Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Kalecisiz Oynamak İstedi
Alt 18.09.2011, 20:34   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Kalecisiz Oynamak İstedi

Sivasspor'un gol umudu olarak sahaya sürdüğü ama kaleyi korumak zorunda kalan Morten Rasmussen de, "İlk yarıda iyi mücadele vardı. Frikikten gol geldi, şansın etkisi vardı. İkinci yarıda skoru dengelemeye çalıştık. Fakat 10 ve 9 kişi kaldıktan sonra skoru dengelemek mümkün olmuyor" dedi.

Kaleye geçmesi sorulan Rasmussen, "Ben atak oyuncusuyum. Çocukken yaptığım çalışmalarda, maçlarda eğlence için kaleye geçiyordum. Burada böyle bir durum olunca takıma yardım etmek için kaleye geçtim" dedi.
Navratil ise, "İlk yarıda iyi oynadığımızı dşünüyoruz ama talihsiz bir gol yedik. İkinci yarı olmaması gereken kırmızı kart oyun dengesini tamamen değiştirdi, bu yüzden beklemediğimiz bir sonuç ortaya çıktı" diye konuştu.
Eski takımına karşı oynayan ve bir de gol atan Eskişehirsporlu Mehmet Yılrdız ise, "Benim açımdan farklı bir maçtı. Sivasspor'un bendeki yeri farklıdır. Ben Mehmet olduysam bunda Sivasspor'un katkısı büyüktür. Sivasspor ile büyük başarılar yaşadım. Bendeki yeri büyüktür. Maçtan önce ve sonra taraftarın gösterdikleri tepkilere teşekkür ediyorum. Geçen hafta aldığımız 3 puan vardı. Onun anlamı için deplasmanda galip gelmemiz gerekiyordu. Biz yukarılara oynayan bir takım olmak istiyorduk. Maça iyi başladık ve iyi oynayıp haklı galibiyet aldığımızı düşünüyorum" dedi. Kamara ise, farklı galibiyetten dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

KALECİSİZ OYNAMAK İSTEDİ

Sivasspor'un 3-0 geriye düşmesi ve ardından kaleci Milan Borjan'ın atılması sonrası oyuncu değişikliği hakkı kalmayan Sivasspor'un teknik direktörü Rıza Çalımbay'ın kalecisiz oynamak istediğini beyan ettiği, ancak hakemin bunu kabul etmeyerek bir süre oyunu başlatmadığı öğrenildi. Çalımbay'ın ikna edilmesi sonrası kaleye golcü Rasmussen geçince oyunun kalan kısmı oynandı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Kalecisiz Oynamak İstedi
Alt 18.09.2011, 20:36   #2
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kalecisiz Oynamak İstedi

rıza çalımbay sıvadı uzun lafın kısası ...
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı akifesk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.09.2011, 20:41   #3
bayram
Yiğido

bayram - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 237 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 bayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOK

hey gidi mehmet yıldız heyy geçen sezon bülent abin gitti diye sivasta oynamadın bir gol bile atmadan kendini sattın sivas seni marka yaptı ama seni adam yapamamış
Alt 18.09.2011, 20:44   #4
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

riza calimbay apacik gosterdi ki kontrolu cabuk kaybediyo boyle olmamasi gerek sen yerinde transferler iyi futbol oynatan bir takim yaratsaydin butun bunlar olmazdi

simdi riza hoca senden bir istegim var bu isin altindan kalkabileckmisin yoksa fissss mi hemen acikla bizde yolumuza devam edelim oyleyse gec olmadan bize bir iyilik yap
Alt 18.09.2011, 20:50   #5
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adam gibi transfer yok gelenlerın yarısı çürük yarısıda trışka..

yönetim yok . başkan içerde ne yaptığını kimse bılmıyor..

ee bırde futboldan anlamayan Rıza Çalımbayyy..

rezalettt resmenn
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.09.2011, 21:08   #6
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

rıza çalımbay hakkında kötü şeyler yazmak istemiyordum ama artık bıçak kemiğe dayandı. kardeşim transferi yaptın oyuncunu aldın. bu nasıl futbol bu nasıl takım. sen geldiğinden bu yana sivassporun futbolunda gelişme olmadı geçen sezon zar zor düşme hattından çıktık. bu yıl iki maç ve ikisindede fiyasko. hakeme bişey deme hayrettin hatalı. neden böyle futbol oynatıyorsun madem tehlikeli durum o zaman defansa ağırlık ver. büloyu arar duruma geldik. rıza hoca ya mantaliteni değiştir yada çek git. başka yolu yok bunun sivasın durumu tehlike. böyle takımda olmaz böyle futbolda olmaz. kötü giden maçtan sonra hep futbolcuyu suçluyorsun. hiçmi senin kabahatin yok. çevrendeki hocalara bak herkes değişim içinde bir sen değişmiyorsun.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.09.2011, 21:31   #7
bulentt07
Yiğido

bulentt07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 bulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISI

rıza hocaya geldigi günden beri karsı olanlar sivassporun bu halinden memnun olmuslardır ama sizin gibi irlandalılara söyleyim bu İş daha bitmedi.Rıza hocaya sallayana kadar hakemi futbolcuyu elestirin adam napsın.giderse ortada kalır bu takım hikmet karaman salakmı sivassporu basına bela etsin. Bu takıma kimse talip olmaz.
bulentt07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı bulentt07'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.09.2011, 21:36   #8
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1082 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

hakemi kaleye gecirmek gerekirdi,yaptigi rezaleti birde kendi yasasaydi belki anlardi
Alt 18.09.2011, 21:41   #9
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hakemi kaleye gecirmek gerekirdi,yaptigi rezaleti birde kendi yasasaydi belki anlardi
Ben özellikle 2 sezondur hakemleri yakından takip ediyorum. Bu haftaki ve geçen haftaki hakemler kadar eyyamcı ve tetikçi hakem görmedim. Kitap ve kanununu arkasına alan satırla ellerinde doğarma yapıyorlar. Böyle bir şey yok. Ayrıca Eskişehir de çok iyi bir kadroya sahip onlarıda tebrik etmek lazım. 2 kansız (Tello ve Batuhan) haricinde üzerimize adeta gelmediler. Rahat 8-10 olacak bir maçtı. Helal olsun demek lazım ama hakemler maalesef bu sene kırmızı kalemlik yapmışlar.
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.09.2011, 21:44   #10
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

takım kötüdür berbattır bu bizim iç meselemeiz...ama elin hakem ünavnlı cibiliyetsizleri 2 hafatdır istediği gibi at koşturuyor, uyduruk kararlar veriyor...bu ise herkesin gözü önündeki bir intikam politikasıdır, yönetim uyuma derhal bu 2 adi için girişimde bulun...

Etiketler
kalecisiz, oynamak, İstedi