Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 10 DAKİKA ÖLÜM SESSİZLİK PROTESTOSU
Alt 17.03.2012, 21:51   #91
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 10 DAKİKA ÖLÜM SESSİZLİK PROTESTOSU

Daha sözüm ona Sivas maçını izlemeye gelen birçok vurdumduymaz ve sahne dekoru seyirci bozuntularına diyecek lafım yok... Siz böyle mal gibi koyun gibi susmaya devam edin size semer vuran da olur, ip bağlayıp gezdiren de olur...Tribündeyiz 2-3 kişi lig tv dışarı diye bağırıyoruz yanımzıda arkamızda oturan mal beyinliler gülüyorlar bu tezahürata! Ne gülüyorsunuz dedim dönüp tersledim tamam kardeşim sen bağırmana devam et bişey diyen yok diyor! Orda ağzıma geleni söylüyorum lafı dokundurrak konuşuyorum adamlarda çıt yok! Demek ki karaktersizlik koyunluk bunların kanına işlemiş! Ne yazık ki bizde taratardan çok ot değil de çekirdek yemeyi seven koyunlarımız var!!!
Cevap: 10 DAKİKA ÖLÜM SESSİZLİK PROTESTOSU
Alt 17.03.2012, 23:19   #92
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 10 DAKİKA ÖLÜM SESSİZLİK PROTESTOSU

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Daha sözüm ona Sivas maçını izlemeye gelen birçok vurdumduymaz ve sahne dekoru seyirci bozuntularına diyecek lafım yok... Siz böyle mal gibi koyun gibi susmaya devam edin size semer vuran da olur, ip bağlayıp gezdiren de olur...Tribündeyiz 2-3 kişi lig tv dışarı diye bağırıyoruz yanımzıda arkamızda oturan mal beyinliler gülüyorlar bu tezahürata! Ne gülüyorsunuz dedim dönüp tersledim tamam kardeşim sen bağırmana devam et bişey diyen yok diyor! Orda ağzıma geleni söylüyorum lafı dokundurrak konuşuyorum adamlarda çıt yok! Demek ki karaktersizlik koyunluk bunların kanına işlemiş! Ne yazık ki bizde taratardan çok ot değil de çekirdek yemeyi seven koyunlarımız var!!!
Sivasspor'a yapılan bir şey değil ki sadece bu şehrimizin haline bakın ne fabrika var ne de doğru düzgün bir tesisleşme... İnsanlarımız artık bir şeyleri eleştirip doğruyu göremiyorlar. Partiler miting alanına geliyor, ben bunu parti bağlamında söylemiyorum hangi partiden olduğu beni ilgilendirmiyor, stad yapılacak deniyor alkışlıyorlar. En az 4-5 kere bu stad vaadi verildi ama ne oldu yapıldı mı? Hayır, çünkü Sivaslının hepsi uyutuluyor. Bu Sivasspor olsun başka konular olsun hep böyle oldu. Bizim şehir olarak tek amacımız günü kurtarmak, anı yaşamak geleceği görme ve geleceğe yönelik ufacık planımız yok. Kayseri'ye bir de Sivas'a bakın birbirine yakın şehirler, ama birbirine bir o kadar da uzaklar gelişme ve şehirleşme bakımından.
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58ToPraK58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
dakİka, protestosu, sessİzlİk, ölüm