Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Önce Para Sonra Stad
Alt 16.12.2010, 11:03   #1
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Önce Para Sonra Stad

Lig TV’de canlı yayınlanan ”Futbol Gündemi” programında kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Şener, ligde 16. hafta sonunda 39 puanlarının bulunduğunu belirterek, ”Diğer takımlar bizim gerimizde kaldılar, doğru. Şampiyonluğun en kuvvetli adayıyız ama matematiksel olarak. Lig uzun bir maraton. İklim ve saha koşulları önemli, küme düşen takımlara karşı da oynayacağız ancak İstanbul deplasmanlarımız da var. Bunları da düşünürsek, ‘şampiyon olduk’ diyemeyiz tabi ki” dedi.

-”42 BİN KİŞİLİK BİR STAT YAPILACAK”-
Akyazı Stat Projesi’nin TOKİ tarafından yapıldığını ve deniz üzerinde yapılacak projenin dolgu ihalesinin gerçekleştiğini kaydeden Şener, ”Eski başkan Nuri Albayrak’ın firması bu ihaleyi aldı. Galatasaray’ın yaptığı gibi TOKİ’ye bizim stadın olduğu yer verilecek ve 42 bin kişilik bir stat yapılacak. Başbakan’ın stadın burada yapılmasında talimatı var. Teşekkür edilmesi gereken kişi Başbakan’dır. Bugün ‘Ben başbakanlığı bırakıyorum’ derse stat yapılmaz. O kadar ciddi emeği var. Bizim stat 3 sene içinde yapılır sanıyorum” diye konuştu.

Programda bizleri ilgilendiren kısmı sadece burası olduğu için sadece burasını koyuyorum... Önce örtülü ödenekten topçu aldılar sonra da stad yapılıyor...Bu da projeleri... Real Madrid İspanya'da Franco'nun takımıydı hala da devletin takımı olarak gider durur... Milan Berlisconi'nin, Trabzonspor'da demek ki Erdoğan'ın takımı... Ama bunlara karşılık Barcelona, Roma ve Sivasspor ise halkın takımı...

Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Kibrisli'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Önce Para Sonra Stad
Alt 16.12.2010, 11:17   #2
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Önce Para Sonra Stad

Sivas ne de olsa garanti.
Ne gereği var Sivas'a seçim yatırımı yapmanın.
Her seçimde en fazla oyu bunlara veriyoruz. Böyle devam hemşerilerim çok güzel yapıyorsunuz..
Alt 16.12.2010, 11:38   #3
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Borumuzu öttürüp duruyoruz ama sesini biz duyuyoruz.
Trabzonspor evraklarını önüne koyduğu zaman resmi evrak koyuyor.
bir kulüp değil arkadaşlar.Akıllı ve plan proğramını iyi bilen bir kulüp Trabzonspor.
Haaa.Aramızda oluşan olumsuzluklara karşı bu tür konular açılacaktır.
Sizi bilmiyorum ama ben Trabzonsporu sevmiyorum.Bende Trabzonspor adı altında olumsuz konuLar açmak isterim.
Ama adamlar örtülü bir şekilde yapmıyolar ki,yapsalarda AL SANA resmi evrak diyorlar.Söze güvenmiyorlar.Bana evrak üzerinden konuş diyorlar.En iyisini yapıyorlar.Trabzonspor hesap kitap vermez kimseye.Biz Trabzona bu konularda yüklendiğimiz zaman,profosyonelce hareket etmediğimiz ortaya çıkmakta.
Adamlar ülkeyi iyi veya kötü yöneten BAŞBAKANLA muhabbet kuruyorlar.Biz onu başarsaydık HALKIN değil DÜNYANIN takımıydık...Bu konularda bence resmi açıklamalar gelmeden ve ortaya belirtilen ÖRTÜLER konulmadan yorum yapmayalım bence.Haaaa.Varsa bir yanlışları,ortaya çıkartıldığında yerden yere vurarız.Ama şuanda bu varken(??????) konuşmaya gerek yok.Vede evraklar konusunda kulüp sağlamsa konuşmaya hiç gerek yok.Kasımpaşa,Rizespor,Trabzon spor AKILLI HAREKET ettiyse alkışlayalım.Biz niye yumulamıyoruz.Kampanya yapıldı 54 bin kişi mesaj atmış.Kendi gülüç durumlarımızı aşalım bence...Adamlar o kampanyanın kralını da yaptı,devletten yerde aldı,garantisini isterizde dediler...Helal olsun Kulüp böyle yönetilir.YUMULACAKSIN ARKADAŞ.Üç kulüp almış alacağını.Size birşey diyeyim mi.Biz en sondayız.KEK KEK KEK durumundayız.Stadımızı yaptıramadık.Biz oyalanırken adamlar iş bitirmiş be.
Alt 16.12.2010, 11:39   #4
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

