Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'da Umut Var mı?
Alt 18.10.2015, 16:55   #11
kayi5834
Acemi Yiğido

kayi5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 369 kayi5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'da Umut Var mı?

Ersun yanal ın gelmesini gerçekten isterim. Kim gelirse gelsin ofansif Futbol oynatacak bir hoca gelmeli bizim zaten tek iyi olduğumuz şey hücum futbolu Sivasspor böyle bir takım 4 gol yerde 5 gol atan bir takım
kayi5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2015, 17:47   #12
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
58YIGIDO58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Diyelimki o dediginiz oldu stadyum agzina kadar doldu ve 90dk destek yapildi.
Ama takim yine ruhsuz oynadi, hoca yine hatalar yapti ve trabzon bize fark atti.
Insallah olmaz oyle birsey ama futbol bu ya olursa, iste o zaman ne diyeceksiniz hemserim ???

Sayet ben taraftari suclamiyorum, taraftar her mac destegini yeterince veriyor stada gelip.
Ben taraftarı asla suçlamıyorum hemşerim taraftarı stada çekecek yapılan transferlerdir. Bizim yönetim ne yapıyor gidiyor ya küme düşen takımdan futbolcu alıyor yada sakat futbolcuları alıyor. Anlamadğım şu kocaman bir transfer dönemi geçti dünyada hiçmi Sivassporda oynacak futbolcu buamadıkta Enaramo ve Batuhanı aldık diğer anadolu kulüpleri nasıl bulup alıyor. Sergenin yardımcı
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2015, 18:42   #13
baliliiiiii
Yiğido

91 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 baliliiiiii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kan değişikliği iyi gelir yoksa dibi boylariz sonra çırpınsakta fayda etmez Kimse kusura bakmasın.
baliliiiiii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2015, 19:16   #14
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen artik kendi hesablarini yapiyor ben istifa edemem siz gönderin tazminatimida verin öyle gideyim demeye getiriyor onun icin sivas varmis yokmus cokda fark etmiyor o kendisine baska isler bula bilir biz hemen suan basimizin caresine bakmaliyiz zira bir iki derken ligin ortalarina geliyoruz henüz bir kipirdama yok ha sunuda unutmayalim cogu futbolcularimizin isteksiz oynamasi hocaya kirginliklarindan yoksa bizim bildigimiz cok oyuncumuz baska takimlarda doksan dakika rahat oynayacak kapa sitede oyuncularimiz asla kötü degil.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Külhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.10.2015, 21:07   #15
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takım küme düşmez, ama bu kime ne kadar yeter, taraftarın artık sabrı kalmamıştır. Yazık günah, Sergen özellikle Mersin ve bu mac yaptığı değişiklikler o kadar kötü ki sitede bilerek takımı kestigi yönünde komplolar vardı nerdeyse inancaktım. Devrr arasına yenik giriyorsun ve sen 8 haftada 2 kere adam akıllı oynattığın daha meevkisini bilmediğin amaı oynatmaya kalkıyorsun ve takım oyuna en erken 60'da giriyorsa sorumluyu uzakta aramaya gerek yok. Tamam kadro belki A kalite değil ama senin yarın bütçeli akhisar seni puan durumunda 2'ye katlıyorsa bu da kadronun da bir yere kadar olduğunu gösterir. Sistem takımı olmak, futbola bir şeyler katmak, altyapıya önem, antreman teknikleri ve analiiz bunlar olmadan sahaya çıksan ne çıkmasan ne sen 1. Lig takımısın, sahaya çıkıp futbol oynamayı Bal ligindekilerde yapıyor ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2015, 22:24   #16
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

