Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yiğido... Dikkat!
Alt 19.05.2009, 09:05   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yiğido... Dikkat!

Gelecek hafta Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Sivasspor´da sarı alarmı. Ceza sınırındaki Bilica, Tum, Mehmet, Sedat, Balili ve Faruk, bu maçta kart görürse...

Şampiyonluk mücadelesinin son haftaya kadar süreceği lig yarışında sıkıntı yaşamak istemeyen Sivasspor’da kart alarmı... Gençlerbirliği karşılaşması öncesi 6 futbolcusu ceza sınırında bulunan Kırmızı-Beyazlılar, son hafta oynanacak Galatasaray maçına eksik kadroyla çıkmak istemiyor. Teknik heyet, takımın önemli isimlerinden Bilica, Sedat, Mehmet Yıldız, Tum, Balili ve Faruk’u özellikle kart görmemeleri konusunda sürekli uyarıyor.

İki fire verdiler...
Son haftalarda agresif tavırlarıyla dikkat çeken Mehmet’ten dikkatli olmasını isteyen teknik heyet, diğer futbolculara da bu yönde telkinlerde bulunuyor. Bu arada Sezer ile Murat Sözgelmez, cezası nedeniyle Gençler maçında oynayamayacak.

Fanatik

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Yiğido... Dikkat!
Alt 19.05.2009, 09:14   #2
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Yiğido... Dikkat!

Bu macta her zamanki gibi mehmet yildiz banko oynayacak umarim sari kart görürde galatasaray macinda olamaz ozaman kesin aliriz cin condan maci
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2009, 09:32   #3
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AMAN GERÇEKTEN DİKKAT NAMERTLERE KARŞI DIKKAT BİZİ ONLARA GÜLDÜRMEYIN ELINIZDEN GELENI YAPIN TÜM YİGİDOLAR SİZE INANDI GÜVENDİ
carizma0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 10:25   #4
winner58
Yiğido

69 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 winner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

çok zorlu bir maç olacağı kesin inşallah bilica zararsız cıkar bu maçtan yoksa son haftaya kalırsa iş bilicada olmazsa yandık demektir
winner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 10:38   #5
Ayşegül
Acemi Yiğido

55 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 Ayşegül FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Communication Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yaw ceza olsa ne olur olmasa ne olur siz bu oyun ve bu stres ile gençlerbirliğini yenebileceğinizimi sanıyorsunuz ? :
peki sen kendini ne sanıyorsun? biz takımımıza güveniyoruz...gidin kendi takımınızın sitesinde yorum yapın.
Ayşegül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ayşegül'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2009, 10:45   #6
oNuR
Usta Yiğido

oNuR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

848 Mesajına 2.123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 oNuR BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Valla oyuncuların cok dikkatli olması lazım.Genclerbirliğide bu durumun farkında.Oyunu agresifleştirirler.Sinirlere hakim olunmalı..
oNuR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 11:47   #7
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1486 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Özellikle bu haftalarda dikkatli olmak lazım yapılan hatanın telafisi yok takımı zor durumda bırakmamaları lazım

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2009, 12:22   #8
yigidoabdullah
Acemi Yiğido

yigidoabdullah - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 yigidoabdullah FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dikkat yigidolar insallah sampiyonuz
sampiyon sivasspor
yigidoabdullah isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 12:54   #9
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

evet bu maç çok önemli herkesin gözü kulağı bizim takımın üzerinde

sarı kartlara dikkat 2/0 olsun bizim olsun
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2009, 17:35   #10
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Dikkat etmeliyiz tabiki.. Fakat buradaki arkadaşlar içinde bana göre en manalı yorumu kısada olsa giants arkadaşımız yazmış. Ben Mehmet Yıldızın ikinci devrenin başından beriki maçlarını beğenmiyorum. Bizim takımımız iddaa ediyorum 10 kişi oynuyor. atağa kalkan takıma el freni oluyor. Bencil, agresif oynuyor. İtirazları ile hakemlere antipati oluyor ve pozisyon içindeki takdir haklarımızın kaybolmasına maloluyor. Ortada bir gerçek var biz iki maçımızı alacağız. Ama BJK 4 puan alsa muhtemelen yetecek. Biz takılırsakki buda muhtemel olağan bir durum Trabzon 2 de 2 yaptığı takdirde bizi geçicek. Ne kadar vahim bir durum. Geçen yıl bizim Uefamızı yakan takım Fenerdi. Son hafta Trabzona yenildiler ve biz İntertotoya katıldık. Takım erken form tuttu şimdi ise bocalıyoruz. Bu senede aynı senaryo olacak gibi görünüyor. Kadro kurmakta zorlanan bir Fener Trabzona gidecek. Bu maçın sonucu bilemem ama ben Fenere hiç güvenmiyorum. Gelelim BJK ya, bu hafta artık Avrupayı bir nebze garantilemiş bir BJK ile oynayacak. Kuvvetle en iyi bizim için beraberlik çıkıcaktır o maçtan. Beşiktaş artık bu saatten sonra bizim acemilerin Antepde Belediye karşısında yaptığını yapmaz diye düşünüyorum. Bakın ben önceden Fenerbahçeyi tutardım. Ve şu anda bu Fenere güvenmiyorum diyorum. Ben BJK yı hiç sevmem GS Trabzon hakeza. kimse yanlış anlamasın ama bizim yatıp kalkıp Denizlispora dua etmemizden başka çare yok. İstanbul takımları birbirlerini sevmez ama topçularıda dosttur. Tabi işin birde biz boyutu varki artık katışıksız bizim 2 maçı almamız gerekiyor. İş ne kadar zor değilmi. Yani biz 2 maçı alırsak BJK da 2 maçını alırsa yine bize yetmeyecek. Şimdi bu durumda bazı futbolcularımız oluşan tabloyu gelinen noktayı ve özellikle Belediye maçını nasıl kaybettiklerini sorgulasınlar lütfen. Öyle bir durum oluştuki Gençler diyecekki Belediye yendiyse biz neden yenmeyelim yada berabere kalmayalım diyecek. Balili oynamaya oynamaya köreldi, şişti davul gibi oldu. Kamananı oynatamıyoruz. Sezer 2 maçtır çok kötü oynuyor. İbrahim silik, Tum ağır ama özverili, Muhammet bitik, Musada gözle görülür düşüş var. Sanki ayaklarında derman kalmamış. Sistemimizi her takım artık çözdü. Önceden eleştirdiğimiz seyircilerimiz allahdan son haftalarda çok iyi destek veriyorda onların gazı ile gidiyoruz.
Arkadaşlar yine diyorum oynadığımız futbol şampiyonluğa oynayacak bir takımın futbolu değil. Yine diyorum ben Sivassporluyum hiç bir takıma sempatim yok. ama görünen köy özellikle Ankaragücü-bjk ve Trabzon-bursa maçlarını seyrettikden sonra kılavuz istemez diyorum. Hakem destekleri artık onlarla...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
dikkat, yiğido