stadı bırakın ellerinden gelse hızlı tren projesinin sivas ayağını yapmayacaklar

adamlara denizi doldurup stad yapılmasına bizzat destek veren ve yapımının arkasında duran olarak başbakanı gösteren yöneticinin anlından öpmek gerek

başbakan ben sivasın bakanıyım desede burdanda anlaşılacağı üzere sivasa ahmetin bişeyinin trene baktığı gibi baktığını çıkarmak yanlış olmaz sanırım
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.12.2010, 11:45   #5
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alemdarlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Borumuzu öttürüp duruyoruz ama sesini biz duyuyoruz.
Trabzonspor evraklarını önüne koyduğu zaman resmi evrak koyuyor.
bir kulüp değil arkadaşlar.Akıllı ve plan proğramını iyi bilen bir kulüp Trabzonspor.
Haaa.Aramızda oluşan olumsuzluklara karşı bu tür konular açılacaktır.
Sizi bilmiyorum ama ben Trabzonsporu sevmiyorum.Bende Trabzonspor adı altında olumsuz konuLar açmak isterim.
Ama adamlar örtülü bir şekilde yapmıyolar ki,yapsalarda AL SANA resmi evrak diyorlar.Söze güvenmiyorlar.Bana evrak üzerinden konuş diyorlar.En iyisini yapıyorlar.Trabzonspor hesap kitap vermez kimseye.Biz Trabzona bu konularda yüklendiğimiz zaman,profosyonelce hareket etmediğimiz ortaya çıkmakta.
Adamlar ülkeyi iyi veya kötü yöneten BAŞBAKANLA muhabbet kuruyorlar.Biz onu başarsaydık HALKIN değil DÜNYANIN takımıydık...Bu konularda bence resmi açıklamalar gemeden ve ortaya belirtilen ÖRTÜLER konulmadan yorum yapmayalım bence.Haaaa.Varsa bir yanlışları,ortaya çıkartıldığında yerden yere vurarız.Ama şuanda bu varken(??????) konuşmaya gerek yok.Vede evraklar konusunda kulüp sağlamsa konuşmaya hiç gerek yok.Kasımpaşa,Rizespor,Trabzon spor AKILLI HAREKET ettiyse alkışlayalım.Biz niye yumulamıyoruz.Kampanya yapıldı 54 bin kişi mesaj atmış.Kendi gülüç durumlarımızı aşalım bence...

kasımpaşa rize ve trabzona hemşerilik ayağından senin benim vergimle peşkeş çekiyorsa

neden sivasa çekmesin

sivastna çıkan oy kadar sivastan çıkan destek kadar ( burdaki şehirlerden hiçbirinde sivastaki kadar çok çıkmıyor )bir yer yoktur ki sivas kadar kazık yiyen bir memleket daha yoktur

konuyu açan arkadaşımızında içi bundan dolayı yanmaktadır
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.12.2010, 11:51   #6
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
stain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kasımpaşa rize ve trabzona hemşerilik ayağından senin benim vergimle peşkeş çekiyorsa

neden sivasa çekmesin

sivastna çıkan oy kadar sivastan çıkan destek kadar ( burdaki şehirlerden hiçbirinde sivastaki kadar çok çıkmıyor )bir yer yoktur ki sivas kadar kazık yiyen bir memleket daha yoktur

konuyu açan arkadaşımızında içi bundan dolayı yanmaktadır

Halterciye,Yazara,öğretmene dert yanmayacaksın..BAŞBAKANLA oynayacaksın.Bizim ilk kulüp başkanımız, SÜLEYMAN DEMİREL ile ne yapmış.Tarihimizi oku sonra konuşalım.BUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM.Masaya bir yumruk koymayla istediğin lige aldırıyorsan kendini(1967de) bugün stadını yaptırırsın...Ben düne bakarken ilk kuruluştan itibaren yaptıklaRımıza bakarım.
Alt 16.12.2010, 11:58   #7
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu İşler Böyle...

Gelir Kent Meydanında 30-35 Bin Kişilik Stad Sözü Verir.Sonra Emrini Verdim Yapılacak Der.Başbakanlığın Kuklası ve Son Zamanlarda Para Kaynağı Olan TOKİ de Stad ve Atatürk Spor Salonunun Yerine Karşılık Fuar Alanında Stad ve Spor Tesisi Sözü Verir Ama Kıyısı Köşesi Yontulmuş Biçimde

Sonra Sizin Seçtiğiniz Milletvekillerinden Biri Çıkar Ha 35 Bin Ha 20 Bin Ne Fark Eder Arada 5 Milyon Lira Fark Var.Der.Sanki Bu 5 Milyon Farkı Söz Veren Zat-ı Muhterem Düşünmemiştir , Tasası Bu Milletvekiline Düşmüştür ve Bu Dillendirmektedir.

Şehrin En Önemli 2 Arazisini Peşkeş Yoluyla Hibe Etmeye Kalkan Tokinin Israrlarına Karşı Spor İl Müdürlüğü ve Yetkili Kurumlar Bir Türlü Anlaşma Sağlayamamıştır 3 Yıl Boyunca.Anlaşmada Sağmalasınlar Zaten Böyle Olacaksa.

Benim Halkımda Seçtiğinin Beceriksizliğini Görmeye Devam Etsin.Elalem Arazi Bulamayıp Denizi Doldururken 5 Milyonu Bulan Hükümet , 70 Bin Nufuslu Rizeye 30 Bin Kapasiteli Stad Yapan Hükümet , Apartmanların Arasında Bulunan Stadı Genişletmek Uğruna Kasımpaşada Apartmanları Kamulaştırıp Yıkan Hükümet , Sivasa 5 Milyonu Bulamıyorsa Ben Hükümeti Değil Burdan Seçilip Giden Milletvekillerini ve Bunları Seçenleri Suçlarım...

Kusura Bakmayın...
Alt 16.12.2010, 12:17   #8
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alemdarlar bey örtülü ödeneğin belgesi mi olur? Belgesi olmayan şeyi ispat etmekte zordur ama ateş olmayan yerden duman da tütmez tıpkı İsviçre bankaları gibi, İsviçre bankaları müşterilerinin gizli hesapları hakkında kimseye bilgi vermez o yüzden de İsviçre bankalarıdır, bunu da ispat edemezsin ama CHP Trabzon belediyesini kazandı diye örtülü ödenekten para verilmesi mantıksız birşey değil, çünkü Trabzonda Trabzonspor herşey...
İkinci yazdığnız mesajla ilk yazdığınız çelişiyor... Sivas hükümet partisine gereken desteği vermiştir ve karşılığını almak istemektedir.Bundan doğal birşey olamaz istediğimiz ligten başlayamadığımız için masaya yumruğunu vuran vekil yoksa bu öncelikle o vekilleri Sivas'tan aday yapan sayın başbakanın sonra da oy veren Sivaslıların suçudur... Mecliste çalışan 1 tek Sivas vekili vardır o da stad hakkında, diğer konularda, Formasyon konusunda, Kangal Santrali konusunda her konuda Sivas'ı koruyan tek vekil vardır şu anda (2 idi ne yazık ki birisini kaybettik) O'nunda kim olduğunu herkes zaten biliyor...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kibrisli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2010, 12:21   #9
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Genelleme yaptım Kibrisli bey genelleme.Teşekkür ederim yazılarımı okuduğun için...
Akıllı bir hareketten bahsetmeye çalışıyorum yani.İlk okul mezunuyum özür...
Alt 16.12.2010, 12:39   #10
doktor38
Acemi Yiğido

doktor38 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 518 doktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISI

SİVAS HEP ÖKSÜZ KALMIŞTIR.ABDÜLLATİF ŞENER DENEN ŞAHSİYETTE SİVASI SIRTINDAN VURMUŞTUR.VURMAYADA DEVAM ETMEKTEDİR.KİLİT NOKTADA İKEN CHP NİN GAZINA GELEREK CUMHUR OLACAGINI SANARAK İSTİFA ETMİŞTİR.İŞTE O GÜN SİVASIN BU HÜKÜMET NEZLİNDE KALEMİ KIRILMIŞTIR.RAHMETLİ MUHSİN BEYİN İSRARLI TAKİPLERİ SONUCU BİRAZDA OLSA BİŞEYLER VERİLMEYE ÇALIŞILSADA ÖLDÜKTEN SONRA SİVAS ÖKSÜZ KALMIŞTIR.MİLLETVEKİLLERİMİZDE SÜRÜ ŞEKLİNDE HERŞEYE EL KALDIRAN CİNSTEN OLDUĞU İÇİN ÇIKIPTA BAŞBAKANDAN BİŞEY İSTEYECEK YETENEK VE GÜÇLERİ YOKTUR ÇÜMKÜ SÜRÜDÜRLER.ÇOBANINA KARŞI GELEMEZ BİZİMKİLER.
doktor38 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda doktor38'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
para, sonra, stad, önce