....Aşağı tükürsen sakal,yukarı tükürsen bıyık.......Yönetim şu anda büyük bir ikilemde......Sergen i gönderdiler diyelim kimi getirecekler......Sergen büyük umutlarla takımın başına getirildi...Geçen yıl istenen seviyede olmasa da Sergen bu takımı kümede bıraktı;kupada da yarı final oynattı..Bu yıl ise başkanın geçen yıl dediği gibi yeni bir kadro kuruldu;Yiğit,Orhan,Abalo,Erka n,Setkus,Çağatay,Beykan,Hakan gibi oyuncular kampa götürülürken;kamptan sonra transferin bitmesine saatler kala Kone,Baralles,Boye,Yekta tavşandan şapka çıkarır gibi kadroya dahil edildi edildi...Şu anda ilk 11 de oynayan bu yabancılar takıma yeni yeni adapte olmaya başaladılar.....Yekta ise malesef aklını buraya veremediğinden belki de isteksizliğinden,maç eksikliğinden takıma adapte olamadı....Sergen malesef şu ana kadar ne istediği futbolu oynatabildi ne de istediği kadroyu sahaya süremedi.....Yeni kadro kafasını çok karıştırmış olacak ki sürekli denemeler yaptı....En sonunda 1-2 haftadır istikrarlı sayılacak bir 11 de buldu ama skorlar istediği gibi olmadı...Bunun bir çok sebebi olabilir ama sivassporun Sergen in takımı oturtturmasını ,seri galibiyetler almasını bekleyecek zamanı var mı ?...Taraftar sabırsız yönetim suskun,basın sabırsız...Son maçta Baralles in sakatlanmasının takımı nasıl olumsuz etkilediğini hepimiz gördük.....Umuta gelince;sivassporda umutlar bitmez;takım maç kazanamamaya hatta seri mağlubiyetler de alınmaya başlarsa Sergen in durumu ne olur;onu da başkan ve yönetim bilir...Eğer Sergen gidecekse yerine gelecek kişi Sergen den antrenörlük tecrübesi daha fazla olan,teknik ekibi iyi olan ama başarıya aç bir hoca olmalı..Bunun kim olacağını zaman gösterecek..Görünen o ki Sergen'in gitmesi bundan sonra olan maçlarda alınacak sonuçlara bağlı...Sergen in yarın lig tv de yapacağı açıklamalar bize bazı ipuçları verecektir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2015, 23:17   #17
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen yalçın ile gidişat kötü.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2015, 23:56   #18
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Şu an PTT 1.Lig özetlerini izliyorum da seyrettiğim takımlarda bir sürü yabancı futbolcular mevcut ve bir alt ligde oynuyorlar. Şimdi sözü şuraya getireceğim. Arkadaş bizim hiç scout ekibimiz yokmu.? Farzedelim yok...Peki Sergen kardeşim senin hiç antrenörün yokmu.? Sen hiç maç izlemeye,oyuncu izlemeye adam göndermezmisin.? Niye bunları yazıyorum arkadaşlar..? Valla zoruma gidiyor yaaa biz nasıl memleketizki bir öğrenmişler Sivas'a oyuncu gelmiyor. Elazığ,Kayseri,Malatya,Ordu,Ka rabük vs vs örnekler çoğalır genç genç pırlanta gibi adamları bulmuş getirmişler yaaa..Bunları yaza yaza dilimizde tüy bitti YÖNETİM KURULU ÜYELERİ.
İkinci bir konu taraftar konusu...Bence de taraftar üzerine düşeni yapıyor. Ligin ve takımın kalitesizliği stada seyirci olarak yansıyor. Kaldı ki süper ligde her takımda seyirci azlığı dikkat çekiyor. Diğer illere bakarsak bizim taraftarımız üzerine düşeni yapıyor ve yapmaya devam edecektir de. Kimse seyirciyi suçlayamaz arkadaş. Bu hafta yine eminim ki stadyum dolacak,takım desteklenecek...Ama sen yine kaldırıp Yiğit oğlanı,Emekli Hakan'ı,Bal yapmaz arı Erkan Kaş'ı,tüy siklet Burhan'ı ve bu yıl çok çok kötü oynayan top hırsızı bencil Aaatıf'ı kadroya korsan bu seyircinin her dediğine de razı olursun kardeşim.. Şimdi diyeceksiniz ki sen kafayı mı yedin AATIF kesilir mi diye...? Kesilir kardeşim öyle bir kesilirki CİCİNHO bu takımdan kesiliyorsa AATIF bana göre dünden kesilmeli..Vazgeçilmez olmadığını anlamalı bence..!!!
İnşaallah Trabzon maçı dönüm noktamız olur da deriiiinnnnnn bir nefes alırız.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2015, 20:01   #19
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Scout meselesi gündeme gelmişken geçen sene bazı oyuncuları yurt dışında Orhan Kaynak'ın seyrettiğini sitede dile getiren arkadaşlar olmuştu. Ama Orhan hoca da takımdan ayrıldı.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2015, 20:54   #20
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eldeki kadro oyunu ileride tutamıyor orta sahada savaşan kim var. Eldeki futbolculardan enaramonun takıma adapte edilmesi baykanın kısa surelerle de olsa görev verilmesi hakan özmertin mutlak oynatılması batuhana bir ayar verilmesi gerekir. Burhan saman alevi gibi sönüp gidiyor. Takımda atıf oynarsa oynuyoruz o oynamazsa ona mahkum bir kadroda hezimet üstüne hezimet yaşıyoruz.
Bu gidiş gidiş değil. ARTIK TİTREYİP KENDİNE GELME ZAMANI....
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sivassporda, umut, var