Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçı Değerlendirelim
Alt 18.05.2014, 20:57   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçı Değerlendirelim

Spor Toto Süper Lig 34. hafta maçında Karabükspor'a 1-0 kaybettiğimiz maçı değerlendirelim

Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 18.05.2014, 21:02   #2
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Geçmiş olsun mu diyelim hayırlı olsun mu bilemedim. 5. Olduğumuza üzülmedim en azından kolay takımla oynayacağız ilk turda. Tek zoruma giden bizi geçen takımın Trabzonspor olmasi. Sinir oluyorum şu lazlara ya. Her sene de geçiyorlar bizi son anda. Son sözümde Karabük e inşallah seneye sizi ligden biz düşürecegiz antep ve belediye ile birlikte.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2014, 21:02   #3
mehmetyildiz58
Tecrübeli Yiğido

mehmetyildiz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 219 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 mehmetyildiz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maçı neyi bilmemde bilet hasılatlarını somaya bağışlayacağız diye açıklama yapıpta,Sivasspor'umuzu bir yerlerinin zoruyla 1-0 yendikten sonra kendilerini şampiyon zanneden ve çılgınlarca sevinen karabüksporlu oyuncular ve taraftarları bizi hayretler içerisinde bıraktılar..

-Ne büyük takımmışız arkadaş
Alt 18.05.2014, 21:09   #4
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 638 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu macla birlikte cok oyuncunun sin maci oldugu belli oldu.atif nihat adem kadir ilk basta gonderlmeli.atif gol krali olacam,diye kac macta yakti bizi.artk misyonu bitti iyi teklfte satlsn
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2014, 21:16   #5
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ya arkadaş ne diyeceğimi bilemiyorum öyle sinir oluyorum ki ya. Uefa kupasına gitmişiz ama üzülüyorum. Bunun sebebi de Trabzon'a geçilmemiz. Ne yapın edin şunlarla bizi karşı karşıya getirmeyin ya kahroluyorum. Her sene de hep bizim başımıza bela oluyorlar hemde en son maça kadar getirip. O daha acı oluyor.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2014, 21:19   #6
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Neyini değerlendirelim. Zaten son günlerde herkes üzgün. Bu maçtan puan alamamak daha da üzdü.

Şimdi bazıları hakeme, bazıları Tolunay'a bazıları futbolculara kızacak ama maddi manevi çok büyük şeyler kaçırdığımız gerçeği değişmeyecek.

Karabük ile ilgili kimse çıkıp birşey demesin. Ligde herkes her maçta 3 puan almak ister. Biz nasılki bu maçı alsak belki 4-5 milyon TL gelir sağlayacaksak Karabük de en az 2 milyon ekstra gelir sağlamıştır. Kimse bunu bırakmak istemez.

Ama işin kötüsü rakip iddialı bile değilken bizim puan dahi alamayışımız. Böyle maçlarda ne olursa olsun iş tamamlanır. Rakip, saha, hiçbirşey farketmez. Demekki bizim böyle bir kümede kalma maçımız falan olsa rakip iddiasız olsa bile maçımızı alamayacakmışız.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2014, 21:21   #7
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu arada daha Dünya Kupası bitmeden sezonu açmak zorunda kalabiliriz belki de. Üstelik belki de iyi bir oyuncu transfer edebilecek çok iyi bir parayı kazanma fırsatını elimizin tersiyle geri çevirdik.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2014, 21:22   #8
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Maca A.Sahbaz´la baslamak bir hataydi.Ceza alani cizgisine yakin bir yerde bir faul yaptiki iki karis icerde olsa o pozisyon, daha ilk yari Karabük penalti kazanmisti.Aydin bugün bu macda arandimi bana göre evet.Onun yeri bu macda dolmadi.
Rakipde defansda Ugur Ucar ve Ahmet Ilhan kaliteli oyuncular.Bu ikisi zaten Karabük´e yettide artti bile.
Biz verilecek pirimlere ragmen cok kötü bir futbol sergiledik.Haliylede kötü olaninda lig dördüncüsü olamiyacagi adeta belli gibiydi.
Bize kaleci sart.Sivasspor bugün ligi dördüncü bitiremediyse bunda kalecilerimizin hatalarida cok büyük rol oynadi.Sivasspor bugün Erciyes ve Rize macindaki oyununu sergileseydi dördüncülük garantiydi.Ödünc aldigimiz dördüncülügü ,Trabzon´a geri verdik.
UEFA´ya kaldik ama unutulmamasi gerekli bir sey daha hatirlatmadan edemiyecegim.Sayet Bursa ve Eskisehir kupada mücadele etmemis olsalardi bu besinciligi biz zor elde ederdik.
Sivasspor bir sezonu daha geride birakti fakat bu takimin o kadar aksayan yönleri varki ,bunu Carlos mutlaka biliyor.Yönetim bu yil iyi oyuncular transfer etmek zorunda aksi taktirde UEFA,lig ve Türkiye kupasini bu takim kaldiramaz.Bu sefer ligide tehlikeye sokariz,zaten bu ligde dostumuz yok....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2014, 21:24   #9
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

liğde sezon içerisinde yaşanan hertürlü olumsuzluğa ve taraflı tff ve hakemlerin yüzünden sivassporumuzun trabzonun altında kalması için hertürlü oyunu oynadılar ve tabiki doğru dürüst transfer yapmayarak sivas düşmanlarına yardım eden sivasspor yönetimini ve sivasın başarısı için ter döken oyuncuları carlos ve yardımcılarnı tebrik ediyorum umarım bu sezondan gereken dersler alınır ve ihtiyaç olan bölgelere iyi transferler yapılır,
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.05.2014, 21:24   #10
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gecen haftaki fb maçındaki karabükü izleyenler heralde bu karabüğü farklı yeneriz hissine kapıldı,hocaları tolunay kafkasın nedendir,bilmiyorum sivasa karşı bir gıcığı var sanki,kayserideykende ,karabükteykende,antepteykende ,trabzondaykende sivasa karşı hep çoşkulu ,top oynatıyor,bu maçtada böyle oldu ,son 25 dak kayı izledim ,sanarsınki karabük ligde kalma mücadelesi yapıyor ,yada şampiyon olacakmış gibi koşturdular ,mehdi ve cihan ın bu takımın oyuncusu olduklarına inanmıyorum ,son maçta biraz dikkatli olunsa rahatlıkla 1 puan alıp 4. olurduk karabüklü oyuncuların yemlendiği herhallerinden belliydi kimse bana martaval okumasın suç olnların değil ,suç bu maça yeteri kadar konsantre olmayan oyuncularındır ,bu kadar strese gerek kalmadan rahatlıkla şampiyonlar ligine gidecekken ,zorla 5.olduk geçmiş olsun artık yapacak bişey yok kaçan balık büyük olur ts nin metresi karabük kıyak yaptı ,şike şike diye ortalığı uyutanlar ,bumaçta şike nasıl olur ,teşvikli takım nasıl oynar görmüşlerdir ,inşallah karabük seneye layık oldukları 2.lige düşeceklerdir ,enbüyük temennim budur .bu kalleşliklerini unutmam
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı