Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Store'den Atılım
Alt 22.09.2014, 13:21   #121
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Store'den Atılım

formadaki Tony Montana sitesine girdim. Çok güzel ürünleri olduğunu gördüm. Ve şöyle bir mail attım.

Merhabalar,

Ben bir sivasspor taraftarıyım. Markanızı da forma üzerindeki reklamdan biliyorum. Tony montana sitesindeki ürünleri gördüm çok şık ve kaliteliye benziyorlar.
Sivasspor ise lisanslı ürün konusunda çok yetersiz. Basit ve kalitesiz ürünler satıyorlar, sanırım daha iyi olmak için de bir çaba sarfetmiyorlar.
Acaba siz bu konuda bir işbirliğine gidebilir misiniz? Bazı ürünlerinizi sivasspor için üretebilir misiniz? Günlük hayatta giyilebilecek kaliteli, şık sivasspor ürünleri üreterek Sivasspor mağazasında satışa sunulmasını sağlayabilir misiniz? Bu bir taraftar olarak benim gönlümden geçenler. Ama olabilirliği var mıdır bilmiyorum. Sizinle paylaşmak istedim.

Saygılarımla.
Murat Harput
Alt 22.09.2014, 17:28   #122
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Harput0658 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
formadaki Tony Montana sitesine girdim. Çok güzel ürünleri olduğunu gördüm. Ve şöyle bir mail attım.

Merhabalar,

Ben bir sivasspor taraftarıyım. Markanızı da forma üzerindeki reklamdan biliyorum. Tony montana sitesindeki ürünleri gördüm çok şık ve kaliteliye benziyorlar.
Sivasspor ise lisanslı ürün konusunda çok yetersiz. Basit ve kalitesiz ürünler satıyorlar, sanırım daha iyi olmak için de bir çaba sarfetmiyorlar.
Acaba siz bu konuda bir işbirliğine gidebilir misiniz? Bazı ürünlerinizi sivasspor için üretebilir misiniz? Günlük hayatta giyilebilecek kaliteli, şık sivasspor ürünleri üreterek Sivasspor mağazasında satışa sunulmasını sağlayabilir misiniz? Bu bir taraftar olarak benim gönlümden geçenler. Ama olabilirliği var mıdır bilmiyorum. Sizinle paylaşmak istedim.

Saygılarımla.
Murat Harput
Slm Gardasim,
öncelikle güzel bir düsüncesi ama Mail Yalnis yeri attin bana göre......

Tony Montana tek Sponsor bunlar unutmamak lazim yani Forma veya Ürünleri Kalitesiz olsa veya olmasa bunlar bu konu urasmiyorlar amaaaaaa......

biri burda Sivasspor Store bakan kisi Mail Adress bulabilse güzel bir organization yapariz ozaman ben de varim!!!
Biz Taraftar olarak Haber konuda Transfer konuda Sivas Store ve E Yigido konuda hep gerideyis yani ne yasikki bir Yöntim olarak biri cikmaz mi aciklama yapsin diye?? Biz cok seyler mi istiyorz?? Bütün konular hep biz arastiyoruz para alan Yönetim yada Calisan kisi utansin

Bir örnek daha Mail Adress olarak benim yasadim icin yaziyorum......
Kamil Grosicki zamaninda ben Sivasspor Resmi Site de bütün Mail Adres aldim ve benim istedim yazdim ve HALA CEVABI BEKLIYORUM ( 11 ay oldu )!!!!!!!
Ben o zamaninda Grosickinin Imzali Forma istedim ama dedin gibi 1 TIK BILE YOK ve en az 30 Mail attim!! Insan yok yapamiyoruz yada herhangi bir cevap yazabilirdi

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2014, 03:15   #123
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

tek cozum,sivasspor resmi sitesine 100.000 mail gondermek veya hergun her taraftar telefon etmeli. 1 ayda her sorun cozulur.
Alt 23.09.2014, 10:45   #124
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Slm Gardasim,
öncelikle güzel bir düsüncesi ama Mail Yalnis yeri attin bana göre......

Tony Montana tek Sponsor bunlar unutmamak lazim yani Forma veya Ürünleri Kalitesiz olsa veya olmasa bunlar bu konu urasmiyorlar amaaaaaa......

biri burda Sivasspor Store bakan kisi Mail Adress bulabilse güzel bir organization yapariz ozaman ben de varim!!!
Biz Taraftar olarak Haber konuda Transfer konuda Sivas Store ve E Yigido konuda hep gerideyis yani ne yasikki bir Yöntim olarak biri cikmaz mi aciklama yapsin diye?? Biz cok seyler mi istiyorz?? Bütün konular hep biz arastiyoruz para alan Yönetim yada Calisan kisi utansin

Bir örnek daha Mail Adress olarak benim yasadim icin yaziyorum......
Kamil Grosicki zamaninda ben Sivasspor Resmi Site de bütün Mail Adres aldim ve benim istedim yazdim ve HALA CEVABI BEKLIYORUM ( 11 ay oldu )!!!!!!!
Ben o zamaninda Grosickinin Imzali Forma istedim ama dedin gibi 1 TIK BILE YOK ve en az 30 Mail attim!! Insan yok yapamiyoruz yada herhangi bir cevap yazabilirdi

Mağazayla ilgilenen kişinin herşeyden haberi vardır diye düşünüyorum. Ona mail atmak faydasız gibi. O nedenle Bu şirkete mail attım.
Alt 24.08.2015, 15:41   #125
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yeni sezon formalari online magzaya gelmismi diye bir bakayim dedim, ve ne göreyim, storeda yeni formalar var. Fakat 2012-2013 ve 2013-2014 sezonundan kalan formalar! Bu formalarin tursusumu kuruldu bu zamana kadarda yeni satisa sunuldu? Taraftar niye iki sezon öncesinin formasini alsin?

Alt 24.08.2015, 15:44   #126
hakan367
Acemi Yiğido

hakan367 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 hakan367 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

resmi siteyi yöneten kişiye sordum 4 eylülden önce formalar sitede satısa çıkacak dedi
hakan367 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hakan367'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.08.2015, 15:54   #127
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ben yurt disinda yasayan bir taraftarim ve Sivasin merkezine genelde yilda bir gün gezmeye geliyorum. Ve genelde her geldigimde magzaya giderim benimde takima bir katkim olsun diye. Bu sene ilk kez magza ben vardigimda acikti.

Ne kadar sevindim anlatamam. Iceride tezgahin arkasinda birisi var, telefonuyla oynuyor, iceri girdigimizde kafasini dahi kaldirmadi. Neyse bakinmaya basladim. Arkadas hic mi medium beden tisört veya kazak olmaz. Arkadasa bunlarin bedeni varmi diye sordum, cevap askilarda ne varsa o (kafasini kaldirmadan). Zor güc altlarda bir tane tisört birtanede imzali forma buldum üstüme olan.

Kasada isciye bu imza kimin biliyormusunuz dedim, o sorumada cevap veremedi. Neyse parayi ödeyip ciktim.

Yazik, gercekten yazik. Ne adam akili personel var, ne mal var magzada. Temmuzun ortasinda, yurt disindaki yigidolarin akin akin Sivasa geldigi zamanda magzada mal olmuyorsa ne zaman olacak?
Alt 24.08.2015, 16:27   #128
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben yurt disinda yasayan bir taraftarim ve Sivasin merkezine genelde yilda bir gün gezmeye geliyorum. Ve genelde her geldigimde magzaya giderim benimde takima bir katkim olsun diye. Bu sene ilk kez magza ben vardigimda acikti.

Ne kadar sevindim anlatamam. Iceride tezgahin arkasinda birisi var, telefonuyla oynuyor, iceri girdigimizde kafasini dahi kaldirmadi. Neyse bakinmaya basladim. Arkadas hic mi medium beden tisört veya kazak olmaz. Arkadasa bunlarin bedeni varmi diye sordum, cevap askilarda ne varsa o (kafasini kaldirmadan). Zor güc altlarda bir tane tisört birtanede imzali forma buldum üstüme olan.

Kasada isciye bu imza kimin biliyormusunuz dedim, o sorumada cevap veremedi. Neyse parayi ödeyip ciktim.

Yazik, gercekten yazik. Ne adam akili personel var, ne mal var magzada. Temmuzun ortasinda, yurt disindaki yigidolarin akin akin Sivasa geldigi zamanda magzada mal olmuyorsa ne zaman olacak?
Aynen kardesim dediklerinde haklisin. Bende yurtdisindan geldim bi baktim magza acik hemen bi forma aliyim dedim. Evde zaten iki uctane var ama koleksiyon gibi her yil alirim.

Tabiki benimde gozum yeni formayi aradi ama yok yok yok. Bende mecburen bi eski model forma aldim yeterki kulubume faydali oluyum diye, birde anahtarlik.

Haalaaa bize ihanet eden Roberto Carlos t-shirt satiyorlar. Kim alacaksa ?
Biz bu yonden geride kaliyoruz, senin de dedigin gibi her yaz gurbetciler geliyor belki cogu da eski model forma oldugu icin hicbirsey almadan gidiyor.

yazik cok yazik
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.08.2015, 16:32   #129
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben de birkaç gün önce uğradım. Yeni sezon formalarını sordum. Ne zaman geleceği hakkında birşey bilmediğini söyledi eleman.
Yönetim, bu işi bilmiyor. Bazan düşünüyorum, bunlar kendi şirketlerini de böyle vurdumduymazca yönetseler aç kalırlardı herhalde.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.08.2015, 17:07   #130
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Gardasim senin yazdiklari 100 de 100 Katiliyorum........
biz Yurtdisinda yasiyanlar Sivasta oldu Zaman senin Söylediklerine biz de Yasiyoruz ne yazikki.

Sonra Baskan utanmadin Söyliyo Forma falan alin TAKIMA DESTEK VERIN cok ilginc Baskanim önce Dükkanin haline bak beee ve sonra Insallah bize anlarsin.

Birde en zoruma giden su...... NEDEN YURTDISINDA HALA KARGO YOK????????

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
atılım, sivasspor, storeden