki, karda ki çilede, stadta ki nese de birlikte olmayi çok istiyorum. AMA :Oralarda olamayacak kadar yasliyim YiGiDOM . Sizlere biz de ancak böyle yardimci olmaya çalisiyoruz. Hadi kolay gelsin.
ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
HELAL OLSUN
Alt 31.10.2005, 13:39   #7
YatodaSin
YASAKLI ÜYE

YatodaSin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YatodaSin ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart HELAL OLSUN

Bende yaz tatilinde 1967 Derneknen Adanaya Antep macinca Adanaya gittiydim.Yolun okadar uzun olmasina ragmen cok zevkli gecti.Sivasta olsam her hafta giderdim.Helal olsun1967 ye
YatodaSin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2005, 15:22   #8
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
BROTHERS58 Nickli Üyeden Alıntı
" SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM AŞKIMIZ
67 YİĞİDOLARIZ
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ
67 YİĞİDOLARIIIZZ"
HAFTALARDIR GİTMEK İÇİN FIRSAT ARADIGIM SİVASSPORUMUZUN MAÇLARI İÇİN NİHAYET İZİN ALIP RİZE MAÇI İÇİN YİĞİDİN HARMAN OLDUGU SİVASIMIZA GELDİM VE CUMARTESİ GECESİ YENİ BESTE EŞLİĞİNDE YOLLARA DÜŞTÜK GECE SAAT 02:30 CİVARI SİVASIMIZIN O MİS AYAZINI ANTALYADA BULAMADIGIM İÇİN DOYA DOYA CEKTİM İÇİME.
ARKADASLAR BU SİTEDEKİ ÜYE OLAN OLMAYAN HERKESE SESLENİYORUM,KLAVYEDEN SALLAYAN AMA İCRAATE GECMEYENLERE,GÖNÜLDEN SİVASI SEVİPTE BİR TÜRLÜ GELEMEYENLERE GELİPTE BURDA SİVASTA YASAYIPTA MAÇA GİTMEYENLER GİDİPTE BAGIRMAYANLARA SESLENİYORUM;TAVSİYEM BİR GÜN SİVASSPORUN ÖRNEK TARAFTAR DERNEGİ "1967 GENC SİVASSPOR TARAFTARLAR" DERNEGİNİN DEPLASMANLARINA BERABERCE BİR GİTSİNLER O YOLLARDAKİ ÇİLEYİ HANİ BİR TEZAHURAT VARDIR "YAGMURLARDA CAMURLARDA YANINDA OLDUK SİVASSPOR SEN BİZİM HERSEYİMİZSİN" DEMENİN NE OLDUGUNU BİR GÖRSÜNLER.UYKUSUZ SOGUK GECELERDE SİVASSPOR SEVGİSİ İÇİN YAPILAN FEDAKARLIKLARI BİR GÖRSÜNLER VE SONRA BURDA 1967 DERNEGİNİNYAZDIKLARININ HİKAYE OLMADIGINI ANLASINLAR.
DERNEKTEKİ ARKADASLARA SESLENİYORUM ARKADASLIGINIZA NE OLURSA OLSUN KAYBOLMAYAN NESENİZE HAYRAN KALDIM.BASTA YALCIN BASKAN VE SERHAT OLMAK ÜZERE MUSTAFA ABİ OLSUN SİZLER OLUN SİVASSPORUN GERCEK SAHİPLERİSİNİZ.
BENDE BU BESTEYE KATILIYORUM D.J.MURAT KARDESİM.
SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM ASKIMIZ
67 YİĞİDOLARIZ
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ
67 YİĞİDOLARIZ...
DİLERİZ DAHA COK GÖRÜŞEBİLİRİZ TANISABİLDİĞİMHERKESE (POSTACI SEBO ABİ,DERNEK MUSTAFA ABİ,ERHAN,ONUR,MURAT,AYHAN,ÖZG ÜR,TUĞRUL,HÜSEYİN,SES SANATCIMIZ ARİF,NİHAT'A ARKADASLIK VE DOSTLUKLARI İÇİN COK TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.
YALCIN BASKAN VE SERHAT REİS'E BU DERNEKİN TÜM FEDAKAR YÖNETİCİLERİNE,ÜYELERİNE SEVGİ SAYGILARIMLA.

Gardaşım bu güzel yazının üzerine daha ne yazılabilirki...Biz seninde dediğin gibi taraftarlığı çile çeksekte yapıyoruz ve yapmayada devam edeceğiz...Burada klavye başından sallayan arkadaşlara ricamız müsait oldukları zaman gelsinler ve bizimle beraber uykusuz geceler geçirerek deplasmana maça gelsinler...Ve orada aç susuz şekilde takımlarına destek olsunlar...Gerektiğinde bir sigarayı paylaşsınlar gerektiğinde bir lokma ekmeği paylaşmayı görsünler...İŞTE BİZ BUYUZ HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ....
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.10.2005, 15:23   #9
serhankaburcuk
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1276 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Evet bir maç daha geride kaldı...Bu maçtan geriye kalan bir yenilgi ve üzüntü var...Ama bu maç öncesi taraftarımızın çektiği çileyi azda olsa anlatmak istiyorum...Kışın ağır koşulları bizimde aracımızın yolda kalmasına sebeb oldu...Sivas-Erzincan karayolunun Sakaltutan mevkiinde aracımız rampayı çıkamadı ve kara saplandı..Tam iki saat oyalandık yolda ama taraftarımız ve biz otobüsümüzü hep beraber yiterek saplandığı yerden bir Sivaslı kamyon şöförününde yardımıyla kurtardık...Ve Rizeye maça yetiştik...Buradan maça gelen ve bizimle beraber çile çeken tüm yiğidolara teşekkür ederiz...

1967 Sivaspor Genç Taraftarlar Derneği olarak yağmur çamur kar kış demeden HER YERDEYİZ....
Alt 31.10.2005, 15:24   #10
serhankaburcuk
Usta Yiğido

Gardaşım bu güzel yazının üzerine daha ne yazılabilirki...Biz seninde dediğin gibi taraftarlığı çile çeksekte yapıyoruz ve yapmayada devam edeceğiz...Burada klavye başından sallayan arkadaşlara ricamız müsait oldukları zaman gelsinler ve bizimle beraber uykusuz geceler geçirerek deplasmana maça gelsinler...Ve orada aç susuz şekilde takımlarına destek olsunlar...Gerektiğinde bir sigarayı paylaşsınlar gerektiğinde bir lokma ekmeği paylaşmayı görsünler...İŞTE BİZ BUYUZ HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ....