Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftarın İki Yüzü
Alt 04.03.2009, 21:45   #1
Akartuna58
Yiğido

Akartuna58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 Akartuna58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Taraftarın İki Yüzü

sinirime giden tek sey mac dan önce artistlesmeler gazetelerde televizyonlarda sonrada golleri yiyince öyle öküzün tirene bakdigi gibi bak baskan sen yukarda gül öyle hic ya birakin oynamayalim ozaman ::mad :
Akartuna58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 21:47   #2
TRAPER
Yiğido

TRAPER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 TRAPER Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2 haftadır taraftarımızın belli bir kesimi Sivasspordan utandıgını vurguluyor. Her zaman aynı sözümü sölerim taraftar dediğin başarıda ve başarısızlıkta takımının arkasında olur. Maçları sorgulamak herkesin en doğal hakkı ama görüyoruz ki bizim taraftar sorgulamıyor Sivaslıyı küçük düşürüyor. NE demek maç satmak ne demek Bülent fener yanlısı ne demek Sivasspor bizi rezil ediyor.Rezil oluyorsan tutma kardeşim zorlamı sana bu takımı tut diyolar

Sivassporun taraftarının belli bi kesimin tek maçta gerçek yüzünü görmüş bulunmaktayız. Gsyi veya diger takımları yendik mi Sivasspordan ve Bülentten iyisi yok yalanmı.

Bilmiyorum fark ettininiz mi olumsuz yorumları hep 10 15 kişi yazıyor parmakla saymak kolay. İsimleri net olarak belli.

Taraftar dediğin Delikanlı olur Sivaslıya yakışan şekilde davranır. Beyler hanginiz delikanlı sorgulayalım mı bunuda?

Herkes aynı konuyu vurguluyor birilerinin bizle dalga geçmesini kabullenemiyoruz diye. Valla ben bugün 50 fenerli içinde maç isledim aslanlar gibide takımımı destekledim isteyen istedigini der nolcak ölüm mü var sonunda.Bence alışın bu duruma o 4 büyük dedikleri takım taraftarları yıllardır birbirleriyle dalga geçiyorlar.

KArdeşim biz SİVASLIYIZ ve doğal olarak sivassporu tutarız biz tutuyoruz memleketimiz onlar oynamak zorunda boşunamı kamyonla para alıyorlar he
Alt 04.03.2009, 21:48   #3
özyiğido
Acemi Yiğido

özyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 özyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya bırakın bu ayakları siz bülent fb ye gittiği zaman da fb ye geçin futbol kültürünüz çok zayıf takım dk 55 0-0 ve fb iki oyuncu değiştiriyor ben de taktik olarak hemen balili kamanan onur girsin diye bağırıyorum taktik icabıya çıkanlarda m.yıldız m. erdoğan s. bayrak ve takım tekrar toparlanıyor ve maç en kötü 1-1 bitiyor bülent ne yapıyor fb nin gollerini bekliyor aslanlar gibi sizler bu kafayla alkış yapın yapın.sen rezil olmadın demi istediğin sonuç asıl siz gerçek sivaslı olamazsınız.sizinle kocaeli-fb maçından sonrada görüşelim lütfen.
özyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda özyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2009, 21:50   #4
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaşlar 2 sene öncesini düşünün...
sivasspor nerden nereye geldi...artık şampiyonluktan bahsediyoruz...Türkiye kupasında yarı finalde fenere yenildiğimize üzülüyoruz...
bu başarıda en başta bület uygunun büyük payı var...lütfen 2 maçta yenildiği için bülent uyguna ve futbolculara haksızlık yapmayın...

taraftar takımının sadece başarılı oldu zaman tutmaz arkadaşlar...
lütfen sivasspordan U-T-A-N-M-A-Y-I-N
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 21:55   #5
akıncı_58
Acemi Yiğido

akıncı_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 akıncı_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

GERÇEK SİVASLILARI GÖRMEK İÇİN BÖYLE BİR İKİ MAĞLUBİYET LAZIMDI ASLINDA İYİ OLDU BU DOSTU DÜŞMANI TANIDIK. HERKES AKILLI OLSUN BU TAKIM ZEVK SEFA İÇİNDE GELMEDİ BU GÜNLERE ÇEKİLEN ZORLUKLARI İÇİNDE OLANLAR BİLİR YAŞAYANLAR BİLİR. BİR ÇOK İNSAN SİVASIMIZ BİRİNCİ LİGE İLK ÇIKTIĞINDA YİNE DESTEKLEMİYODU SİVASI. HERKAS BAKTI SİVAS LİDERLİĞE OYNUYO HOŞUNA GİTTİ TABİ DESTEKLEMEYE BAŞLADILAR. İŞTE O LAFLARI SÖYLEYENLERDE BU İNSANLARDAN BAŞKALARI DEĞİL. ALAYINA İSYAN, ÖLÜMÜNE SİVASSS..
akıncı_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akıncı_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2009, 22:03   #6
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yahu yenilgiyi eleştirenleri neden hemen düşman ilan ediyorsunuz olay şu mudur birileri sivassporu alın birilerine sattım deseler haklıdırmı diyeceksiniz?
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 22:07   #7
sivaslimete
Tecrübeli Yiğido

sivaslimete - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 263 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 sivaslimete Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sadece tek bir sey söylüyorum:
ÖLÜMÜNE SİVASSPOR
Alt 04.03.2009, 22:15   #8
azgeç
Acemi Yiğido

33 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 606 azgeç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu şehirde taraftar yok ... biz cıktık anlattık dedikki taraftarlık kıytırık kale arkasında olmaz gelin hepberaber maratonda olalım ... ama yok kabul edilmedi grubun adıda yigido gencliktir cılgınlardır .... rant kavgası var beyler ranttttt ... taraftarlık gönülden gelir bu aşk gönülden gelir ... biz maraton A dayız gönülden yürekten bagırmak isteyen buyursun maraton A dan alsın biletini ....
Alt 04.03.2009, 22:16   #9
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrr bakın tek sorun memleketini sevmek yada sevmemek o kadar....Bana 3. ligteki 2. ligdeki maçları anlatıp durmayın size tek bir soru ağrı patnos sporu yendiğimizde havalarımı uçuyordunuz merak ediyorum?Memleketini seven biri olarak şunu öneriyorum istanbulu tutacağınıza gelin biraz sivasınkini tutun...Bu takım süper lige çıktığında başında ismail kartal vardı ne zaman süper lige çıktık febeye yada antalyaya yenildiğimizde hesap sormak en doğal hakkımızdır.İyi madem yenilelim anasını satiim oohhhh ne güzel süper ligdeyiz ama şamar oğlanıyız sevilenim olayyyy yehuuuuuu yaşasın...Saçmalamayın kimsenin başarıları unuttuğu yok lakin sizin unuttuğunuz birşey var gerçek takımınız(ki gerçekse)...Kaşdıki Sivasspor kimsenin babasının malı değildir Sivaslının malıdır haaaaa biri çıkar yok kardeşim sivasspor benim çılhıdıhlı dayılarımın derse o zaman tutmam.Ki sitede bazı arkadaşlar yönetimi teknik heyeti savunayım derken zaten az sayıda olan gerçek taraftarın tepkisini çekiyor onlarıda kaybetmeyin.Merak ediyorum çocuğunuz 10 tane zayıf getirse nerde hata yaptın deyip hafifçe yanağını okşamaz mısınız?Yada şöyle mi yaparsınız oğlum zaten 5 sene önce okulda bile değildin ne büyük bir başarı afferin mi dersiniz?Sivasspor kiminin evladı kiminin aşkı benimse herşeyim ve insanlar sevdiklerine hatalarını söyler(en azından ben öyle düşünüyorum.).Eleştirin eleşitirin neden febeye yenildik diye sorgulayanları...Eleştirin içi kan ağlayıp sitede içini dökenleri....Merak ediyorum şimdi 5 yıl önce 2. ligdeydik diyenler üzülmeyip yatağa başını rahatça koyacaklarmı.Şahsen ben bugün uyuyamayacağım ve haftanın kalan günleri zehir olacak o kesin...Bir daha febe maçlarımızı izlemicem birde onu biliyorum.Sonucu belli birşeyi izlemek ne derece mantıklıki.Yemin ediyorum ya futboldan anlamayan kaç yaşındaki teyzem bile ben maçı izlemeye giderken aynen dediği şey neden gidiyorsunki fener yenecek zaten sivassporu fenerbahçe 1. lige(süper ligi kastediyor) çıkarmadı mı.Utanıyorum sadece utanıyorum.Gurur duyun bu başarıyla...
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatihada58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2009, 22:27   #10
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
fatihada58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrr bakın tek sorun memleketini sevmek yada sevmemek o kadar....Bana 3. ligteki 2. ligdeki maçları anlatıp durmayın size tek bir soru ağrı patnos sporu yendiğimizde havalarımı uçuyordunuz merak ediyorum?Memleketini seven biri olarak şunu öneriyorum istanbulu tutacağınıza gelin biraz sivasınkini tutun...Bu takım süper lige çıktığında başında ismail kartal vardı ne zaman süper lige çıktık febeye yada antalyaya yenildiğimizde hesap sormak en doğal hakkımızdır.İyi madem yenilelim anasını satiim oohhhh ne güzel süper ligdeyiz ama şamar oğlanıyız sevilenim olayyyy yehuuuuuu yaşasın...Saçmalamayın kimsenin başarıları unuttuğu yok lakin sizin unuttuğunuz birşey var gerçek takımınız(ki gerçekse)...Kaşdıki Sivasspor kimsenin babasının malı değildir Sivaslının malıdır haaaaa biri çıkar yok kardeşim sivasspor benim çılhıdıhlı dayılarımın derse o zaman tutmam.Ki sitede bazı arkadaşlar yönetimi teknik heyeti savunayım derken zaten az sayıda olan gerçek taraftarın tepkisini çekiyor onlarıda kaybetmeyin.Merak ediyorum çocuğunuz 10 tane zayıf getirse nerde hata yaptın deyip hafifçe yanağını okşamaz mısınız?Yada şöyle mi yaparsınız oğlum zaten 5 sene önce okulda bile değildin ne büyük bir başarı afferin mi dersiniz?Sivasspor kiminin evladı kiminin aşkı benimse herşeyim ve insanlar sevdiklerine hatalarını söyler(en azından ben öyle düşünüyorum.).Eleştirin eleşitirin neden febeye yenildik diye sorgulayanları...Eleştirin içi kan ağlayıp sitede içini dökenleri....Merak ediyorum şimdi 5 yıl önce 2. ligdeydik diyenler üzülmeyip yatağa başını rahatça koyacaklarmı.Şahsen ben bugün uyuyamayacağım ve haftanın kalan günleri zehir olacak o kesin...Bir daha febe maçlarımızı izlemicem birde onu biliyorum.Sonucu belli birşeyi izlemek ne derece mantıklıki.Yemin ediyorum ya futboldan anlamayan kaç yaşındaki teyzem bile ben maçı izlemeye giderken aynen dediği şey neden gidiyorsunki fener yenecek zaten sivassporu fenerbahçe 1. lige(süper ligi kastediyor) çıkarmadı mı.Utanıyorum sadece utanıyorum.Gurur duyun bu başarıyla...
gardaş sinirimden ağlıyorum sinirimin yatışmasını bekliyorum vede sitresimden ne yazdığımı bilmiyorum ama duygularıma tercüman oluyorsun
bu hafta sade hediye gönderdiğim forma iki tane yıl boyunca 15 oldu en son gönderdiğim kişilerde bu siteden hiç tanımam parasını gönderelim dediler kabul etmedim
ben burda bir yanı fenerbahçeli bir yanı sivassporlu, bir yanı galatasaraylı bir yanı sivassporlu ,bir yanı beşiktaşlı bir yanı sivassporlu değilim içim yanıyorr içimm
belki içimde ALLAH korkusu olmasa gidip sabaha kadar içeceğimm
kimse burda ucuz kahramanlık yapmasınnn
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
taraftarın, İki, yüzü